طراحی بسته بندی پیتزا

طراحی بسته بندی پیتزا فرآیندی است که برای پیتزا جعبه یا بسته‌ای خلاقانه طراحی می‌شود تا حمل‌ونقل و نگه‌داری از آن آسان شود. خصوصا برای رستوران‌های بیرون‌بر داشتن یک طراحی حرفه‌ای جعبه پیتزا بسیار اهمیت دارد و باعث تمایز آن‌ها از سایر رقبا می‌شود. داشتن جعبه برای پیتزا تاثیری در افزایش فروش این محصول دارد؟ تا به حال به بسته بندی پیتزا دقت کرده‌‌اید؟ چه می‌شود که یک پیتزا فروشی فروش چندین برابری را دارد اما یک پیتزا فروشی فروش کمی دارد؟ بسته بندی پیتزا می‌تواند تاثیر به سزایی در میزان فروش پیتزا داشته باشد. استفاده از رنگ‌های مناسب همیشه در طراحی بسته بندی به ویژه دربسته بندی مواد غذایی می‌تواند تاثیر شگرفی در فروش داشته باشد. جعبه پیتزا یا بسته پیتزا یک جعبه بسته بندی مقوایی تاشو  است که پیتزاهای داغ را در آن نگهداری می‌کنند. استودیو سلام گرافیک سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در بسته بندی و ساخت جعبه آماده ارائه خدمات در زمینه تهیه جعبه پیتزا است.

طراحی الگوی جعبه پیتزا

طراحی دقیق الگوی و لایه بسته‌بندی پیتزا با کیفیت بالا توسط تیم تخصصی طراحی سلام گرافیک

ساخت اصولی جعبه پیتزا

طراحی دقیق و اصولی جعبه پیتزا با رعایت قوانین بسته‌بندی با تیم متخصص سلام گرافیک 

بسته‌بندی مقرون‌به‌صرفه

قیمت بسته بندی باکیفیت  پیتزا بسته به نوع طرح و جعبه متفاوت است. سلام گرافیک مقرون‌به‌صرفه عمل می‌کند.

نمونه بسته بندی پیتزا

نمونه بسته بندی پیتزا طراحی شده توسط طراحان بسته بندی سلام گرافیک را مشاهده کنید. ایده و فکر  مناسب بسته بندی را می‌توانید در کارهای بسته بندی شده پیتزا مشاهده کنید.

انواع طراحی بسته بندی پیتزا

آیا دانستن انواع مختلف طراحی بسته بندی پیتزا مهم است؟ چرا باید برای پیتزا جعبه‌های منحصر به فرد طراحی کرد؟ بسته بندی پیتزا بر اساس نوع پیتزا و سلیقه کارفرما انواع بسته بندی مختلفی دارد و با توجه به اهمیت نگهداری و جذب بازار هدف باید اصولی و دقیق باشد. متخصصان گرافیک با آگاهی به علم طراحی بسته بندی، می‌دانند که برای انواع پیتزا، باید طرح های متفاوتی ارائه داد تا علاوه بر برندسازی و جذب مشتری، به بیان مشخصات پیتزا پرداخته شده باشد. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با ارائه خدمات طراحی بسته بندی پیتزا، بسته بندی ادویه، بسته بندی بستنی، بسته بندی بیسکویت و… آماده خدمت به شماست.

طراحی بسته بندی پیتزا
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

چرا بسته بندی پیتزا با سلام گرافیک؟

استودیو طراحی بسته بندی سلام گرافیک بیش از 10 سال است که در حوزه‌های مختلف گرافیک از قبیل خدمات تصویر سازی، طراحی کاراکتر، طراحی و ساخت هویت بصری و طراحی بسته بندی پسته، بسته بندی زعفران و… مشغول به فعالیت است، از سال 1401 استودیو بیش از 1000 کار در حوزه‌های گوناگون بسته بندی ارائه داده است، 

تجربه عالی در ساخت بسته بندی‌های متنوع پیتزا باعث شده است که به برند یک این حوزه تبدیل شود.

سفارش بسته بندی جعبه پیتزا

اگر رستوران و فست‌فود خود را راه‌اندازی کردید و دوست دارید جعبه‌ای باکیفیت و تبلیغاتی برای پیتزاهای رستوران خود سفارش دهید کافیست به سایت سلام گرافیک مراجعه و در چند کلیک ساده سفارش خود را ثبت کنید. کیفیت کار ما تضمینی است چون با اهمیت و مفهوم بسته‌بندی به خوبی آشنایی داریم.

مشاوره رایگان طراحی بسته بندی پیتزا

نیاز به مشاوره بسته‌بندی پیتزا دارید؟ نمی‌دانید کدام طرح و جنس بسته‌بندی مناسب رستوران شماست؟ ما در یک جلسه مشاوره رایگان تمامی سوالات شما در رابطه با بسته‌بندی پیتزا را پاسخ می‌دهیم.

ویدئو اصول بسته بندی پیتزا 

بسته بندی پیتزا در میزان فروش آن چه تاثیری دارد؟ به دنبال روشی برای افزایش فروش و همچنین جذب مشتری بیشتر و بهتر هستید؟ 

صحبت‌های مجتبی ملاکی کارشناس ارشد طراح گرافیک در رابطه با بسته بندی‌های پیتزا و تاثیر آن در فروش می‌گوید.

پادکست بررسی چند بسته پیتزا شناخته شده

برندهای بزرگ تولید کننده پیتزا برنامه ریزی دارند حتی برای انخاب نوع بسته بندی خود، در این پادکست به بررسی چند مجموعه شناخته شده تولید کنده پیتزا از نظر بسته بندی پرداخته‌ایم.

برای طراحی یک بسته بندی، فاکتورهای زیادی در نظر گرفته می‌شود که بسته به میزان سختی کار یک طراحی، هزینه‌ها متغیر خواهند بود.

طراحی بسته بندی جعبه پیتزا به نسبت طرح پیشنهادی متفاوت است. حداقل زمان موردنیاز برای طراحی 5 روز کاری است.

g-n

برای طراحی بسته بندی پیتزا باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

علم طراحی بسته بندی از جمله علومی است که یک متخصص گرافیک باید از تمام نکات کلی و جزئی آن آگاه باشد. برای دستیابی به سطح بالایی از دانش طراحی، باید منابع مختلف را جستجو و مورد بررسی قرار داد. 

  • پیش از شروع هر طراحی ابتدا باید طرح بسته مورد نظر را در ذهن و سپس روی کاغذ به طور کامل پیاده سازی کنید تا در زمان طراحی، نکات کلیدی از قلم نیوفتند. لازمه‌ی این کار، ذهنی باز و آماده و آگاه از اصول طراحی است.
  • در نظر داشته باشید که اندازه بسته بندی باید متناسب با حجم و اندازه پیتزا باشد؛ به طوریکه محصول درون جعبه ثابت بماند و در هنگام جابه‌جایی، از جای خود جدا نشود. همچنین حمل جعبه باید برای مشتری آسان باشد.
  • بر اساس جنس هر بسته بندی، طراحی‌ها متفاوت می‌شوند. باید بدانید که برای طراحی روی بسته بندی‌های مقوایی باید از طرح‌هایی واضح و شفاف استفاده کنید تا درک آن برای مشتری راحت باشد.
  • استفاده اصولی از رنگ‌های مختلف و آگاهی از روان‌شناسی رنگ‌‌ها به طراحی حرفه‌ای بسته بندی پیتزا کمک می‌کند.

ایده طراحی بسته بندی پیتزا از کجا شکل می‌گیرد؟

با توجه به اشکال مختلف پیتزا و اندازه و حجم و نوع آن، طراحی‌های مختلفی ارائه می‌شود.

جهت رفع سوالات و ابهامات خود در این زمینه، پادکست زیر را گوش کنید.

کدام مدل بسته بندی برای پیتزا مناسب است؟

بر اساس شکل ظاهری پیتزا، بسته بندی آن می‌تواند به صورت مثلث، لوزی، مربع، مستطیل، چند ضلعی و… باشد. برای انتخاب بهترین نوع و مدل بسته بندی ابتدا به محصولی که میخواهید درون جعبه قرار بگیرد توجه کنید، فاکتورهای مهم آن را بسنجید و سپس اقدام به بسته بندی و طراحی جعبه کنید.

استودیو سلام گرافیک با آگاهی کامل از دانش طراحی آماده خدمت رسانی به شماست.

قرارداد بسته بندی برای پیتزا

ویژگی‌های یک بسته بندی خوب پیتزا

ویژگی‌های یک بسته بندی خوب برای پیتزا را می‌توان موارد زیر در نظر گرفت.

چاپ بسته بندی پیتزا

نیاز به خدمات چاپ بسته بندی دارید؟ استودیو سلام گرافیک در خدمت شماست.

مشاوره ساخت بسته بدنی برای پیتزا

پیتزا چیست

 

3.8/5 - (5 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید