طراحی بسته بندی پیتزا

طراحی بسته بندی پیتزا تاثیری در افزایش فروش این محصول دارد؟ تا به حال به بسته بندی پیتزا دقت کرده‌‌اید؟ چه می‌شود که یک پیتزا فروشی فروش چندین برابری را دارد اما یک پیتزا فروشی فروش کمی دارد؟ بسته بندی پیتزا می‌تواند تاثیر به سزایی در میزان فروش پیتزا داشته باشد. استفاده از رنگ‌های مناسب همیشه در طراحی بسته بندی به ویژه در طراحی بسته بندی مواد غذایی می‌تواند تاثیر شگرفی در فروش داشته باشد. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در طراحی بسته بندی آماده ارائه خدمات مشاوره طراحی بسته بندی، ارائه قیمت بسته بندی، قرارداد آماده بسته بندی و… است. هم اکنون با ما تماس بگیرید.

طراحی الگوی جعبه پیتزا
طراحی الگوی جعبه پیتزا

طراحی دقیق الگوی جعبه پیتزا با کیفیت بالا توسط تیم تخصصی طراحی سلام گرافیک

اصول و قواعد طراحی جعبه پیتزا
اصول و قواعد طراحی جعبه پیتزا

برای طراحی دقیق و اصولی جعبه پیتزا، تیم متخصص سلام گرافیک آماده‌ی خدمت رسانی به شماست.

قیمت مناسب طراحی بسته
قیمت مناسب طراحی بسته

قیمت طراحی بسته بندی باکیفیت و مرغوب برای پیتزا بسته به نوع طرح و جعبه متفاوت است. سلام گرافیک مقرون به صرفه عمل می‌کند.

نمونه کارهای انجام شده

چند نمونه کار ما را مشاهده کنید. 

انواع طراحی بسته بندی پیتزا

آیا دانستن انواع مختلف طراحی بسته بندی پیتزا مهم است؟ چرا باید برای پیتزا جعبه‌های منحصر به فرد طراحی کرد؟ بسته بندی پیتزا بر اساس نوع پیتزا و سلیقه کارفرما انواع مختلفی دارد و با توجه به اهمیت نگهداری و جذب بازار هدف باید اصولی و دقیق باشد. متخصصان گرافیک با آگاهی به علم طراحی بسته بندی، می‌دانند که برای انواع پیتزا، باید طرح های متفاوتی ارائه داد تا علاوه بر برندسازی و جذب مشتری، به بیان مشخصات پیتزا پرداخته شده باشد.

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با ارائه خدمات طراحی بسته بندی پیتزا، بسته بندی ادویه، بسته بندی بستنی، بسته بندی بیسکوییت و… آماده خدمت به شماست.

طراحی بسته بندی پیتزا
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

برای طراحی بسته بندی پیتزا باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

علم طراحی بسته بندی از جمله علومی است که یک متخصص گرافیک باید از تمام نکات کلی و جزئی آن آگاه باشد. برای دستیابی به سطح بالایی از دانش طراحی، باید منابع مختلف را جستجو و مورد بررسی قرار داد. 

  • پیش از شروع هر طراحی ابتدا باید طرح بسته مورد نظر را در ذهن و سپس روی کاغذ به طور کامل پیاده سازی کنید تا در زمان طراحی، نکات کلیدی از قلم نیوفتند. لازمه‌ی این کار، ذهنی باز و آماده و آگاه از اصول طراحی است.
  • در نظر داشته باشید که اندازه بسته بندی باید متناسب با حجم و اندازه پیتزا باشد؛ به طوریکه محصول درون جعبه ثابت بماند و در هنگام جابه‌جایی، از جای خود جدا نشود. همچنین حمل جعبه باید برای مشتری آسان باشد.
  • بر اساس جنس هر بسته بندی، طراحی‌ها متفاوت می‌شوند. باید بدانید که برای طراحی روی بسته بندی‌های مقوایی باید از طرح‌هایی واضح و شفاف استفاده کنید تا درک آن برای مشتری راحت باشد.
  • استفاده اصولی از رنگ‌های مختلف و آگاهی از روان‌شناسی رنگ‌‌ها به طراحی حرفه‌ای بسته بندی پیتزا کمک می‌کند.

برای طراحی بسته بندی پیتزا به کدام شرکت می‌توان اعتماد کرد؟

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با بیش از 10 سال تجربه‌ی کاری در حوزه‌های طراحی لوگو، طراحی لیبل، طراحی بسته بندی، طراحی هویت بصری، تصویرسازی و… می‌تواند به شما در زمینه‌ی طراحی یک بسته بندی حرفه‌ای اطمینان دهد. 

طراحان متخصص سلام گرافیک در هر لحظه آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. 

مجتبی ملاکی، سمیرا خادم، آزاده مومنی از کارشناس های مجموعه سلام گرافیک هستند که در زمینه طراحی بسته بندی به صورت حرفه ای چندین سال است که فعالیت می کنند. 

در صورتی که تولیدکننده‌ی بسته بندی پیتزا هستید، می‌توانید برای دریافت مشاوره طراحی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کدام مدل بسته بندی برای پیتزا مناسب است؟

بر اساس شکل ظاهری پیتزا، بسته بندی آن می‌تواند به صورت مثلث، لوزی، مربع، مستطیل، چند ضلعی و… باشد. برای انتخاب بهترین نوع و مدل بسته بندی ابتدا به محصولی که میخواهید درون جعبه قرار بگیرد توجه کنید، فاکتورهای مهم آن را بسنجید و سپس اقدام به بسته بندی و طراحی جعبه کنید.

استودیو سلام گرافیک با آگاهی کامل از دانش طراحی آماده خدمت رسانی به شماست.

ایده طراحی بسته بندی پیتزا از کجا شکل می‌گیرد؟

با توجه به اشکال مختلف پیتزا و اندازه و حجم و نوع آن، طراحی‌های مختلفی ارائه می‌شود.

جهت رفع سوالات و ابهامات خود در این زمینه، پادکست زیر را گوش کنید.

برای طراحی یک بسته بندی، فاکتورهای زیادی در نظر گرفته می‌شود که بسته به میزان سختی کار یک طراحی، هزینه‌ها متغیر خواهند بود.

طراحی بسته بندی جعبه پیتزا به نسبت طرح پیشنهادی متفاوت است. حداقل زمان موردنیاز برای طراحی 5 روز کاری است. 

BusinessCard
پکیج نقره‌ای
تماس بگیرید
  • اتود دستی
Advertisingdesign
پکیج طلایی
تماس بگیرید
  • اتود دستی
Packaging-Design
پکیج برنزی
تماس بگیرید
  • اتود دستی
دیگر خدمات
4/5 - (4 امتیاز)