طراحی بسته بندی پیتزا

طراحی بسته بندی پیتزا فرآیندی است که برای پیتزا جعبه یا بسته‌ای خلاقانه طراحی می‌شود تا حمل‌ونقل و نگه‌داری از آن آسان شود. خصوصا برای رستوران‌های بیرون‌بر داشتن یک طراحی حرفه‌ای جعبه پیتزا بسیار اهمیت دارد و باعث تمایز آن‌ها از سایر رقبا می‌شود. داشتن جعبه برای پیتزا تاثیری در افزایش فروش این محصول دارد؟ تا به حال به بسته بندی پیتزا دقت کرده‌‌اید؟ چه می‌شود که یک پیتزا فروشی فروش چندین برابری را دارد اما یک پیتزا فروشی فروش کمی دارد؟ بسته بندی پیتزا می‌تواند تاثیر به سزایی در میزان فروش پیتزا داشته باشد. استفاده از رنگ‌های مناسب همیشه در طراحی بسته بندی به ویژه در بسته بندی مواد غذایی می‌تواند تاثیر شگرفی در فروش داشته باشد. جعبه پیتزا یا بسته پیتزا یک جعبه بسته بندی مقوایی تاشو است که پیتزاهای داغ را در آن نگهداری می‌کنند. استودیو سلام گرافیک سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در بسته بندی و ساخت جعبه آماده ارائه خدمات در زمینه تهیه جعبه پیتزا است. سایت طراحی جعبه سلام گرافیک در خدمت شماست.

نمونه بسته بندی پیتزا

نمونه بسته بندی پیتزا طراحی شده توسط طراحان بسته بندی سلام گرافیک را مشاهده کنید. ایده و فکر  مناسب بسته بندی را می‌توانید در کارهای بسته بندی شده پیتزا مشاهده کنید.

انواع طراحی بسته بندی پیتزا

آیا دانستن انواع مختلف طراحی بسته بندی پیتزا مهم است؟ چرا باید برای پیتزا جعبه‌های منحصر به فرد طراحی کرد؟ بسته بندی پیتزا بر اساس نوع پیتزا و سلیقه کارفرما انواع بسته بندی مختلفی دارد و با توجه به اهمیت نگهداری و جذب بازار هدف باید اصولی و دقیق باشد. متخصصان گرافیک با آگاهی به علم طراحی بسته بندی، می‌دانند که برای انواع پیتزا، باید طرح های متفاوتی ارائه داد تا علاوه بر برندسازی و جذب مشتری، به بیان مشخصات پیتزا پرداخته شده باشد. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با ارائه خدمات طراحی بسته بندی پیتزا، بسته بندی ادویه، بسته بندی بستنی، بسته بندی بیسکویت و… آماده خدمت به شماست.

طراحی بسته بندی پیتزا

چرا بسته بندی پیتزا با سلام گرافیک؟

استودیو طراحی بسته بندی سلام گرافیک بیش از 10 سال است که در حوزه‌های مختلف گرافیک از قبیل خدمات تصویر سازی، طراحی کاراکتر، طراحی و ساخت هویت بصری و طراحی بسته بندی پسته، بسته بندی زعفران و… مشغول به فعالیت است، از سال 1401 استودیو بیش از 1000 کار در حوزه‌های گوناگون بسته بندی ارائه داده است، 

تجربه عالی در ساخت بسته بندی‌های متنوع پیتزا باعث شده است که به برند یک این حوزه تبدیل شود.

سفارش بسته بندی جعبه پیتزا

اگر رستوران و فست‌فود خود را راه‌اندازی کردید و دوست دارید جعبه‌ای باکیفیت و تبلیغاتی برای پیتزاهای رستوران خود سفارش دهید کافیست به سایت سلام گرافیک مراجعه و در چند کلیک ساده سفارش خود را ثبت کنید. کیفیت کار ما تضمینی است 

جدیدترین جعبه پیتزا

مشاوره رایگان طراحی بسته بندی پیتزا

نیاز به مشاوره بسته‌بندی پیتزا دارید؟ نمی‌دانید کدام طرح و جنس بسته‌بندی مناسب رستوران شماست؟ ما در یک جلسه مشاوره رایگان تمامی سوالات شما در رابطه با بسته‌بندی پیتزا را پاسخ می‌دهیم.

ویدئو اصول بسته بندی پیتزا 

بسته بندی پیتزا در میزان فروش آن چه تاثیری دارد؟ به دنبال روشی برای افزایش فروش و همچنین جذب مشتری بیشتر و بهتر هستید؟ 

صحبت‌های مجتبی ملاکی کارشناس ارشد طراح گرافیک در رابطه با بسته بندی‌های پیتزا و تاثیر آن در فروش می‌گوید.

پادکست بررسی استانداردهای جعبه پیتزا

برای ساخت جعبه پیتزا استانداردهایی مثل جنس متناسب با مواد غذایی، سایز استاندارد، نوع باز و بسته شدن در جعبه، لایه‌های بسته‌بندی پیتزا مثل بسته بندی اولیه و بسته بندی ثانویه و مواردی از این دست وجود دارد که در این پادکست به بررسی استانداردها از تمامی جوانب می‌پردازیم.

برای طراحی یک بسته بندی، فاکتورهای زیادی در نظر گرفته می‌شود که بسته به میزان سختی کار یک طراحی، هزینه‌ها متغیر خواهند بود. مثلا ساخت جعبه سه بعدی هزینه بیشتری از بسته‌بندی مینیمال می‌برد.

زمان طراحی بسته بندی جعبه پیتزا به نسبت طرح پیشنهادی متفاوت است. اگر طراح تصویرسازی برای بسته انجام دهد زمان بیشتری برای طراحی نیاز است. حداقل زمان موردنیاز برای طراحی 5 روز کاری است.

طراحی پکیج غلات

برای طراحی بسته بندی پیتزا باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

علم طراحی بسته بندی از جمله علومی است که یک متخصص گرافیک باید از تمام نکات کلی و جزئی آن آگاه باشد. برای دستیابی به سطح بالایی از دانش طراحی، باید منابع مختلف را جستجو و مورد بررسی قرار داد. 

  • پیش از شروع هر طراحی ابتدا باید طرح بسته مورد نظر را در ذهن و سپس روی کاغذ به طور کامل پیاده سازی کنید تا در زمان طراحی، نکات کلیدی از قلم نیوفتند. لازمه‌ی این کار، ذهنی باز و آماده و آگاه از اصول طراحی است.
  • در نظر داشته باشید که اندازه بسته بندی باید متناسب با حجم و اندازه پیتزا باشد؛ به طوریکه محصول درون جعبه ثابت بماند و در هنگام جابه‌جایی، از جای خود جدا نشود. همچنین حمل جعبه باید برای مشتری آسان باشد.
  • بر اساس جنس بسته بندی، طراحی‌ها متفاوت می‌شوند. باید بدانید که برای طراحی روی بسته بندی‌های کرافت باید از طرح‌هایی واضح و شفاف استفاده کنید تا درک آن برای مشتری راحت باشد.
  • استفاده اصولی از رنگ‌های مختلف و آگاهی از روان‌شناسی رنگ‌‌ها به طراحی حرفه‌ای بسته بندی پیتزا کمک می‌کند.

طراحی لوگو خشکبار با رعایت تمام نکات لازم انجام خواهد شد.

ایده طراحی بسته بندی پیتزا از کجا شکل می‌گیرد؟

بسته بندی پیتزا زیرشاخه‌ای از بسته‌بندی فست فود است. با توجه به اشکال مختلف پیتزا و اندازه و حجم و نوع آن، طراحی‌های مختلفی ارائه می‌شود. جعبه پیتزا نمایشی از خود پیتزا و برند است. کسب‌وکارهای هوشمند با به‌کارگیری ایده بسته‌بندی خلاقانه، جعبه پیتزا به یک ابزار بازاریابی موثر تبدیل می‌کنند. از ایده‌های جالبی که برا بسته پیتزا وجود دارد این است که روی جعبه پیتزا یا پشت آن را تبدیل به یک بازی بردگیم کنیم.

بسته بندی دوستدار محیط زیست پیتزا نیز ایده‌ای است که برای دوستداران محیط زیست بسیار خوشایند است.این جعبه از مواد 100% بازیافتی ساخته شده است.

ایده بسته بندی پیتزا

 

کدام مدل بسته بندی برای پیتزا مناسب است؟

بر اساس شکل ظاهری پیتزا، بسته بندی آن می‌تواند به صورت مثلث، لوزی، مربع، مستطیل، چند ضلعی و… باشد. برای انتخاب بهترین نوع و مدل بسته بندی ابتدا به محصولی که میخواهید درون جعبه قرار بگیرد توجه کنید، فاکتورهای مهم آن را بسنجید و سپس اقدام به بسته بندی و طراحی جعبه کنید.

استودیو سلام گرافیک با آگاهی کامل از دانش طراحی و آشنایی با ویژگی‌های بسته بندی خوب آماده خدمت رسانی به شماست.

قرارداد بسته بندی برای پیتزا

با بستن قرارداد پروژه شما شکلی قانونی و رسمی به خود می‌گیرد و رعایت تمامی مفاد آن ضروری می‌شود. از جمله مفاد قرارداد بسته بندی پیتزا می‌توان به نام و اطلاعات تماس طرفین قرارداد، وظایف وانتظارات هر کدام،شرایط فسخ قرارداد و … اشاره کرد. برای دانلود فایل قرارداد بسته بندی می‌توانید به سایت سلام گرافیک مراجعه و مطابق با پروژه خود آن را ویرایش کنید.

چاپ بسته بندی پیتزا

فروشگاه‌های پیتزا باید برای جلب توجه مشتری رقابت کنند، زیرا با وجود طیف وسیعی از پیتزافروشی‌ها رقابت زیاد شده و مصرف کننده گزینه‌های زیادی برای انتخاب دارد. در کنار فرآیند طراحی منحصربفرد جعبه پیتزا بایدکیفیت چاپ جعبه نیز بالا باشد تا توجه مخاطب را جلب کند و اهداف بسته بندی و طراحی تبلیغاتی را به جا آورد. به همین منظور باید از فناوری چاپ مناسب مثل چاپ آفست یا دیجیتال و چاپ‌های چند رنگ استفاده کرد.  نیاز به خدمات چاپ بسته بندی دارید؟ استودیو سلام گرافیک در خدمت شماست.

چاپ بسته بندی پیتزا

 

طراحی لیبل برای پیتزا

اگر صاحب یک رستوران هستید و می‌خواهید برای جعبه‌های پیتزا خود لیبل طراحی کنید باید هنگام سفارش طراحی لیبل مواد غذایی نکات و اصول ساخت لیبل از جمله موارد زیر را درنظر داشته باشید:

  • لیبل باید حاوی اطلاعاتی در مورد مواد استفاده شده در تهیه پیتزا، اطلاعات تغذیه‌ای، وزن خالص محتویات جعبه، آدرس رستوران یا توزیع کننده و نام پیتزا باشد.
  • طبق توصیه سازمان غذا و دارو، لیبل باید به طور برجسته روی بسته بندی مواد غذایی نمایش داده شود و شامل اطلاعاتی در مورد اندازه وعده، کالری، مواد مغذی، ویتامین‌ها و مواد معدنی تشکیل دهنده آن باشد. این موارد بیشتر در مورد بسته بندی پیتزاهای یخ زده صدق می‌کند.

می‌توانید انواع لیبل و نمونه لیبل‌های طراحی شده در مجموعه سلام گرافیک را مشاهده نمایید.

طراحی لیبل بسته بندی پیتزا

 

پیتزا چیست

پیتزا یکی از محبوب‌ترین فست‌فودهای موجود در جهان است که با استفاده از خمیری که معمولا شکل گرد دارد تهیه می‌شود. سپس این خمیر را در فر یا اجاق گاز می‌پزند. مبدا پیتزا کشور ایتالیا است. روی پیتزا را با موادی مثل سس گوجه فرنگی و پنیرهای مختلفی مثل موزارلا و ژامبون، قارچ، گوشت و پیاز وفلفل می‌پوشانند. 

پیتزا چیست

 

قیمت ساخت بسته بندی برای پیتزا

قیمت بسته بندی جعبه پیتزا به عوامل مختلفی مثل پیچیدگی طرح، حقوق طراح، نوع ابزار بسته بندی، وجود طراحی کاراکتر جعبه پیتزا و … بستگی دارد. در مجموعه سلام گافیک برای هر بودجه‌ای طراحی جعبه پیتزا انجام می‌شود و امکان سفارش از سراسر دنیا و کشور فراهم است. ساخت بسته‌بندی در امارات و بسته‌بندی در ارومیه و بسته‌بندی تهران در رزومه این مجموعه قرار دارد.

4.1/5 - (7 امتیاز)

2 پاسخ

  1. دنبال یه لوگو یا طرحی هستم که توجه مشتری رو موقع باز کردن جعبه پیتزا جلب کنه. خوشحال میشم ایده هاتون رو باهام به اشتراک بذارین.

  2. سلام آیا اصول بهداشتی لازم رو هنگام طراحی جعبه پیتزا با توجه به این که یک ماده غذایی هست در نظر میگیرین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *