طراحی بسته بندی زعفران

طراحی بسته بندی زعفران حرفه‌ای می‌خواهید؟ بسته بندی زعفران باید به چه شکلی انجام شود؟ طراحی بسته بندی زعفران صادراتی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد تا فروش بالاتری داشته باشد؟  به چه دلیل زعفران بسته بندی شده فروش بیشتری دارد؟ طلای سرخ کالایی با ارزش که بزرگترین تولیدکننده آن ایران است و به سراسر جهان صادر می‌شود. طراحی بسته بندی زعفران برای عرضه در کشور ایران و بازارهای خارجی یکی از دغدغه‌های اصلی عرضه کنندگان آن است. چرا که بسته بندی زعفران استاندارد، تاثیر زیادی در افزایش بازدهی تجارت این کالا دارد. اگر می‌خواهید بدانید چگونه می‌توان به یک بسته بندی برجسته برای زعفران دست یافت یا بسته بندی زعفران صادراتی خود را به بهترین شرکت طراحی کننده زعفران در ایران بسپارید از انواع نمونه بسته بندی زعفران ما دیدن کنید. شما می‌توانید با ساخت بسته بندی مناسب، قیمت زعفران صادراتی را به میزان قابل قبولی افزایش دهید. همچنین در رابطه با قیمت انواع بسته بندی زعفران اطلاعاتی بیان خواهد شد. شرکت سلام گرافیک طراحی کننده ظرف بسته بندی زعفران اسپانیا در کنار شماست. برای دریافت خدمات طراحی بسته بندی زعفران و اطلاع از قیمت طراحی بسته بندی زعفران می‌توانید با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید. 

طراحی جعبه زعفران

طراحی انواع جعبه زعفران را با قیمت مناسب و طراحی حرفه‌ای از شرکت سلام گرافیک بخواهید. 

طراحی زعفران صادراتی

بسته بندی کردن محصولات صادراتی به ویژه زعفران صادراتی کار و تخصص ماست. 

طراحی بسته زعفران

به چه نوع طراحی بسته بندی زعفران نیاز دارید؟ سفارش طراحی و ساخت بسته بندی با ما

hi-graphic

نمونه بسته بندی زعفران

ابعاد بسته بندی زعفران

یکی از مهم‌ترین مواری که باید در زمان طراحی جعبه زعفران صادراتی به آن توجه کرد، سایز بسته بندی زعفران است. اگر ابعاد بسته بندی زعفران به درستی در زمان طراحی بسته بندی به آن توجه نشود می‌تواند مشکلات مختلفی را برای شما و مجموعه صادر کننده و همچنین تولید کننده زعفران را با چالش‌های مختلفی رو به رو می‌کند.

بسته بندی خلاقانه زعفران
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

صفر تا صد بسته بندی زعفران

شرکت سلام گرافیک ارائه دهنده خدمات طراحی گرافیک متنوع از طراحی بسته بندی، طراحی لوگو، طراحی هویت بصری و… صفر تا صد بسته بندی زعفران شما را بر عهده می‌گیرد. برای اطلاع از صفر تا صد بسته بندی زعفران همین حالا با ما تماس بگیرید.

تجارت زعفران و اهمیت بسته بندی زعفران

زعفران گیاهی با قدمت بیش از سه هزاره می‌باشد که خاستگاه  اولیه آن آسیای میانه بوده است. ایرانیان باستان به مناطق زیادی مسافرت می‌کرند و احتمالا اولین بار توسط یکی از بازرگانان ایرانی، زعفران وارد کشور شد. در قرون سوم و چهارم هجری کشت زعفران به دیگر جوامع خاورمیانه توسط ایرانیان آموزش داده می‌شد و باعث گسترش آن در منطقه گشت. همچنین باید گفت ایران معرف زعفران به دیگر کشورها بود و تا به امرزو  یکی از بزرگترین تامین کنندگان زعفران در دنیاست.

امروزه بیشترین کشت زعفران در مناطق شرقی ایران به ویژه شهرهای قائنات و تربت حیدریه انجام می‌شود. حوزه صادرات این کالای با ارزش از کشورهای همسایه همچون ترکیه و عراق گرفته تا چین در آسیای دور و کشورهای اروپایی گسترده است. در واقع زعفران بسته بندی شده یکی از کالاهای پرطرفدار در دنیای امروز است.

souvenir

ظروف بسته بندی زعفران

نحوه بسته بندی زعفران به شیوه‌های گوناگونی انجام می‌شود که از این میان می‌توان به بسته بندی زعفران درون شیشه، پلاستیک، ظرف‌های صادراتی زعفران و… اشاره کرد. ظرف بسته بندی زعفران اسپانیا یکی از بهترین شیوه‌های طراحی بسته بندی برای صادرات زعفران است. بسته بندی فلزی زعفران نیز روش دیگری است که باعث افزایش فروش و همچین دیده شدن محصول می‌شود

بسته بندی شیشه‌ای زعفران

یکی از روش‌های رایج بسته بندی انواع زعفران، استفاده از بسته بندی شیشه‌ای زعفران است. در این روش بسته بندی، زعفران به دلیل قرار گرفتن در شیوه عطر و طعم خود را تا زمان مصرف حفظ می‌کند.  اگر نیاز به بسته بندی زعفران شیشه‌ای دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

بسته بندی فلزی زعفران

از دیگر روش‌های مرسوم برای انتخاب ظروف زعفران، استفاده از بسته بندی فلزی زعفران است. در این روش مانند ظرف‌های شیشه‌ای بسته بندی می‌تواند برای مدت زمان مشخصی عطر و طعم زعفران را حفظ کند.

جعبه زعفران صادراتی

بسته بندی کردن زعفران‌های صادراتی از جمله مواردی است که می‌تواند میزان سود خالص شرکت را به میزان قابل توجه‌ای افزایش دهد. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با ارائه جعبه زعفران صادراتی در انواع طرح‌ها و نقش‌ها بهترین بسته بندی را برای زعفران صادراتی شما فراهم می‌آورد. به عنوان مثال بسته بندی زعفران اسپانیا یکی از نمونه‌های موفق طراحی بسته بندی است.

قیمت انواع بسته بندی زعفران

قیمت انواع بسته بندی زعفران بر اساس نوع متریال و همچنین بر اساس نوع طراحی، شرکت طراحی کننده و مواردی از این دست تعیین می‌شود.

طراحی بسته بندی زعفران با برند شما

اگر نیاز دارید که بسته بندی زعفران شما با برند شما طراحی و پیاده سازی شود، همین حالا با ما تماس بگیرید. طراحی بسته بندی زعفران با برند شما.

هدف اصلی از طراحی بسته بندی رسیدن به اهداف بازاریابی از طریق ارتباطی مشخص با مشتری یا مصرف کننده و ایجاد فروش است.

زمانی که زعفران بسته بندی می‌شود باید کاملا خشک و بدون رطوبت باشد. بهتر است زعفران در بسته‌های پلاستیکی بسته بندی شود که امکان نفوذ هوا و رطوبت در آن وجود نداشته باشد.

new faq

استاندارد طراحی بسته بندی زعفران

زیباترین بسته بندی زعفران کدام نوع است؟ بهترین شرکت‌های بسته بندی زعفران کدام شرکت‌ها هستند؟ مرکز فروش بسته بندی زعفران در ایران کدام سایت است؟ ظروف بسته بندی زعفران باید چه استانداردهایی داشته باشد؟ ظروف فلزی بسته بندی زعفران بهتر است یا ظروف شیشه‌ای؟ استانداردهای هر کشور برای بسته بندی محصولات متفاوت است، عدم توجه به این استانداردها می‌تواند مشکلات مختلفی را برای شما به وجود آورد. عدم توجه به استانداردهای طراحی بسته بندی زعفران می‌تواند باعث برگشت خوردن زعفران صادراتی شود. از جمله استانداردهای رایج طراحی بسته بندی زعفران می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

استاندارد حمل و نقل بسته بندی انواع زعفران

هر بسته بندی محصول زعفران باید به راحتی و بدون مشکل حمل و نقل شود. عموما یک بسته بندی مادر برای بسته بندی زعفران در نظر گرفته می‌شود که حمل و نقل زعفران را راحت‌تر کند.

قابلیت نگهداری زعفران برای مدت مناسب

جعبه زعفران باید این قابلیت را داشته باشد که به خوبی محصول زعفران را برای مدت زمان طولانی نگهداری کند. ظروف شیشه‌ای و ظروف فلزی این قابلیت را داراست.

درج اطلاعات فنی مناسب روی بسته بندی زعفران

درج اطلاعات محصول از جمله قوانینی است که اگر به درستی رعایت نشود می‌تواند برای بسته بندی و فروش محصول مشکل ساز شود.

نمایش محصول زعفران در بسته بندی

هرچند نمایش قسمتی از محصول جزو استاندارد طراحی بسته بندی محصول به حساب نمی‌آید. اما برای جذب مشتری بیشتر و زیباتر شدن طراحی بهتر است که بخشی از محصول به صورت مناسب و بصری دیده شود.

اهمیت بسته بندی زعفران در تجارت بین المللی

زعفران به عنوان یک ماده خوراکی در هنگام عبور از گمرک کشورها حساسیت بالایی دارد. انجام آزمایشات میکروبی و شیمیایی خاصی برای تایید سلامت بر روی آن انجام می‌شود که مشخص گردد با استانداردهای بهداشتی کشور مقصد مطابقت دارد. همچنین از نظر ظاهری می‌بایست خصوصیات قابل قبولی داشته باشد. برای مثال جنس بسته بندی باید به گونه‌ای باشد که هیچگونه تاثیری بر زعفران نداشته باشد و بتواند از نفوذ هوا، آب و آلودگی‌ها به محتوای درون بسته ممانعت کند. بنابراین استفاده از بسته بندی استاندارد و مورد تایید، از نظر جلب اعتماد و کسب اعتبار، اثرات مثبت بر جوامع مقصد دارد. همچنین طراحی بسته بندی زعفران به صورت خاص و چشم‌گیر در امر بازاریابی و فروش غیرقابل انکار است و می‌توان از این پتانسیل برای جذب تعداد بیشتر مشتری استفاده کرد.

طراحی بسته بندی زعفران ویژه صادرات

برای دانستن اینکه چه نوع بسته بندی در کشورهای مختلف مورد توجه است و موجب فزایش خرید زعفران می‌شود نیاز به مطالعه و بررسی دارد. اما آنچه همواره نظر کلیه افراد را جلب می‌کند، ترکیب زیبایی، کیفیت و اصالت است. بنابراین طراحی بسته بندی زعفران باید با هوشمندی و دانش کافی انجام گردد تا همه این فاکتورها یکجا جمع گردد. برخی از طرح‌های موفق به شرح زیر است:

  • ظروف کریستال در شکل‌های استوانه، مکعب، نیم‌کره و … که زیبایی زعفران قابل دیدن می‌باشد
  • ظروف فلزی در شکل‌های استوانه و مکعب با ارتفاع کم و طرح‌های اسلیمی و سنتی
  • جعبه‌های چوبی روکش دار و کار شده در شکلهای بیضی، دایره و مربعی
  • پاکتهای کاغذی با چاپ گرافیکی قوی
  • نایلونهای پلاستیکی که درون جعبه‌های مقوایی قرار می‌گیرد
  • ظروف پلیمری با قابلیت رنگ بندی متنوع و در شکلهای مختلف
  • مجموعه‌ای از چند فرآورده زعفران که در یک پکیج عرضه می‌شود

طراحی بسته بندی زعفران چقدر هزینه می‌خواهد؟

قیمت پاکت بسته بندی زعفران به موارد و عوامل گوناگونی وابسته است.  زعفران در واقع گران ترین ادویه جهان است از این رو از روش‌های مختلفی برای فروش موفق‌تر آن کمک گرفته می‌شود از جمله تبلیغات سنگین در رسانه‌ها، بیلبوردها، فضای مجازی و غیره که تمامی آنها قیمت تمام شده زعفران را به شدت افزایش می‌دهد. در این بین استفاده از بسته بندی موثر برای عرضه از ضروری‌ترین و پربازده‌ترین روش است زیرا با قدری خلاقیت و کمترین هزینه می‌توان به طور همزمان هم به یک بسته بندی شیک و مشتری پسند دست یافت و هم تبلیغات مستقیم و موثر توسط مصرف کننده حاصل خواهد شد. به اصطلاح یک مشتری راضی همواره با مشتریان بیشتری باز می‌گردد.

طراحی بسته بندی زعفران برای انواع فرآورده‌های آن به صورت‌های مختلف انجام می‌گردد. به این ترتیب هزینه‌های متفاوتی برای بسته بندی زعفران، پودر زعفران و یا عصاره آن پیش بینی می‌شود. از این رو جهت کسب اطلاعات دقیق و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با سلام گرافیک تماس بگیرید.

چرا بسته بندی زعفران باید لوکس باشد؟

لوکس بودن زعفران بسته بندی شده می‌تواند در افزایش قیمت این محصول و همچنین میزان فروش آن تاثیر مثبتی داشته باشد، به ویژه برای زعفران صادراتی که از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. 

چه وزن‌هایی برای بسته بندی زعفران مناسب است؟

بهترین وزن برای ایجاد بسته بندی زعفران صادراتی با مصرف داخلی متفاوت است، اما در حالت کلی زعفران از 2 مثقال تا 10 مثقال بسته بندی می‌شود.

طراحی بسته بندی زعفران چگونه باعث کاهش کیفیت زعفران می‌شود؟

در صورتی که بسته بندی به صورت مناسب انجام نشود می‌تواند باعث ایجاد مشکلات مختلفی برای زعفران از جمله کاهش کیفیت آن شود. به عنوان مثال وجود هوا در بسته بندی یا استفاده از بسته بندی مناسب می‌تواند مشکلات مختلفی را برای زعفران در حمل و نقل ایجاد کند. 

دلیل استفاده از جعبه مادر در ساخت بسته بندی زعفران چیست؟

جعبه مادر زعفران یا همان استندی که محصولات بسته بندی زعفران در آن قرار می‌گیرد یکی از مواردی است که می‌تواند در میزان فروش و همچنین حمل و نقل کلی بسته بندی‌ها تاثیر به سزایی داشته باشد. 

دیگر خدمات
4.5/5 - (44 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *