طراحی بسته بندی بستنی

طراحی بسته بندی بستنی به فرآیندی گفته می‌شود که برای انواع بستنی مثل کیم، بستنی لیوانی، بستنی قیفی بستنی سنتی، بسته ای طراحی می‌شود که علاوه بر داشتن زیبایی از خود محصول نیز به خوبی مراقبت کند.از محصولاتی است که علاوه بر کودکان، دربین بزرگسالان نیزطرفداران زیادی دارد و امروزه با پیشرفت تکنولوژی در تولید محصولات سرد و بسته بندی‌های مناسب می‌توانید حتی در سردترین روزهای سال هم از خوردن یک بستنی خوشمزه لذت ببرید. اگر تا به حال به دیزاین بسته بندی بستنی برندهای مختلف دقت کرده باشید، می‌بینید که اغلب آن‌ها جنسی از پلاستیک دارند که به ماندگاری بیش‌تر بستنی‌ها کمک می‌کند هم‌چنین در طراحی بسته بندی آن‌ها از رنگ‌های جذاب و پرکشش برای مشتریان استفاده شده است. یک طراحی بسته بندی فکر شده و حرفه‌ای ازعواملی است که علاوه بر کیفیت و محبوبیت بستنی‌ها که موجب فروش فوق العاده آن‌ها می‌شوند، می‌تواند تاثیر به سزایی در افزایش فروش هرچه بیش‌تری این محصولات داشته باشد. استودیو سلام گرافیک با گرد هم آوردن گروهی از طراحان حرفه ای، قصد دارد خدمات طراحی بسته بندی حرفه‌ای را را به شما ارائه دهد.

نمونه بسته بندی بستنی

چند نمونه بسته بندی بستنی طراحی شده در استودیو سلام گرافیک را مشاهده کنید. با مشاهده بسته بندی بستنی می‌توانید پی به قالب بسته بندی و همچنین ایده‌‌های حرفه‌ای ساخت بسته بندی برسید. 

طراحی بسته بندی بستنی اسکوپی

به دلیل فروش بالای بستنی اسکوپی عموما استفاده از بسته بندی آماده بستنی  مخصوص بستنی اسکوپی یکی از مهم‌ترین موارد است که می‌تواند تاثیر زیادی در فروش شما داشته باشد. توجه داشته باشید که بسته بندی بستنی اسکوپی اگر طراحی و گرایک مناسبی داشته باشد می‌تواند باعث شود که کار بسته بندی به نحوه احسن جلو برود.

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک ارائه دهنده خدمات طراحی بسته بندی بستنی، بسته بندی خشکبار، بسته بندی زعفران، بسته بندی پسته و… در خدمت شماست. 

طراحی بسته بندی بستنی صادراتی

یکی از مواردی که در بسته بندی بستنی باید به آن توجه کرد، بسته بندی صادراتی است. فرض کنید در بسته بندی برای آلمان یا بسته بندی برای افغانستان انجام دهید، توجه به کارایی و هویت سنجی کشور مقصد یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه کافی داشته باشد. 

سفارش طراحی بسته بندی بستنی

در صورتی که نیاز به طراحی بسته بندی بستنی دارید کافی است همین حالا با شماره‌های موجود در وب سایت تماس بگیرید تا بهترین و عالی‌ترین بسته بندی‌های بستنی را در اختیار داشته باشید. 

طراحی لیبل بسته بندی کیم شکلاتی با سلام گرافیک

گرافیست‌های سلام گرافیک، آموزش بسته بندی را به صورت حرفه‌ای گذارنده‌اند و با رشته طراحی بسته بندی آشنایی دارند، بنابراین می‌توانید با خیال راحت، طراحی و دیزاین لیبل بسته بندی محصولات مختلف را به آن‌ها بسپارید.

ویدئو ویژگی‌های بسته بندی برای بستنی

بسته بندی بستنی باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟ بهترین نوع بسته بندی برای محصول بستنی دارای چه مواردی است؟

در این ویدئو، با روند و قوانین بسته بندی بستنی آشنا می‌شوید. طراحی و بسته بندی مناسب بستنی، نقش مهمی در استقبال بازارهای صادراتی از محصولات شما دارد.

پادکست بسته بندی بستنی

اگر نمی‌دانید چه نوع بسته بندی برای محصول بستنی شما مناسب است قبل از ثبت سفارش این پادکست را گوش کنید. مجتبی ملاکی طراح ارشد بسته بندی در رابطه با ویژگی‌های یک بسته بندی مناسب می‌گوید.در پاکست بسته بندی بستی، با صفر تا صد طراحی، چاپ و هزینه‌های مربوط به بسته بندی بستنی‌ آشنا شوید.

وابسته به میزان کیفیت بسته بندی و مدت زمان کاری می‌تواند از یک میلیون تومان تا 5 میلیون تومان متفاوت باشد.

بله وجود خلاقیت در طراحی بسته بندی بستنی می‌تواند فروش فوق العاده‌ای را برایتان رقم بزند.

طراحی پکیج غلات

کدام مدل بسته بندی مناسب بستنی است؟ 

انواع مدل‌های بسته بندی بستنی داریم که در کدام دارای ویژگی‌ها و موارد گوناگون است. استفاده کردن از بسته بندی مناسب برای بستنی می‌تواند باعث افزایش میزان فروش و همچنین حفظ کیفیت محصول شود.

این مورد خیلی ارتباط نزدیکی دارد با نوع متریال بسته بندی و همچنین نوع مخاطب و مشتری بستنی، می‌توانید از بسته بندی‌های نایلونی، بسته بندی‌های پلاستیکی یا حتی بسته بندی‌های چوبی بهداشتی استفاده کنید.

شرکت سلام گرافیک ارائه دهنده انواع طراحی بسته بندی بستنی در ارائه خدمات با کیفیت مناسب در خدمت شماست. تیم تخصصی طراحی بسته بندی شیک بستنی سلام گرافیک منتظر تماس شماست. 

قرارداد بسته بندی برای بستنی

سلام گرافیک به شما درباره نحوه بستن قرارداد بسته بندی بستنی و سایر محصولات، مشاوره می‌دهد. در قرارداد، تمامی انتظاراتی که از طراح دارید و نیز وظایف گرافیست‌ها ذکر خواهد شد.

بستنی چیست؟

بستنی، محصولی لبنی و بسیار پرطرفدار است که در طعم‌ها و بسته بندی‌های گوناگون به فروش می‌رسد. علاقه به بستنی، مخصوص یک گروه خاص نیست و بسیاری از افراد، از پیر تا جوان گرفته، عاشق بستنی هستند. انواع بستنی در کشورهای مختلف تولید شده و به فروش می‌رسند و بستنی‌های ایرانی نیز در طعم‌های مختلف و در بسته بندی فانتزی و ساده به فروش می‌رسند. بستنی را می‌توان در یک روز گرم برای خنک شدن یا به عنوان دسر بعد از یک وعده اصلی غذا، مصرف کرد.

بستنی چیست

چاپ بسته بندی بستنی

ارائه باکیفیت‌ترین خدمات چاپ بسته بندی توسط سلام گرافیک. پس از طراحی حرفه‌ای بسته بندی بستنی با رعایت نکات و اصول گرافیکی، چاپ بسته بندی بستنی با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و رعایت قواعد چاپ بسته بندی، انجام می‌شود. کیفیت چاپ بسته بندی بسیار بالا بوده و رنگ‌بندی بسته و فونت بسته‌بندی، کاملاً مطابق با طراحی انجام شده توسط گرافیست‌ها انجام می‌شود. روند چاپ بسته بندی‌ها در چاپخانه‌های معتبر کشور و زیر نظر مستقیم طراحان انجام می‌شود.

اصول بسته بندی بستنی

بسته بندی بستنی نیز مانند هر محصول دیگری، شامل اصول و قوانین بسته بندی خاصی می‌شود. رعایت اصول طراحی بسته بندی بستنی باعث می‌شود تا میزان فروش آن افزایش یابد. بسته بندی خلاقانه و هوشمند بستنی می‌تواند نقش مهمی در جذاب مشتری داشته باشد. همچنین با توجه به این که بستنی یک محصول لبنی است، باید بسته بندی آن، استحکام و دوام خوبی داشته باشد. یک بستنی باید طوری بسته بندی شود که بهداشت آن حفظ شده و در سلامت کامل به دست مصرف‌کننده برسد.

قیمت بسته بندی بستنی

می‌توانید با مشاوران سلام گرافیک، ارتباط برقرار کنید و از آن‌ها درباره قیمت بسته بندی و هزینه تمام شده چاپ بسته بندی بستنی، مشاوره بگیرید. از جمله عوامل تاثیرگزار درهزینه بسته بندی بستنی، پیچیدگی طرح و تعداد لایه‌های بسته بندی است. به عنوان مثال در صورت تهیه بسته بندی ثانویه برای بستنی نرخ پکیجینگ دیزاین بالا می‌رود.

مشاوره بسته بندی بستنی

با توجه به نقش طراحی بسته بندی در فروش بستنی، بهتر است با گرفتن مشاوره از یک گروه طراحی بسته بندی حرفه‌ای، کیفیت بالای طراحی و بسته بندی محصولات خود را تضمین کنید. شرکت‌های طراحی بسته بندی نظیر سلام گرافیک، با ارائه خدمات مشاوره بسته بندی، می‌توانند زیباترین طراحی بسته بندی را برای بستنی و هر محصول دیگری، به عهده بگیرند. در طراحی بسته بندی بستنی، باید به علائم طراحی بسته بندی، تأثیر رنگ در بسته بندی و تصویر سازی بسته بندی توجه کرد که می‌توانید درباره آن‌ها با مشاوران سلام گرافیک صحبت کنید.

استانداردهای بسته بندی بستنی

در بسته بندی بستنی، باید استانداردهای بهداشتی رعایت شود تا سلامت آن به عنوان یک محصول لبنی و حساس حفظ شود. بسته بندی بستنی باید در مکان‌‌های کاملاً بهداشتی و با دستگاه‌های مکانیزه انجام شود. محل تولید و بسته بندی بستنی‌ها، باید به دور از هرگونه آلودگی و نفوذ حشرات و حیوانات موذی باشد. بستنی باید به صورت تازه و سالم به دست مشتری برسد و فُرم آن نیز حفظ شده باشد. بنابراین طراحی بسته بندی جعبه بستنی‌ها باید به صورتی باشد که آن‌ها را در معرض هیچ‌گونه آلودگی و آسیبی قرار ندهد. رعایت استاندارد ها در تمام پروژه های ما مورد توجه است و این مورد در نمونه طراحی زونکن و دیگر موارد مشهود است.

ایده‌های خلاقانه ساخت بسته بندی بستنی

با مشاهده نمونه بسته بندی بستنی که توسط طراحان خبره و حرفه‌ای سلام گرافیک انجام شده است از روی این نمونه کارها و با مشاهده عکس طراحی بسته بندی بستنی می‌توانید برای بسته بندی بستنی‌ها ایده بگیرید. طراحی بسته بندی انواع بستنی لیوانی و چوبی توسط طراحان سلام گرافیک انجام خواهد شد. طراحی کاراکتر بسته بندی، می‌تواند ایده بسته بندی خوبی برای جذب مشتری و شناساندن برند و محصولات خود، به مشتریان باشد.

3.7/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *