طراحی بسته بندی بستنی

طراحی بسته بندی بستنی موجب افزایش فروش محصول می‌شود یا خیر؟ بستنی از محصولاتی است که علاوه بر کودکان، دربین بزرگسالان نیزطرفداران زیادی دارد و امروزه با پیشرفت تکنولوژی در تولید محصولات سرد و بسته بندی‌های مناسب می‌توانید حتی در سردترین روزهای سال هم از خوردن یک بستنی خوشمزه لذت ببرید. اگر تا به حال به طراحی بسته بندی بستنی برندهای مختلف دقت کرده باشید، می‌بینید که اغلب آن‌ها جنسی از پلاستیک دارند که به ماندگاری بیش‌تر بستنی‌ها کمک می‌کند هم‌چنین در طراحی بسته بندی آن‌ها از رنگ‌های جذاب و پرکشش برای مشتریان استفاده شده است. یک طراحی بسته بندی فکر شده و حرفه‌ای ازعواملی است که علاوه بر کیفیت و محبوبیت بستنی‌ها که موجب فروش فوق العاده آن‌ها می‌شوند، می‌تواند تاثیر به سزایی در افزایش فروش هرچه بیش‌تری این محصولات داشته باشد. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با گرد هم آوردن گروهی از طراحان حرفه ای، قصد دارد خدمات طراحی بسته بندی حرفه‌ای را که شامل مشاوره طراحی بسته بندی توسط طراحان کاربلد، تنظیم یک قرارداد طراحی بسته بندی با قیمت طراحی بسته بندی منصفانه را به شما ارائه دهد.

بسته بندی با کیفیت بستنی

سلام گرافیک ارائه دهنده خدمات طراحی بسته بندی با کیفیت . بهترین نوع بسته بستنی با سلام گرافیک

طراحی ظرف بیرون بر بستنی

نیاز به بسته بندی بستنی بیرون بر دارید؟ کیفیت بسته بندی بستنی را با ما تجربه کنید.

بسته بندی تابستانی بستنی

انواع مدل‌های بسته بندی بستنی از بسته بندی تابستانی تا بسته بندی پاییزی را در سلام گرافیک بیابید

نمونه بسته بندی بستنی

چند نمونه کار بسته بندی بستنی طراحی شده در استودیو سلام گرافیک را مشاهده کنید. با مشاهده بسته بندی بستنی می‌توانید پی به قالب بسته بندی و همچنین ایده‌‌های حرفه‌ای ساخت بسته بندی برسید. 

طراحی بسته بندی بستنی اسکوپی

به دلیل فروش بالای بستنی اسکوپی عموما استفاده از بسته بندی آماده بستنی  مخصوص بستنی اسکوپی یکی از مهم‌ترین موارد است که می‌تواند تاثیر زیادی در فروش شما داشته باشد. توجه داشته باشید که بسته بندی بستنی اسکوپی اگر طراحی و گرایک مناسبی داشته باشد می‌تواند باعث شود که کار بسته بندی به نحوه احسن جلو برود.

شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک ارائه دهنده خدمات طراحی بسته بندی بستنی، بسته بندی خشکبار، بسته بندی زعفران، بسته بندی پسته و… در خدمت شماست. 

سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

طراحی بسته بندی بستنی صادراتی

یکی از مواردی که در بسته بندی بستنی باید به آن توجه کرد، بسته بندی صادراتی است. فرض کنید در طراحی بسته بندی برای آلمان یا طراحی بسته بندی برای افغانستان انجام دهید، توجه به کارایی و هویت سنجی کشور مقصد یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه کافی داشته باشد. 

سفارش طراحی بسته بندی بستنی

در صورتی که نیاز به طراحی بسته بندی بستنی دارید کافی است همین حالا  با شماره‌های موجود در وب سایت تماس بگیرید تا بهترین و عالی‌ترین بسته بندی‌های بستنی را در اختیار داشته باشید. 

طراحی بسته بندی کیم شکلاتی با سلام گرافیک

بسته بندی شکلاتی بستنی از آن دست بسته بندی‌هایی است که به دلیل اقبال زیاد مشتریان  و تولیدکنندگان، در چند سال اخیر تقاضا برای ارائه بسته بندی مناسب برای بسته بندی شکلاتی بالا رفته است. بسته بندی شکلات هم نیز زیاد شده است. 

در صورتی که تولید کننده بسته بندی شکلاتی هستید همین حالا با ما تماس بگیرید. تولید بهترین بسته بندی بستنی شکلاتی تخصص ماست. 

ویژگی‌های بسته بندی برای بستنی

بسته بندی بستنی باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟ بهترین نوع بسته بندی برای محصول بستنی دارای چه مواردی است؟ از ویژگی‌های بسته بندی بستنی چه می‌دانید؟ 

مجتبی ملاکی کارشناس ارشد طراحی بسته بندی در رابطه با بسته بندی‌های بستنی و ویژگی‌های آن می‌گوید.

پادکست بسته بندی بستنی

اگر نمی‌دانید چه نوع بسته بندی برای محصول بستنی شما مناسب است قبل از ثبت سفارش این پادکست را گوش کنید. مجتبی ملاکی طراح ارشد بسته بندی در رابطه با ویژگی‌های یک بسته بندی مناسب می‌گوید.

وابسته به میزان کیفیت بسته بندی و مدت زمان کاری می‌تواند از یک میلیون تومان تا 5 میلیون تومان متفاوت باشد.

بله وجود خلاقیت در طراحی بسته بندی بستنی می‌تواند فروش فوق العاده‌ای را برایتان رقم بزند.

g-n

کدام مدل بسته بندی مناسب بستنی است؟ 

انواع مدل‌های بسته بندی بستنی داریم که در کدام دارای ویژگی‌ها و موارد گوناگون است. استفاده کردن از بسته بندی مناسب برای بستنی می‌تواند باعث افزایش میزان فروش و همچنین حفظ کیفیت محصول شود.

 

این مورد خیلی ارتباط نزدیکی دارد با نوع متریال بسته بندی و همچنین نوع مخاطب و مشتری بستنی، می‌توانید از بسته بندی‌های نایلونی، بسته بندی‌های پلاستیکی یا حتی بسته بندی‌های چوبی بهداشتی استفاده کنید.

شرکت سلام گرافیک ارائه دهنده انواع طراحی بسته بندی بستنی در ارائه خدمات با کیفیت مناسب در خدمت شماست. تیم تخصصی طراحی بسته بندی شیک بستنی سلام گرافیک منتظر تماس شماست. 

قرارداد بسته بندی برای بستنی

 

بستنی چیست؟

بستنی چیست

 

3.6/5 - (7 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید