طراحی بسته بندی غلات

طراحی بسته بندی غلات با شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک با قیمت مناسب و طراحی حرفه‌ای. بسته بندی غلات یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه زیادی شود، شرکت‌های تولید کننده مختلفی در حال حاضر نیاز به بسته بندی غلات و دیگر محصولات به ویژه طراحی بسته بندی حبوبات دارند. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک ارائه دهنده خدمات طراحی بسته بندی با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی بسته بندی آماده ارائه انواع طراحی بسته بندی غلات به افراد و شرکت‌های مختلف است. بسته بندی کردن غلات باعث می‌شود غلات به خوبی قابل مشاهده باشد و به این صورت فروش بیشتری را برای محصول در نظر داشته باشید. برای سفارش طراحی بسته بندی غلات و دریافت قیمت طراحی بسته بندی غلات و همچنین دریافت مشاوره رایگان طراحی بسته بندی و همچنین بستن قرارداد طراحی بسته بندی کافی است با شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک تماس حاصل کنید.

سابقه کار زیاد

یکی از مزیت های مجموعه سلام گرافیک، سابقه کار طولانی و تجربه زیاد در حوزه بسته بندی است.

ادیت سه باره

سلام گرافیک در جهت رضایت بیشتر مشتریان، تا 3 بار ادیت بسته بندی غلات را رایگان ارائه می دهد.

تضمین کیفیت

سلام گرافیک، طراح های بسته بندی حرفه ای دارد که بیش از 9 سال است در زمینه بسته بندی فعالیت دارد.

نمونه طراحی بسته بندی غلات

نمونه های بسته بندی غلات که توسط مجموعه سلام گرافیک پیاده سازی شده، در این بخش درج شده است. نمونه های بسته بندی غلات، شامل جنس های بسته بندی مختلفی است و هرکدام پارامترهای پیاده سازی خود را دارد. برخی از نمونه های زیر جنس بسته بندی آن، بسته بندی پلاستیکی، بسته بندی نایلونی یا بسته بندی پارچه ای است.

اصول بسته بندی غلات

هر بسته بندی برای پیاده سازی آن نیاز به رعایت کردن برخی اصول دارد. اصول بسته بندی غلات توسط طراح های بسته بندی باید رعایت شود. رعایت اصول بسته بندی غلات می تواند در فروش محصول یا کالای شما بسیار تاثیرگذار باشد. در این راستا باید به جنس، علائم بسته بندی،نوع محصول و … توجه داشته باشید. استفاده از ابزار بسته بندی به صورت حرفه ای می تواند تا حد زیادی اصول صحیح بسته بندی را تحت پوشش خود قراردهد. 

 

طراحی بسته بندی غلات
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

مشاوره بسته بندی غلات

اگر برای بسته بدی غلات یا محصولات خود نیاز به مشاوره بسته بندی دارید؛ کارشناس های سلام گرافیک به صورت رایگان مشاوره بسته بندی را برای شما انجام می دهند. می توانید برای مشاوره رایگان و آنلاین بسته بندی غلات با ما تماس بگیرید. بهتر است قبل از درخواست مشاوره، از اهداف بسته بندی خود آگاه باشید. 

سفارش بسته بندی غلات

سفارش بسته بندی غلات پس از انجام مشاوره بسته بندی، انجام می شود. برای ثبت سفارش بسته بندی خود می توانید حضوری یا آنلاین با طراح بسته بندی مجموعه سلام گرافیک در ارتباط باشید. در این مرحله می توانید با طراح بسته بندی صحبت کنید که اگر بسته بندی شما نیاز به تصویرسازی بسته بندی یا طراحی کاراکتر بسته بندی داشت، پروژه با سرعت بالاتری شروع و پیاده سازی آن انجام شود؛ زیرا پیاده سازی تصویرسازی یا کاراکتر زمان بر است.  

چرا بسته بندی غلات با سلام گرافیک؟

سلام گرافیک بالای 9 سال است که در زمینه طراحی بسته بندی فعالیت می کند. طراح های بسته بندی مجموعه سلام گرافیک به صورت کامل با اصول بسته بندی ، فرایند چاپ بسته بندی، قوانین بسته بندی یا طراحی حرفه ای بسته بندی آگاه هستند. در نتیجه بسته بندی غلات شما به صورت اصولی و حرفه ای طراحی و چاپ خواهد شد. 

استانداردهای لازم برای بسته بندی غلات

بسته بندی غلات مانند هر بسته بندی دیگری نیاز به رعایت کردن قوانین بسته بندی دارد. در این ویدیو، سمیرا خادم از قوانین بسته بندی غلات می گوید.

ایده یابی بسته بندی غلات

چه راهکارهایی برای بسته بندی غلات می توان یافت؟ چگونه ایده بسته بندی غلات را بیابیم؟ مجتبی ملاکی از پیداکردن ایده بسته بندی برای غلات می گوید.

زمان طراحی بسته بندی غلات به تعداد غلات، طرح بسته بندی و … بستگی دارد؛ اما اصولا بین 5 تا 7 روزکاری زمان می برد. 

تعرفه بسته بندی غلات به پارامتر های مختلفی بستگی دارد اما به صورت حدودی بین 2 تا 7 میلیون تومان متغیر خواهد بود. 

g-n

چاپ بسته بندی غلات

چاپ بسته بندی غلات یکی از مسائلی است که پس از پیاده سازی طرح بسته بندی، موضوعی قابل اهمیت است. باید چاپ بسته بندی خود را طبق اصول خاص خود پیاده سازی کنید. علاوه بر اینکه پیاده سازی طرح برای چاپ اهمیت دارد، جنس بسته بندی هم قابل اهمیت است. سلام گرافیک در جهت اینکه مشکلی برای چاپ بسته بندی غلات پیش نیاید، چاپ بسته بندی را برعهده می گیرد. 

قرارداد بسته بندی غلات

مشتریان زمانی که سفارش بسته بندی خود را ثبت می کند، باید قرارداد بسته بندی را از کارشناس های طراحی بسته بندی سلام گرافیک بخواهند و به صورت کامل مطالعه کنند. در قرارداد بسته بندی به ذکر تمامی نکاتی که کارفرما و طراح باید بدانند اشاره شده است. 

قیمت طراحی بسته بندی غلات 

هزینه بسته بندی بنا به موارد مختلفی تعیین می شود. یکی از مهم ترین پارامترهایی که در تعیین نرخ بسته بندی اهمیت دارد، میزان پیچیدگی و منحصر به فرد بودن طرح است. برخی از محصولات غلات ابعاد کوچک تری دارند و زمان کمتری برای پیاده سازی طرح استفاده می شود. 

طراحی لیبل بسته بندی غلات

برخی از غلات نیازی به طراحی بسته بندی های خاص و طولانی ندارند. از طرفی نمی توان بدون بسته بندی به بازار عرضه کرد. برای این غلات می توان از طراحی لیبل بسته بندی غلات استفاده کرد. لیبل بسته بندی زمان زیادی به نسبت طراحی بسته بندی اولیه نمی برد.

غلات چیست؟

غلات شامل محصولات مختلفی می شود که در زندگی روزمره ما مورد استفاده قرار می گیرد. جو، گندم،برنج، ماکارانی، بلال، ذرت همگی جزء غلات به حساب می آیند. غلات از سبوس و جوانه تشکیل می شود. در صورتی که غلات تصفیه شده باشد بخش هایی از آن حذف می شود. 

5/5 - (2 امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید