طراحی بسته بندی غذای حیوانات

طراحی بسته بندی غذای حیوانات به منظور ساخت بسته بندی غذا و محصولات حیوانی است. آیا طراحی بسته بندی غذای حیوانات به فروش بیش‌تر این محصولات کمک خواهد کرد؟ چه فاکتورهایی بر تعیین قیمت طراحی بسته بندی غذای حیوانات تاثیرگذار خواهد بود؟ چه جزئیاتی در قرارداد طراحی بسته بندی غذای حیوانات ذکر می‌شود؟ همانطور که می‌دانید غذای حیوانات در انواع گوناگونی تولید شده و در حجم‌های مختلفی عرضه می‌شوند. برای هر یک از انواع غذای حیوانات نیاز به بسته بندی مناسبی خواهد بود. بسته بندی مناسب و حرفه‌ای هم از محصول مورد نظر محافظت کرده و هم می‌تواند توجه مشتریان را به خود جلب کند. از این رو اگر می‌خواهید با روشی عالی فروش محصولات خود را افزایش دهید می‌توانید به طراحی بسته بندی غذای حیوانات بپردازید. بسته بندی چیست و چرا به آن نیاز داریم؟  شما می‌توانید کار طراحی بسته بندی محصولات غذای حیوانات خود را به شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک سپرده و از کیفیت نهایی کار اطمینان کامل داشته باشید. 

نمونه کار بسته بندی غذای حیوانات

 فعالیت های مجموعه بسته بندی سلام گرافیک در حوزه طراحی بسته بندی بسیار است. نمونه بسته بندی غذای حیوانات که توسط طراح های حرفه ای سلام گرافیک پیاده سازی شده، در این بخش قرار داده شده است.

طراحی بسته بندی غذای سگ

سگ‌ها موجودات با وفایی هستند که کم کم داشتن یک سگ در خانه به امری ضروری و لاینفک زندگی قرن 21 تبدیل شده است. غذاهای مختلفی با برندهای گوناگونی برای این حیوان با وفا در دسترس است، استفاده کردن از غذای بدون بسته بندی برای سگ می‌تواند خطرات متعددی برای این حیوان زیبا به وجود آورد. اگر تولید کننده غذای سگ و حیوانات خانگی هستید پیشنهاد می‌کنیم حتما برای افزایش فروش و جذب بیشتر خریدار و بالا رفتن اعتماد حتما از بسته بندی مناسبی برای غذای سگ در نظر داشته باشید. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک بهترین بسته بندی غذای سگ را برای شما طراحی خواهد کرد، با ما تماس بگیرید. 

بسته بندی غذای سگ

طراحی بسته بندی غذای گربه

نیاز به بسته بندی مناسب برای غذای تولید شده گربه دارید؟ می‌دانید بیش از 90 درصد خریداران غذای گربه در نگاه اول توجه زیادی به بسته بندی و همچنین نوع طراحی بسته بندی غذای گربه دارند؟ به نوعی بسته بندی غذای گربه باعث می‌شود که اعتماد به این محصول به میزان قابل توجه‌ای افزایش پیدا کند. اگر تولید کننده غذای گربه هستید و نیاز به بسته بندی دارید همین حالا با ما تماس بگیرید. 

اصول بسته بندی غذای حیوانات

 پیاده سازی هر طراحی، نیاز به رعایت کردن برخی اصول دارد که باید توسط طراح های بسته بندی رعایت شود. اصول طراحی بسته بندی غذای حیوانات شامل استفاده از خدمات طراحی لوگو، طراحی کاراکتر سگ، گربه یا دیگر حیوانات، استفاده از فونت بسته بندی مناسب، توجه به ترکیب رنگ ها و … است که در دوره آموزش بسته بندی سلام گرافیک ذکر شده است.

طراحی باکس غذا برای حیوانات اهلی

انواع بسته بندی غذای حیوانات 

بر اساس تر یا خشک بودن غذای حیوانات بسته بندی متفاوتی برای غذای حیوانات در نظر گرفته می‌شود. 

طراحی بسته بندی غذای خشک حیوانات

در طراحی بسته بندی غذای خشک حیوانات نیازی به استفاده از پلاستیک‌های خاص برای عدم دفع رطوبت غذای حیوانات نیست. در صورتی که تولید کننده غذای حیوانات به صورت خشک هستید و نیاز به مشاوره رایگان هستید، همین حالا با ما تماس حاصل کنید. 

طراحی بسته بندی غذای تر حیوانات

اگر تولید کننده غذای تر حیوانات خانگی باشید به خوبی می‌دانید که حفظ کردن میزان رطوبت غذا برای سالم ماندن آن لازم و ضروری است. همچنین عدم استفاده از طراحی بسته بندی مناسب برای غذای تر حیوانات می‌تواند مشکلات مخلتفی برای حمل و نقل این محصول داشته باشد.  قان

استاندارد های لازم برای طراحی بسته بندی غذای حیوانات

محتبی ملاکی در این ویدیو به بررسی قوانین بسته بندی غذای حیوانات پرداخته است. با مشاهده این ویدیو از استاندارد های موردنیاز برای بسته بندی غذای حیوانات مطلع شوید.

چرا بسته بندی غذای حیوانات با سلام گرافیک

سلام گرافیک بیش از 7 سال است که در حوزه بسته بندی فعالیت دارد و طراح های بسته بندی خبره ای دارد. کاوه ملاکی از استودیو سلام گرافیک می گوید

هزینه بسته بندی غذای حیوانات بنا به پارامتر های انتخابی می تواند متفاوت باشد. حدود مبلغ بسته بندی بین 3 تا 7 میلیون تومان است.

بله. در صورتی که بسته بندی غذای حیوانات بر عهده طراح های سلام گرافیک باشد، چاپ بسته بندی هم انجام می شود.

faq

چاپ بسته بندی غذای حیوانات با سلام گرافیک

در صورتی که طراحی بسته بندی غذای حیوانات بر عهده سلام گرافیک باشد، چاپ بسته بندی را می توانید به مجموعه بسپارید. سلام گرافیک بنا به سابقه طولانی در این زمینه با چاپخانه معتبر و با کیفیت زیادی در ارتباط است. در نتیجه می توان با رضایت کارفرما فرآیند چاپ بسته بندی غذای حیوانات را به استودیو سلام گرافیک بسپارید.

طراحی بسته بندی غذای پت خانگی

 

سفارش بسته بندی غذای حیوانات

سفارش بسته بندی غذای حیوانات در مجموعه سلام گرافیک بسیار راحت است. کافی است با شماره تلفن 09355054580 تماس بگیرید. قبل از اینکه سفارش خود را ثبت کنید می توانید از طراح های بسته بندی مشاوره رایگان بسته بندی دریافت کنید و سپس اقدام به ثبت سفارش بسته بندی غذای حیوانات کنید.

قرارداد بسته بندی غذای حیوانات

یکی از بخش های مهم برای ثبت سفارش بسته بندی، قرارداد بسته بندی آن است. در قرارداد بسته بندی غذای حیوانات هر کارفرما به تعیین دقیق وظایف کارفرما و طراح می پردازیم تا مشکلی در پروژه ایجاد نشود. قرارداد بسته بندی سلام گرافیک جامع است و تمامی مواردی که لازم است کارفرما و طراح بدانند در این قرارداد درج شده است.

تعیین قیمت بسته بندی غذای حیوانات

تعیین نرخ بسته بندی غذای حیوانات به پارامتر های مختلفی بستگی دارد. برای مثال در برخی موارد کارفرما درخواست طرح های منحصر به فرد و بسیار خاص را دارد که نیاز به مدت زمان بیشتری برای پیاده سازی پروژه بسته بندی است. هزینه بسته بندی غذای حیوانات پس از جلسه با کارفرما به صورت دقیق در قرارداد لحاظ خواهد شد.

بسته بندی پایدار غذای حیوانات خانگی

 

مشاوره بسته بندی غذای حیوانات

کارشناس های طراحی بسته بندی سلام گرافیک تجربه زیادی در طراحی بسته بندی غذای حیوانات دارند و راهنمایی های لازم را در جهت بهبود کیفیت کار می توانند ارائه کنند. علاوه بر این در صورتی که کارفرما نیاز به مشاوره قبل از سفارش بسته بندی غذای حیوانات را داشته باشند، مشاوره رایگان بسته بندی توسط سلام گرافیک انجام می شود. می توانید برای مشاوره بسته بندی با شماره 093555054580 تماس بگیرید.

طراحی لیبل بسته بندی

برخی اوقات بسته بندی غذای حیوانات نیازی به بسته بندی اولیه یا بسته بندی ثانویه ندارد یا کارفرما به دنبال صرف هزینه کمتر برای طراحی بسته بندی محصول خود است. یکی از راهکار های پیشنهادی، طراحی لیبل بسته بندی است که توسط سلام گرافیک انجام می شود. در این راستا استفاده از طراحی لیبل بسته بندی غذای حیوانات می تواند جذاب و خلاقانه باشد.

پیداکردن ایده برای بسته بندی غذای حیوانات

ایده یابی بسته بندی یکی از مسیرهای سخت است که شاید کمتر کارفرمایی به دنبال آن باشند. پیداکردن ایده بسته بندی غذای حیوانات می تواند به شما کمک کند تا به طرح موردنظر خود نزدیک تر شوید و طراح بداند که سلیقه کلی شما در چه راستایی است.

ایده های خلاقانه بسته بندی غذای حیوانات

 

غذای حیوانات چیست؟

هرحیوان بنا به نوع و زیست بدنی خود، غذای به خصوصی دارد. برای مثال سگ غذایی مانند گوشت، استخوان و … می خورد. غذای گربه شامل شیر، ماهی، غذاهای ارگانیگ گوشت و مرغ،  و … موارد است. هر کدام از این حیوانات غذاهای به خصوصی دارند. در ادامه هرکدام از این غذاها نیاز به بسته بندی جذاب و خلاقانه دارد تا مشتری و مخاطب به خرید آن بپردازند.

4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *