شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک

طراحی بسته بندی خرما

طراحی بسته بندی خرما به چه صورتی باشد فروش بیشتری را به دنبال خواهد داشت؟ خرما از جمله مهمترین محصولات کشاورزی در جنوب ایران است. این میوه گرمسیری علاوه بر مصرف داخلی در مقادیر زیاد به کشورهای مختلف صادر می‌شود. بسته بندی یکی از مراحل اصلی این تجارت است. در این راستا طراحی بسته بندی خرما با استفاده از استانداردهای جهانی برای موفقیت در زمینه صادرات پراهمیت می‌باشد و الزاما به توجه و برنامه ریزی فعالین این حوزه نیاز دارد. بسته بندی خرما وابسته به آن که نوع خرما چه باشد می‌تواند متفاوت باشد، توجه به نوع خرما در زمان طراحی بسته بندی خرما از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.  برای اطلاع از قیمت طراحی بسته بندی می‌توانید همین حالا با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک در خدمت شماست.

طراحی بسته بندی خرما فوری
طراحی بسته بندی خرما فوری

نیاز به بسته بندی خرما به صورت فوری دارید؟ از خدمات طراحی بسته بندی خرما استودیو سلام گرافیک با خبر هستید؟ 

روش‌های بسته بندی خرما
روش‌های بسته بندی خرما

چه روش‌هایی برای بسته بندی خرما وجود دارد؟ بهترین شیوه بسته بندی خرما به چه صورتی است؟ 

بسته بندی جعبه خرما
بسته بندی جعبه خرما

اگر نیاز به بسته بندی خرما به صورت خاص و حرفه‌ای دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید. مشاوران ما منتظرند.

نمونه خرمای بسته بندی شده

بسته بندی انواع خرمای ایرانی

خرما در دنیا تنوع بالایی دارد و بسیاری از انواع آن در شهرهای ایران قابل پرورش است از جمله: خرمای مضافتی، زاهدی، پیارم، شاهانی، کبکاب، آل مهتری، خاصویی، صفوی، خرما شکری و …

صحبت درباره هرکدام از این انواع و خصوصیات جذاب آن در بحث نمی‌گنجد اما باید خاطر نشان کرد که همه انواع خرما دارای خواص تغذیه‌ای مطلوب است و مصرف حداقل یک خرما به صورت روزانه توسط کارشناسان تغذیه توصیه می‌شود. از مهمترین خواص درمانی این ماده غذایی کنترل کلسترول خون و تامین آهن بدن است. یادآوری خواص خرما و ترکیبات مفید آن بر روی بسته‌های خرما به هدایت فرهنگ غذایی جوامع به سمت روشهای مطلوب، کمک می‌کند.

طراحی بسته بندی خرما
سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

بسته بندی کاربردی خرما

خرما سرشار از کالری است و همین خاصیت باعث شده به عنوان یک تغذیه محبوب در بین ورزشکاران از جمله کوهنوردان تبدیل گردد. طراحی بسته بندی خرما برای این دسته از مصرف کنندگان قدری متفاوت است چرا که حمل مقدار مناسب و استفاده آسان اهمیت بالایی دارد. بنابراین اگر در بسته بندی‌های کوچک و ترجیحا به صورت خرمای خشک عرضه شود، مشتریان زیادی را به خود جذب می‌کند.

خرما دارای مواد مغذی مورد نیاز برای رشد کودکان است و گنجاندن این محصول با ارزش در رژیم غذایی بچه‌ها به رشد آنها کمک زیادی می‌کند. لذا استفاده از بسته بندی کودکانه می‌تواند به والدین زیادی در بهبود تغذیه فرزندانشان کمک نماید. طراحی بسته بندی خرما مخصوص کودکان یکی از روشهای مفید برای افزایش فروش است.

خرما همچنین برای پذیرایی از مهمانان مورد استفاده است. در این موارد بسته بندی های شکیل و جذاب می‌تواند زحمت میزبان را برای انتقال به ظرف دیگر کم کند. چه بسا در مکانهایی که ظروف مناسب پذیرایی در دسترس نباشد همچون دورهمی‌های دوستانه در دل طبیعت یا در محیط اداری و موقعیتهای کاری، طراحی بسته بندی مناسب مخصوص پذیرایی، کارآیی بالا خواهد داشت.

طراحی بسته بندی خرما صادراتی

صادرات مواد غذایی از محبوب‌ترین بخش‌های مرتبط با اقتصاد کشورهاست. در این بین خرما به علت ارزش غذایی بالا و فسادپذیری کم، در بسیاری از کشورهای دنیا مورد استقبال است. خرما در مناطق گرم ایران مانند بوشهر و کرمان کشت شده و دارای طبع گرم می‌باشد. از این رو در بازار کشورهای اروپایی و روسیه که دارای آب و هوای سرد می‌باشد رونق زیادی دارد و سهم زیادی از صادرات خرمای ایرانی به این مناطق انجام می‌شود. مطالعات انجام شده در زمینه تجارت بین المللی مشخص کرده است که همواره به کار بردن طرح‌های بسته بندی زیبا و استاندارد در تثبیت مسیرهای بازرگانی موثر است. بنابراین طراحی بسته بندی خرما اگر به منظور صادرات انجام می‌شود لازم است توسط یک تیم متخصص با تجربیات بین المللی انجام گردد تا با کاربرد معیارهای استاندارد در شکل، طرح، و حتی نوشتار روی بسته بندی بتواند، بازار کشورهای هدف را تحت تاثیر قرار بدهد.

بسته بندی فرآورده‌های خرما

خرما نیز مانند دیگر میوه‌ها دستخوش ابداعات بشری برای مقابله با کاستی‌های حمل و نگهداری بوده است. از این رو از مدتها پیش تولید شیره خرما و چیپس خرما برای افزایش ماندگاری آن رایج شد. این راهکار از سلامت خرما در طی مسافت و ارسال به شهرهای دور و همچنین در طول زمان برای فصلهای مختلف سال محافظت می‌کرد. امروزه نیز فرآورده‌های خرما طرفداران زیادی دارد و به طبع بسته بندی آن نیز به توجه ویژه نیاز دارد.

شیره خرما در انواع ظروف شیشه‌ای با شکل‌های خاص و پرتنوع قابل عرضه است. همچینن با کمی خلاقیت می‌توان الگوهای فراوانی برای درب آن طراحی کرد که هم کار با آن را ساده کند هم جذابیت بسته بندی را افزایش بدهد. در مقابل چیپس خرما از نظر بسته بندی هیچ محدودیتی ندارد و می‌توان از انواع روش‌ها از جمله جعبه مقوایی، پاکت‌ها با جنس‌های مختلف، ظروف فلزی، جارهای شیشه‌ای، ظروف پلیمری و غیره استفاده کرد. در طراحی بسته بندی این فرآورده دلچسب بهتر است نقش جاذبه‌های بصری در نظر گرفته شده و رنگها و نوشته‌های جذاب حتما بر روی کار استفاده گردد.

خرما و فرآورده‌های آن یکی از مواد غذایی محبوب و مغذی در ایران و کشورهای مختلف دنیا می‌باشد، به طوری که عرضه آن در بازارهای مختلف داخلی و خارجی با استقبال افراد مختلف روبرو بوده است. لذا طراحی بسته بندی خرما بر مبنای اصول حرفه‌ای و استانداردهای بین المللی برای تثبیت تجارت این محصول ضروری می‌باشد. همچنین انواع فرآورده‌های خرما که طرفداران مخصوص خود را دارد نیازمند بسته بندی جذاب و کاربردی است. تیم طراحی گرافیک سلام گرافیک در حوزه طراحی بسته بندی‌های صادراتی تجربیات فنی و عملی قابل توجهی دارد و می‌تواند شما را در به ثمر رساندن تجارت خرما به اقصی نقاط جهان یاری کند.

بسته بندی خرما به روش سنتی

بسته بندی‌های خرما به دو شیوه سنتی و مدرن طراحی می‌شود در شیوه طراحی سنتی بسته بندی خرما، سعی می‌شود طراح گرافیک، از المان‌ها و موارد بصری سنتی برای جلوه دادن به نمای بسته بندی خرما استفاده کند.

 

شرکت‌های بسته بندی خرما در ایران

شرکت‌های مختلفی در حال حاضر اقدام به طراحی بسته بندی خرما می‌کنند. شرکت سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در زمینه طراحی بسته بندی انواع خرما آماده ارائه انواع بسته بندی خرما به شما همراهان گرامی است.

  1. به وجود آوردن موقعیت مناسب در سطح بین‌المللی
  2. معرفی خرمای صادراتی ایران به بازارهای جهانی
  3. دستیابی به سودآوری قابل توجه در زمینه‌ای غیر از صادرات نفتی
  4. افزایش زمینه اشتغال از مرحله تولید تا فروش

رعایت اصول و توجه به نکات مهم در طراحی بسته بندی خرما بسیار اهمیت دارد. نکاتی که شامل حفاظت خرما، ارائه اطلاعات در رابطه با محصول، بازاریابی خرما و علائم مخصوص بسته بندی می‌شود.

BusinessCard
پکیج نقره‌ای
تماس بگیرید
  • اتود دستی
Advertisingdesign
پکیج طلایی
تماس بگیرید
  • اتود دستی
Packaging-Design
پکیج برنزی
تماس بگیرید
  • اتود دستی

بسته بندی خرما مضافتی

خرمای مضافتی یکی از انواع خرمای با کیفیت بم است. این خرما به دلیل آن که دارای رطوبی بین منفی 5 درجه تا مثبت 5 درجه است باید شرایط خاصی برای بسته بندی آن در نظر گرفت. شرکت سلام گرافیک آماده ارائه بسته بندی مناسب برای خرمای مضافتی شماست. 

از کجا شروع کنم بسته بندی خرما؟

اولین سوالی که برای تولید بسته بندی خرما به ذهن می‌رسد از کجا شروع کنم بسته بندی خرما را؟ با وجود شرکت‌های بسته بندی متنوع و همچنین نمونه کارهای بسته بندی خرما متنوع دیگر با یک جستجو ساده می‌توان انواع نمونه جعبه خرما را مشاهده کرد و سفارش خود را ثبت کرد. 

طراحی بسته بندی خرما بر اساس تعداد نفرات

یکی از شیوه‌های رایج برای بست بندی خرما بسته بندی خرما بر اساس تعداد نفرات است. در حالت کلی بسته بندی خرما به دو دسته خرمای تک نفره و خرمای چند نفره تقسیم می‌شود. 

خرمای بسته بندی تک نفره

در این نوع بسته بندی توجه به حجم خرما و همچنین قابلیت مصرف آن در هر محیطی باید به خوبی در نظر گرفته شود. حفظ پاکیزگی محیط زیست، وجود وسیله‌ای برای برداشتن خرما برای جلوگیری از آلودگی و چسبناکی دست در خرمای تک نفره ضروری است. 

خرمای بسته بندی چند نفره

در این نوع بسته بندی خرما توجه به میزان حجم خرما، قابلیت حمل و نقل آسان، استفاده در یک بازه مصرفی مشخص از اهمیت بالایی برخوردار است. 

دیگر خدمات
4.6/5 - (12 امتیاز)