طراحی بسته بندی در اهواز

طراحی بسته بندی در اهواز به دلیل کشت محصول ارزشمندی چون خرما که حتی به کشورهای دیگر نیز ارسال می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است. بسته بندی خرما به دلیل آن که حجم صادرات بسیار زیادی دارد، بسیار با اهمیت است. بسته بندی کردن محصولات در اهواز می‌تواند مزیت‌های مختلفی از جمله افزایش میزان فروش، بازاریابی بیشتر و… را با خود به همراه داشته باشد. استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک یکی از برترین شرکت‌های ارائه خدمات گرافیکی در حال حاضر خدمات تنوعی از جمله طراحی بسته بندی را در اهواز ارائه می‌دهد. قیمت و هزینه ساخت بسته بندی به پارامترهای گوناگونی ارتباط دارد اما در حالت کلی قیمت پیاده سازی یک بسته بندی از 1.000.000 تومان شروع می‌شود و می‌تواند تا مبالغ بیشتر افزایش داده باشد. برای دریافت خدمات پکیجینگ در اهواز با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید. جنس های بسته بندی مختلفی توسط سلام گرافیک پیاده سازی شده است و محدودیتی در انتخاب جنس طراحی بسته بندی در اهواز نخواهید داشت. 

چرا طراحی بسته بندی در اهواز

بسته بندی کردن محصولات مزیت‌های مختلفی را با خود به همراه دارد که از جمله این موارد می‌توان به افزایش مدت زمان ماندگاری محصول، بازاریابی رایگان محصول، نمایش ویژگی‌های محصول و… اشاره کرد. با بسته بندی مناسب و حرفه‌ای می‌توان به خوبی ویژگی‌های با کیفیت محصول را برجسته کرد می‌توان نشان داد که این محصول برای کاربر چه ویژگی‌هایی با خود به همراه دارد. سلام گرافیک یکی از بهترین تیم‌های طراحی بسته بندی هر نوع محصول و از حرفه ای ترین تولیدکنندگان ظروف بسته بندی زعفران است.

 

طراحی بسته بندی در اهواز

چرا بسته بندی در اهواز با سلام گرافیک

شرکت سلام گرافیک یکی از شرکت‌های فعال در زمینه گرافیک که فعالیت رسمی خود را از سال 1390 آغاز کرده است. شرکت سلام گرافیک خدمات متعدد بسته بندی مختلفی را در شهر اهواز ارائه می‌دهد که از جمله این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

قیمت طراحی بسته بندی در اهواز

پارامترهای مختلفی می‌تواند در هزینه خدمات بسته بندی در اهواز تاثیرگذار باشد، نوع طراحی، کیفیت دیزاین بسته بندی، شرکت طراحی بسته بندی، نوع محصول و… . شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در بسته بندی آماده ارائه انواع بسته بندی به شماست. در حالت کلی می‌توان گفت که هزینه طراحی بسته بندی از یک میلیون تومان شروع می‌شود و تا قیمت‌های بالاتر ادامه دارد.

نمونه کار طراحی بسته بندی در اهواز

نمونه کارهای طراحی بسته بندی در شهر اهواز توسط مجموعه سلام گرافیک پیاده سازی شده است. برخی از این نمونه کارهای طراحی بسته بندی در اهواز، به همراه گسترده بسته بندی آن وجود دارند. هرکدام از نمونه کارهای طراحی بسته بندی زیر، با استفاده از ابزار حرفه ای بسته بندی پیاده سازی شده اند. از سری محصولات رایج شهر اهواز، خرما، ادویه ، ماهی است. نمونه کارهای انجام شده توسط مجموعه سلام گرافیک برای پروژه های شهر اهواز شامل بسته بندی خرما، بسته بندی ادویه و بسته بندی ماهی است. 

بسته بندی سوغاتی در اهواز

شهر اهواز سوغاتی‌های مختلفی دارد، خرما را می‌توان یکی از اصلی‌ترین سوغاتی‌های شهر اهواز در نظر گرفت. بسته بندی خرما می‌تواند میزان زمان ماندگاری خرما را تا مدت زمان بیشتری تامین کند. برای دریافت نمونه کارهای بسته بندی خرما و سوغاتی‌های اهواز به صفحه نمونه کارهای بسته بندی سلام گرافیک مراجعه کنید.

بسته بندی سوغاتی شهر اهواز باید بر عهده یک متخصص طراحی بسته بندی باشد. زیرا سوغاتی حکم برندینگ مجموعه یا محصول و یا حتی شهر اهواز را دارد. در نتیجه طراحی بسته بندی سوغاتی بسیار موضوع پر اهمیتی است. 

برای مثال تاثیر رنگ در طراحی بسته بندی از مباحث گرافیکی و روانشناسی است که یک متخصص طراحی بسته بندی از آن اطلاع دارد. 

ویدیو نیاز کسب و کارها به طراحی بسته بندی

چرا کسب و کارها به طراحی بسته نیاز دارند؟ طراحی بسته بندی محصولات یکی از روش‌های فروش بیشتر محصول است. برای درک میزان تاثیر طراحی خوب بسته بندی در افزایش فروش ویدیو را ببینید.

اهداف بسته بندی ممکن است با دیگر محصول متفاوت باشد. در نتیجه بهتر است نیاز کسب و کار خود را در ابتدا بسنجید. 

پادکست طراحی بسته بندی در اهواز

اگر نیاز به راهنمایی در رابطه با طراحی و ساخت بسته بندی در شهر اهواز دارید و نمی‌دانید چه نوع بسته بندی مناسب محصولات شماست، پادکست زیر را گوش دهید.

بر روی بسته بندی کالاها تاریخ تولید و انقضا، سری ساخت، قیمت و… قرار می‌گیرد که برای درج آن‌ها از دستگاه جت پرینتر استفاده می‌شود. جت پرینتر یک نوع دستگاه چاپ است که در کارخانه‌های تولیدی برای چاپ مشخصات محصولات بر روی بسته بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چاپ بسته بندی ‌ها با دستگاه جت پرینتر انجام می‌شود که در دو نوع جت پرینتر دستی و جت پرینتر صنعتی

faq

سفارش طراحی بسته بندی در اهواز 

شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک یکی از شرکت‌های به نام در زمینه طراحی گرافیک در اهواز است.برای سفارش طراحی بسته بندی در شهر اهواز می توانید با کارشناس های مجموعه سلام گرافیک در تماس باشید و از مشاوره رایگان طراحی بسته بندی بهره مند شوید. طبق طرح یا بسته بندی که سفارش می دهید، کارشناس های سلام گرافیک به شما مشاوره می دهند که بهتر است این طرح بسته بندی یا دیزاین جعبه از چه ابزار طراحی بسته بندی استفاده شود.  سلام گرافیک طراحی بسته بندی در مشهد، طراحی بسته بندی در تهران، طراحی بسته بندی در قطر، طراحی بسته بندی در ترکیه و دیگر شهر و کشور های خاورمیانه را بر عهده می گیرد. این شرکت خدمات متنوعی در زمینه گرافیک ارائه می‌دهد که از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

برای دریافت خدمات طراحی گرافیک سلام گرافیک با ما تماس بگیرید. 09355054580

قرارداد طراحی بسته بندی در اهواز

پس از اینکه از قیمت و نرخ طراحی بسته بندی محصول خود در اهواز مطلع شدید، بهتر است برای قرارداد طراحی بسته بندی اقدام کنید. طراحی بسته بندی در اهواز نیازمند درج کردن مواردی است که باید طبق قرارداد طراحی بسته بندی ذکر شود. سعی کنید قرارداد را طبق قوانین طراحی بسته بندی ببندید تا مشکلی برای پروژه و طراحی پیش نیاید. 

4.4/5 - (9 امتیاز)