طراحی بسته بندی در اهواز

طراحی بسته بندی در اهواز به دلیل کشت محصول ارزشمندی چون خرما که حتی به کشورهای دیگر نیز ارسال می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است. بسته بندی خرما به دلیل آن که حجم صادرات بسیار زیادی دارد، بسیار با اهمیت است. بسته بندی کردن محصولات در اهواز می‌تواند مزیت‌های مختلفی از جمله افزایش میزان فروش، بازاریابی بیشتر و… را با خود به همراه داشته باشد. استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک یکی از برترین شرکت‌های ارائه خدمات گرافیکی در حال حاضر خدمات تنوعی از جمله طراحی بسته بندی را در اهواز ارائه می‌دهد. قیمت و هزینه ساخت بسته بندی به پارامترهای گوناگونی ارتباط دارد اما در حالت کلی قیمت پیاده سازی یک بسته بندی از 1.000.000 تومان شروع می‌شود و می‌تواند تا مبالغ بیشتر افزایش داده باشد. برای دریافت خدمات پکیجینگ در اهواز با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید.

طراحی بسته بندی زیبا

زیبایی را با بسته بندی‌های طراحی شده توسط استودیو خلاق سلام گرافیک تجربه کنید. 

حرفه‌ای‌ترین طراحی

بهترین و مناسب‌ترین بسته بندی در اهواز را از تیم حرفه‌ای سلام گرافیک بخواهید.

طراحی بسته بندی قانونی

از قوانین طراحی بسته بندی اطلاع دارید؟ می‌دانید طراحی بسته بندی شما باید چگونه باشد؟

hi-graphic

چرا طراحی بسته بندی در اهواز

بسته بندی کردن محصولات مزیت‌های مختلفی را با خود به همراه دارد که از جمله این موارد می‌توان به افزایش مدت زمان ماندگاری محصول، بازاریابی رایگان محصول، نمایش ویژگی‌های محصول و… اشاره کرد. با بسته بندی مناسب و حرفه‌ای می‌توان به خوبی ویژگی‌های با کیفیت محصول را برجسته کرد می‌توان نشان داد که این محصول برای کاربر چه ویژگی‌هایی با خود به همراه دارد.

طراحی بسته بندی در اهواز
%
میزان رضایت مشتریان طراحی بسته بندی
سال
تجربه طراحی انواع بسته بندی
کار
حرفه‌ای طراحی بسته بندی در اهواز
%
پشتیبانی پس از بسته بندی ارائه شده

بسته بندی سلام گرافیک در اهواز

شرکت سلام گرافیک یکی از شرکت‌های فعال در زمینه گرافیک که فعالیت رسمی خود را از سال 1390 آغاز کرده است. شرکت سلام گرافیک خدمات متعدد بسته بندی مختلفی را در شهر اهواز ارائه می‌دهد که از جمله این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • بسته بندی لبنیات در اهواز
 • بسته بندی خشکبار در اهواز
 • بسته بندی میوه در اهواز
 • بسته بندی خرما در اهواز
 • بسته بندی مواد غذایی در اهواز
 • و…

بسته بندی در اهواز و نرخ آن

پارامترهای مختلفی می‌تواند در هزینه خدمات بسته بندی در اهواز تاثیرگذار باشد، نوع طراحی، کیفیت طراحی بسته بندی، شرکت طراحی بسته بندی، نوع محصول و… . شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک با بیش از 10 سال سابقه در بسته بندی آماده ارائه انواع بسته بندی به شماست. در حالت کلی می‌توان گفت که هزینه طراحی بسته بندی از یک میلیون تومان شروع می‌شود و تا قیمت‌های بالاتر ادامه دارد.

souvenir

طراحی بسته بندی در اهواز چند نمونه از آن

کارهای طراحی بسته بندی در اهواز را مشاهد کنید. 

shape.png

بسته بندی سوغاتی در اهواز

شهر اهواز سوغاتی‌های مختلفی دارد، خرما را می‌توان یکی از اصلی‌ترین سوغاتی‌های شهر اهواز در نظر گرفت. بسته بندی خرما می‌تواند میزان زمان ماندگاری خرما را تا مدت زمان بیشتری تامین کند. برای دریافت نمونه کارهای بسته بندی خرما و سوغاتی‌های اهواز به صفحه نمونه کارهای بسته بندی سلام گرافیک مراجعه کنید.

ویدیو نیاز کسب و کارها به طراحی بسته بندی

چرا کسب و کارها به طراحی بسته نیاز دارند؟ طراحی بسته بندی محصولات یکی از روش‌های فروش بیشتر محصول است. برای درک میزان تاثیر طراحی خوب بسته بندی در افزایش فروش ویدیو را ببینید.

0935-505-4580

05139999999

0935-505-45-80

پادکست طراحی بسته بندی در اهواز

اگر نیاز به راهنمایی در رابطه با طراحی و ساخت بسته بندی در شهر اهواز دارید و نمی‌دانید چه نوع بسته بندی مناسب محصولات شماست، پادکست زیر را گوش دهید.

بر روی بسته بندی کالاها تاریخ تولید و انقضا، سری ساخت، قیمت و… قرار می‌گیرد که برای درج آن‌ها از دستگاه جت پرینتر استفاده می‌شود. جت پرینتر یک نوع دستگاه چاپ است که در کارخانه‌های تولیدی برای چاپ مشخصات محصولات بر روی بسته بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چاپ بسته بندی ‌ها با دستگاه جت پرینتر انجام می‌شود که در دو نوع جت پرینتر دستی و جت پرینتر صنعتی

چاپ بسته بندی در اهواز شامل مواردی مانند مراحل طراحی، ارزیابی و تولید بساه‌ها می‌شود.

از روش‌های مختلفی مانند استفاده از سادگی، ساختار شکنی، کاربرد، استفاده مناسب از حجم و فضا، استفاده از جنس‌های گوناگون و درهم شکستن محدودیت‌ها می‌توان استفاده کرد.

new faq

شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک یکی از شرکت‌های به نام در زمینه طراحی گرافیک در اهواز است. این شرکت خدمات متنوعی در زمینه گرافیک ارائه می‌دهد که از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

 • طراحی لوگو
 • طراحی پوستر
 • طراحی کارت ویزیت
 • صفحه آرایی کتاب
 • طراحی قالب اینستاگرام
 • طراحی هویت بصری
 • طراحی کارت ویزیت
 • و…

برای دریافت خدمات طراحی گرافیک سلام گرافیک با ما تماس بگیرید. 09355054580

4.4/5 - (9 امتیاز)