تاریخ بروزرسانی: آگوست 11, 2022

طراحی لی اوت اینستاگرام – طراحی قالب اینستاگرام

طراحی لی اوت اینستاگرام (Instagram layout design) چیست؟ چرا نیاز به طراحی لی‌اوت در اینستاگرام داریم؟ لایوت اینستاگرام چیست؟ چرا استفاده نکردن از قالب پروفایل اینستاگرام باعث کاهش مخاطب و کم شدن میل مخاطبان به فعالیت در صفحه شما تبدیل خواهد شد؟ ساخت قالب اینستاگرام به راحتی می‌تواند باعث زیبایی و حس اعتماد کاربران به صفحه شما شود. وابسته به آن که قرار است پیج شما چه کارکردی داشته باشد، نحوه طراحی قالب اینستاگرام متفاوت انجام می‌شود. هر آنچه از طراحی قالب، استوری و پست اینستاگرام بخواهید تخصص ماست! استودیو خلاق سلام گرافیک با بیش از 1000 طراحی لی‌اوت اینستاگرام هم اکنون در اختیار شماست، برای ثبت سفارش یا راهنمای قبل از ثبت سفارش طراحی قالب اینستاگرام و پکیج طراحی اینستاگرام با استودیو طراحی گرافیک سلام گرافیک تماس بگیرید. 

تیم سلام گرافیک علاوه بر طراحی قالب پست اینستاگرام، اقدام به طراحی قالب استوری اینستاگرام نیز می‌کند.  سلام گرافیک یک  سایت برای قالب پست اینستاگرام، استوری و… است.  ممکن است با نرم افزارهای موجود بتوانید خودتان اقدام به طراحی قالب اینستاگرام رایگان کنید؛ اما توجه داشته باشید که شمار زیادی از افراد از این قالب‌های آماده استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید منحصربه‌فرذ باشید باید از یک تیم طراح قالب اینستاگرام بخواهید که طراحی قالب پست‌ها و استوری‌هایتان را دقیقا مطابق با اهداف صفحه‌تان طراحی کند. 

نمونه طراحی قالب اینستاگرام

نیاز به طراحی کاور اینستاگرام دارید؟ طراحی پست‌ها و استوری‌ها اینستاگرامی ما را ببینید. طراحی قالب پیج اینستاگرام به تخصص و تجربه بالا در این زمینه نیاز دارد. هر پیجی با توجه به نوع فعالیتی که دارد، باید طراحی منحصربه‌فردی برای پست‌ها و استوری‌های آن صورت بگیرد. برای مثال تمپلیت اینستاگرام برای یک پیج فروشگاهی باید متفاوت از یک صفحه آموزشی یا سرگرمی باشد. از همین‌رو طراحی قالب برای اینستاگرام را بهتر است به تیمی بسپارید که نمونه کارهای قوی در این زمینه داشته باشد. نمونه کارهای طراحی قالب پیج اینستاگرام و نمونه طراحی پست اینستاگرام توسط استودیو خلاق سلام گرافیک را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

0 +
آموزش طراحی اینستاگرام
0 +
متخصص طراحی اینستاگرام
0 +
سال تجربه قالب اینستاگرام
0 +
طراحی گرافیک پیج انجام شده
طراحی پست اینستاگرام

لی اوت اینستاگرام چیست؟

لی اوت یعنی چی؟ لایوت در اینستاگرام چیست؟ معنی لی اوت چیست؟ یکی از واژه‌های پرکاربرد در میان اینستاگرام مارکترها، لی اوت  (Layout)   است. کلمه لی‌اوت پیج اینستاگرام همان نحوه چیدمان و نمایش پست‌های شما در صفحه پروفایل است. این که از چه سبک چیدمانی استفاده می‌کنید، از چه رنگ‌هایی برای زیبایی بیشتر ظاهر پروفایل اینستاگرام استفاده می‌کنید. هر پست به صورت جدا طراحی می‌شوند یا با دیگر پست‌ها ارتباط دارد، و تمامی مواردی از این دست در قالب صفحه اینستاگرام یا Layout Page Instagram خلاصه شده است.

هدف از ساخت قالب اینستاگرام

اگر به اینستاگرام تنها به چشم یک شبکه اجتماعی برای وقت گذرانی نگاه می‌کنید، احتمالا نیازی به طراحی قالب اینستاگرام نخواهید داشت. اما اگر با هدف کسب درآمد از اینستاگرام در این پلتفرم فعال هستید، باید اقدام به ساخت قالب اینستاگرام کنید. هدف اصلی طراحی قالب برای اینستاگرام جلب توجه کاربران این شبکه اجتماعی است. همان‌طور که می‌دانید اغلب صفحات اینستاگرام، صفحات فروشگاهی هستند. بنابراین نحوه ارائه محصول توسط آن‌ها به کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است. زمانی که برای خرید به بازار مراجعه می‌کنید فروشگاه‌هایی که ویترین‌های جذاب و متفاوتی دارند در جلب توجه شما موفق‌تر هستند. تمپلیت اینستاگرام نیز دقیقا نقش ویترین یک فروشگاه را ایفا می‌کند.

کاربری که برای اولین بار وارد صفحه اینستاگرامی شما می‌شود، طبق ظاهر و اصول چیدمان پست‌هایتان تصمیم می‌گیرد که شما را دنیال کند یا خیر. از همین‌رو توجه نکاتی چون طراحی لوگو برای درج بر روی پست‌ها، طراحی یک قالب، داشتن استراتژی برای درج پست‌ها در پیج همه و همه از عواملی هستند که موجب موفقیت یک صفحه اینستاگرامی می‌شوند. توجه داشته باشید که صفحات زیادی پیش از شما فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرده‌اند بنابراین اگر می‌خواهید توجه کاربران را به سوی خود جلب کنید، باید بتوانید عملکرد بهتری نسبت به آن‌ها داشته باشید. ساخت قالب اینستاگرام یکی از کلیدی‌ترین مهره‌هایی است که برای رسیدن به موفقیت در این شبکه به آن نیاز دارید.

انواع طراحی تم اینستاگرام

از تم‌های اینستاگرام فقط برای ساخت ظاهر کلی صفحه پروفایل اینستاگرام استفاده نمی‌شود. به راحتی می‌توان از این تم‌ها برای طراحی قالب پست، استوری و ویدیو IGTV استفاده کرد. استوری‌ها در اینستاگرام به اندازه پست‌ها و یا شاید بیشتر از آن‌ها حائز اهمیت هستند به همین خاطر طراحی قالب استوری اینستاگرام می‌تواند به بیشتر دیده شما پیجتان کمک زیادی بکند. شما می‌توانید حتی برای ویدئوها و IGTVها نیز قالبی طراحی کنید. انتشار پست‌ها و استوری‌ها با نظم و نرتیب خاص شما را در نگاه کاربرانتان حرفه‌ای‌تر جلوه می‌دهد.

طراحی قالب ویدیو برای اینستاگرام

با نرم افزارهای مختلفی می‌توان لی‌اوت ویدیو مناسبی برای اینستاگرام ایجاد کرد. با نرم افزارهایی مانند پریمیر، افترافتکت و… می‌توان قالب مناسب ویدیو IGTV را طراحی و پیاده سازی کرد. برای سفارش ساخت قالب ویدیو اینستاگرام کافی است از طریق فرم ساخت قالب اینستاگرام اقدام کنید. 

طراحی قالب استوری اینستاگرام

استفاده از ظاهر گرافیکی برای استوری اینستاگرام می‌تواند دیده شدن استوری شما را به میزان قابل توجه‌ای افزایش دهد. با استفاده از فتوشاپ یا حتی استفاده اپلیکیشن‌های موجود به راحتی و در مدت زمان کوتاهی تم استوری اینستاگرام خود را پیاده سازی کنید. یک طراح قالب اینستاگرام می‌تواند به سادگی قالبی برای انتشار استوری‌های پیج شما طراحی کند.

طراحی قالب پست اینستاگرام

پست‌های اینستاگرام اگر دارای طراحی مناسب باشند بی‌شک باعث خواهند شد که مخاطبان بیشتری به سمت صفحه اینستاگرام شما سرازیر شوند. دو حالت برای طراحی تم پست اینستاگرام وجود دارد و آن هم طراحی لی‌اوت کلی پروفایل اینستاگرام است و نوع دیگر طراحی مجزای هر پست در صفحه پروفایل است. که هر کدام مزیت‌ها و معایب خاص خود را دارند. برای دریافت مشاوره رایگان طراحی قالب و پست اینستاگرام کافی است با شماره 0355054580 با استودیو خلاق طراحی گرافیک سلام گرافیک تماس حاصل کنید. 

پادکست طراحی تمپلیت اینستاگرام

طرح‌های مختلفی برای پیاده سازی تم یا همان لی‌اوت صفحه اینستاگرام وجود دارد، وابسته به آن که از طراحی صفحه اینستاگرام خود چه انتظاری دارید و همچنین نوع صفحه شما چیست، نوع طراحی لی اوت اینستاگرام متفاوت است، قبل از سفارش طراحی پیاده سازی تم اینستاگرام این پادکست را گوش دهید. 

محتوا نوشته بشه!

ویدیو تاثیر قالب اینستاگرام در میزان درگیری مخاطب

تقریبا می‌توان گفت بله، با استفاده از قالب اینستاگرام می‌توانید زیبایی ظاهری پیج خود را به میزان قابل توجه‌ای افزایش دهید. همین طراحی لی‌اوت برای پست، استوری و ویدیوهای اینستاگرام باعث می‌شود که مخاطبان بیشتری به سمت صفحه شما هدایت شوند. 

پیاده سازی لی‌اوت اینستاگرام یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشت. از جمله مواردی که باید در زمان سفارش طراحی تم اینستاگرام به آن توجه کرد می‌توان به هزینه ساخت قالب، نوع طراحی، شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی قالب اینستاگرام و… توجه داشت. برای ثبت سفارش قالب حرفه‌ای اینستاگرام همین حالا با شماره 09355054580 تماس بگیرید. 

طراحان سلام گرافیک با بیش از چندین سال سابقه در زمینه خدمات طراحی گرافیک، جزو بهترین طراحان گرافیک ایران هستند که می‌توانید با اطمینان خاطر خدمات گرافیکی خود چون طراحی قابل اینستاگرام، طراحی لوگو، طراحی بسته بندی و… را به آن‌ها بسپارید. برای سفارش طراحی قالب اینستاگرام به سلام گرافیک از طریق شماره 09355054580 با ما تماس بگیرید.

همه پیج ها نیاز به لی اوت ایسنتاگرام دارند؟

قیمت طراحی قالب اینستاگرام

تعرفه طراحی قالب اینستاگرام وابسته به نوع سفارش و همچین تعداد سفارش طراحی قالب اینستاگرام متفاوت است. خدمتی که سلام گرافیک به مشتریان خود ارائه می‌دهد این است که می‌توانید هزینه سفارش طراحی قالب اینستاگرام را خودتان انتخاب کنید. برای کاهش نرخ ساخت قالب اینستاگرام از طرح‌های تخفیفی استفاده کنید. در صورتی که نرخ پایین‌تر برای ثبت سفارش ساخت قالب اینستاگرام را لازم دارید با شماره 09355054580 تماس حاصل کنید تا طراح قالب اینستاگرام ما شما را راهنمایی کند. قیمت طراحی لی اوت اینستاگرام، قیمت طراحی استوری اینستاگرام، قیمت طراحی قالب پست اینستاگرام را از با با کمترین قیمت بخواهید. 

پلن اقتصادی طراحی لی‌اوت اینستارگام

تماس بگیرید
  • طراحی لی‌اوت حرفه‌ای

پلن پرطرفدار طراحی لی‌اوت اینستاگرام

تماس بگیرید
  • طراحی لی‌اوت حرفه‌ای

پلن آینده‌دار طراحی لی‌اوت اینستاگرام

تماس بگیرید
  • طراحی لی‌اوت حرفه‌ای

گوش به زنگتونیم!

ما آماده پاسخگویی به هر گونه سوال در رابطه با طراحی اینستاگرام هستیم

نظرات مشتریان طراحی پست و استوری

کیفیت را از زبان استفاده کنندگان طراحی لی‌اوت اینستاگرام این بار بخوانید. 

مهندس محسن احمدی

کیفیت عالی لی اوت‌های طراحی شده برای صفحات اینستاگرام ما باعث جذب چندین برابری مخاطب شد.

مریم ایمان زادگان

طراحی استوری، پست، قالب ویدیو اینستاگرام توسط تیم سلام گرافیک به جرات می‌تونم بگم در بهترین حالت بود.

سفارش طراحی قالب اینستاگرام

یکی از مسائل بسیار مهمی که می‌تواند بر موفقیت و افزایش بازدید پیج‌های اینستاگرامی تاثیرگذار باشد قالب است. با استفاده از قالب پیج اینستاگرام می‌توانید صفحه‌ای زیبا و جذاب داشته باشید و هماهنگی و ارتباط بصری میان پست‌های خود را افزایش دهید. این هماهنگی موجب رضایت بیش‌تر کاربران خواهد شد. برای سفارش طراحی قالب برای صفحه اینستاگرام خود می‌توانید با شرکت‌های تبلیغاتی و آژانس‌های طراحی گرافیکی تماس حاصل کنید. طراحان زیادی وجود دارند که با تخصص و تجربه در زمینه تبلیغات و طراحی‌های گرافیکی قادرند به شما در این زمینه کمک کنند. این طراحان معمولاً در شرکت‌های طراحی و آژانس‌های تبلیغاتی مشغول به کار هستند. شرکت سلام گرافیک با سال‌ها تجربه و تخصص در زمینه طراحی گرافیکی و المان‌های تبلیغاتی قادر است با کمک تیم طراحان با تجربه خود بهترین قالب برای پیج اینستاگرام شما را طراحی کند.

هزینه سفارش طراحی قالب اینستاگرام چقدر است؟

یکی از مواردی که برای بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کارها تبدیل به دغدغه شده است تعرفه طراحی قالب اینستاگرام است. اگر با هزینه پیشنهادی بسیاری از شرکت‌ها آشنایی داشته باشید حتما متوجه تفاوت میان تعرفه‌ها شده‌اید. تعیین هزینه نهایی طراحی قالب اینستاگرام به عوامل گوناگونی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به پیچیدگی طرح و تخصصی بودن آن، تعداد طرح‌های مورد نظر، و همچنین اعتبار شرکت طراحی اشاره داشت. به طور معمول شرکت‌های بزرگ و باسابقه هزینه بیش‌تری برای انجام سفارش‌های خود دریافت می‌کنند. ممکن است تصور کنید که با وجود قالب‌های آماده رایگان پرداخت هزینه برای سفارش طراحی قالب اینستاگرام منطقی نباشد. اما توجه داشته باشید که کیفیت و تاثیرگذاری این دو به هیچ وجه قابل مقایسه نخواهد بود و مخاطبان به طور قطع متوجه خاص بودن صفحه اینستاگرامی شما خواهند شد.

طراحی گرافیک پیچ اینستاگرام

یکی از مهم‌‌ترین نیازهای هر پیج اینستاگرام، استفاده از قالب اینستاگرام است. لایوت اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا مخاطب بیشتری را به سمت کسب و کار خود جذب کنید. با طراحی گرافیکی پیج خود می‌توانید مشتریان زیادی را به سمت خود بکشانید. به نوعی می‌توان گفت شما با قالب پیچ اینستاگرام خود بازاریابی مناسبی برای محصولات خود انجام می‌دهید.

قالب پست اسلایدی اینستاگرام

یکی از روش‌های عالی و برای دریافت نرخ تعامل بالا، استفاده از پست‌های اسلایدی است. اگر نیاز به قالب پست اسلایدی دارید می‌توانید از نمونه قالب‌های پست اسلایدی اینستاگرام سلام گرافیک دیدن کنید. از جمله انواع قالب‌های طراحی اینستاگرام می‌توان به قالب پست اینستاگارم فروشگاهی، قالب پست متنی اینستاگرام، کاور پست اینستاگرام، قالب پست اینستاگرام فارسی و… اشاره کرد.  

قالب محصولات اینستاگرام

پیاده سازی قالب برای محصولات در اینستاگرام کاری سخت و گاهی ناممکن است. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک، قالب محصولات اینستاگرام را برایتان حرفه‌ای و خاص پیاده سازی می‌کند. شما در مرحله آخر قالب پست اینستاگرام psd را دریافت می‌کند.

4.8/5 - (34 امتیاز)