طراحی قالب اینستاگرام

طراحی قالب اینستاگرام (Instagram layout design) به معنای دیزاین کردن تمپلیت برای المان هایی مانند پست، ویدیو و استوری است که با هدف خوشایند سازی بیشتر محتوای صفحه اینستاگرام برای مخاطبان آن انجام می‌شود. ساخت قالب اینستاگرام به راحتی می‌تواند باعث زیبایی و حس اعتماد کاربران به صفحه شما شود. وابسته به آن که قرار است پیج شما چه کارکردی داشته باشد، نحوه طراحی لی اوت اینستاگرام متفاوت انجام می‌شود. هر آنچه از طراحی قالب، استوری و پست اینستاگرام بخواهید تخصص ماست! برای ثبت سفارش یا راهنمای قبل از ثبت سفارش طراحی قالب اینستاگرام و پکیج طراحی اینستاگرام با استودیو گرافیک دیزاین سلام گرافیک تماس بگیرید. 

سفارش طراحی قالب اینستاگرام

با استفاده از قالب پیج اینستاگرام می‌توانید صفحه‌ای زیبا و جذاب داشته باشید و هماهنگی و ارتباط بصری میان پست‌های خود را افزایش دهید. این هماهنگی موجب رضایت بیش‌تر کاربران خواهد شد. برای سفارش طراحی قالب برای صفحه اینستاگرام خود می‌توانید با شرکت‌های تبلیغاتی و آژانس‌های طراحی گرافیکی تماس حاصل کنید. طراحان زیادی وجود دارند که با تخصص و تجربه در زمینه تبلیغات و طراحی‌های گرافیکی قادرند به شما در این زمینه کمک کنند. شرکت سلام گرافیک با سال‌ها تجربه و تخصص در زمینه طراحی گرافیکی و المان‌های تبلیغاتی قادر است با کمک تیم طراحان با تجربه خود بهترین تمپلیت برای پیج اینستاگرام شما را طراحی کند.

پلن پایه دیزاین لی اوت اینستاگرام

تعداد ادیت: 2 بار

هزینه: 4.700.000 تومان

مدت زمان طراحی: 15 روز

پلن نقره‌ای دیزاین لی اوت اینستاگرام

تعداد ادیت: 4 بار

هزینه: 6.700.000 تومان

مدت زمان طراحی: 10 روز

پلن طلایی دیزاین لی اوت اینستاگرام

تعداد ادیت: 6 بار

هزینه: 9.700.000 تومان

مدت زمان طراحی: 5 روز

چرا طراحی لی اوت اینستاگرام با سلام گرافیک؟

افزایش فروش

برای افزایش درآمد از اکانت های اینستاگرامی، لی اوت پست با اصول بازاریابی هماهنگ است.

طراحی حرفه‌ای و کامل

دیزاین کردن تمپلیت اینستا برای پست، استوری، دکمه‌ هایلایت و … انجام می‌شود.

قالب های کاربردی زیبا

زیبایی بصری قالب زمانی کارساز است که نوع دیزاین کاربردی باشد.

سابقه عملیاتی

ما برای اکانت اینستاگرام کسب و کار های زیادی طراحی قالب داشته ایم.

تعهد به کیفیت

کیفیت دیزاین قالب اینستاگرام با سلام گرافیک تضمین شده است.

تحویل سریع

با تخصص و کارآمدی، قالب اینستاگرام را در مدت کوتاهی تحویل خواهیم داد.

شرکت طراحی تمپلیت اینستاگرام

همیشه برای این‌که بتوانید میزان مهارت یک شرکت طراحی قالب اینستاگرام را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهید، بهترین کار آن است که نمونه کارهایشان را مشاهده کنید. نمونه قالب آماده اینستاگرام در وب سایت ما قرار دارد که به طور عالی دیزاین شده اند. می‌توانید کاورهای مختلف را در وب‌سایت ببینید و هر کدام را که متناسب با سلیقه‌تان بود سفارش دهید. چنانچه طرح مورد نظر شما در این لیست وجود نداشت، می‌توانید با تیم پشتیبانی سلام گرافیک ارتباط برقرار کرده و کاور دلخواه خود را سفارش دهید. پس از این اقدام پست‌های پیج شما گیراتر شده و روز به روز بر تعداد فالوورها افزوده شده و نتیجه آن افزایش درآمد برای کسب و کارتان است.

خدمات طراحی قالب اینستاگرام

طراحی قالب ویدیو

طراحی لی اوت پست

دیزاین قالب استوری

طراحی آیکون هایلایت

طراحی قالب محصولات

طراحی قالب مدرن

ویدیو طراحی فرمت اینستاگرام

پادکست طراحی تمپلیت اینستاگرام

ویژگی های طراحی قالب مناسب اینستاگرام

ویژگی هایی که در ادامه آمده اند، نشان دهنده طراحی قالب اینستاگرام به صورت حرفه‌ای هستند.

  • طراحی منحصر بفرد
  • دیزاین قالب مطابق سلیقه و نیاز مخاطبان پیج
  • زیبا و تاثیرگذار
  • کیفیت متناسب با هزینه پرداختی

مراحل طراحی قالب برای اینستاگرام

ثبت سفارش

ابتدا سفارش دیزاین لی اوت برای اینستاگرام را به ما اعلام کنید.

تحقیق در مورد مخاطبان

مشخصه های بیزینس و مخاطبان صفحه اینستاگرامی شناخته می‌شوند.

طراحی اتود

اتود های طراحی فرمت اینستاگرام ایجاد می‌‌شود تا سلیقه صاحب اکانت مشخص شود.

طراحی قالب

با توجه به اطلاعاتی که از قبل به دست آمده است، دیزاین لی اوت انجام می‌شود.

ویرایش تمپلیت

اگر با نظر شما احتیاج به ادیت قالب باشد، به تعداد مشخص شده انجام می‌شود.

ارسال طرح نهایی

طرح نهایی با فرمت های مرسوم برای شما ارسال می‌شود.

با استفاده از قالب اینستاگرام می‌توانید زیبایی ظاهری پیج خود را به میزان قابل توجه‌ای افزایش دهید. همین طراحی لی‌اوت برای پست، استوری و ویدیوهای اینستاگرام باعث می‌شود که مخاطبان بیشتری به سمت صفحه شما هدایت شوند. 

طراحان سلام گرافیک با بیش از چندین سال سابقه در زمینه خدمات طراحی گرافیک، جزو بهترین طراحان گرافیک ایران هستند که می‌توانید با اطمینان خاطر خدمات گرافیکی خود چون طراحی قابل اینستاگرام، طراحی لوگو، طراحی بسته بندی و… را به آن‌ها بسپارید. برای سفارش طراحی قالب اینستاگرام به سلام گرافیک از طریق شماره 09355054580 با ما تماس بگیرید.

طراحی قالب اینستاگرام حرفه‌ای

یکی از دغدغه‌های صاحبان فروشگاه‌های اینستاگرامی به‌خصوص آن‌هایی که به تازگی پیج خود را راه‌اندازی کرده‌اند، این است که هزینه طراحی قالب اینستاگرام چقدر است؟ در پاسخ لازم است بگوئیم که فاکتورهای مختلفی بر قیمت طراحی قالب اینستاگرام موثر هستند. به‌تبع هر چه که پروسه دیزاین کاور ریزه‌کاری‌های بیشتری داشته و حرفه‌ای‌تر باشد، نیاز به پرداخت هزینه بیشتری است. البته این کار را نوع سرمایه‌گذاری در نظر بگیرید؛ زیرا با توجه به تاثیر لی اوت اینستاگرام در بازاریابی، استفاده از کاور منحصر به‌فرد موجب می‌شود درآمد زیادتری به دست آورید. بسیاری از اینفلوئنسرهای موفق از این روش برای رونق تجارت خود در اینستاگرام بهره گرفته‌اند. پس شما نیز به کمک دیزاین فرمت اینستاگرام حرفه‌ای می‌توانید پست‌ها، استوری‌ها و سایر بخش‌های پیج خود را زیبا و جذاب کنید و بر درآمد خود بیفزایید.

با شرکت ما علاوه بر ساخت تمپلیت اینستا می‌توانید طراحی بروشور حرفه‌ای را نیز داشته باشید.طراحی لی اوت اینستا

طراحی قالب اینستاگرام شیک

طراحی قالب اینستاگرام شیک با توجه به رقابت شدیدی که در فضای این شبکه اجتماعی وجود دارد؛ یکی از الزامات موفقیت در فضای مجازی است. در این راستا متخصصان سلام گرافیک با استفاده از نرم افزار دیزاین لی اوت اینستاگرام تجارت شما را شخصی سازی می‌کنند. این کار با استفاده از کاورهای یکسان و جذاب انجام می‌شود که به صفحه اینستاگرامی زیبایی و انسجام می‌بخشد. توصیه می‌شود طراحی قالب اینستاگرام شیک را برای تمام بخش‌های پیج خود مورد استفاده قرار دهید. یکی از قابلیت‌های محبوب اینستاگرام استوری است و باید توجه خاصی به کاور محتواهای این بخش داشته باشید. با استفاده از تمپلیت هایی که دارای المان‌ها و انیمیشن‌های زیبا همراه با رنگ‌های جذاب هستند؛ به راحتی می‌توانید توجه فالوورها را جلب کرده و آن‌ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید.

طراحی لوگو خاص دیگر خدمتی است که با هزینه های به صرفه ارائه می‌کنیم.

طراحی قالب اینستاگرام شیک

بهترین طراحی قالب اینستاگرام

مولفه‌های مختلفی برای بهترین طراحی قالب اینستاگرام در نظر گرفته می‌شود. رنگ اهمیت زیادی دارد؛ زیرا یکی از قدرتمندترین روش‌های معرفی کسب‌ و کار استفاده از یک رنگ‌بندی یکسان برای تمام پست‌های پیج است. این کار سبب می‌گردد که صفحه اینستاگرام هارمونی خاصی پیدا کرده و جذابیت بصری آن دو چندان شود. یکی دیگر از پارامترها، فونت در دیزاین تمپلیت اینستاگرام است که میزان مشتریان اکانت بیزینسی را افزایش می‌دهد. در این راستا گرافیست‌ها مناسب‌ترین فونت را با فتوشاپ انتخاب می‌کنند که تاثیرگذاری محتواهای تبلیغاتی قوی‌تر شود.

ما خدمات با کیفیتی در زمینه گرافیک داریم؛ بهترین طراحی بیلبورد حرفه‌ای را با شرکت ما تجربه کنید.

بهترین طراحی قالب اینستاگرام

انواع طراحی قالب اینستاگرام با سلام گرافیک

طراحی قالب اینستاگرام موجب متمایز شدن کسب و کار آنلاین شما نسبت به رقبا می‌شود. یک کاور حرفه‌ای علاوه بر این‌که مدت زمان رسیدن به موفقیت را کاهش می‌دهد؛ موجب شناخته شدن برند نیز می‌گردد. آمارها نشان می‌دهد افرادی که از کاور جذاب استفاده می‌کنند، شاهد رشد و ارتقاء بیشتری در تجارت خود هستند.  به همین دلیل کارشناسان سلام گرافیک با تکیه بر دانش و تخصص خود و رعایت اصول ساخت لی اوت اینستاگرام به شما کمک می‌کنند که در ذهن مخاطبان ماندگار شوید. از جمله خدمات ما در این زمینه، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • طراحی انواع کاورهای آموزشی، پزشکی، خبری، فروشگاهی و غیره
  • طراحی قالب اینستاگرام چوبی
  • طراحی آیکون هایلایت
  • طراحی پروفایل
  • طراحی قالب اینستاگرام دیجیتال

طراحی قالب ویدیو برای اینستاگرام

با نرم افزارهای مختلفی می‌توان لی‌اوت ویدیو مناسبی برای اینستاگرام ایجاد کرد. با نرم افزارهایی مانند پریمیر، افترافتکت و… می‌توان قالب مناسب ویدیو IGTV را طراحی و پیاده سازی کرد. برای سفارش ساخت تمپلیت ویدیو اینستاگرام کافی است با ما تماس بگیرید.

طراحی قالب استوری اینستاگرام

استفاده از ظاهر گرافیکی برای استوری اینستاگرام می‌تواند دیده شدن استوری شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. با استفاده از فتوشاپ یا حتی استفاده اپلیکیشن‌های موجود به راحتی و در مدت زمان کوتاهی تمپلیت استوری اینستاگرام خود را پیاده سازی کنید. یک شرکت طراح قالب اینستاگرام می‌تواند به سادگی فرمت مناسبی برای انتشار استوری‌های پیج شما طراحی کند.

طراحی قالب پست اینستاگرام

پست‌های اینستاگرام اگر دارای طراحی مناسب باشند بی‌شک باعث خواهند شد که مخاطبان بیشتری به سمت صفحه اینستاگرام شما سرازیر شوند. دو حالت برای طراحی قالب پست اینستاگرام وجود دارد و آن هم دیزاین لی‌اوت کلی پروفایل اینستاگرام است و نوع دیگر دیزاین مجزای هر پست در صفحه پروفایل است. که هر کدام مزیت‌ها و معایب خاص خود را دارند. برای دریافت مشاوره رایگان طراحی لی اوت و پست اینستاگرام کافی است با شماره 0355054580 با استودیو خلاق طراحی گرافیک سلام گرافیک تماس حاصل کنید. 

طراحی کتابچه راهنما با لحاظ کردن استاندارد های دیزاین به طور حرفه ای توسط شرکت سلام گرافیک انجام می‌شود.

قالب پست اسلایدی اینستاگرام

یکی از روش‌های عالی و برای دریافت نرخ تعامل بالا، استفاده از پست‌های اسلایدی است. اگر نیاز به قالب پست اسلایدی دارید می‌توانید از نمونه تمپلیت های پست اسلایدی اینستاگرام سلام گرافیک دیدن کنید. از جمله انواع لی اوت های طراحی اینستاگرام می‌توان به قالب پست اینستاگارم فروشگاهی، فرمت پست متنی، کاور پست، لی اوت پست اینستاگرام فارسی و… اشاره کرد.  

قالب محصولات اینستاگرام

پیاده سازی قالب برای محصولات در اینستاگرام کاری سخت و گاهی ناممکن است. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک، قالب محصولات اینستاگرام را برایتان حرفه‌ای و خاص پیاده سازی می‌کند. شما در مرحله آخر قالب پست اینستاگرام psd را دریافت می‌کند.

طراحی جلد مجله با شرکت ما کیفیت فوق العاده ای را برای مجلات شما به همراه خواهد داشت.

دیزاین قالب اینستا

طراحی قالب اینستاگرام چیست؟

ممکن است این سوال در ذهن شما نقش بسته باشد که طراحی قالب پست اینستاگرام چگونه است؟ همان‌طور که می‌دانید اگر پیج ظاهر کاربرپسندی نداشته باشد، حتی در صورت اشتراک‌گذاری جذاب‌ترین پست‌ها در جذب مشتری موفق نخواهید بود. خصوصیت قالب اینستاگرام حرفه‌ای این است که ضمن یکپارچه کردن پیج، پست یا استوری را آن‌قدر جذاب می‌کند که مشتریان نتوانند آن را رد کنند. لذا در مجموعه سلام گرافیک طراحی کاور متناسب با نوع کسب ‌و کار انجام شده و در نهایت کاوری حرفه‌ای و تمیز در اختیار مشتری قرار داده می‌شود. دیزاین آنلاین فرمت اینستاگرام این امکان را در اختیارتان می‌گذارد که بدون هدر دادن وقت خود به زیبا‌ترین و مدرن‌ترین تمپلیت ها برای بیزینس اینترنتی خود دسترسی پیدا کنید.

طراحی قالب اینستاگرام کاربردی

4.6/5 - (41 امتیاز)