هزینه دیزاین قالب اینستاگرام به وسیله فتوشاپ و ایلاستریتور و سایر نرم افزارهای طراحی و بر اساس طراحی که کارفرما آن را انتخاب می‌کند برآورد می‌شود. قیمت طراحی قالب اینستاگرام در کمترین حالت تقریبا 190 هزارتومان است و بر اساس طرح سفارشی کارفرمایان متفاوت خواهد بود. طراحان سلام گرافیک قالب‌های شکیل، جدید و زیبایی را با بهترین قیمت برای پیج اینستاگرام شما طراحی می‌کند.

عوامل موثر در قیمت طراحی قالب اینستاگرام

طراحی قالب اینستاگرام نقش مهمی در تبلیغات دارد. عوامل زیادی در قیمت طراحی قالب اینستاگرام موثر هستند که در ادامه به آن می‌پردازیم.

نوع قالب

انواع طراحی لی اوت اینستاگرام متفاوت است و با توجه به انتخاب شما، هزینه آن نیز متفاوت خواهد بود. قالب‌ها شامل موارد زیر هستند:

تعداد سفارش

تعداد سفارش نیز در تعیین قیمت موثر است. هرچه تعداد سفارش بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت. اگر علاوه بر طراحی قالب پست اینستاگرام، نیاز به طراحی تم، استوری، ویدیو داشته باشید باید هزینه بیشتری بپردازید.

طرح‌های انتخاب شده

با توجه به نوع کسب و کار شما، طراح باید طراحی‌های متفاوتی انجام دهد تا با فعالیت شما مرتبط باشد؛ هرچه این طرح‌ها سخت‌تر و پیچیده‌تر باشد، هزینه بیشتری در بر خواهد داشت.

مهارت طراح

مهارت و تجربه طراح نیز بر قیمت طراحی قالب اینستاگرام اثر می‌گذارد. شاید در نگاه اول این طراحی کار ساده‌ای به نظر برسد؛ اما طراحی قالب اینستاگرام باعث زیبایی پیج شما شده و مخاطبان را جذب می‌کند. طراحی پست و استوری در افزایش فالوورهای شما نقش اساسی دارد. همچنین می‌توانید به این طراحی، نگاهی مانند طراحی بنر داشته باشید که کسب و کار شما را به دیگران معرفی می‌کند.

زمان گرفته شده از طراح

هر طرحی زمان متفاوتی را از طراح می‌گیرد؛ طراحی‌هایی که نیاز به زمان بیشتری داشته باشند، افزایش هزینه به دنبال خواهند داشت.

آشنایی کارفرما با اینستاگرام

اگر کارفرما با اینستاگرام و الگوریتم‌های آن آشنا باشد، طراح کار آسان‌تری خواهد داشت؛ چون هر دو به راحتی می‌توانند سر طرح مورد نظر به توافق برسند. اگر کارفرما هیچ آشنایی نداشته باشد، کار طراح سخت‌تر می‌شود که طبیعتا باعث افزایش هزینه می‌شود.

Rate this page