قیمت طراحی قالب اینستاگرام

هزینه طراحی قالب اینستاگرام (Instagram template design price) به میزان هزینه‌ای گفته می‌شود که به طراح گرافیست در ازای طراحی یک قالب اختصاصی برای اینستاگرام پرداخت می‌کنید. تعرفه طراحی گرافیک پیج اینستاگرام به وسیله فتوشاپ و ایلاستریتور و سایر نرم افزارهای طراحی و بر اساس طراحی که کارفرما آن را انتخاب می‌کند برآورد می‌شود. نرخ طراحی قالب اینستاگرام در استودیو سلام گرافیک قیمت طراحی قالب اینستاگرام در کمترین حالت 300 هزار تومان است و بر اساس طرح سفارشی کارفرمایان تا 1.000.000هزار تومان خواهد بود. طراحان سلام گرافیک قالب‌های شکیل، جدید و زیبایی را با بهترین قیمت برای پیج اینستاگرام شما طراحی می‌کنند. خدمات گرافیک حرفه‌ای را از سلام گرافیک بخواهید.

قیمت انواع مدل‌های قالب اینستاگرام

طراحی قالب اینستاگرام با مدل‌های متفاوت امکان پذیر است. قیمت انواع طراحی لی اوت اینستاگرام را در ادامه مشاهده می‌کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی قالب اینستاگرام به صورت سطری

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی قالب اینستاگرام به صورت شطرنجی

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی قالب اینستاگرام به صورت ستونی

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی قالب اینستاگرام به صورت مورب

1/000/000 تومان

عوامل موثر در قیمت طراحی قالب اینستاگرام

طراحی قالب اینستاگرام نقش مهمی در تبلیغات دارد. عوامل زیادی در قیمت طراحی قالب اینستاگرام موثر هستند که در ادامه به آن می‌پردازیم.

نوع قالب

انواع نمونه طراحی لی اوت اینستاگرام متفاوت است و با توجه به انتخاب شما، هزینه آن نیز متفاوت خواهد بود. قالب‌ها شامل موارد زیر هستند:

  • قالب آماده اینستاگرام استوری یا پست
  • قالب پازلی پست اینستاگرام
  • قالب تبلیغات اینستاگرام
  • قالب اختصاصی
  • قالب ریلز اینستاگرام

تعداد سفارش

تعداد سفارش نیز در تعیین قیمت موثر است. هرچه تعداد سفارش بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت. اگر علاوه بر طراحی قالب پست اینستاگرام، نیاز به طراحی تم، استوری، ویدیو داشته باشید باید هزینه بیشتری بپردازید.

طرح‌های انتخاب شده

با توجه به نوع کسب و کار شما، طراح باید طراحی‌های متفاوتی انجام دهد تا با فعالیت شما مرتبط باشد؛ هرچه این طرح‌ها سخت‌تر و پیچیده‌تر باشد، هزینه بیشتری در بر خواهد داشت.

مهارت طراح

مهارت و تجربه طراح نیز بر قیمت طراحی قالب اینستاگرام در تهران اثر می‌گذارد. شاید در نگاه اول این طراحی کار ساده‌ای به نظر برسد؛ اما طراحی قالب اینستاگرام باعث زیبایی پیج شما شده و مخاطبان را جذب می‌کند. طراحی پست و استوری در افزایش فالوورهای شما نقش اساسی دارد. همچنین می‌توانید به این طراحی، نگاهی مانند خدمات ساخت بنر داشته باشید که کسب و کار شما را به دیگران معرفی می‌کند.

برای اطلاع از قیمت طراحی پرچم با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

زمان گرفته شده از طراح

هر طرحی زمان متفاوتی را از طراح می‌گیرد؛ طراحی‌هایی که نیاز به زمان بیشتری داشته باشند، افزایش هزینه به دنبال خواهند داشت. هزینه طراحی قالب اینستاگرام در مشهد در استودیو سلام گرافیک از سیصد هزار تومان تا یک میلیون تومان است.

آشنایی کارفرما با اینستاگرام

اگر کارفرما با اینستاگرام و الگوریتم‌های آن آشنا باشد، طراح کار آسان‌تری خواهد داشت؛ چون هر دو به راحتی می‌توانند سر طرح مورد نظر به توافق برسند. اگر کارفرما هیچ آشنایی نداشته باشد، کار طراح سخت‌تر می‌شود که طبیعتا باعث افزایش هزینه می‌شود. مشاهده لیست قیمت انجمن طراحان گرافیک در وب سایت سلام گرافیک.

تعرفه طراحی قالب اینستاگرام وابسته به نوع سفارش و همچین تعداد سفارش طراحی قالب اینستاگرام متفاوت است. خدمتی که سلام گرافیک به مشتریان خود ارائه می‌دهد این است که می‌توانید هزینه سفارش طراحی قالب اینستاگرام را خودتان انتخاب کنید. برای کاهش نرخ ساخت قالب اینستاگرام از طرح‌های تخفیفی استفاده کنید.

 

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی قالب اینستاگرام معمولی 1 تا 3 روز کاری 300 هزار تومان
طراحی قالب اینستاگرام حرفه‌ ای 1 تا 5 روز کاری 800 هزار تومان
طراحی قالب اینستاگرام + طراحی کاور هایلایت اینستاگرام 1 تا 5 روز کاری 1.000.000 تومان

 

4/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *