قیمت طراحی پرچم

قیمت طراحی پرچم (flag design price) میزان هزینه‌ای است که برای طراحی انواع پرچم ایستاده، رو میزی، پرچم‌های دستی و… در ابعاد متفاوت به طراح گرافیست برای طراحی حرفه‌ای پرچم پرداخت خواهید کرد. تعرفه طراحی پرچم تحت تاثیر فاکتورهای متفاوتی است که عبارتنداز: جنس پرچم، نوع پرچم، نوع چاپ، جزئیات طراحی پرچم، مهارت و تخصص طراح پرچم و زبان طراحی پرچم.  نوع پرچم اصلی‌ترین عاملی است که هزینه طراحی پرچم را تعیین می‌کند. پرچم‌ها بسته به کارکردی که دارند، در انواع مختلفی طراحی و چاپ می‌شوند. قیمت طراحی پرچم رومیزی با هزینه طراحی پرچم ایستاده یکسان نخواهد بود.

همچنین برای طراحی پرچم اهتزاز نسبت به یک پرچم دستی کوچک قطعا باید هزینه بیشتری بپردازید. تعرفه طراحی پرچم در استودیو سلام گرافیک 1/000/000 تا 3/000/000 میلیون تومان است. این نرخ تحت تاثیر عواملی ممکن است افزایش یابد. برای مثال قیمت طراحی و چاپ دیجیتال پرچم پارچه‌ای تشریفات از قیمت طراحی پرچم رومیزی دور ساتن بیشتر است. از آنجایی که پرچم‌های رومیزی و تشریفات و… را می‌توان بخشی از ست اداری دانست، اگر می‌خواهید هزینه طراحی پرچم برایتان اقتصادی‌تر باشد، می‌توانید آن را در قالب طراحی ست اداری خود سفارش دهید. برای مشاهده نمونه کارهای طراحی پرچم و اطلاع از تعرفه‌های طراحی پرچم به وبسایت استودیو سلام گرافیک مراجعه کنید. در مجموعه ما خدمات چاپ پرچم نیز با کیفیت بالا و برای انواع پرچم انجام می‌شود.

قیمت انواع مدل‌های پرچم

طراحی پرچم با جنس و با کاربری‌های متفاوتی صورت می‌گیرد. در ادامه قیمت انواع طراحی پرچم را مشاهده می‌کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی پرچم تشریفات

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی پرچم یادبود

1/500/0000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی پرچم ساحلی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی پرچم ملی

1/500/0000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی پرچم ریسه دار

2/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی پرچم لیزری

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی پرچم اهتزاز

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی پرچم لمینت

3/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی پرچم

طراحی پرچم یکی از مواردی است که در طراحی تبلیغات استفاده می‌شود و تاثیر زیادی در برندیگ دارد. هزینه طراحی آن ممکن است برای کارفرما اهمیت زیادی داشته باشد. تعیین تعرفه طراحی پرچم به عوامل زیادی بستگی دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

نوع پرچم

با توجه به انواع مختلف پرچم‌ها که شامل رومیزی، ساحلی، اهتزار و تشریفات می‌شوند، طراحی هرکدام متفاوت خواهد بود. از این‌رو طراحی انواع پرچم به دنبال آن هزینه متغیری خواهد داشت.

تعداد سفارش

ممکن است کارفرما سفارش چند نوع پرچم داشته باشد. به طور مثال هم سفارش پرچم رومیزی داشته باشد و هم پرچمی بخواهد که آن را به عنوان تبلیغ به دیگران هدیه دهد؛ در این صورت تعرفه هرکدام جدا حساب می‌شود.

طرح و رنگ به کار رفته

پیچیدگی طرح و رنگ‌های به کار رفته در پرچم نیز تاثیر بسزایی در تعیین قیمت آن خواهد داشت. همچنین ممکن است کارفرما سفارش طراحی لوگو بر روی پرچم را داشته باشد که در این صورت قیمت آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد. تعرفه طراحان گرافیک 1402 را دقیق بدانید.

اعتبار شرکت گرافیکی

میزان سابقه و رزومه شرکت گرافیکی در تعیین هزینه طراحی پرچم تاثیرگذار خواهد بود. زیرا شرکت‌هایی که اعتبار بالایی دارند، گرافیست‌های با تجربه استخدام می‌کنند. از این‌رو حقوق طراح پرچم با مهارت بالا بیش از دیگر طراحان گرافیک است. به همین دلیل ممکن است هزینه بیشتری نسبت به شرکت‌های تازه‌کار دریافت نمایند. شرکت سلام گرافیک با سابقه بالا کار طراحی را با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه انجام می‌دهد.

زمان گرفته شده از طراح

هر طرح با توجه به میزان سختی آن زمان متفاوتی را از گرافیست می‌گیرد که این مسئله، تعیین قیمت نهایی را تحت الشعاع قرار می‌دهد. همچنین اگر کارفرما درخواست تحویل فوری پروژه را داشته باشد باید هزینه بیشتری پرداخت نماید.

 

عنوان ابعاد طراحی زمان اجرا قیمت
طراحی پرچم ایستاده در ابعاد دلخواه مشتری 1 تا 5 روز کاری 200.000 تومان
طراحی پرچم رومیزی در ابعاد دلخواه مشتری 1 تا 3 روز کاری 150.000 تومان
طراحی پرچم دستی در ابعاد دلخواه مشتری 1 ا 3 روز کاری 150 تا 200.000 تومان
4.2/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *