هزینه طراحی پرچم (flag design price) دغدغه بسیاری از افراد و کسب‌وکارهاست. بسیاری از افراد به دنبال سفارش طراحی پرچم ارزان هستند اما باید بدانید که هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست. تعرفه طراحی پرچم تحت تاثیر فاکتورهای زیر قرار دارد:

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی پرچم و اطلاع از تعرفه‌های طراحی پرچم به وبسایت استودیو سلام گرافیک مراجعه کنید. در مجموعه ما خدمات چاپ پرچم نیز با کیفیت بالا و برای انواع پرچم انجام می‌شود.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی پرچم

طراحی پرچم یکی از مواردی است که در طراحی تبلیغات استفاده می‌شود و تاثیر زیادی در برندیگ دارد. هزینه طراحی آن ممکن است برای کارفرما اهمیت زیادی داشته باشد. تعیین تعرفه طراحی پرچم به عوامل زیادی بستگی دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

نوع پرچم

با توجه به انواع مختلف پرچم‌ها که شامل رومیزی، ساحلی، اهتزار و تشریفات می‌شوند، طراحی هرکدام متفاوت خواهد بود. از این‌رو طراحی انواع پرچم به دنبال آن هزینه متغیری خواهد داشت.

تعداد سفارش

ممکن است کارفرما سفارش چند نوع پرچم داشته باشد. به طور مثال هم سفارش پرچم رومیزی داشته باشد و هم پرچمی بخواهد که آن را به عنوان تبلیغ به دیگران هدیه دهد؛ در این صورت تعرفه هرکدام جدا حساب می‌شود.

طرح و رنگ به کار رفته

پیچیدگی طرح و رنگ‌های به کار رفته در پرچم نیز تاثیر بسزایی در تعیین قیمت آن خواهد داشت. همچنین ممکن است کارفرما سفارش طراحی لوگو بر روی پرچم را داشته باشد که در این صورت قیمت آن را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

اعتبار شرکت گرافیکی

میزان سابقه و رزومه شرکت گرافیکی در تعیین هزینه طراحی پرچم تاثیرگذار خواهد بود. زیرا شرکت‌هایی که اعتبار بالایی دارند، گرافیست‌های با تجربه استخدام می‌کنند. از این‌رو حقوق طراح پرچم با مهارت بالا بیش از دیگر طراحان گرافیک است. به همین دلیل ممکن است هزینه بیشتری نسبت به شرکت‌های تازه‌کار دریافت نمایند. شرکت سلام گرافیک با سابقه بالا کار طراحی را با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه انجام می‌دهد.

زمان گرفته شده از طراح

هر طرح با توجه به میزان سختی آن زمان متفاوتی را از گرافیست می‌گیرد که این مسئله، تعیین قیمت نهایی را تحت الشعاع قرار می‌دهد. همچنین اگر کارفرما درخواست تحویل فوری پروژه را داشته باشد باید هزینه بیشتری پرداخت نماید.

5/5 - (3 امتیاز)