طراحی پرچم

طراحی پرچم (Flag design) به معنای دیزاین و چاپ نماد یک گروه، سازمان، یا کشور بر روی پارچه یا کاغذ و به صورت رنگی است. چاپ پرچم یکی از روش‌های بسیار عالی برای جلب توجه دیگران به کسب و کار یا رویدادهای مخصوص شماست. امروزه می‌توانید انواع پرچم‌های رومیزی و تشریفات را در مکان‌های گوناگون و اداره‌جات مختلف مشاهده کنید بیرق هر سازمان بخشی از هویت آن بوده و برای آن مجموعه قابل احترام است. بسیاری از سازمان‌ها با پرینت لوگو بر روی بیرق، توجه سایرین را به فعالیت‌های مجموعه خود جلب می‌کنند. سلام گرافیک با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی گرافیکی و المان‌های تبلیغاتی برای چاپ انواع پرچم در خدمت شما عزیزان است.

سفارش آنلاین طراحی پرچم

سفارش آنلاین طراحی پرچم بهترین گزینه برای شماست؛ زیرا بدون نیاز به مراجعه حضوری و با صرف تنها چند دقیقه وقت می‌توانید سفارش خود را در سایت سلام گرافیک ثبت نمایید. چنانچه قصد دارید توجه مخاطبان برندتان را بهتر جلب کنید، بهترین کار این است که دیزاین بیرق را به یک شرکت حرفه‌ای سفارش دهید.

پلن پایه دیزاین بیرق

تعداد ادیت: 3 بار

هزینه: 4.200.000 تومان

مدت زمان طراحی: 15 روز

پلن نقره‌ای دیزاین بیرق

تعداد ادیت: 5 بار

هزینه: 6.200.000 تومان

مدت زمان طراحی: 10 روز

پلن طلایی دیزاین بیرق

تعداد ادیت: 7 بار

هزینه: 9.200.000 تومان

مدت زمان طراحی: 5 روز

چرا دیزاین پرچم با سلام گرافیک؟

طراحی منحصر بفرد

طرح های ما برای پرچم به هیچ عنوان تشابهی با پرچم های دیگر ندارند.

دیزاین متناسب

طرح پرچم و سایر مشخصات هماهنگ با هویت برند خواهد بود.

دیزاین در تمام ابعاد

بیرق در ابعاد مختلفی ساخته می‌شود و برای اندازه های استاندارد، پرچم طراحی می‌کنیم.

تحویل به موقع

دیزاین بیرق در وقت طی شده و بدون تاخیر تحویل شما می‌شود.

پشتیبانی عالی

در مدت ساخت پرچم، پذیرای نقطه نظرات شما در مورد اتود ها و طراحی هستیم.

طراحی انواع پرچم

انواع مختلفی از بیرق را با شکل های شیک و به صورت کاربردی دیزاین می‌کنیم.

شرکت طراحی پرچم

سلام گرافیک به دلیل یک‌سری خصوصیات منحصر به‌فرد، امروزه به‌عنوان بهترین شرکت طراحی پرچم شناخته می‌شود. از جمله ویژگی‌هایی که به این مجموعه اعتبار بخشیده، این موارد هستند:

  • این شرکت با برخورداری از کادری پویا، خلاقانه‌ترین ایده برای طراحی پرچم را به کار می‌برد. این تیم خلاق قبل از آغاز هر پروژه، جلساتی را به منظور ایده پردازی برگزار کرده و درباره ارائه راه‌کارهای ناب به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.
  • مورد دیگر این است که گرافیست‌ها کاملاً به خواست مشتری اهمیت می‌دهند. پس تلاش می‌کنند که فرآیند دیزاین بیرق در فتوشاپ را مطابق با سلیقه صاحبان کسب و کار پیش ببرند، تا در نهایت نظر آن‌ها جلب شود.

خدمات طراحی پرچم

تاثیر پرچم در بازاریابی برای بسیاری از صاحبان مشاغل اثبات شده است. یک بیرق با طراحی زیبا، پیام برند شما را بلافاصله به مشتریان منتقل می‌کند. دریافت خدمات طراحی پرچم متناسب با کسب و کار و از شرکتی حرفه‌ای، تضمین کننده موفقیت ساخت بیرق است.

در ضمن اگر به آگهی‌نما نیاز دارید، خدمات طراحی بیلبورد ما کیفیت بالا و قیمت مناسب دارد.

طراحی پرچم تشریفات

دیزاین پرچم رومیزی

طراحی بیرق ساحلی

دیزاین بیرق اهتزاز

طراحی پرچم دیجیتال

دیزاین پرچم صنعتی

ویدئو آشنایی با روند دیزاین پرچم

 

پادکست ساخت پرچم

ویژگی های یک پرچم عالی

در بهترین طراحی پرچم باید به مواردی مانند رنگ و فونت توجه شود، تا بتواند توجه مخاطبان را جلب کرده و برند شما را به آن‌ها بشناساند. دقت داشته باشید که حتی یک شاهکار هنری بدون خوانایی هیچ تاثیری روی مشتری نخواهد داشت. به همین دلیل کارشناسان سلام گرافیک از مناسب‌ترین فونت در طراحی بیرق استفاده می‌کنند؛ تا شخصیت برند را به بهترین شکل به نمایش گذاشته و شما را از رقیبان متمایز نمایند. کادر مجرب این مجموعه به علم روانشناسی رنگ‌ها نیز کاملاً آشنا هستند، از این‌رو اقدام به انتخاب جذاب‌ترین رنگ در دیزاین پرچم می‌کنند. انتخاب رنگ‌های تاثیرگذار در متقاعد کردن مخاطبان، تاثیر مثبتی بر ساخت پرچم دارد.

مراحل دیزاین پرچم

تشخیص احتیاج بیزینس

در ابتدا از طریق ثبت سفارش پرچم، توضیحاتی در مورد برند می‌دهید.

تعیین سبک و قیمت

سبک طراحی پرچم تعیین شده و بهای آن به شما اعلام خواهد شد.

طراحی اتود بیرق

چند اتود برای اعمال سلیقه شما دیزاین شده و برای انتخاب شما ارسال می‌شوند.

اعلام اتود انتخابی

هر کدام از اتود ها که مطابق سلیقه شما است را به ما اعلام خواهید کرد.

اجرای دیزاین پرچم

طرح اولیه یا همان اتود انتخابی شما برای تکمیل شدن در دستور کار قرار می‌گیرد.

تحویل پرچم

پرچم منحصر بفرد و زیبای بیزینس شما در وقت از قبل مشخص شده، تحویل می‌شود.

از طریق ارسال اتود یا طرح اولیه پرچم نظر مشتری را جویا می‌شویم. مطابق با پلن سفارش، تعداد اتود ها تعیین می‌شوند.

بین 5 تا 15 روز کاری مطابق با پلن سفارش داده شده

طراحی پرچم حرفه ‌ای

یکی از خصوصیات طراحی پرچم حرفه ‌ای این است که دیزاین در ساده‌ترین شکل ممکن و بدون پیچیدگی انجام شود. دومین موردی که در ساخت پرچم حرفه ‌ای اهمیت دارد به کاربردن نمادهای معنادار در کنار رنگ‌هایی است که پرچم را از ابزارهای تبلیغاتی رقبا متمایز کند. در این راستا تیم تخصصی سلام گرافیک تلاش می‌کند که همواره اطلاعات خود را آپدیت کنند و طراحی را متناسب با متدهای روز و در نهایت سادگی انجام دهند. این مزیت موجب می‌شود که القای پیام برند به مخاطب به بهترین شکل صورت پذیرد.

ساخت پرچم تجاری

طراحی پرچم شیک

طراحی پرچم شیک بهترین روش بازاریابی برای جلب توجه مخاطبان و افزایش فروش است. بیرق هر سازمان در واقع هویت تجاری آن به شمار می‌رود. حتی می‌توانید رویدادهای خاص شرکت یا اداره خود را نیز از طریق این ابزار محبوب اطلاع رسانی کنید. یکی از پرطرفدارترین انواع پرچم‌ها، نوع رومیزی آن است که در اغلب شرکت‌ها و دفاتر بر روی میز کارکنان دیده می‌شود.

طراحی لایت باکس به صورت لاکچری از دیگر خدمات خوب شرکت ما است.

دیزاین پرچم ساتن

طراحی پرچم ارزان

یکی از دغدغه‌های صاحبان کسب ‌و کارها قیمت طراحی پرچم است. مجموعه سلام گرافیک به منظور جلب رضایت مشتریان، امکان سفارش طراحی پرچم ارزان را در اختیار افراد قرار داده است. بنابراین با صرف بودجه‌ای اندک می‌توانید دیزاین بیرق را سفارش داده و همواره در اوج قرار بگیرید. به این منظور نمونه طراحی پرچم را در سایت مشاهده کنید و طرحی متناسب با تجارت خود انتخاب نمایید. با تکیه بر خلاقیت وصف نشدنی گرافیست‌های این مجموعه همیشه چند پله بالاتر از رقبا خواهید بود.

طراحی بنر حرفه‌ای خدمات دیگری است که توسط سلام گرافیک انجام می‌شود.

طراحی پرچم

تیم طراحی پرچم

تیم طراحی پرچم در شرکت سلام گرافیک می‌کوشند از آوردن اطلاعات اضافه و بی‌مورد در دیزاین بیرق اجتناب کنند تا اثرگذاری آن به بالاترین حد ممکن برسد. با ساخت بیرق برای شرکت خود توجه مردم را جلب کرده و به کسب و کارتان اعتبار می‌بخشید. هیچ چیز به اندازه چاپ لوگوی شرکت روی پرچم نمی‌تواند اعتبار و ارزش بیزینس شما را بالا ببرد. از این‌رو مدیران شرکت‌های بزرگ سعی می‌کنند که بر روی میز کارمندان، میز مدیر عامل و همچنین کنار ورودی ساختمان شرکت، پرچم‌هایی را با برند خود قرار دهند.

طراحی ساک دستی با گرافیست های ما کیفیت مثال زدنی دارد.

طراحی پرچم یا بیرق چیست؟

ممکن است این سوال در ذهنتان پیش آمده باشد که طراح پرچم کیست و چه کاری را انجام می‌دهد؟ همان‌طور که می‌دانید پرچم‌ها نمادی از اقتدار هستند؛ بنابراین دیزاین بیرق موجب اعتمادسازی نزد مشتریان شده و یک روش عالی برای تبلیغات محسوب می‌شود. این پرچم‌ها را می‌توانید به عنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار داده و بازخورد مطلوبی بگیرید.

شرکت ما در زمینه کار های گرافیکی فعالیت کاملی دارد و خدمات طراحی ماگ تبلیغاتی یک نمونه از آن ها است.

4.2/5 - (18 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *