طراحی ساک دستی

طراحی ساک دستی(Hand bag design) به منظور بسته بندی و حمل و نقل محصولات و همچنین هدیه های تبلغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما چرا به طراحی ساک دستی نیاز داریم؟ چه کسی ساک دستی طراحی می‌کند؟ طراحی ساک دستی، یکی از ابزارهایی است که می‌تواند در تبلیغ برند یا کسب و کار شما تاثیرات چشم‌گیری ایجاد کند. به همین منظور نیاز است تا این نوع طراحی مانند دیگر طراحی‌ تبلیغات، حرفه‌ای انجام شود. اغلب شرکت‌ها و فروشگاه‌ها هنگام چاپ ساک دستی، لوگو خود را بر روی ساک‌ دستی چاپ می‌نمایند و محصولی که مشتری از آن‌ها خریداری کرده را داخل آن قرار می‌دهند. در واقع این کار نوعی بازاریابی غیر مستقیم است زیرا سایر افرادی که در خیابان یا معابر حضور دارند نیز شناخت مختصری از نام و لوگو برند آن تجارت پیدا می‌کنند. معمولا از کیف‌های دستی علاوه‌بر جابه‌جایی و بسته بندی کالاها برای بسته‌بندی هدایای تبلیغاتی نیز استفاده می‌شود. با توجه به نکات گفته شده در طراحي ساك دستي نیز باید اصول طراحی رعایت شود؛ در نتیجه نیاز است طراحی آن نیز توسط یک تیم حرفه‌ای و متخصص انجام گیرد. سلام گرافیک یکی از شرکت‌های گرافیکی قابل اعتماد بوده که با خیال آسوده می‌توان طراحی ابزارهای تبلیغاتی خود را به آن سپرد.

سفارش آنلاین طراحی ساک دستی

بدون شک مدیر یک مجموعه یا فروشگاه در طول روز دغدغه‌های فراوانی را دارد. به همین دلیل شاید فرصت حضور در یک شرکت طراحی برای سفارش ساخت ساک دستی را نداشته باشد. از همین جهت بسیاری از شرکت‌های گرافیکی سفارشات طراحی خود را به صورت غیر‌حضوری می‌پذیرند. شرکت سلام گرافیک مشهد نیز سفارشات طراحی مشتریان را از طریق سایت خود یا تلفن می‌پذیرد. ثبت کردن سفارشات به صورت آنلاین، سبب شده تا از سایر شهرهای کشور نیز برای سفارش طراحی بیلبورد، طراحی سررسید، ساخت رزومه رایگان و طراحی سایر عناصر تبلیغاتی به این شرکت مراجعه نمایند.

پلن پایه ساخت ساک دستی

تعداد ادیت: 3 بار

هزینه: 4.200.000 تومان

مدت زمان طراحی: 15 روز

پلن نقره‌ای ساخت ساک دستی

تعداد ادیت: 5 بار

هزینه: 6.200.000 تومان

مدت زمان طراحی: 10 روز

پلن طلایی ساخت ساک دستی

تعداد ادیت: 7 بار

هزینه: 9.200.000 تومان

مدت زمان طراحی: 5 روز

چرا طراحی ساک دستی با سلام گرافیک؟

برخود عالی پرسنل

دارای طراحانی با تجربه

قیمت منصفانه

پشتیبانی آنلاین

تجربه‌ای بیش از 10 سال

ارائه خدمات عالی

شرکت طراحی ساک دستی

در حال حاضر با یک جستجو ساده در اینترنت یا شبکه‌های اجتماعی، می‌توان شرکت‌های طراحی مختلفی را پیدا کرد. از آنجایی که طراحي ساك دستي، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است به هر شرکتی نمی‌توان طراحی این ابزار تبلیغاتی را سپرد. معمولا شرکت‌های حرفه‌ای دارای یک‌سری خصوصیات هستند که در ادامه به آن ها اشاره شده است:

 • داشتن یک تیم طراحی و عکاسی متخصص
 • مهارت استفاده از نرم افزارهای بروز
 • داشتن رزومه و نمونه طراحی ساک دستی خلاقانه
 • داشتن تجربه کافی
 • نرخ‌گذاری منصفانه
 • تحویل سفارشات سر موعدد مقرر
 • تحویل کار با بالاترین کیفیت

با اطمینان کامل می‌توان گفت مجموعه گرافیکی سلام گرافیک از کلیه خصوصیاتی که یک شرکت طراحی ایده‌آل باید داشته باشد، برخوردار است.

خدمات طراحی ساک دستی

ساک دستی کاغذی

ساک دستی پارچه‌ای

ساک دستی کاغذ گلاسه

ساک دستی پلاستیکی

ساک دستی کاغذ کرافت

ساک دستی با طراح دلخواه

ویدئو آشنایی با روند ساخت ساک دستی

در ویدیو مقابل روند ساخت و طراحی ساک دستی را مشاهده می‌کنید.

پادکست ساخت ساک دستی

به سخنان مجتبی ملاکی طراح ارشد سلام گرافیک در رابطه بت طراحی ساک دستی گوش دهید.

ویژگی‌های یک طراحی ساک دستی خوب

یک ساک دستی خوب دارای ویژگی‌های نیز است که در زیر برای شما بیان کرده ایم:

 • دیزاینی زیبا و چشم نواز داشته باشد
 • از متریال با کیفیت استفاده شود
 • متناسب با مخاطب هدف باشد
 • متناسب با محیط زیست باشد
 • یک پیام به مخاطب هدف برساند

مراحل طراحی ساک دستی

در مرحله اول الگوی دستی آن را طراحی می‌کنیم

طراحی گسترده آن 

خط تیغ را طراحی می‌کنیم

قالب خط تیغ را به صورت فیزیکی می‌سازیم

به مرحله لیتوگرافیک می‌رسانیم

پایان کار و تحویل به مشتری

خلاقانه بودن طرح‌ ساک، استفاده از تصاویر واضح و با‌کیفیت، انتخاب رنگ‌های مناسب، استفاده از یک فونت خوانا و جذاب برای چاپ حروف، تولید کیف دستی با بهترین متریال مانند ساخت کیف دستی با پارچه با‌کیفیت و یا ساخت ساك دستي با مقوا درجه یک.

سلام گرافیک را به عنوان بهترین شرکت برای طراحي ساك دستي معرفی می‌نماییم، زیرا تیم طراحی این شرکت از دانش و مهارت کافی برخوردارند. همچنین به تمامی اصول طراحی و نرم افزارهای آن مسلط هستند و از همه مهم‌تر خدمات خود را با مناسب‌ترین قیمت‌ها ارائه می‌دهند.

سفارش طراحی ساک دستی

طراحي ساك دستي باید مطابق اصول طراحی انجام شود، چون هدف اصلی ابزارهای تبلیغاتی جذب مشتری است. جنس ساک‌های دستی نیز یک مسئله بسیار مهم بوده، زیرا هر چه جنس متریال به کار رفته کیفیت بهتری داشته باشد، ماندگاری ساک بیشتر است. به بیان ساده اگر در ساخت ساك دستي با مقوا، از بهترین نوع مقوا استفاده شود، افراد تا مدت‌های می‌توانند از ساک دستی مورد نظر استفاده کنند. در نتیجه لوگو برند مدت زمان بیشتری در معرض دید مخاطب قرار می‌گیرد که این مسئله نیز به ماندگاری در ذهن کمک می‌کند.

با توجه به مطالب گفته شده، برای سفارش طراحی ساک دستی باید به شرکتی مراجعه کرد که خروجی و نتیجه کار آن، کیفیت مطلوبی داشته باشد. طراحان مجموعه سلام گرافیک تمام تلاش خود را می‌کنند تا بهترین خروجی را به مشتریان تحویل دهند.

یک شرکت تولید بسته بندی قادر است ساک های سفارش داده شده شما در تعداد بالا را به خوبی بسته بندی نماید.

سفارش دیزاین ساک دستی

خدمات طراحی ساک دستی

شاید خیلی‌ها تصور کنند که رایج‌ترین کاربرد ساک‌های دستی حمل کالاها است. در واقع باید گفت که ساك دستي یک عنصر برای تبلیغات و ماندگاری برند است و طراحی خلاقانه و اصولی این ابزار تبلیغاتی، نظر مشتریان بیشتری را به کسب و کار یا برند شما جلب می‌کند. به همین دلیل است که بسیاری از فروشگاه‌ها و برندهای نام آشنا برای حمل و نقل محصولات خود، ساک‌های دستی منحصر بفردی طراحی می‌کنند؛ چون  یکی از خدمات طراحي ساك دستي، اثرگذاری بر روی مخاطب است.

بهترین طراحی ساک دستی

یک شرکت گرافیکی زمانی می‌تواند ادعا کند که بهترین طراحی را انجام داده است که تمام اصول و استانداردهای لازم آن را رعایت کرده باشد. شناخت اصول مهم طراحی ساک تبلیغاتی، به صاحبان کسب و کارها کمک می‌کند تا برای سفارش طراحی به سراغ شرکت‌های غیرحرفه‌ای نروند. از نظر کارشناسان سلام گرافیک بهترین طراحی ساک دستی دارای ویژگی‌های زیر است:

 • عدم کپی‌برداری از طرح‌های سایر شرکت‌ها و برندها
 • چاپ نام برند و لوگو با بالاترین کیفیت
 • استفاده از رنگ‌های جذاب و خیره کننده
 • رعایت هارمونی رنگ‌ها
 • شناخت سلیقه مخاطبان
 • اطلاع از حوزه کاری کسب و کار مورد نظر

طراحی ساک دستی

طراحی ساک دستی حرفه ای

اغلب شرکت‌های طراحی در تبلیغات خود بیان می‌کنند که کار طراحی را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند. برای حرفه‌ای بودن باید به یک سری استانداردها و اصول پایبند بود، مهم‌ترین مواردی که در طراحی ساک دستی حرفه‌ ای باید رعایت شود به شرح زیر است:

 • طراحی آن  خلاقانه و کاملا جدید باشد.
 • قاعده روانشناسی رنگ‌ها در آن رعایت شود.
 • نوشته‌های روی ساک دستی فونت خوانایی داشته باشند.
 • یک تایپو گرافی جذاب برای لوگو و نوشته‌ها در نظر گرفته شود.
 • برای ساخت ساك دستي با مقوا از با‌کیفیت‌ترین مقوا و برای ساخت کیف دستی با پارچه از بهترین نوع پارچه استفاده شود.
 • تصایر چاپ شده بر روی ساک کاملا واضح و قابل تشخیص باشند.

معمولا به راحتی نمی‌توان به هر شرکت طراحی اعتماد کرد و یافتن یک تیم طراحی ماهر کمی دشوار است. مجموعه سلام گرافیک از جمله شرکت‌هایی بوده که به دلیل داشتن تجربه کافی در زمینه عناصر مختلف تبلیغاتی مانند طراحی کارت ویزیت، طراحی بروشور و طراحي ساك دستي به راحتی می‌توان به آن اعتماد کرد.

تیم طراحی ساک دستی

تمامی کسب و کارها برای معرفی شدن به مخاطبان به خدمات تصویرسازی و طراحان گرافیک نیاز دارند. اصل اول در برند سازی داشتن یک لوگو منحصر بفرد است که برای طراحی آن باید به یک تیم طراحی گرافیک مراجعه کرد. ماهر بودن و با‌تجربه بودن تیم طراحی در نتیجه کار تاثیر بسزایی دارد. به بیان ساده‌تر هرچه طراحان یک مجموعه مهارت و تجربه بیشتری داشته باشند طرح خلق شده جذاب‌تر خواهد بود.

اعضای تیم طراحی سلام گرافیک با ییش از ده سال فعالیت در حرفه طراحی تمام ابزارهای تبلیغاتی، یک تیم طراحی کاملا حرفه‌ای هستند.  این مجموعه تمامی خدمات طراحی مانند طراحی ساک دستی، طراحی لوگو، طراحی انلاین قالب اینستاگرام، طراحی رزومه و هر آنچه که به دیده شدن برند شما کمک می‌کند را انجام می‌دهند.

طراحی ساک دستی

طراحی ساک دستی چیست؟

شاپینگ بگ و بگ شاپ همان ساک دستی‌هایی هستند که وظیفه حمل و نقل محصولات و بسته‌بندی آن‌ها را برعهده دارند. جنس این ساک‌های دستی بیشتر از جنس پارچه، پلاستیک، کاغذ و مقوا است. اکثر فروشگاه‌ها و تولیدکنندگان کالا‌ها، نام و نشان برند خود را بر روی ساک‌های دستی که محصولات در آن‌ها قرار می‌دهند، چاپ می‌کنند. همین مسئله باعث شده تا ساک‌های دستی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای برندها شناخته شوند. البته باید گفت زمانی ساک دستی می‌تواند برند را به خوبی معرفی کند که به زیبایی و طبق استانداردها، طراحی شده باشد.

طراحی ساک دستی شیک

کسب و کارها برای شناخته شدن و جذب مشتری، باید خدمات و کالاهای خود را تبلیغ نمایند. معمولا بیلبورد، بروشور، بنر، کارت ویزیت، ساک دستی جزو متداول‌ترین ابزارهای تبلیغاتی شناخته می‌شوند. معمولا عناصر تبلیغاتی زمانی می‌توانند به جذب مشتری و فروش بیشتر کمک کنند که به درستی و خلاقانه طراحی شده باشند. درست است که گفتیم ساک‌ها یا کیف‌های دستی یکی از وسایلی هستند که می‌توانند برند مورد نظر را به مخاطبان، به خوبی معرفی کنند؛ اما به شرطی که در طراحي ساك دستي موارد زیر رعایت شده باشد:

 • طرح گرافیکی درج شده بر روی ساک کاملا خلاقانه باشد.
 • رنگ ساک باید با رنگ لوگو برند هم‌خوانی داشته باشد.
 •  رنگ کیف دستی باید با توجه به سن مخاطبان برند انتخاب شود.
 • فونت حروف و کلمات چاپ شده بر روی کیف کاملا خوانا باشد.
 • اندازه و ابعاد ساک متناسب با اندازه کالایی که قرار است در آن قرار دهند، باشد.
 • اندازه  لوگو و نوشته‌ها متناسب با ابعاد و اندازه ساک دستی باشد.

طراحی ساک دستی ارزان

قیمت طراحي ساك دستي معمولا با توجه به تعرفه‌های مشخص شده توسط انجمن طراحان، تعیین می‌شود. جنس و قیمت متریال بکار رفته نیز از جمله مواردی بود که هزینه نهایی طراحی کیف دستی به آن بستگی دارد. به عنوان مثال اگر در ساخت کیف دستی با پارچه از پارچه برزنت استفاده شود، قیمت آن از کیف دستی که با پارچه کتان ساخته شده بیشتر است؛ چون برزنت ضد‌آب بوده و مقاومت بیشتری دارد.

استودیو گرافیکی سلام گرافیک برای بهره‌مندی تمامی کسب و کارها از خدمات این شرکت، قیمت‌های بسیار منصفانه و مناسب را برای طراحی و چاپ انواع ابزارهای تبلیغاتی تعیین می‌نماید.

چرا به ساک دستی نیاز داریم؟

طراحی ساک دستی نیز همانند طراحی تخصصی لوگو، طراحی بروشور، طراحی بیزینس کارت می‌تواند به عنوان یک تبلیغ برای برند شما باشد. خیلی از شرکت‌ها برای معرفی و تبلیغ خود به دیگران در فروشگاه‌ها و نمایشگاه، ساک‌های دستی با نام و آرم تجاری خود طراحی می‌کند و در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. این ترفند یکی از راه‌های تأثیرگذار در برندسازی و ماندگاری در ذهن مخاطب است.

این روزها همه افراد برای خرید، هدیه دادن، حمل مواد غذایی و … از ساک‌های دستی با طرح‌های مختلفی استفاده می‌کنند. طراحی ساک دستی تا حدودی به طراحی و دیزاین بسته‌بندی شباهت دارد که در ابعاد مختلفی طراحی و تولید می‌شود.

طراحی ساک دستی هم از اصول و خاص خود پیروی می‌کند که یک طراح گرافیک حرفه‌ای باید با این اصول آشنا باشد. اینکه ترکیب‌بندی به چه نحوی باشد، چه نوشته‌هایی داشته باشید، از چه فونتی استفاده شود، چه جنسی مناسب محصول شماست و…

مجتبی ملاکی مدیر استودیو خلاق سلام گرافیک با علم به طراحی ساک دستی می‌تواند بهترین طراحی را برای شما انجام دهد.

4.5/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *