چاپ ساک دستی (resume design print) یکی از خدماتی است که توسط این مجموعه طراحی گرافیک پیاده سازی می شود. سلام گرافیک چاپ خدماتی که خود مسئولیت طراحی آن را داشته باشد، انجام می دهد. چاپ ساک دستی توسط چاپخانه معتبر و حرفه ای سلام گرافیک انجام می شود. در کار چاپ ساک دستی این چاپخانه ها، کارشناس های طراحی ساک دستی سلام گرافیک نظارت دارند و اصول چاپ ساک دستی را به خوبی رعایت می کنند.

قیمت چاپ ساک دستی

تعرفه چاپ ساک دستی به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد، یعنی تا زمانی‌که جزئیات این ابزار تبلیغاتی را به طور کامل مشخص نکرده باشید، امکان برآورد دقیق هزینه پرینت وجود ندارد. به طور کلی عوامل زیر در نرخ چاپ ساک دستی تاثیرگذار هستند:

  1. هزینه طراحی ساک دستی

چنانچه بخواهید خودتان طرح آماده را در اختیار چاپخانه قرار دهید، دیگر لازم نیست که هزینه‌ای را بابت طراحی شاپینگ بگ پرداخت کنید. اما بسیاری از مشتریان ترجیح می‌دهند که برای اطمینان از کیفیت طرح نهایی، کار دیزاین را به تیم گرافیکی سلام گرافیک بسپارند. در این موارد تعرفه طراحی ساک دستی با توجه به تعداد اتودهای اولیه، انتظارات کارفرما و مدت زمان تحویل پروژه سنجیده می‌شود.

به هنگام انتخاب جنس ماده اولیه برای پرینت ساک دستی باید بتوانید تعادلی بین کیفیت نهایی محصول و هزینه‌های خود برقرار کنید. بعضی از برندها ترجیح می‌دهند که برای کمتر کردن هزینه‌ها مواد اولیه بی‌کیفیت را سفارش دهند. البته در چنین مواردی کیفیت محصول تا حد قابل توجهی کاهش می‌یابد. کاغذ یکی از متریال‌ پرطرفدار برای پرینت ساک دستی به شمار می‌رود؛ زیرا علاوه‌بر این‌که ارزان قیمت است، امکان چاپ طرح‌های مختلف نیز بر روی آن وجود دارد.

مطمئنا هرچه اندازه شاپینگ بگ بزرگتر باشد، در چاپخانه ساک دستی متریال اولیه زیادتری برای تولید آن به کار می‌رود. بنابراین در چنین حالتی طبیعی است که هزینه چاپ ساک دستی بیشتر شود. همچنین وجود آیتم‌های ویژه در ابزار مانند طلاکوبی و مواردی از این قبیل می‌تواند مبلغ ساک دستی را بالا ببرد.

انتخاب روش پرینت ساک دستی مانند چاپ افست، دیجیتال و… یک عامل تاثیرگذار در قیمت تمام شده محصول است.

سفارش چاپ ساک دستی

برای ثبت سفارش طراحی و چاپ، نمونه ساک دستی را در سایت سلام گرافیک مشاهده کنید و دیزاین مدنظر خود را برگزینید. چنانچه نمونه‌هایی که در سایت قرار داده شده با طرح ذهنی شما فاصله دارد، می‌توانید سفارش طراحی و چاپ ساک دستی اختصاصی داشته باشید. تیم چاپ ساک دستی بلافاصله با برآورد هزینه این موضوع را با شما در میان می‌گذارند تا پس از تایید از جانب شما پروژه را آغاز نمایند.

شرکت چاپ ساک دستی

شرکت سلام گرافیک چندین سال است که در زمینه طراحی و چاپ انواع ساک دستی فعالیت دارد و در طول سال‌ها فعالیت خود موفق شده رضایت مشتریان را به طور کامل جلب کند. حسن شهرت سلام گرافیک به خاطر این است که مشتریان با مراجعه به این مرکز از مزایای ذیل برخوردار می‌شوند:

خدمات پرینت ساک دستی

سلام گرافیک خدمات متنوعی را در زمینه پرینت انواع ابزارهای تبلیغاتی از جمله شاپینگ بگ ارائه می‌دهد. این آژانس تبلیغاتی در حال حاضر با معتبرترین چاپخانه ساک دستی در ارتباط است، از این‌رو بهترین نوع چاپ و پرینت ساک دستی را ارائه می‌دهد. کارفرمایان استان خراسان رضوی و سایر شهرهای ایران می‌توانند از خدمات منحصربه‌فرد سلام گرافیک با مراجعه حضوری یا ثبت سفارش خود به صورت اینترنتی بهره‌مند شوند.

روش های پرینت و چاپ ساک دستی

در شرکت سلام گرافیک پیشرفته‌ترین تکنیک‌ها برای چاپ ساک دستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تکنیک‌ها از فناوری‌های مدرنی همچون چاپ دیجیتال و افست گرفته تا چاپ سیلک هستند. مناسب‌ترین روش برای چاپ با توجه به جنس متریال شاپینگ بگ انتخاب می‌شود. برای مثال چاپ سیلک گزینه مناسبی برای پرینت ساک دستی پارچه‌ای به شمار می‌رود.

با توجه به این‌که مواد اولیه متنوعی برای تهیه انواع شاپینگ بگ مورد استفاده قرار می‌گیرد، روش چاپ مناسب برای شما نیز متفاوت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و آشنایی با انواع روش‌های چاپ فلکسی، چاپ پلات و غیره می‌توانید از امکان مشاوره رایگان با تیم پرینت ساک دستی سلام گرافیک بهره ببرید.

سایز مناسب برای پرینت ساک دستی

به هنگام ثبت سفارش چاپ ساکت دستی دقت داشته باشید که اندازه ابزار را با توجه به کالایی که درون آن گذاشته می‌شود، انتخاب نمایید. برای مثال اگر قرار است که ساک دستی را برای نمایشگاه کتاب استفاده کنید، عرض ۲۳ سانتی‌متر، ارتفاع ۳۲ سانتی‌متر و عمق ۱۰ سانتی‌متر گزینه مناسبی است. با این ابعاد به راحتی می‌توانید کتاب و جزواتی با سایز A4 را درون شاپینگ بگ قرار دهید. ابعادی که برای پرینت ساک دستی پرتقاضا هستند، عبارتند از:

5/5 - (1 امتیاز)