قیمت طراحی ساک دستی

قیمت طراحی ساک دستی (handbag design price) به میزان هزینه دریافتی از سوی شرکت طراحی گرافیک در ازای طراحی ساک دستی (بگ‌های فروشگاهی، تبلیغاتی و کادویی) گفته می‌شود. قیمت طراحی ساک دستی در سلام گرافیک به پارامتر های مختلفی بستگی داشته و از 500.000 هزا تومان تا 2.000.000 تومان متغیر است. جدول زیر تعرفه خدمات طراحی ساک دستی توسط این آژانس گرافیک است.

قیمت انواع مدل‌های ساک دستی

طراحی ساک دستی در انواع جنس و سایزهای متفاوتی انجام می‌شود. قیمت طراحی انواع شاپینگ بگ را در ادامه مشاهده می‌کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی ساک دستی تبلیغاتی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی ساک دستی کرافت

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی ساک دستی برزنتی

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی ساک دستی کتان

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی ساک دستی گلاسه

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی ساک دستی پارچه ای

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی ساک دستی کاغذی

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی ساک دستی پلاستیکی

1/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی ساک دستی

قیمت طراحی کیف دستی و هزینه چاپ آن، به عوامل مختلفی بستگی دارد. به همین علت، تعرفه آن متغیر و با توجه به نیاز مشتری تعیین می‌شود.

سایز و ابعاد کیف دستی

کیف دستی یا شاپینگ‌بگ، بسته‌به کاربرد و سلیقه مشتری، در ابعاد و اندازه‌های مختلفی مانند ایستاده، مربعی، لندسکیپ و… طراحی می‌شوند. به همین دلیل، هزینه طراحی ساک دستی با توجه به ابعاد آن، می‌تواند تغییر کند.

کیفیت طراحی

ساک دستی، به‌عنوان یک بنر تبلیغاتی متحرک شناخته می‌شود. همین امر، سبب شده تا افراد اهمیت زیادی به طراحی ساک دستی بدهند. اما کیفیت، نیازمند هزینه بیشتر است و افرادی که قصد دریافت طراحی ساک دستی باکیفیت را دارند، باید هزینه بیشتری پرداخت کنند. برای درک بهتر کیفیت طراحی بهتر است چند نمونه طراحی ساک دستی مشاهده کنید.

کار و زمان صرف شده

معمولاً برای طراحی ساک دستی، نیاز به خلاقیت و صرف زمان بیشتری است. همین موضوع، باعث می‌شود که پیاده‌سازی پیچیدگی‌های طراحی ساک دستی، معمولاً نیازمند دقت و مهارت بیشتری از سوی طراح است. هر چه حجم کاری مورد نیاز برای طراحی ساک دستی بیشتر باشد، هزینه آن نیز به‌مراتب بیشتر خواهد بود. تعرفه طراحان گرافیک ۱۴۰۲ را دقیق بدانید.

مهارت و تجربه طراح

مهارت و تجربه طراح، از مواردی است که برای بسیاری از افراد حایز اهمیت است. یک طراح خلاق و حرفه‌ای، بهترین طراحی ساک دستی را پیاده‌سازی می‌کند. به همین علت، قیمت طراحی و چاپ ساک دستی در مشهد توسط یک طراح باتجربه، تفاوت‌هایی با یک طراح معمولی دارد.

زمان تحویل

به‌طور معمول، روند طراحی ساک دستی در تهران، به مدت زمان خاصی نیاز دارد. با این حال، برخی از استدیوها، خدمات گرافیکی را بنابه نیاز مشتری یا به‌دلیل کسب رضایت مشتریان، زودتر از موعد تحویل می‌دهند. این موضوع، نیز می‌تواند بر هزینه نهایی تاثیرگذار باشد.

سفارش به صورت پکیج

اگر ابزارهای تبلیغاتی خود را به صورت پکیج سفارش دهید، تعرفه پرداختی متفاوت است. مثلا برای سفارش شاپینگ بگ در کنار سفارش طراحی تبلیغ روی لیوان یا ماگ باید هزینه بیشتری را بپردازید. برای سفاش طراح ساک دستی به سلام گرافیک با قیمت پانصد هزار تومان تا دو میلیون تومان با شماره  09150554525 تماس بگیرید.

 

عنوان نوع طراحی زمان اجرا قیمت
طراحی ساک دستی لول A یک رو یا دورو 1 الی 10روز از 1.000.000 تا 2.000.000 تومان
طراحی ساک دستی لول B یک رو یا دورو 1 الی 7روز از 1.000.000 تا 1.500.000 هزار تومان
طراحی ساکت دستی لول C یک رو 1 الی 5 روز از 500.000 هزار تا 1.000.000 تومان

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *