قیمت طراحی ساک دستی در سلام گرافیک به پارامتر های مختلفی بستگی دارد که هرکدام نیاز به بررسی و توصیف دارد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی ساک دستی

قیمت طراحی کیف دستی و هزینه چاپ آن، به عوامل مختلفی بستگی دارد. به همین علت، تعرفه آن متغیر و با توجه به نیاز مشتری تعیین می‌شود.

سایز و ابعاد کیف دستی

کیف دستی یا شاپینگ‌بگ، بسته‌به کاربرد و سلیقه مشتری، در ابعاد و اندازه‌های مختلفی مانند ایستاده، مربعی، لندسکیپ و… طراحی می‌شوند. به همین دلیل، هزینه طراحی ساک دستی با توجه به ابعاد آن، می‌تواند تغییر کند.

کیفیت طراحی

ساک دستی، به‌عنوان یک بنر تبلیغاتی متحرک شناخته می‌شود. همین امر، سبب شده تا افراد اهمیت زیادی به طراحی ساک دستی بدهند. اما کیفیت، نیازمند هزینه بیشتر است و افرادی که قصد دریافت طراحی ساک دستی باکیفیت را دارند، باید هزینه بیشتری پرداخت کنند.

کار و زمان صرف شده

معمولاً برای طراحی ساک دستی، نیاز به خلاقیت و صرف زمان بیشتری است. همین موضوع، باعث می‌شود که پیاده‌سازی پیچیدگی‌های طراحی ساک دستی، معمولاً نیازمند دقت و مهارت بیشتری از سوی طراح است. هر چه حجم کاری مورد نیاز برای طراحی ساک دستی بیشتر باشد، هزینه آن نیز به‌مراتب بیشتر خواهد بود.

مهارت و تجربه طراح

مهارت و تجربه طراح، از مواردی است که برای بسیاری از افراد حایز اهمیت است. یک طراح خلاق و حرفه‌ای، بهترین طراحی ساک دستی را پیاده‌سازی می‌کند. به همین علت، قیمت طراحی توسط یک طراح باتجربه، تفاوت‌هایی با یک طراح معمولی دارد.

زمان تحویل

به‌طور معمول، روند طراحی ساک دستی، به مدت زمان خاصی نیاز دارد. با این حال، برخی از استدیوها، خدمات گرافیکی را بنابه نیاز مشتری یا به‌دلیل کسب رضایت مشتریان، زودتر از موعد تحویل می‌دهند. این موضوع، نیز می‌تواند بر هزینه نهایی تاثیرگذار باشد.

سفارش به صورت پکیج

اگر ابزارهای تبلیغاتی خود را به صورت پکیج سفارش دهید، تعرفه پرداختی متفاوت است. مثلا برای سفارش شاپینگ بگ در کنار سفارش طراحی ماگ تبلیغاتی باید هزینه بیشتری را بپردازید.

Rate this page