شبکه اجتماعی اینستاگرام فرصت خیلی مناسبی برای افراد و کسب و کار هاست که اگر از ابزار های این اپلیکیشن به خوبی استفاده شود می تواند بازدید پیج را افزایش دهد و به فالوور های پیج اضافه کند.

یکی از جالب ترین ابزار های اینستاگرام برای انتشار محتوا ریلز ها هستند. ریلز برای انتشار ویدیو های کوتاه استفاده می شود و معمولا با افکت های صدا و تصویر طراحی می شود تا جذابیت لازم را ایجاد کند.

سلام گرافیک که در ارائه خدمات مربوط به ساخت تمپلیت اینستاگرام تخصص دارد، آماده است تا بهترین ریلز های ممکن را برای بیزینس شما طراحی کرده تا بتوانید در آمار بازدید ریلز و جذب مخاطبان به صفحه خود جهش قابل توجهی داشته باشید.

ریلز ها جذاب و کوتاه هستند و با دسترسی بالایی که دارند، تعامل کاربران را افزایش می دهند. همچنین ریلز ها احتمال بیشتری در وایرال شدن و نمایش در اکسپلور دارند.

مزیت های طراحی ریلز با سلام گرافیک

با ثبت سفارش طراحی ریلز اینستاگرام در سایت سلام گرافیک، پروژه شما در سریع ترین زمان ممکن برای ساخت آماده می شود و در نهایت ریلز مدنظر خود را با کیفیت بالا و با طراحی خلاقانه دریافت خواهید کرد. همچنین ریلز های تولید شده توسط سلام گرافیک دارای گارانتی هستند و با سفارشات با قیمت مناسب انجام شده و شامل تخفیف نیز می شوند. همچنین خدمات طراحی استوری اینستاگرام را می‌توانید به ما بسپارید.

خدمات طراحی ریلز توسط ما

سلام گرافیک خدمات کاملی در حوزه طراحی ریلز حرفه ای ارائه می دهد که شامل گرفتن فیلم، به کار بردن جلوه های ویژه برای حداکثر کردن جذابیت ریلز که مورد بسیار مهمی است.

همچنین آهنگ های ترند در ساخت ریلز استفاده می شوند که در وایرال شدن آن کمک بسزایی خواهد کرد. مهمتر از همه طراحی سلام گرافیک متناسب و در راستای هدف مشتری انجام می شود تا بتواند تا حد بسیار خوبی معرف هویت برند و خصوصیات خدمات یا محصولات شما باشد.

سبک های مختلف طراحی ریلز اینستاگرام

ریلز ها را می توان به سبک های مختلفی تولید کرد و هر کدام مخاطبان و تاثیر خاص خود را دارند.

ریلز های ترند: سبک های ترند در طراحی ریلز اینستاگرام می توانند باعث افزایش میزان توجه کاربران به محتوای ریلز شده و این به وایرال شدن ریلز کمک می کند.

ریلز های چالشی: با ساخت ریلز های چالشی افراد دعوت به اقدام و رقابت می شوند و تعامل با صفحه شما برای آن ها جالب می شود.

ریلز آموزشی: آموزش می تواند یک موضوع جالب در ریلز ها باشد. انسان ها عاشق آموزش های کوتاه و مفید هستند بنابراین ریلز آموزشی بسیار مناسب خواهد بود.

ریلز های آنباکسینگ: این نوع از ریلز ها حس کنجکاوی مخاطب را بر می انگیزند و برای تبلیغ محصولات بسیار مناسب هستند.

ریلز های خلاقانه: ریلز های خلاقانه می توانند برای هر هدفی که ساخته شده اند مفید واقع شوند زیرا تاثیر زیادی روی مخاطب دارند. ساخت ریلز با چاشنی خلاقیت می تواند توجه مخاطب را جذب کرده و شما را به هدف تان برساند.

نمونه کار های طراحی ریلز سلام گرافیک

سلام گرافیک سابقه خوبی در زمینه طراحی ریلز دارد و در این قسمت نمونه کار هایی که ما تا کنون برای افراد و کسب و کار های مختلفی طراحی کرده ایم، مشاهده می کنید.

قیمت طراحی ریلز

هزینه ساخت و طراحی ریلز با سلام گرافیک مقرون به صرفه است و با سفارش آنلاین طراحی ریلز، کیفیت بالایی را دریافت خواهید کرد.

5/5 - (1 امتیاز)