نمونه قالب اینستاگرام

طراحی قالب اینستاگرام از مهم‌ترین کارهایی است که هرکسی به آن احتیاج پیدا می‌کند و باید پیش از سفارش، نمونه‌کارهای قالب را ببیند. نمونه طراحی قالب اینستاگرام به پرورش ایده‌هایی که در سر دارید کمک می‌کند. تیم طراحی سلام گرافیک انواع نمونه‌کار طراحی قالب اینستاگرام را در سایت قرار داده تا با مشاهده آن‌ها به کیفیت کار ما پی ببرید و نسبت به سفارش خود مطمئن شوید. 

طراحی قالب اینستاگرام نیاز به بررسی نمونه کارهای قالب اینستاگرام دارد. اما باید از برند کسب و کار الهام بگیرید و طرح مدنظر را در راستای برند طراحی کنید. نمونه قالب اینستاگرام طبق اصول طراحی قالب اینستاگرام باید پیاده سازی شود. نمونه های قالب اینستاگرام که توسط کارشناس های طراحی سلام گرافیک پیاده سازی شده است را مشاهده کنید و طرح مدنظر را از طریق شماره تماس 09355054580 اعلام کنید.

نمونه طراحی لی اوت پیج اینستاگرام

نیاز به طراحی کاور اینستاگرام دارید؟ طراحی پست‌ها و استوری‌ها اینستاگرامی ما را ببینید. طراحی قالب پیج اینستاگرام به تخصص و تجربه بالا در این زمینه نیاز دارد. هر پیجی با توجه به نوع فعالیتی که دارد، باید طراحی منحصربه‌فردی برای پست‌ها و استوری‌های آن صورت بگیرد. برای مثال تمپلیت اینستاگرام برای یک پیج فروشگاهی باید متفاوت از یک صفحه آموزشی یا سرگرمی باشد. از همین‌رو طراحی قالب برای اینستاگرام را بهتر است به تیمی بسپارید که نمونه کارهای قوی در این زمینه داشته باشد. نمونه کارهای طراحی قالب پیج اینستاگرام و نمونه طراحی پست اینستاگرام توسط استودیو خلاق سلام گرافیک را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید. همچنین نمونه طراحی هایلایت اینستاگرم را نیز می‌توانید ببینید.

4.5/5 - (2 امتیاز)