طراحی هایلایت اینستاگرام کاربرد تجاری دارد و انجام آن مستلزم داشتن مهارت گرافیکی است. با هایلایت می توانید پست های پیج اینستای خود را دسته بندی کنید و ساختار مناسبی برای محتوای خود ایجاد کنید و تعامل کاربر با حساب خود را افزایش دهید.

سلام گرافیک با داشتن تیم طراحی اینستاگرام مسلط به نرم افزار های گرافیکی می تواند در اسرع وقت و با کیفیت خیلی خوب همان هایلایتی را طراحی کند که مناسب پیج شما باشد.

ویژگی های طراحی هایلایت اینستاگرام سلام گرافیک

سلام گرافیک برای طراحی هایلایت خدمات لازم را به شکل حرفه ای انجام می دهد.

طراحی اصولی کاور هایلات اینستاگرام

کاور هایلایت همواره در معرض دید کاربران است و نقش زیادی در جلب توجه آن ها دارد. هنگام طراحی کاور هایلایت باید به موضوع پیج توجه شود و کاور متناسب با آن طراحی شود. همچنین برای ایجاد نظم و جذابیت بیش تر بهتر است کاور ها در یک فرمت مشابه و سبک یکسان طراحی شوند.

رنگ بندی های منحصر بفرد

رنگ آیکون هایلایت بسیار مهم است و در انتخاب آن به هویت برند پیج اینستاگرام باید توجه شود. علاوه بر آن رنگ می  بایست زیبا باشد تا افراد ترغیب شوند از هایلایت ها بازدید کنند.

طراحی هایلایت در سریع ترین زمان

زمان همیشه عامل مهمی برای تمام افراد است. با ثبت سفارش طراحی هایلایت در سلام گرافیک، هایلایت جذاب و با کیفیت خود را در اسرع وقت دریافت کنید.

قیمت مناسب طراحی هایلایت

تعرفه طراحی هایلایت در سلام گرافیک نسبت به کل بازار مناسب و به صرفه است. در ادامه پلن قیمت را مشاهده می کنید.

نمونه کار های طراحی هایلایت اینستاگرام

نمونه هایلایت های طراحی شده سلام گرافیک برای پیج های اینستاگرام شرکت های بزرگ و اشخاص حقیقی را ملاحظه می فرمایید. سلام گرافیک مفتخر است که رضایتمندی مشتریان را جلب کرده است.

جهت خدمات دیگر مانند طراحی پست اینستاگرام می‌توانید با ما ارتباط بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)