طراحی بسته بندی میوه

چرا طراحی بسته بندی میوه مهم است؟ چگونه می‌توانیم بهترین بسته بندی را برای محصولات خود طراحی کنیم؟ قیمت بسته بندی میوه چگونه تعیین می‌شود؟ قرارداد طراحی بسته بندی چگونه تنظیم می‌شود؟  از این رو اگر بتوانید یک بسته بندی حرفه‌ای و عالی برای محصولات خود داشته باشید شانس بیش‌تری برای پیش گرفتن از سایر رقبا در بازار خواهید داشت. برای بسته بندی میوه متریال‌های زیادی وجود دارند که هر یک مزایای و معایب خود را دارند. بسیاری از فروشندگان این محصول از سبدهای پلاستیکی یا چوبی استفاده می‌کنند. همچنین استفاده از بسته بندی مقوایی یا توری نیز گزینه مناسبی برای ارائه میوه خواهد بود. شما می‌توانید برای انتخاب بهترین نوع بسته بندی میوه از خدمات مشاوره طراحی بسته بندی در سلام گرافیک استفاده کنید. برای سفارش طراحی انواع بسته بندی برای انواع محصولات می‌توانید با کارشناسان ما در شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک تماس بگیرید.

نمونه بسته بندی میوه

چند نمونه بسته بندی میوه حرفه‌ای را تماشگر باشید. استودیو سلام گرافیک بهترین بسته بندی‌های میوه‌جات را برایتان طراحی و پیاده سازی می‌کند.

سفارش طراحی بسته بندی میوه

هر آنچه از یک بسته برای میوه می‌خواهید را در استودیو گرافیک سلام گرافیک تجربه کنید. بهترین و عالی‌ترین نمونه کارهای جعبه میوه را در سلام گرافیک ببینید.

چرا طراحی جعبه میوه در سلام گرافیک؟

خدمات بسته بندی شرکت سلام گرافیک به عنوان یک شرکت فول سرویس، کامل و جامع است، بیش از 15 سال است که در حوزه گرافیک مشغول به فعالیتم! ما تیم تخصصی بسته بندی شما هستیم!

همه میوه‌ها نیاز به جعبه و طراحی دارند؟

وابسته به آن که بازار هدف محصول شما کجاست، وجود بسته بندی برای محصول می‌تواند ضروری یا غیر ضروری باشد. اگر بازار هدف شما خارج از کشور است، حتما استفاده از بسته بندی‌های صادراتی گزینه مناسبی برای شما خواهد بود

خدمات بسته بندی انواع میوه 

اگر نیاز به خدمات بسته بندی میو‌ه‌جات دارید استودیو سلام گرافیک در خدمت شماست. با ما تماس بگیرید، مشاوره رایگان دریافت کنید!

ویژگی‌های یک بسته بندی 

می‌خواهید در رابطه با ویژگی‌های یک بسته بندی میوه مناسب که باعث فروش بیشتر محصولات شما می‌شود بدانید؟ مجتبی ملاکی در این رابطه می‌گوید!

چرا نیاز به جعبه میوه داریم؟

فروش بیشتر همیشه یکی از دغدغه‌های تولید کنندگان و صادرکنندگان بوده است، سمیرا خادم و مجتبی ملاکی؛ طراحان گرافیک در رابطه با اهمیت بسته میوه در میزان فروش مواردی را بیان می‌کنند.

اگر بسته بندی به صورت مناسب طراحی شده باشد می‌تواند تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

وابسته به نوع طراحی می‌تواند متفاوت باشد، از 5 روز تا 20 روز مدت زمان میانگین برای ساخت جعبه محصول میوه است.

faq

چاپ بسته بندی میوه

چاپ بسته بندی خاص میوه به خصوص میوه‌های صادراتی از درجه اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از تناژ رنگی مناسب، کیفیت چاپ عالی و … همه باعث می‌شود که یک بسته بندی که برای میوه طراحی شده است زیبا و باعث بازاریابی مخفی محصول شود. 

چاپ بسته بندی میوه

قرارداد طراحی بسته بندی میوه

استودیو سلام گرافیک آماده بستن قراردادهای همکاری در تولید بسته محصولات میوه با تمامی شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی است. برای دریافت مشاوره تماس بگیرید.

قرارداد طراحی بسته بندی میوه

طراحی لیبل بسته بندی میوه

استفاده از لیبل یا همان برچسب مصحول، شیوه‌ای رایج برای کاهش هزینه‌های تولید بسته بندی است. در صورتی که نیاز به خدمات چاپ لیبل محصول دارید، پیشنهاد می‌کنم چند نمونه کار طراحی لیبل استودیو سلام گرافیک را مشاهده کنید. بهترین خدمات طراحی لیبل را با ما تجربه کنید.

طراحی لیبل بسته بندی میوه

5/5 - (5 امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *