طراحی بسته بندی گز

طراحی بسته بندی گز چگونه به فروش بیش‌تر محصولات کمک خواهد کرد؟ نیاز به طراح بسته بندی گز دارید؟  قیمت بسته بندی گز چقدر است؟ چه مواردی در قرارداد طراحی بسته بندی گز درج می‌شوند؟ امروزه تکنیک‌ها و اصول زیادی برای فروش بیش‌تر محصولات و افزایش سود شرکت‌ها و کارخانه‌ها وجود دارد. علاوه بر تبلیغات و بازاریابی حرفه‌ای، طراحی بسته بندی نیز از جمله تکنیک‌های بسیار مهم و تاثیرگذار در این زمینه است. در گذشته بسیاری از افراد به بسته بندی محصولات خود توجهی نداشتند. اما خوشبختانه امروزه بسیاری از کارفرمایان به اهمیت این امر پی برده و زمان و بودجه مناسبی را صرف آن می‌کنند. بسته بندی مناسب و حرفه‌ای نه تنها از محصول شما محافظت خواهد کرد، بلکه می‌تواند جذابیت ظاهری آن را نیز افزایش داده و توجه مشتریان را جلب کند. اگر بسته بندی محصولات شما مناسب نباشد مشتریان نسبت به خرید آن‌ها تمایلی نشان نخواهند داد. برای طراحی بسته بندی گز می‌توانید از متریال‌های گوناگون از جمله مقوا و پلاستیک استفاده کنید. برای انتخاب بهترین نوع بسته بندی می‌توانید از خدمات مشاوره بسته بندی شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک استفاده کنید.

نمونه بسته بندی گز

در این بخش نمونه بسته بندی گز که توسط طراح های بسته بندی استودیو سلام گرافیک طراحی شده، درج شده است.

چاپ بسته بندی گز

سلام گرافیک در جهت راحتی و رضایت بیشتر مشتریان خود، چاپ بسته بندی گز را هم انجام می دهد. البته چاپ بسته بندی گز تنها در صورتی توسط مجموعه انجام می شود که پیاده سازی بسته بندی آن بر عهده کارشناس های طراحی بسته بندی سلام گرافیک بوده باشد. زیرا طراح های مجموعه از لایه های بسته بندی کار خود و پارامتر های به کار برده شده آگاه اند.

طراحی بسته بندی در تهران

سفارش بسته بندی گز

سفارش بسته بندی گز از طریق شماره تلفن 09355054580 امکان پذیر است. برای سفارش بسته بندی گز تنها لازم است با کارشناس های بسته بندی سلام گرافیک ارتباط بگیرید و سفارش بسته بندی گز خود را ثبت کنید.

اصول بسته بندی گز

اصول و پارامترهایی که در پیاده سازی بسته بندی حرفه ای گز کمک می کند، چندان با اصول بسته بندی دیگر محصولات تفاوتی ندارند. اصول بسته بندی گز می تواند محصول شمارا از دیگر محصولات متمایز کند. طراحی جذاب و همخوانی اصولی بسته بندی اولیه و بسته بندی ثانویه می تواند یکی از پارامتر های بسته بندی گز باشد.

قیمت بسته بندی گز

قیمت طراحی بسته بندی گز بنا به نرخ طراحی بسته بندی گز سازمان انجمن گرافیک ایران اعلام می شود. هرساله این سازمان هزینه ای را برای پروژه های طراحی بسته بندی در نظر می گیرند.

چرا بسته بندی گز با سلام گرافیک؟

سلام گرافیک به عنوان یکی از برترین شرکت های طراحی بسته بندی حرفه ای در ایران مشغول فعالیت است و بسته بندی برند های معتبری را انجام داده است. لازم است بدانید که سلام گرافیک تنها فعالیت بسته بندی در ایران را انجام نمی دهد و بسته بندی در آمریکا، بسته بندی در آلمان، بسته بندی قطر، بسته بندی در ارمنستان و دیگر کشور هارا انجام می دهد.

بهترین ایده برای بسته بندی سوغاتی؛ گز، سوهان و زعفران

اگر نگاهی به بسته بندی‌های گزهای موجود در فروشگاه‌های سوغاتی بیندازید، مشاهده می‌کنید که برخی از آن‌ها بسته بندی‌های بسیار شکیل و زیبایی دارند. فروشندگان محصولات سوغاتی با طراحی بسته بندی برای محصولات خود می‌توانند آن‌ها را با قیمت بیشتری به فروش برسانند. برای مثال دو مدل گز با کیفیت یکسان اما در بسته بندی متفاوت، می‌تواند قیمت متفاوتی نیز داشته باشد. قیمت پاکت بسته بندی زعفران یا گز نیز بر اساس نوع طراحی آن بر روی قیمت تمام شده محصول تاثیر می‌گذارد. بهترین ایده برای بسته بندی سوغاتی این است از متریالی استفاده شود که در عین لوکس تر نشان دادن محصول، قیمت آن را نیز خیلی افزایش ندهد. برای مشاوره طراحی بسته بندی محصولات سوغاتی مانند گز و زعفران با کارشناسان ما در سلام گرافیک تماس بگیرید. 

نکات مهم در پیاده سازی طراحی بسته بندی گز 

دیزاین بسته بندی گز نیاز به رعایت برخی نکات مهم دارد که در پادکست خواهید شنید.

بسته بندی گز حدود 5 تا 7 روزکاری زمان می برد. 

نرخ بسته بندی گز از 2 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان متغیر است. 

faq

قرارداد بسته بندی گز

قرارداد بسته بندی گز پس از ثبت سفارش شما ارسال خواهد شد. در این قرارداد به ذکر جزئیات پروژه بسته بندی گز، پرداخته شده است. قرارداد بسته بندی گز توسط طراح های بسته بندی گز مجموعه سلام گرافیک نوشته شده است و در آن به ذکر مهارت های طراح بسته بندی و انتظارات دوطرفه ( طراح – کارفرما) اشاره شده است.

استاندارد های بسته بندی گز

گز به عنوان یک بسته بندی موادغذایی به حساب می آید. یکی از قوانین بسته بندی گز به عنوان یک ماده غذایی، باید نشان سیب سلامت و نشان استاندارد جهانی داشته باشد. بخشی که این علائم بسته بندی درج می شوند، از قبل مشخص شده است. در نتیجه یک طراح باید بداند که چگونه بخش های مختلف بسته بندی را در طراحی استفاده کند.

مشاوره بسته بندی گز با سلام گرافیک

سلام گرافیک سعی دارد تا در راستای رضایت بیشتر کاربران و مشتریان خود، خدمات مشاوره بسته بندی رایگان ارائه دهد. در این جهت می توانید قبل از سفارش بسته بندی گز، از مشاوره بسته بندی سلام گرافیک استفاده کنید.

طراحی لیبل بسته بندی گز

بعضی از کارفرماها نیازی به طراحی جعبه بسته بندی برای گز یا محصولات دیگر خود ندارند. از طرفی ممکن است قصد هزینه زیاد برای بسته بندی را نداشته باشند. طراح های بسته بندی سلام گرافیک، طراحی لیبل بسته بندی گز را پیشنهاد می دهند.

ایده یابی برای بسته بندی گز

برای یافتن ایده بسته بندی برای گز، می توانید از نمونه های بسته بندی گز مجموعه سلام گرافیک استفاده کنید و طرح های مختلف را بررسی کنید. مشاهده نمونه های مختلف بسته بندی گز می تواند در ایده یابی بسته بندی گز به شما کمک زیادی کند.

گز چیست؟

گز از سری تنقلات شیرین ایرانی است. این محصول در استان های اصفهان، چهارمحل بختیاری، کرمان، فارس و یزد تولید و تهیه می شود. می توان گفت گز به عنوان یک سوغاتی در دیگر استان ها عرضه می شود. بسته بندی سوغاتی به عنوان یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه شود. ترکیبات گز از شکر، سفیده تخم مرغ، پسته، هل و گلاب تشکیل می شود. ما به شما می‌گویم بسته بندی چیه و چه کاربردی دارد؟ 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *