طراحی بسته بندی شیشه ای

طراحی بسته بندی شیشه‌ای مناسب است؟ منظور از بسته بندی شیشه‌ای استفاده از جنس شیشه به عنوان متریال بسته بندی است. شیشه‌ یکی از روش‌های مناسب و عالی برای طراحی بسته بندی محصولات غذایی به ویژه طراحی بسته بندی زعفران است. یکی از خاصیت‌های بسته بندی با شیشه آن است که محصول بسته بندی شده با شیشه کیفیت خود را به میزان قابل توجه‌ای حفظ می‌کند و همچنین طراحی بسته بندی شیشه‌ای می‌تواند باعث شود که مدت زمان ماندگاری محصول به صورت قابل توجه‌ای افزایش پیدا کند. در صورتی که نیاز به مشاوره قبل از طراحی بسته بندی شیشه‌ای دارید و همچین می‌خواهید از روند بستن قرارداد طراحی بسته بندی به خوبی آگاه شوید و قیمت طراحی بسته بندی بدانید کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید، مشاوره رایگان طراحی بسته بندی را با ما تجربه کنید.

طراحی ظرف بسته بندی شیشه‌ای

ظروف شیشه‌ای متفاوتی داریم که می‌توانیم از هر کدام برای بسته بندی مناسب و حرفه‌ای استفاده کنیم. این که چه نوع ظرف بسته بندی مناسب کار ما است می‌تواند در میزان فروش تاثیر مستقیم داشته باشد. 

طراحی بسته بندی جار شیشه‌ای

یکی از انواع بسته بندی که با شیشه انجام می‌شود، بسته بندی جار شیشه‌ای است. به دلیل حساس بودن در این شیوه بسته بندی توجه به نوع محصول و همچنین نوع طرح مهم است. 

طراحی بسته بندی شیشه‌ای صادراتی

اگر نیاز به بسته بندی شیشه‌ای صادراتی دارید و قصد دارید محصولات خود را برای صادرات به کشورهای دیگر مانند بسته بندی در افغانستان، بسته بندی در عراق، بسته بندی در آلمان و… دارید با ما تماس بگیرید. 

نمونه بسته بندی شیشه‌ای

شرکت طراحی بسته بندی ظروف شیشه‌ای سلام گرافیک تا به حال نمونه بسته بندی‌های متعددی از طراحی بسته بندی شیشه‌ای انجام داده است چند نمونه بسته بندی شیشه‌ای طراحی شده ما را ببینید. بهترین ایده بسته بندی شیشه‌ای را بدانید.

سفارش طراحی بسته بندی شیشه ای

طراحی بسته بندی شیشه‌ای برای محصولات صادراتی خود نیاز دارید؟ قرار است بسته بندی شیشه‌ای برای محصولات شهر خود طراحی کنید؟ یا قرار است طراحی بسته بندی زعفرون را شیشه‌ای انجام دهید؟ شرکت سلام گرافیک در خدمت شماست؟ 

وجود طراحی لوگو مناسب از قبیل لوگو تایپ، لوگو ترکیبی یا لوگوی تصویری در یک بسته بندی شیشه‌ای می‌تواند تاثیر عالی در میزان فروش دارد. 

بهترین بسته بندی با جنس شیشه به همراه چاپ بسته بندی محصولات را از شرکت سلام گرافیک بخواهید. برای ثبت سفارش طراحی بسته بندی شیشه‌ای با ما تماس بگیرید.

سال تجربه طراحی
%
رضایت مشتری
%
سال بررسی و مطالعه
همکاری موفق

قیمت طراحی بسته بندی شیشه ای

هزینه طراحی بسته بندی شیشه‌ای وابسته به نوع طرح و همچنین نوع محصول می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود.

اما در حالت کلی قیمت طراحی بسته بندی شیشه‌ای از 1.000.000 تومان تا 3.000.000 تومان می‌تواند متفاوت باشد. برای راهنمای بیشتر اطلاع از مبلغ طراحی بسته بندی مدل شیشه‌ای با ما تماس بگیرید. البته توجه داشته باشید شاید بسته بندی اولیه و بسته بندی مادر را باید از قبل مشخص کنید، البته اگر این بسته بندی‌ها وجود دارد.

مدل بسته بندی شیشه ای

بسته بندی شیشه‌ای دارای مدل‌های مختلفی است، وابسته به نوع شیشه و همچنین نوع محصول انتخاب مدل طراحی گرافیکی می‌تواند متفاوت انتخاب شود. 

در حالت کلی استفاده از طراحی لیبل برای محصولات شیشه‌ای در بین سفارش دهندگان طرفداران بیشتری دارد. 

شما کدام نوع بسته بندی شیشه‌ای را می‌پسندید؟ کارشناس طراح بسته بندی سلام گرافیک برای راهنمای انتخاب جنس و نوع بسته بندی در خدمت شما هستند.

souvenir

راهنمای ساخت بسته بندی شیشه‌ای

اگر نیاز به راهنمایی برای ساخت و ایده پردازی بسته بندی از جنس شیشه برای محصولات خود دارید کافی است با مشاوران طراحی بسته بندی سلام گرافیک تماس حاصل کنید و از راهنمایی رایگان مجموعه سلام گرافیک استفاده کنید. 

تفاوتی ندارد که طراحی بسته بندی سوغاتی می‌خواهید یا طراحی بسته بندی برای پسته، سلام گرافیک در خدمت شماست. 

چرا بسته بندی جنس شیشه مناسب است؟

عموما طراحی بسته بندی مواد غذایی در جنس بسته بندی شیشه‌ای انجام می‌شود.، دلیل این موضوع را هم می‌توان کیفیت شیشه و همچنین سالم ماندن محصولات غذایی در شیشه عنوان کرد.

طراحی بسته بندی شیشه‌ای برای بسته بندی‌های لاکچری نیز کاربرد دارد که همین موضوع باعث شده است این نوع بسته بندی طرفداران زیادی داشته باشد. برای مشاهده گسترده‌های بسته بندی طراحی شده توسط سلام گرافیک با ما تماس بگیرید. 

کاربردهای بسته بندی شیشه‌ای

استفاده از طراحی بسته بندی شیشه‌ای کاربردهای مختلفی با خود به همراه دارد. از طراحی بسته بندی عسل گرفته تا طراحی بسته بندی خشکبار لاکچری.

پادکست بسته بندی شیشه‌ای و کاربردهای آن را گوش کنید.

طراحی بسته بندی شیشه‌ای عموما برای محصولاتی کاربرد دارد که حساسیت در محصول ندارند و همچنین محصول نباید هوا به آن بخورد. می‌توانید در مقاله ویژگی‌های یک بسته بندی خوب تمام این موارد را بخوانید. 

مدل‌ها و طرح‌های گوناگونی برای بسته بندی شیشه‌ای وجود دارد که هر کدام وابسته به نوع کارایی می‌تواند بسته بندی مناسبی باشد. البته باید هدف بسته بندی را بدانید.

new faq

چه مواقعی از بسته بندی شیشه‌ای استفاده می‌کنیم؟ 

دلایل مختلفی وجود دارد که احتمال دارد ما بسته بندی شیشه‌ای را انتخاب کنیم. بسته بندی چیست و چرا نوع شیشه‌ای آن استفاده می‌شود؟ فرض کنید قرار است طراحی بسته بندی حبوبات انجام دهید و قرار است کیفیت محصولات حفظ شود، اولین و ساده‌ترین راه، استفاده از بسته بندی شیشه‌ای است. 

یا اگر جدیدا برای خرید رب مراجعه کرده باشید، کنسرو رب‌هایی وجود دارد که به صورت شیشه‌ای بسته بندی شده‌اند. طراحی بسته بندی رب شیشه‌ای روشی برای افزایش کیفیت رب و نگهداری این کیفیت برای مدت زمان طولانی‌تر است. 

برای دریافت خدمات بسته بندی در مشهد و همچنین بسته بندی در تهران همین حالا با ما تماس بگیرید. 

3.3/5 - (3 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید