قیمت طراحی تی شرت

قیمت طراحی تی شرت (T-shirt design price) به میزان هزینه‌ای گفته می‌شود که باید برای طراحی گرافیکی تیشرت به طراح گرافیک پرداخت کنید. هزینه طراحی تیشرت حرفه‌ای وابسته به موارد مختلفی می‌تواند متفاوت باشد. در حالت کلی می‌توان گفت که هزینه طراحی یک تی شرت به صورت گرافیکی چیزی بین 1.500.000 تومان تا 3.000.000 تومان خواهد بود. از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی طراحی تی‌شرت عبارتنداز: جنس تی‌شرت، نوع طراحی تی‌شرت و کیفیت طراحی روی تی‌شرت.

طراحی تی شرت با اهداف متفاوتی صورت می‌گیرد. طراحی بر روی تی شرت‌ها یک ایده عالی برای افزایش فروش آن‌هاست. یکی دیگر از اهداف مهم طراحی تی شرت، اهداف تبلیغاتی است. برای مثال با طراحی تی شرت برای فروشندگان فروشگاه خود که نشان تجاری برند شما را به همراه دارد، یک تبلیغات گسترده و قیمت مناسب انجام داده‌اید! قیمت طراحی تی شرت بسته به عواملی چون طرح درخواستی مشتری تعیین می‌شود. طراحی یک طرح سخت و با جزئیات زیاد بر روی تی شرت زمان بیشتری از طراح گرافیست می‌گیرید به همین خاطر هزینه بیشتری نیز دریافت خواهد کرد. شرکت گرافیکی سلام گرافیک ارائه دهنده طراحی تیشرت به صورت حرفه‌ای آماده سرویس دهی به شما همراهان گرامی است. 

قیمت انواع مدل‌های تی شرت

طراحی تی شرت با اهداف متفاوتی صورت می‌گیرد. قیمت طراحی انواع تی شرت را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی تی شرت تبلیغاتی

2/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی تی شرت ورزشی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی تی شرت سازمانی

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی تی شرت مذهبی

2/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در هزینه طراحی تیشرت

طراحی تی شرت یک شوه رایج تبلیغاتی است. یکی از مزیت‌های تبلیغات به این روشض، قیمت مناسب آن است. شما برای طراحی تیشرت تنها یک بار هزینه خواهید کرد اما می‌توانید تا سال‌ها از این طرح استفاده کنید. موارد مختلفی وجود دارد که در نرخ نهایی ساخت تیشرت تاثیرگذار است که از جمله این موارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

شرکت طراحی کننده

با مشاهده نمونه طرح های تیشرت که شرکت طراحی کرده می‌توان به حرفه‌ای بودن آن پی برد. هر چقدر یک شرکت گرافیکی حرفه‌ای تر باشد طبیعتا هزینه بیشتری برای طراحی تیشرت دریافت می‌کند.

کیفیت چاپ

کیفیت چاپ از دیگر موارد تعیین کننده است. طراح تفاوت میان انواع روش‌های چاپ، کیفیت و قیمت هر یک از آن‌ها را برای شما توضیح می‌دهد. در نتیجه شما تصمیم می‌گیرید که چاپ با چه کیفیتی بر روی تیشرت‌ها صورت بگیرد. مسلما هرچه کیفیت چاپ بالاتر باشد، هزینه آن نیز افزایش خواهد یافت. برای چاپ روی تی‌شرت بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

نوع طراحی گرافیک

سبک طراحی بر روی تی شرت نیز بر روی قیمت طراحی تاثیر می‌گذارد. یک طراحی ساده که در مدت زمان کوتاه‌تری قابل انجام است هزینه کمتری دارد در مقابل طرحی که جزئیات و ریزه کاری‌های زیادی دارد.

قیمت طراحی تیشرت به چه عواملی بستگی دارد؟

بسته به پیچیدگی طرح تی شرت، نوع چاپ، میزان حرفه‌ای بودن شرکت طراحی کننده، قیمت طراحی متفاوت می‌شود

آیا طراحی فوری تیشرت در قیمت آن اثرگذاراست؟

بله اگر بخواهید طرح تیشرت در زمان کمتری آماده و طراحی شود، نیاز است طراح زمان و تلاش بیشتری برای طراحی بگذارد. بنابراین هزینه طراحی تیشرت افزایش می‌یابد.

4.2/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *