طراحی بسته بندی پروپیلن با با بسته بندی پلی پروپلین آشنا هستید؟ طراحی بسته بندی پلی پروپلین (polypropylene-packaging-design) یکی از انواع نمونه کار بسته بندی های سلفونی به شمار می آید. این نوع طراحی بسته بندی اصولا برای بسته بندی موادغذایی و خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی بسته بندی پلی پروپلین از سری جنس های مختلف سلفونی است. می توان گفت که بسته بندی پلی پروپلین از سری پرمصرف ترین پلیمرها بوده که امروزه رواج پیدا کرده است. جالب است بدانید هزینه تولید پلی پروپلین از پلی اتیلن کمتر است.

در نتیجه بسته بندی پلی پروپلین از بسته بندی اتیلن دارای محبوبیت بیشتری است. این بسته بندی در برابر چربی و اسید مقاوم است و به راحتی در بازار یافت می شود. در صورتی که برای شما سوالاتی در زمینه بسته بندی پلی پروپلین پیش آمده است، می توانید با کارشناس های سلام گرافیک در تماس باشید.

نمونه کار بسته بندی پلی پروپیلن

نمونه کار طراحی بسته بندی با جنس پلی پروپیلن طراحی شده در استودیو سلام گرافیک را مشاهده کنید.

سفارش طراحی بسته بندی پلی پروپیلن

برای ثبت سفارش طراحی بسته بندی کافی است از طریق شماره‌های درج شده در وب سایت با ما تماس حاصل کنید.

خدمات بسته بندی پلی پروپیلن

برای دریافت لیست خدمات طراحی بسته بندی با جنس پلی پروپیلن و همچنین اطلاع از انواع مدل بسته بندی کافی است به صفحات لینک شده مراجعه کنید.

تعرفه بسته بندی پلی پروپیلن

تعرفه و قیمت بسته بندی با جنس پلی پروپیلن به چند مورد وابسته است که اولین مرد را می‌توان قیمت متریال اولیه در نظر گرفت، استفاده از تصویر سازی در بسته بندی، استفاده از کاراکتر در بسته بندی و… اشاره کرد.

همچنین ابزارهای ساخت بسته بندی بسیار مهم هستند.

بسته بندی پروپیلن چیست؟

بسته بندی پروپیلن به نوعی از بسته بندی گفته می‌شود که در آن از جنس بسته بندی پروپیلن استفاده شده است. به نوعی زمانی که ما از متریال اولیه پروپیلن در ساخت بسته بندی استفاده کنیم، آن بسته بندی را می‌توان بسته بندی پروپیلن نام گذاری کرد. در صورتی که نیاز به خدمات چاپ بسته بندی دارید و می‌خواهید تنها با ارائه فایل گسترده بسته بندی خود روند چاپ بسته بندی اولیه یا بسته بندی ثانویه محصولات خود را انجام دهید، روی لینک‌های قبل کلیک کنید.

قرارداد بسته بندی با جنس پروپیلن

برای دریافت فایل آماده قرارداد بسته بندی همین حالا با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان بسته بندی پروپیلن

در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان برای ساخت بسته بندی از نوع بسته بندی پروپیلن دارید کافی است با شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک تماس حاصل کنید.

چه زمانی از بسته بندی پلی پروپیلن استفاده می‌شود؟

5/5 - (1 امتیاز)