طراحی لباس فرم خدمات زنانه ارزان✅ با قیمت ارزان
طراحی لباس فرم کار مردانه✅ به صورت فوری
طراحی لباس فرم دانشجویی✅ با اتود رایگان
طراحی لباس فرم بیمارستانی✅ تحویل فوری

طراحی لباس فرم

طراحی لباس فرم سازمانی (Organizational uniform design) به یکی از المان‌های اساسی و مورد نیاز در هر مجموعه و ارگان تبدیل شده است. اهمیت استفاده از آن در برند‌سازی و تصویر‌سازی سازمان‌ها در ذهن مخاطبان غیر قابل انکار است و به همین دلیل مدت‌ها است که در هر مشاغل مختلف بکار می‌رود. لذا همه افراد و شرکت‌ها مانند ادارات دولتی، مدارس، بیمارستان‌ها، شرکت‌ها و… با توجه به نیازی که دارند سعی در استفاده از لباس فرم دارند. از آن‌جایی‌که لباس فرم هر شغل نشان دهنده هویت آن است باید در طراحی لباس فرم مشاغل دقت زیادی شود. بنابراین انتخاب یک شرکت معتبر گرافیکی و باتجربه در تاثیر لباس فرم در بازاریابی تاثیر بسزایی خواهد داشت. سلام گرافیک در این زمینه از طراحی پرقدرت ظاهر شده است. این تیم گرافیکی متبحر از سال ۱۳۹۴ با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان و پیشرفت روزافزون کسب و کارها شروع به فعالیت کرده است.

تاریخ بروزرسانی: ژانویه 22, 2024

سفارش طراحی لباس فرم

تقاضای زیادی برای سفارش طراحی لباس فرم به‌دلیل فراگیر شدن استفاده از آن وجود دارد. به همین دلیل شرکت‌های زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند و همین موضوع باعث سردرگمی افراد شده است. سلام گرافیک یکی از مجموعه‌هایی است که در زمینه سفارش طراحی لباس فرم فعالیت دارد. پس از این‌که طراحی اولیه توسط مشتری تایید شد، می‌توان دیگر مراحل مانند خرید پارچه و دوخت را انجام داد. لذا علاوه‌بر نکاتی که در هنگام اجرای ایده برای طراحی لباس فرم باید مد‌نظر داشت، سایر مراحل مانند انتخاب جنس لباس و نوع دوخت نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. با سفارش طراحی لوگو و چاپ آرم بر روی پوشاک می‌توان لباس فرم تبلیغاتی دیزاین کرد.

خدمات طراحی لباس فرم

مزایا و خدمات طراحی لباس فرم برای سازمان‌ها چیست؟ بیشتر افراد برای معرفی کسب و کار و جذب مشتری، تبلیغات مختلفی مانند طراحی بیلبورد، خدمات طراحی مجله، طراحی تابلو فروشگاهی و… انجام می‌دهند. استفاده از لباس فرم نیز یکی از روش‌هایی است که می‌تواند در شناساندن برند به مشتریان بسیار موثر باشد. استفاده از این راهکار مزایای خاصی دارد که ممکن است در سایر روش‌ها قابل پیاده‌سازی نباشد. از این‌رو بسیاری از سازمان‌ها ترجیح می‌دهند تا از لباس فرم برای کارکنان خود استفاده کنند.

 • ایجاد تاثیر مثبت در ذهن مشتریان
 • هویت‌بخشی به سازمان
 • افزایش شخصیت سازمانی
 • نشان‌دهنده ارزش و احترام مجموعه به برند
 • نشان‌دهنده نظم در یک مجموعه
 • افزایش میزان وفاداری کارکنان به مجموعه

شرکت طراحی لباس فرم

طراحی لباس فرم دیجیتال انجام شده در نرم افزارهای گرافیکی، در نهایت تبدیل به پوشش کارمندان یک سازمان می‌شود. از آن‌جایی‌که نوع پوشش تاثیر مستقیمی در جذب یا از دست رفتن مشتریان دارد باید توجه زیادی به آن شود. بنابراین باید این امر را به شرکتی واگذار کرد که بتواند بهترین و مناسب‌ترین طراحی را مطابق استاندارد‌های لازم انجام دهد. معیار‌های زیادی برای انتخاب شرکت طراحی لباس فرم وجود دارد که با توجه به سلیقه افراد متفاوت است. برای نمونه می‌توان مجموعه سلام گرافیک را یکی از شرکت‌هایی است که تجربه و مهارت بالایی در این زمینه دارد معرفی کرد. مجموعه سلام گرافیک در طراحی لباس فرم تبلیغاتی دارای ویژگی‌های زیر است.

 • توانایی تولید طرح‌های خلاقانه
 • توانایی تولید طرح‌های مختلف مانند طراحی لباس فرم بیمارستانی
 • استفاده از نیروی متخصص
 • زمان‌بندی صحیح در تحویل

چنانچه تمایل دارید که بهترین طراحی لباس فرم سازمانی را انجام دهید، باید به مراکز آموزشی معتبر مراجع کرده و در کلاس‌های آموزشی ثبت‌نام کنید. شرکت سلام گرافیک شرایطی را برای علاقه‌مندان به طراحی فراهم کرده تا توسط افراد حرفه‌ای آموزش ببینند. برای اطلاع از کلاس‌های آموزشی این مجموعه از طریق وبسایت و تماس تلفنی می‌توانید اقدام کنید.

بهترین طراحی لباس فرم

رعایت برخی نکات برای داشتن بهترین طراحی لباس فرم ضروری است. صنعت پوشاک از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است و به همین دلیل می‌توان انواع مختلفی از لباس فرم را در طرح‌ها و با کیفیت‌های مختلف تولید کرد. افرادی که قصد تهیه فرم اداری را دارند و همچنین افرادی که در حوزه طراحی مشغول هستند باید اصول طراحی لباس فرم را برای داشتن طراحی بهتر در نظر بگیرند.

 1. انتخاب رنگ و فونت و عکس مناسب

انتخاب رنگ در طراحی لباس فرم یکی از اصول مهم در طراحی است که باید متناسب با سلیقه و نیاز مشتری انتخاب شود. آشنایی با روانشناسی رنگ‌ها نیز می‌تواند بسیار موثر باشد. اگر دقت کرده طراحی لباس‌های سازمانی به‌گونه‌ای انجام می‌شود که نام و عکس آن‌ها روی لباس فرم درج می‌‎شود. لذا اندازه و نوع فونت در طراحی لباس فرم و چاپ لباس فرم از مورادی هستند که باید به آن‌ها توجه شود.

 1. نوع پارچه و نحوه دوخت

نوع پارچه و نحوه دوخت آن باید براساس محل کار افراد انتخاب شود. قابل شست‌و‌شو بودن و راحتی استفاده از لباس از‌جمله ملاک‌های مهمی است که هنگام انتخاب باید در نظر داشته باشید.

 1. تناسب طرح لباس با نوع فعالیت

قطعا طراحی لباس فرم مدرسه دخترانه با طراحی لباس فرم دانشجویی متفاوت خواهد بود. لذا باید توجه کنید که فرم مورد نظر در چه نوع فعالیتی استفاده می‌شود. تیم حرفه‌ای سلام گرافیک با در نظر گرفتن نوع فعالیت و مکان استفاده از لباس فرم آن‌ها را طراحی می‌کنند.

سفارش انلاین طراحی لباس فرم

بیشتر کارفرما‌ها نیز سفارش انلاین طراحی لباس فرم را به ثبت سفارش حضوری ترجیح می‌دهند. سلام گرافیک یکی از مجموعه‌های خدمات طراحی مانند سایت طراحی پرچم و طراحی بسته‌بندی خاص را در بستر اینترنت است. سفارش آنلاین ابزارهای تبلیغاتی و طراحی لباس فرم سازمان‌ها مزایای بیشتری دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقایسه نمونه طراحی لباس فرم شرکت‌ها
 • صرف زمان کمتر
 • پرداخت هزینه کمتر
 • دسترسی به شرکت‌های طراحی بیشتر
 • تنوع بالا در انتخاب طرح
 • دریافت خدمات، با کیفیت بیشتر

طراحی لباس فرم حرفه ای

در طراحی لباس فرم حرفه ای چه نکاتی را باید مد‌نظر داشت؟ لباس فرم در واقع معرف یک سازمان و نوع فعالیت آن‌ها است. برای مثال طراحی لباس فرم اداری زنانه با طراحی لباس فرم برای دیگر سازمان‌ها متفاوت است. لذا باید در طراحی شرایط و محیط کاری را در نظر داشته باشید. همچنین رعایت دیگر موارد زیر موجب شده تا طراحی لباس سازمانی حرفه‌ای به‌نظر برسد.

 • لباس فرم مطابق با نوع فعالیت سازمان طراحی شود.
 • انتخاب رنگ متناسب با سازمان باشد.
 • الگو‌سازی شیک و زیبا در هنگام طراحی فراموش نشود.
 • طراحی فرم با توجه به شخصیت کارکنان انجام گیرد.
 • راحتی کارکنان هنگام کار را در طراحی باید مد نظر داشت.
 • طراحی به گونه‌ای انجام بگیرد که در سرما و گرما و گرما جوابگو باشد.
 • از یک طرح یکنواخت و یکدست استفاده شود.
 • طراحی مطابق مد انجام گیرد.
 • طراحی کاربردی و با توجه به شرایط کاری باشد.

تیم طراحی لباس فرم

توانایی درک نیاز مشتریان و انجام طراحی براساس آن یک مسئله مهم است. لذا انتخاب یک تیم طراحی لباس فرم قوی مانند سلام گرافیک، تاثیر مستقیمی روی نتیجه کار دارد. قطعا انجام طراحی توسط یک تیم مجرب باعث افزایش کیفیت و رضایت مشتریان می‌شود و بازخورد بهتری دارد. برای انتخاب یک تیم طراحی ایده‌آل باید به چند نکته توجه کنید.

 • داشتن تجربه کافی در زمینه طراحی
 • آشنا به اصول رنگ‌شناسی
 • توانایی ابداع طراحی‌های جدید و زیبا
 • توانایی طراحی لباس فرم زنانه و مردانه
 • رعایت استاندارد‌های طراحی
 • مهارت در انواع نرم افزار طراحی لباس فرم

طراحی لباس فرم چیست؟

طراحی لباس فرم چیست؟ لباس فرم (Uniform) انواع مختلفی دارد که یکی از ضروریات هر سازمانی به‌حساب می‌آید زیرا باعث رسمیت بخشیدن و افزایش اعتبار آن سازمان بخصوص می‌شود. طراح لباس فرم کیست؟ طراح لباس فرم کسی است که با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی طرح یکسانی را برای کارکنان یک مجموعه با توجه به فعالیت‌های آن سازمان، سن کارکنان و جنسیت آن‌ها طراحی می‌کند. به عبارتی فردی که به‌عنوان طراح شناخته می‌شود باید بتواند طرحی براساس اِلمان‌های فرهنگی ایجاد کند. (Office dress design) که ترجمه طراحی لباس اداری به انگلیسی است می‌تواند مثال مناسبی برای نشان دادن میزان اهمیت مهارت طراح باشد. هدف از طراحی لباس اداری تنها ارائه یک طرح جذاب و خاص نیست بلکه باید متناسب با نیاز و ویژگی‌های افراد آن اداره انجام شود.

طراحی لباس فرم شیک

طراحی لباس فرم شیک یکی از مسائلی است که افراد به آن دقت می‌کنند. طراحی نامناسب می‌تواند بازخورد منفی برای سازمان‌ها داشته باشد، لذا استفاده از طرح‌های جدید و مطابق مد روز بسیار اهمیت دارد. طراحی مدرن می‌تواند باعث تمایز میان سازمان‌ها با یکدیگر شود و از لحاظ ظاهری به آن‌ها شخصیت و هویت دهد. همچنین برای طراحی جذاب‌تر باید از نرم‌افزار‌های تخصصی که در این این حوزه وجود دارند استفاده شود. برخی از نرم‌افزار‌های پرطرفدار که در این حوزه استفاده می‌شوند، به شرح زیر است:

طراحی لباس فرم ارزان

برخی افراد با توجه به بودجه‌ای که در اختیار دارند، به‌دنبال طراحی لباس فرم ارزان هستند. برای نمونه هزینه طراحی لباس فرم کافی شاپ ممکن است به نسبت دیگر طراحی لباس از قیمت کمتری برخوردار باشد. زیرا با رعایت حداقلی اصول استاندارد می‌توان بهترین طراحی لباس فرم را انجام داد. برخی افراد با هدف کسب سود بیشتر قیمت‌هایی غیر‌منصفانه را ارائه می‌دهند که باعث شده تا بعضی سازمان‌ها از سفارش طراحی لباس فرم صرف نظر کنند. سلام گرافیک از‌جمله مجموعه‌های طراحی است که کلیه خدمات خود را با قیمت مناسب ارائه می‌دهد. کسب رضایت مشتری و داشتن تعهد نسبت‌به مشتری جزئی از ویژگی‌های این مجموعه به‌حساب می‌آید. قیمت طراحی لباس فرم در نظر گرفته شده در این مجموعه دلیلی بر کیفیت پایین یا عدم استفاده حداکثری از مهارت‌ها نیست. بلکه این مجموعه می‌کوشد تا با منصفانه‌ترین قیمت بهترین کیفیت را ارائه دهد.

آیا طراحی لباس فرم اداری توسط مجموعه سلام گرافیک انجام می‌شود؟

سلام گرافیک با بهره‌گیری از تیم متخصص در حوزه امور گرافیک و طراحی لباس فرم اداری فعالیت دارد. مشاوره رایگان هنگام طراحی و تعرفه مناسب از ویژگی‌های این مجموعه به حساب می‌آید.

ویژگی‌های طراحی لباس فرم استاندارد چیست؟

طراحی مدرن، استفاده از رنگ‌های مناسب، تناسب بین طراحی و محیط کار، جنس پارچه و نوع دوخت از مواردی هستند که باید در طراحی اصولی به آن توجه کرد. سلام گرافیک یکی از معتبرترین مجموعه‌های گرافیکی است که در طراحی لباس فرم سازمانی به رعایت اصول طراحی توجه کافی را نشان می‌دهد.

چرا نیاز به طراحی لباس فرم داریم؟

لباس فرم از اقدامات مهمی است که در هر محل کار و یا شرکتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. فرم‌های اداری ویژگی‌های خاص خود را دارند. لباس فرم‌های زنانه و مردانه طبق نظر مدیریت مجموعه طراحی شده و کارمندان موظف به تهیه آن هستند.

استفاده از فرم اداری به انسجام و نظم کادر مجموعه کمک بزرگی می‌کند. استفاده از لباس یک‌دست و مرتب در محیط کاری زیبایی خاصی برای کارمندان به همراه دارد. مراجعه‌کنندگان در اولین برخورد متوجه نظم حاکم بر فضای کاری شده و اعتماد بیشتری به آن مجموعه می‌کنند.

طراحی لباس فرم باید دقیق و منظم و همچنین با استفاده از پارچه‌های باکیفیت انجام شود تا کیفیت و زیبایی خود را حفظ کند. استودیو سلام گرافیک در طراحی لباس فرم همراه شما است.

وابسته به نوع شرکت و ساختار شرکت، استفاده از لباس فرم می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثلا در شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ استفاده از لباس فرم مرسوم نیست!

این موضوع به ساختار شرکت یا مجموعه شما وابسته است، می‌تواند ساده یا با طراحی گرافیک انتخاب شود. 

3.7/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *