قیمت طراحی لباس فرم

قیمت طراحی لباس (Uniform design price) هزینه‌ای است که طراح لباس فرم از شما دریافت می‌کند تا طرح اختصاصی شما را برای چاپ بر روی لباس فرم طراحی و پیاده سازی کند. تعرفه طراحی لباس فرم بسته به نوع لباس (مانتو و شلوار زنانه، کت و شلوار مردانه، شال و مقنعه، کراوات و جلیقه و…) از 1.000.000 تومان شروع شده و ممکن است به 3.000.000 تومان نیز برسد. طراحی یونیوفرم یکی از ضروریات برای هر سازمان و اداره‌ است؛ زیرا در برندسازی تاثیر غیرقابل انکاری دارد. یکی از دغدغه مدیران شرکت‌ها این است که هزینه طراحی لباس سازمانی بر چه اساسی تعیین می‌شود. به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم که در ادامه این مقاله از استودیو گرافیک سلام گرافیک این فاکتورها را مورد بررسی قرار دهیم.

قیمت انواع مدل‌های لباس فرم

طراحی لباس فرم برای سازمان‌ها و ادرات مختلفی انجام می‌شود. قیمت طراحی انواع لباس فرم را در ادامه مشاهده می‌کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی لباس فرم اداری

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی لباس فرم بانک

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی لباس فرم هواپیمایی

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی لباس فرم ورزشی

3/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی لباس فرم بیمارستان

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی لباس فرم تعمیرکاران

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی لباس فرم آموزشگاهی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی لباس فرم آتش نشانی

2/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی لباس فرم

چه عواملی بر قیمت طراحی لباس فرم تاثیرگذار است؟ موارد زیر را مطالعه کنید.

اعتبار شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی

مسلما اگر بخواهید طراحی ست اداری از جمله لباس فرم مجموعه خود را به یک شرکت معتبر و باسابقه بسپارید؛ لازم است که هزینه بیشتری را برای این کار درنظر بگیرید. زیرا این گونه شرکت‌ها برای خدشه‌دار نکردن اعتبار خود معمولاً با گرافیست‌های خبره و حرفه‌ای همکاری می‌کنند که اغلب آن‌ها دستمزد بالایی دارند.

مدت زمان طراحی

در مواردی که عجله داشته باشید و بخواهید نمونه طراحی لباس فرم خود را زودتر از موعد مقرر تحویل بگیرید، لازم است هزینه بیشتری پرداخت کنید. همچنین در صورتی‌که دیزاین درخواستی شما پیچیده باشد، گرافیست باید مدت زمان زیادی را صرف گنجاندن المان‌های مختلف نماید که این موضوع بر قیمت طراحی لباس سازمانی تاثیر‌گذار است.

طرح درخواستی مشتری

نوع طرح درخواستی مشتری و میزان پیچیدگی آن هم بر دستمزد گرافیست‌ها اثر دارد. برای مثال ممکن است که لازم باشد المان‌های زیادی در دیزاین گنجانده شود که این امر نرخ دیزان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. طراحی لباس فرم در مشهد و سلام گرافیک با قیمت یک میلیون تا سه میلیون تومان قابل انجام است.

تعداد دفعات ویرایش

معمولاً گرافیست‌های کارکشته برای این‌که رضایت خاطر کارفرما به طور کامل جلب شود، طرح اولیه را چندین مرتبه مطابق با نظر وی ویرایش می‌کنند. اما اگر تعداد دفعات ادیت از حد مجاز فراتر رود، قیمت طراحی و چاپ لباس فرم در تهران را بیشتر می‌کند. تعداد دفعات ویرایش بستگی به گرافیستی دارد که این کار را انجام می‌دهد. معمولا طراحان حرفه‌ای بین ۴ الی ۶ مرتبه طرح اولیه را تغییر می‌دهند تا به کیفیت مدنظر برسد.

اگر می‌خواهید روش محاسبه تعرفه کارهای گرافیکی را بدانید، کلیک کنید.

 

عنوان زمان اجرا قیمت
طراحی لباس فرم معمولی 1 تا 3 روز کاری 1.000.000 تومان
طراحی لباس فرم حرفه‌ای و اختصاصی 1 تا 5 روز کاری 2.000.000 تا 3.000.000 تومان
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *