چاپ لباس فرم (Uniform printing) در سازمان‌ها و ارگان‌هایی که برای دیسیپلین خود ارزش قائل هستند، انجام می‌گیرد. زیرا این پوشش یکسان در کنار این‌که به محیط کار رسمیت می‌بخشد، موجب اعتمادسازی نظر ارباب رجوع نیز می‌شود.

با پرینت لباس فرم و درج لوگوی برند بر روی آن یک فرصت تبلیغاتی مناسب را برای بیزینس خود به وجود می‌آورید. چنانچه طراحی و دیزاین لباس فرم را به شرکت‌های گرافیکی معتبر مانند سلام گرافیک بسپارید، علاوه‌بر برخورداری از قیمت مناسب از یک دیزاین حرفه‌ای و در خور تجارت خود هم بهره‌مند می‌شوید.

قیمت چاپ لباس فرم

عوامل موثر بر تعرفه چاپ لباس فرم را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

  1. نوع طراحی

از جمله پارامترهایی که هزینه چاپ لباس فرم را بالا و پایین می‌برند، نوع طراحی آن است. تعداد آیتم‌هایی که برای دیزاین انتخاب می‌کنید، تعرفه طراحی لباس فرم را تحت تاثیر قرار می‌دهند. از جمله این آیتم‌ها لوگوی شرکت، عکس و سایر موارد هستند که با افزایش تعداد آن‌ها دستمزد گرافیست هم بالاتر می‌رود.

روش‌های متنوعی برای انجام پرینت لباس فرم وجود دارد که هر کدام بسته به کیفیت خروجی کار قیمت‌های متنوعی دارند.

با افزایش تعداد پرینت لازم است که هزینه بیشتری را بپردازید، اما بعضی از روش‌ها مانند چاپ سیلک برای تیراژ بالاتر مناسب هستند و نرخ چاپ لباس فرم را کاهش می‌دهند.

سفارش چاپ لباس فرم

سفارش طراحی و چاپ لباس فرم به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری از طریق سایت سلام گرافیک امکان‌پذیر شده است. فرآیند ثبت سفارش بسیار ساده است. تنها باید نمونه لباس فرم را در وب‌سایت مشاهده کنید و پس از برگزیدن دیزاین دلخواه خود آن را با چند کلیک سفارش دهید. از آنجا که این مجموعه با حرفه‌ای‌ترین چاپخانه لباس فرم کشور همکاری دارد، می‌توانید از بابت کیفیت کار تیم پرینت لباس فرم مطمئن باشید.

شرکت چاپ لباس فرم

کارشناسان سلام گرافیک می‌کوشند که بهترین نوع چاپ و پرینت لباس فرم را در اختیار کارفرمایان قرار دهند. کیفیت چاپ به قدری است که نظم به وجود آمده در لباس کارمندان و پرسنل شما حس خوبی در مراجعین به وجود می‌آورد و آن‌ها را به مشتریان وفادارتان تبدیل می‌کند.

خدمات پرینت لباس فرم

در آژانس تبلیغاتی سلام گرافیک به منظور جلب رضایت مشتریان مبلغ لباس فرم مناسب درنظر گرفته شده و خدمات پرینت با کیفیت بی‌نظیر ارائه می‌شود. شاید با خود فکر کنید که تنها کوراسیون داخلی شرکت در جذب مشتری تاثیر دارد، در حالی‌که این‌گونه نیست .مراجعین در بدو ورود به محیط کار شما تمامی جزئیات از جمله لباس کارکنان را زیرنظر می‌گیرند. بنابراین اگر قصد دارید ست اداری خود را تکمیل کنید، چاپ لباس فرم را جزء استراتژی کاری خود قرار دهید.

روش‌ های پرینت و چاپ لباس فرم

روش‌های متداول برای پرینت انواع ابزارهای تبلیغاتی چاپ افست و همچنین چاپ دیجیتال هستند. در حالی‌که برای چاپ لباس فرم تکنیک‌های دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرد که عبارتند از:

نام و نماد تجاری سازمان یا شرکت مربوطه نخست روی یک ورق پرینت گرفته می‌شود. سپس تیم چاپ لباس فرم از طریق ایجاد حرارت و فشار طرح مورد نظر را روی پارچه انتقال می‌دهند. در صورتی‌که نیاز به تعداد کمی پرینت لباس فرم دارید، این روش گزینه مناسبی به شمار می‌رود.

در این تکنیک نام و لوگوی شرکت توسط یک قالب روی لباس فرم چاپ می‌شود. چاپ سیلک این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که بتوانید پرینت لباس فرم را در تعداد زیاد و کیفیت بالا انجام دهید.

در این روش نام و آرم تجاری شرکت از طریق برش لیزر بر روی لباس کار پیاده می‌شود؛ به همین دلیل بسیار دقیق است و کیفیت کار را بالا می‌برد.

در برش دستی برای درج نام و لوگوی سازمان و ارگان از ابزارهای دستی مثل چاقو استفاده می‌شود. این روش برای کسانی مناسب است که نیاز به چاپ لباس فرم در تعداد کم دارند.

روش‌های چاپ پلات و چاپ فلکسی نیز برای سایر ابزارهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع روش‌های چاپ می‌توانید از کارشناسان سلام گرافیک مشاوره بگیرید.

سایز مناسب برای پرینت لباس فرم

سایز استاندارد انواع لباس فرم را باید با توجه به این‌که پرسنل شما خانم یا آقا هستند، انتخاب کنید. برای مثال اگر قرار است که پرینت لباس فرم برای بانوان انجام گیرد، نیاز است که طرح‌های روی آن با سایز کوچک‌تری چاپ شوند. بهتر است که قبل از اقدام به ثبت سفارش طراحی و چاپ لباس فرم با کارشناسان سلام گرافیک در این رابطه مشورت کنید.

چاپ لباس فرم یکی از فعالیت های مجموعه سلام گرافیک است. سلام گرافیک برای راحتی مشتریان طراحی خود، خدمات چاپ لباس فرم را هم راه اندازی کرده است. پس از اینکه طرح روی لباس فرم شما توسط طراح های لباس فرم انجام شد، می توانید چاپ لباس فرم را هم انجام دهید.

5/5 - (2 امتیاز)