طراحی پاکت نامه

طراحی پاکت نامه (Envelope design) به فرآیند طراحی یک پاکت با استفاده از المان‌های گرافیکی و درج اطلاعاتی چون لوگو و اطلاعات تماس برند روی پاکت گفته می‌شود. با طراحی پاکت نامه حرفه‌ای به تقویت هویت بصری برند خود کمک می‌کنید. با توجه به این‌که پاکت برای ارسال فاکتورها و اسناد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد، اهمیت بسیار زیادی دارد. هر چه‌قدر دیزاین پاکت‌ها جذابیت بصری بیشتری داشته باشد، به مراتب تاثیرگذاری آن روی مخاطب قوی‌تر می‌شود. شرکت خدمات طراحی گرافیکی سلام گرافیک از جمله مراکزی است که در زمینه طراحی پاکت نامه، طراحی بروشور، طراحی بیلبورد آنلاین، طراحی بنر، طراحی حرفه‌ای کاتالوگ و مواردی از این قبیل فعالیت دارد. 

تاریخ بروزرسانی: آگوست 29, 2023

سفارش طراحی پاکت نامه

برای انجام دیزاین پاکت نامه و سایر کارهای گرافیکی انتخاب یک تیم متخصص اهمیت فراوانی دارد، چون در غیر این‌صورت ممکن است که نتیجه کار رضایت بخش نبوده و هزینه تبلیغات شما به هدر رود. سلام گرافیک به دلیل رزومه کاری درخشان و کیفیت بالای خدمات ارائه شده، یکی از بهترین آژانس‌های تبلیغاتی به شمار می‌رود. مزایای سفارش طراحی پاکت نامه در این سایت به شرح ذیل است:

  • کارشناسان این مجموعه معتقدند که زیبایی در سادگی است؛ بنابراین سعی می‌کنند که طرح پاکت نامه ساده و شیک باشد.
  • با توجه به اهمیت عکس در طراحی پاکت نامه متخصصان تصاویر چهره‌های انسانی را به کار می‌برند، تا  ضمن جذابیت بخشیدن به ظاهر آن، کارفرما بتواند به طور عمیق با مشتریان خود تعامل برقرار کند.
  • کارشناسان تلاش می‌کنند که به جای طرح‌های شلوغ و گیج کننده، طرح سازمانی و لوگوی شرکت شما را به بهترین شکل در پاکت استفاده کنند.

 

Professional envelope design

 

خدمات طراحی پاکت نامه

طراحی پاکت نامه در سایت سلام گرافیک طوری انجام می‌گیرد که باعث موفقیت شما در برندینگ شود. به دلیل این‌که سر برگ‌های اداره نیز داخل این پاکت‌ها قرار می‌گیرند؛ بهتر است که طراحی سربرگ با پاکت نامه  هماهنگی داشته باشد. این هارمونی، کسب و کار شما را در ذهن مخاطب جذاب و ماندگار خواهد کرد. اگر قصد دارید به طور حرفه‌ای فعالیت کنید، ضروری است که به این موارد به ظاهر ساده و پیش پا افتاده اهمیت بدهید. از جمله خدمات طراحی پاکت نامه که در سایت سلام گرافیک ارائه می‌شود، می‌توان به این موارد اشاره کرد:

  • طراحی پاکت نامه دیجیتال
  • طراحی پاکت نامه صنعتی
  • طراحی پاکت نامه تبلیغاتی

شرکت طراحی پاکت نامه

پاکت‌های نامه نیز مانند سایر اقلام ست اداری کاربرد فراوانی دارند. به کمک این ابزار تبلیغاتی می‌توانید اعتبار شرکت خود را بالا برده و اعتماد مخاطبان را جلب کنید. بهترین شرکت طراحی پاکت نامه یعنی سلام گرافیک  طرحی را در اختیارتان قرار می‌دهد که کاملاً برای شرکت شما آماده شده باشد. این طرح اختصاصی موجب ارتقاء جایگاه شما در مقایسه با رقبا شده و کمک می‌کند که رسمی‌تر دیده شوید.

 

Office envelope design

 

بهترین طراحی پاکت نامه

انتخاب فونت در طراحی پاکت نامه بسیار مهم است. متخصصان سلام گرافیک هنگام برگزیدن فونت به مولفه‌هایی همچون صنف فعالیت کارفرما و سلیقه او توجه می‌کنند. برای مثال بهترین فونت برای نامه‌های رسمی و اداری B NAZANIN است، اما برای نامه‌های صمیمانه‌تر فونت‌های فانتزی گزینه بهتری هستند. به طور کلی گرافیست‌ها فونت را متناسب با لوگوی سازمان انتخاب می‌کند؛ تا این همخوانی باعث یکپارچه دیده شدن ست اداری گردد. رعایت این فاکتورها باعث شده که کادر سلام گرافیک بهترین طراحی پاکت نامه را به مشتریان ارائه دهند. همچنین این کادر مجرب اقدام به برگزاری انواع کلاس‌های آموزشی در زمینه‌هایی همچون طراحی پرچم، طراحی و ساخت بسته بندی، طراحی مجله و طراحی استرابورد نموده‌اند.

سفارش آنلاین طراحی پاکت نامه

در سایت سلام گرافیک امکان سفارش آنلاین طراحی پاکت نامه در اختیار مشتریان قرار داده شده، تا در هزینه و وقت صاحبان مشاغل صرفه جویی شود. حتی این امکان برای شما فراهم است که طرح اختصاصی خود را به صورت آنلاین و با هزینه‌ای کم سفارش دهید. متخصصان این مجموعه المان‌های روی پاکت را به گونه‌ای به کار می‌برند که در همان نگاه اول تاثیر مطلوبی روی مخاطبان بگذارد. این روزها طراحی مینیمالیست طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است، چون در عین سادگی ظاهر خوبی دارد و تاثیر پاکت نامه در بازاریابی را چندین برابر می‌کند. پس از دریافت طراحی پاکت نامه خام می‌توانید از کارشناسان سلام گرافیک بخواهید تا هرگونه تغییراتی که مد نظر دارید روی آن‌ها اعمال کنند. سپس طرح نهایی را پس از چند روز دریافت کنید.

 

Making a brand envelope

 

طراحی پاکت نامه حرفه ‌ای

از جمله خصوصیات پاکت نامه حرفه‌ای این است که باید در آن از رنگ سازمانی خاص استفاده شود؛ زیرا همان‌طور که می‌دانید هر اداره یا سازمان دارای لوگو و رنگ مختص خود است. کارشناسان سلام گرافیک هنگام انتخاب رنگ در طراحی پاکت نامه حرفه ‌ای فاکتورهای مختلفی را مد نظر قرار می‌دهند، یعنی رنگی را برمی‌گزینند که با فعالیت شرکت مربوطه سازگار باشد. مثلاً رنگ‌های سرد موجب کاهش اشتها می‌شوند؛ بنابراین گزینه مناسبی برای پاکت نامه رستوران‌ها نیستند. البته لزوما این پاکت‌ها با رنگ سازمانی طراحی نمی‌شوند؛ در مواردی نیز گرافیست‌ها رنگ سفید را به‌عنوان قالب اصلی پاکت انتخاب کرده و رنگ‌های خاص را فقط در قسمت‌هایی از آن به کار می‌برند.

تیم طراحی پاکت نامه

چنانچه تمایل دارید انتخاب ایده برای طراحی پاکت نامه اداره شما همسو با کسب و کارتان باشد، بهتر است این کار را به عهده تیم طراحی پاکت نامه در آژانس تبلیغاتی سلام گرافیک بگذارید. کادر مجرب این مجموعه  چندین طرح اولیه را با مشتری به اشتراک گذاشته و در صورت اعلام رضایت از جانب شما مراحل بعدی دیزاین را انجام می‌دهند. دقت داشته باشد که کار طراحی پاکت نامه ساده نیست و نیاز به مهارت و تجربه فراوان دارد. گرافیست‌های حرفه‌ای به خوبی با این موارد آشنا هستند و تلاش می‌کنند که بهترین نتیجه را از تبلیغات خود بگیرید.

طراحی پاکت نامه چیست؟

پاکت نامه یک ابزار کلیدی در بازاریابی است و به رونق دادن تجارت کمک شایانی می‌کند. وقتی که نامه‌ای را برای یک اداره یا فرد خاصی ارسال می‌کنید، قبل از محتوای نامه، این طراحی پاکت است که به چشم شخص می‌آید. می‌توانید از این ظرفیت منحصر به ‌فرد به نفع خود بهره ببرید، تا مخاطبان جذب سازمان یا اداره شما شوند. حال ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که طراح پاکت نامه کیست؟ گرافیست‌ها دیزاین روی پاکت را متناسب با زمینه فعالیت شرکت یا سازمان مربوطه انجام می‌دهند. در واقع این افراد المان‌ها و عناصر شرکت را به صورت منظم و در جای خود قرار می‌دهند، تا زیبایی بصری پاکت به حداکثر ممکن برسد و رضایت مخاطبان را جلب کند.

 

Makhli envelope design

 

طراحی پاکت نامه شیک

استفاده از پاکت نامه یکی از ملزومات هر شرکت یا اداره‌ است؛ زیرا علاوه بر این‌که در برندینگ تاثیر فوق‌العاده زیادی دارد، باعث ایجاد حس اعتماد در مخاطبان می‌شود. به جای این‌که یک پاکت بی روح و بدون دیزاین را به دست مشتری بدهید، بهتر است که از طراحی شکیل و در خور بیزینس خود استفاده کنید. برای برخورداری از طراحی پاکت نامه شیک می‌توانید سفارش خود را با چند کلیک در سایت سلام گرافیک ثبت نمایید. کارشناسان دیزاین این ابزار تبلیغاتی را با رعایت اصول طراحی پاکت نامه انجام می‌دهند. برای مثال فضای مناسب به لوگو شرکت، آدرس سایت و همچنین شماره تماس اختصاص داده می‌شود.

طراحی پاکت نامه ارزان

تعرفه مناسب طراحی می‌تواند تا حد زیادی در هزینه‌های شما صرفه جویی کند، به همین دلیل سلام گرافیک امکان طراحی پاکت نامه ارزان را در اختیار مشتریان محترم قرار داده است. کافیست قیمت طراحی پاکت نامه را که در سایت درج شده، با شرکت‌های دیگر مقایسه کنید؛ تا پی به صحت این ادعا ببرید. این ابزار در عین حال که ظاهر جذابی دارند، به دلیل پایین بودن هزینه طراحی پاکت نامه، بودجه تخصیص داده شده برای بازاریابی را به شدت کاهش می‌دهند. برای این‌که جذابیت پاکت‌ها چندین برابر شود، متخصصان حاشیه‌های امنیتی را مخصوصاً در طراحی پاکت نامه اداری لحاظ می‌کنند. به این صورت که از اطراف پاکت حدود ۱ سانتی‌متر فضای خالی در نظر می‌گیرند و هیچ اطلاعاتی را در آن قرار نمی‌دهند. همچنین برای جذابیت بصری بیشتر، رنگ حاشیه‌ها را متناسب با زمینه پاکت انتخاب می‌کنند.

طراحی پاکت ارزان

انواع طرح پاکت نامه اداری، طرح پاکت نامه املاک و مواردی از این دست به‌عنوان نمونه در سایت سلام گرافیک قرار داده شده است. می‌توانید نمونه طراحی پاکت نامه را مشاهده کرده و هر کدام را که مد نظر داشتید، انتخاب کنید. اما اگر تمایل به انتخاب طرح‌های آماده نداشتید می‌توانید اطلاعات شخصی شرکت خود همچون رنگ سازمانی، لوگو، ایمیل و غیره را ارسال کنید؛ تا کارشناسان با توجه به زمینه کاری شما، کار طراحی پاکت نامه را انجام دهند.

معمولا ابعاد پاکت نامه در حالت بازشده A4 است اما امکان طراحی آن در ابعاد A5 نیز وجود دارد. بستگی دارد محتوای داخل پاکت نامه چه ابعادی داشته باشند.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *