قیمت طراحی پاکت نامه

قیمت طراحی پاکت نامه (Envelope desgin price) چقدر است؟ تعرفه طراحی پاکت نامه به میزان هزینه‌ای گفته می‌شود که طراح گرافیک، در ازای پیاده سازی طراحی پاکت نامه از شما دریافت می‌کند. هزینه طراحی پاکت نامه حرفه‌ای وابسته به نوع پاکت نامه و همچنین شیوه طراحی گرافیکی پاکت متفاوت است. در حالت کلی می‌توان گفت که نرخ طراحی پاکت نامه از 1.000.000 تومان تا 1.500.000 تومان می‌تواند متغیر باشد. مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در تعرفه طراحی پاکت نامه عبارت است از: سایز پاکت نامه، مدت زمان اجرا، جنس پاکت نامه و نوع طراحی و تخصص طراح.

پاکت‌های نامه در سایزهای A3، A4 و A5 طراحی و چاپ می‌شوند. طبیعتا هر چه ابعاد پاکت بزرگ‌تر باشد، به دلیل افزایش مصرف کاغذ، هزینه‌های مربوط به چاپ نیز افزایش خواهد یافت به همین خاطر طراح پاکت نامه هم هزینه بیشتری در ازای طراحی این پاکت از شما دریافت می‌کند. در میان سایزهای رایج چاپ پاکت نامه، سایز A4 طرفدار بیشتر و قیمت مناسب‌تری دارد. گذشته از سایز پاکت، زمان اجرای کار نیز می‌تواند بر میزان هزینه طراحی تاثیر بگذارد. بطور کلی مدت زمان مورد نیاز برای طراحی پاکت نامه در استودیو سلام گرافیک 3 تا 7 روز کاری است اما اگر کارفرمایی درخواست طراحی فوری داشته باشد، میزان هزینه پرداختی کمی افزایش خواهد یافت.برای دریافت لیست قیمت و همچنین راهنمایی رایگان با شرکت گرافیکی سلام گرافیک تماس حاصل کنید.

قیمت انواع مدل‌های پاکت نامه

طراحی پاکت نامه در جنس‌ها و سبک‌های متفاوتی صورت می‌گیرد که در ادامه قیمت انواع پاکت نامه را مشاهده می‌کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی پاکت نامه گلاسه

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی پاکت نامه ملخی

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی پاکت نامه تحریر

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی پاکت نامه اداری

1/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی پاکت نامه کتان

800/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی پاکت نامه زیپ‌دار

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی پاکت نامه کرافت

800/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی پاکت نامه پنجره‌دار

1/500/000 تومان

عوامل تاثیر گذار در هزینه نهایی ساخت پاکت نامه

هزینه طراحی پاکت نامه در واقع شامل دو بخش است؛ یک بخش هزینه‌ای است که طراح گرافیست در ازای ارائه خدمات طراحی دریافت به عنوان اجرت کار خود دریافت می‌کند و بخش دوم هزینه‌ای است که طراح به ازای چاپ هر یک عدد پاکت نامه به چاپخانه پرداخت می‌کند. اگر بخواهید خودتان فایل طراحی شده را برای چاپ به چاپخانه ببرید، فقط هزینه مربوط به طراحی را پرداخت خواهید کرد. اما این اقدام اصلا توجیه اقتصادی ندارد چراکه شرکت‌های گرافیکی با چاپخانه‌ها قرارداد داشته و هزینه خدمات چاپ برایشان ارزان‌تر تمام می‌شود. هزینه طراحی و چاپ پاکت نامه توسط سلام گرافیک از یک میلیون تومان تا یک میلیون و پانصد هزار تومان متغیر است. موارد گوناگونی وجود دارد که تاثیر مستقیم در هزینه ساخت پاکت نامه دارد که از جمله این موارد می‌توان به چند مورد زیر اشاره کرد.

شرکت طراحی کننده کار گرافیک

سابقه و میزان تخصص شرکت در امور طراحی از دیگر موارد تاثیرگذار در هزینه طراحی پاکت نامه است. همچنین شهری که شرکت در آن واقع شده است نیز می‌تواند بر تعیین میزان هزینه اثرگذار باشد. برای مثال قیمت طراحی پارکت نامه در مشهد متفاوت از طراحی پاکت نامه در تهران است.

نمونه کارهای قبلی طراح

نمونه کارهای پاکت نامه طراحی شده توسط شرکت طراحی گرافیک یا طراح گرافیک یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌توان از روی آن پی به هزینه نهایی کار پاکت نامه برد.

چگونه در هزینه طراحی پاکت نامه صرفه جویی کنیم؟

اگر می‌خواهید برای دیزاین پاکت نامه هزینه کمتری بپردازید باید از یک سری فاکتورها نظیر درج لوگو و اطلاعات برند روی نامه یا استفاده از رنگ سازمانی در طراحی صرف نظر کنید.

ارزان ترین و گران ترین پاکت نامه کدام است؟

پاکت نامه ملخی جز ارزان‌ترین پاکت‌ها و پاکت‌های نامه با ابعاد A3 از گران‌ترین پاکت‌های نامه محسوب می‌شوند.

4.2/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *