طراحی بسته بندی چرم (leather-packaging-design) از اهمیت ویژه ای برخوردار است. طراحی بسته بندی چرم باید بسیار شکیل و مدرن پیاده سازی شود تا مشتریان را سریع به خود جلب کند. بسته بندی های چرمی طول عمر بالایی دارند و برای تبلیغات بسیار مناسب هستند. شرکت سلام گرافیک ایده‌های مختلف بسته بندی با جنس چرم را برای شما پیاده سازی کرده است، کافی است در ادامه ببینید.

چرم های مختلفی برای بسته بندی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. برای مثال چرم مصنوعی می تواند یکی از انواع چرم ها باشد که از پلاستیک ساخته شده است.

هدف‌های بسته بندی را بیان کرده‌ایم، اما چه اهدافی را از یک بسته بندی چرمی مد نظرتان است؟

بسته بندی های چرمی برای محصولاتی که لازم است در معرض دید بیشتری قرار بگیرند، مناسب هستند. نمونه بسته بندی های چرمی سلام گرافیک را مشاهده کنید و سپس اقدام به سفارش بسته بندی خود کنید. در صورتی که هرگونه سوالی برای شما پیش آمده است، می توانید با کارشناس های سلام گرافیک در تماس باشید.

نمونه کار بسته بندی با چرم

نمونه کارهای بسته بندی چرمی طراحی شده توسط استودیو سلام گرافیک را ببینید.

سفارش طراحی بسته بندی چرمی

برای ثبت سفارش طراحی بسته بندی با متریال چرم کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

خدمات بسته بندی با جنس چرم

شرکت طراحی بسته بندی چرمی سلام گرافیک ارائه دهنده انواع خدمات بسته بندی چرمی است، کیفیت بسته بندی با جنس چرم را شرکت سلام گرافیک تجربه کنید.

تعرفه بسته بندی چرم

هزینه طراحی جعبه محصول چیزی حدود 5.000.000 تا 15.000.000 تومان است. 

هزینه بسته بندی چرم

بسته بندی چرمی چیست؟

بسته بندی چرمی به بسته بندی گفته می‌شود که جنس و متریال بسته بندی از چرم باشد. بسته بندی‌های چرمی عموما برای بسته بندی‌های لاکچری و خاص استفاده می‌شود. در واقع می‌توان گفت که طراحان بسته بندی با استفاده از خدمات بسته بندی متنوع به ویژه بسته چرمی می‌تواند لاکچری بودن بسته بندی را پیگیری کند. 

بسته بندی چرم چیست

قرارداد بسته بندی چرمی

قرارداد رسمی بسته بندی چرمی را همین حالا دانلود کنید.

مشاوره رایگان بسته بندی چرم

برای دریافت مشاوره رایگان طراحی بسته بندی با جنس چرم کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید. مشاوره بسته بندی چرم

 

چاپ بسته بندی با جنس چرم

چاپ روی بسته بندی به ویژه روی چرم، یکی از سخت‌ترین کارهایی است که طراح گرافیست باید به خوبی در رابطه با آن اطلاعاتی داشته باشد. اگر روند بسته بندی با نرم افزار فتوشاپ اجرا شود، مشکلای از موضوعات رعایت قوانین بسته بندی وجود نخواهد داشت.

چاپ بسته بندی چرمی

5/5 - (1 امتیاز)