آیا به طراحی روی وسیله نقلیه‌ها (Vehicle-body-design) توجه کرده‌اید؟ بارها شده در سطح شهر ماشین‌هایی دیده‌ایم که طرح‌های به خصوصی روی آنها کشیده شده است و پیامی را به ما می‌رسانند. به‌عنوان مثال روی اتوبوس‌های شهری نکاتی در مورد فرهنگ‌سازی نوشته می‌شود، روی خودروهای شرکت‌های خصوصی، شعار آن شرکت نوشته می‌شود. اینها همان طراحی وسیله نقلیه هستند که توسط طراح انجام می‌شود.

چرا به طراحی بدنه وسیله نقلیه نیاز داریم؟

امروزه تبلیغات یکی از اصل‌های رشد کسب و کار شده است و برندها و سازمان‌های مختلف برای رشد کسب و کار خود از روش‌های مختلف تبلیغات استفاده می‌کنند، مثل طراحی بنر، طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور و… . طراحی بدنه وسیله نقلیه نیز یکی از روش‌های اثرگذار طراحی است که می‌تواند یادآور برند شما در سطح شهر باشد.

لازم به ذکر است که وقتی از طرح‌های اختصاصی روی بدنه ماشین خود استفاده می‌کنید، در واقع ماشین خود را به یک بیلبورد متحرک تبدیل کرده‌اید که در سطح شهر حرکت می‌کند و شمارا معرفی می‌کند. طراحی بدنه ماشین هم مثل هر طراحی اگر حرفه‌ای نباشد به شما آسیب بیشتری می‌زند؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنم از مشاوره رایگان سلام گرافیک برای طراحی بدنه خودرو خود استفاده کنید.

مجله طراحی گرافیک
3.5/5 - (2 امتیاز)