طراحی روی بدنه خودرو✅ قیمت مناسب
طراحی روی ماشین✅ با طرح اختصاصی
طراحی آنلاین و غیرحضوری✅ ارائه فایل با کیفیت
طراحی فوری برای چاپ روی ماشین✅ پاسخگویی و پشتیبانی حرفه ای

طراحی بدنه وسیله نقلیه

طراحی روی وسیله نقلیه‌ها (Vehicle-body-design) به فرآیند ساخت تصویر و نوشتار گرافیکی برای بدنه یک وسیله نقلیه مانند اتوبوس، خودروی شخصی و… غیره گفته می‌شود. بارها شده در سطح شهر ماشین‌هایی دیده‌ایم که طرح‌های به خصوصی روی آنها کشیده شده است و پیامی را به ما می‌رسانند. به‌عنوان مثال روی اتوبوس‌های شهری نکاتی در مورد فرهنگ‌سازی نوشته می‌شود، روی خودروهای شرکت‌های خصوصی، شعار آن شرکت نوشته می‌شود. اینها همان طراحی وسیله نقلیه هستند که توسط طراح انجام می‌شود. در صورتی که نیاز به خدمات طراحی با گرافیک بدنه تاکسی، طراحی گرافیکی بدنه ماشین شخصی، طراحی گرافیکی بدنه خودرو، طراحی بدنه موتور سیکلت و… دارید، کافی است همین حالا با شرکت سلام گرافیک تماس بگیرید.

 

تاریخ بروزرسانی: سپتامبر 11, 2023

خدمات طراحی گرافیکی بدنه وسایل نقلیه

تبلیغات محیطی سبب می‌شود که مخاطب درمورد محصولات یا خدمات شما کنجکاو شده و نسبت به خرید راغب شود. سلام گرافیک با نظارت مجرب‌ترین کارشناسان نیاز شما به طراحی بدنه وسایل نقلیه را برطرف می‌کند. 

سفارش طراحی بدنه وسایل نقلیه

تبلیغات محیطی نقش مهمی در معرفی برند کسب‌ و کار شما به مشتریان ایفا می‌کند. طراحی گرافیکی بدنه خودرو نیز یکی از پرطرفدارترین انواع تبلیغات محیطی محسوب می‌شود که اگر به طور اصولی انجام گیرد، برند شما در ذهن مردم ماندگار خواهد شد. نهایتا نیز شاهد افزایش فروش و رونق یافتن تجارت خود خواهید بود. با ثبت سفارش طراحی بدنه وسایل نقلیه در سایت سلام گرافیک می‌توانید برند خود را ظرف مدت کوتاهی به شهرت برسانید. زیرا با این کار درواقع خودرو را به یک بیلبورد متحرک تبدیل می‌کنید که در تمام نقاط شهر می‌چرخد و محصولات شما را به افراد مختلف معرفی می‌کند. همچنان که این روزها تبلیغات محیطی روی بدنه اتوبوس‌ها و تاکسی‌های اینترنتی سودآوری خوبی را برای صاحبان مشاغل به همراه داشته است.

خدمات طراحی بدنه وسایل نقلیه

با توجه به این‌که امروزه درصد زیادی از مردم برای رفت و آمد در سطح شهر از ماشین‌های حمل و نقل عمومی استفاده می‌کنند، تاثیر طراحی بدنه وسایل نقلیه در بازاریابی بسیار زیاد است. تبلیغات قوی به موفقیت بیزینس کمک شایانی کرده و فروش بیشتر محصولات شما را نسبت به رقبایتان به ارمغان می‌آورد. البته موفقیت این تبلیغات به میزان خلاقیت و نوآوری آن بستگی دارد. به طور کلی طراحی روی اتوبوس‌ها، تاکسی و غیره با توجه به سطح ناهموار بدنه آن نیاز به تخصص فراوان دارد. خدمات طراحی بدنه وسایل نقلیه در مجموعه سلام گرافیک با توجه به اهداف تجاری شرکت‌ها و مطابق با فرهنگ جامعه انجام می‌شود. به همین دلیل تیم کارشناسی این سایت علاوه بر برخورداری از مهارت فراوان و ذهن خلاق، به دانش روان‌شناسی نیز مسلط هستند.

شرکت طراحی بدنه وسایل نقلیه

سلام گرافیک در حال حاضر به‌عنوان بهترین شرکت طراحی بدنه وسایل نقلیه شناخته می‌شود؛ زیرا تیم طراحی این مجموعه به علومی نظیر گرافیک، مردم شناسی و بازاریابی مسلط هستند. بنابراین تمام جوانب کار را سنجیده و طراحی بدنه وسایل نقلیه تبلیغاتی را به نحوی انجام می‌دهند که توجه مشتریان را به اجناس یا خدمات موردنظر جلب کنند. از آنجا که رنگ در طراحی بدنه وسایل نقلیه اهمیت زیادی دارد، کارشناسان این شرکت تلاش می‌کنند که روی رنگ سازمانی مانور بدهند. به کار بردن رنگ سازمانی باعث می‌شود که برندسازی در مدت زمانی کوتاه‌تر و با تاثیر قوی‌تری به انجام برسد. برگزیدن رنگ مناسب مستلزم دارا بودن دانش مفاهیم رنگ‌ها است که متخصصان سلام گرافیک در این زمینه کاملا آگاه هستند.

بهترین طراحی بدنه وسایل نقلیه

تبلیغات محیطی نباید محتوای زیادی داشته باشد، بلکه پیام را به صورت چشمی به مخاطب منتقل می‌کند. از این‌رو برای بهترین طراحی بدنه وسایل نقلیه فاکتورهای مختلفی از سوی کارشناسان سلام گرافیک در نظر گرفته می‌شود. متخصصان، دیزاین این نوع تبلیغات را طوری انجام می‌دهند که مخاطب در عرض چند ثانیه بتواند برند و شعار تبلیغاتی را کاملا درک نماید. با توجه به نقش عکس در طراحی بدنه وسایل نقلیه گرافیست‌ها تصاویری را انتخاب می‌کنند که به کالا یا خدمات مورد نظر مربوط باشد و در عین حال موجب انتقال سریع‌تر پیام تبلیغاتی شود. مولفه دیگر فونت در طراحی بدنه وسایل نقلیه است. کارشناسان سلام گرافیک به خوبی می‌دانند که فونت‌های ناخوانا و شکسته می‌تواند تمام هزینه‌های صرف شده برای تبلیغات را به هدر بدهد. بنابراین فونتی خوانا را به کار می‌برند که نه خیلی درشت باشد و نه خیلی ریز.

سفارش آنلاین طراحی بدنه وسایل نقلیه

تبلیغات جزء لاینفک هر تجارتی است و شرکت‌ها می‌توانند از این طریق جامعه وسیعی از مشتریان را پوشش داده و پیام تبلیغاتی محصول یا خدمات خود را به گوش همه آن‌ها برسانند. در این بین تبلیغات محیطی از جمله خلاقانه‌ترین روش‌های تبلیغات محسوب می‌شود و تصویر مطلوبی از برند در اذهان مردم ایجاد می‌کند. با سفارش آنلاین طراحی بدنه وسایل نقلیه در سایت سلام گرافیک می‌توانید انقلابی در تجارت خود به وجود آورده و فروش خود را تا حد زیادی افزایش دهید. در این مرکز طراحی بدنه خودرو برای انواع مختلف ماشین‌ها مانند مترو، تاکسی، ماشین‌های پخش و غیره صورت می‌پذیرد. امروزه طراحی بدنه وسیله نقلیه جدید مثل ماشین‌های پخش طرفدار زیادی پیدا کرده است. حتی شرکت‌های معروفی مانند فرآورده‌ لبنی میهن و حلوای عقاب نیز از این شیوه برای تبلیغات بهره گرفته‌‌اند. 

طراحی بدنه وسایل نقلیه حرفه ‌ای

یک طراحی شلوغ که آکنده از المان‌های مختلفی مانند شماره تماس، آدرس محل کار، آدرس اینستاگرام و غیره باشد، یکی از اشتباهات رایجی است که گرافیست‌های تازه‌کار مرتکب می‌شوند. خصوصیت طراحی بدنه وسایل نقلیه حرفه‌ ای این است که ضمن حفظ سادگی، از نظر روانی حس مثبتی را به مخاطب القا کند. در این راستا متخصصان سلام گرافیک می‌کوشند که تمرکز خود را روی سادگی دیزاین قرار دهند. طراحی بدنه وسایل نقلیه حرفه‌ای کمک می‌کند که حس تازگی برند خود را به مردم انتقال دهید و شوق خرید محصولات را در آن‌ها تقویت کنید. چنانچه تمایل دارید اصول طراحی بدنه وسایل نقلیه و همچنین نحوه طراحی و پیاده سازی ست ادرای، طراحی و ساخت تراکت و طراحی دیگر ابزارهای تبلیغاتی را یاد بگیرید، می‌توانید در دوره‌های آموزشی این مجموعه ثبت‌نام کنید.

تیم طراحی بدنه وسایل نقلیه

در صورتی‌که تیم طراحی بدنه وسایل نقلیه خلاق و باتجربه باشند، کالاها و خدمات شما را به بهترین شکل معرفی کرده و سود بیشتری را نصیب‌تان خواهند کرد. به این منظور کارشناسان سلام گرافیک اصول طراحی بدنه خودرو را رعایت می‌کنند، تا طرح نهایی عابران را به مدت چند ثانیه جذب کند. دیزاین روی خودرو اگر خلاقانه باشد و در آن المان‌ها و ترکیب‌بندی مناسب به کار برده شود، اثرگذاری طرح روی جامعه هدف به حداکثر می‌رسد. تیم طراحی سلام گرافیک برای علاقمندان به امور گرافیکی آموزش‌هایی را در زمینه طراحی استرابورد، دیزاین تندیس، طراحی منو و طراحی حرفه‌ای لوگو ارائه می‌دهد. در صورت تمایل می‌توانید در این دوره‌ها شرکت کرده و سطح دانش خود را ارتقاء دهید.

طراحی بدنه وسایل نقلیه چیست؟

اگر دوست دارید بدانید که طراح بدنه وسایل نقلیه کیست؟ و طراحی بدنه وسیله نقلیه چگونه است؟ طراحی بدنه انواع خودروها از سال‌های گذشته تا کنون بین برندهای مختلف رواج داشته است. در این روش تبلیغاتی هنگام چاپ روی بدنه وسیله نقلیه یک‌سری اشکال و تصویرها همراه با شعار و لوگوی شرکت مربوطه روی بدنه اتومبیل چاپ شده که نهایتا منجر به فروش بهتر می‌شود. داشتن استراتژی نوآورانه در کنار ناب بودن ایده برای طراحی بدنه وسایل نقلیه سبب می‌شود که اثربخشی تبلیغات بیشتر شود. اگر بگوئیم که خلاقیت در طراحی تبلیغات حرف اول را می‌زند، اغراق نکرده‌ایم. زیرا در صورتی‌که دیزاین تکراری باشد، مخاطب را خسته می‌کند.

طراحی بدنه وسایل نقلیه شیک

امروزه حجم زیادی از وسایل حمل و نقل عمومی در جامعه وجود دارند و این امکان برای صاحبان کسب ‌و کار فراهم شده، تا بتوانند تبلیغات برند خود را در معرض دید مردم بگذارند. در این بین تبلیغات روی اتوبوس‌های شهری اثربخشی بیشتری دارد؛ زیرا تبلیغ چندین مرتبه جلوی چشم گروه‌های هدف قرار می‌گیرد. این تکرار باعث ماندگاری برند در ذهن مخاطبان شده و احتمال خرید توسط آن‌ها را افزایش می‌دهد. یکی از مزایای سپردن امور گرافیکی به مجموعه سلام گرافیک طراحی بدنه وسایل نقلیه شیک است. کارشناسان این مرکز با تکیه بر دانش و تخصص خود دیزاین روی اتوبوس و سایر ماشین‌ها را با استفاده از رنگ‌های جذاب و روشن انجام می‌دهند. به‌طوری‌که نظر مشتریان را جلب کرده و تبلیغ شما عمیقا در ذهن آن‌ها نقش ‌ببندد. نمونه طراحی بدنه وسایل نقلیه که در سایت قرار داده شده، صحت این ادعا را اثبات می‌کند.

طراحی بدنه وسایل نقلیه ارزان

اگر کسب ‌و کارتان نوپا است و بودجه چندانی برای تبلیغات ندارید، سلام گرافیک امکان طراحی بدنه وسایل نقلیه ارزان را در اختیار شما قرار داده است. درواقع به منظور حمایت از صاحبان مشاغل، قیمت طراحی بدنه وسایل نقلیه در این آژانس تبلیغاتی در مقایسه با شرکت‌های دیگر بسیار پایین در نظر گرفته شده است. هزینه طراحی بدنه وسایل نقلیه را باید نوعی سرمایه‌گذاری بپندارید، چون این نوع بازاریابی در کنار هزینه کمی که به شما تحمیل می‌کند، نرخ بازگشت سرمایه‌ بالایی دارد. در صورت تمایل به شرکت در دوره‌های آموزشی طراحی بدنه وسیله نقلیه خطی، طراحی بدنه وسایل نقلیه دیجیتال می‌توانید از طریق وب‌سایت اقدام کنید.

تبلیغات روی اتوبوس برای کدام دسته از کسب ‌و کارها مناسب هستند؟

طبق توصیه کارشناسان سلام گرافیک بهتر است که تولیدکنندگان یا فروشندگان کالاهای مصرفی تبلیغات برند خود را روی اتوبوس قرار دهند. چون این روش بر روی تصمیمات مشتری برای خرید تاثیرگذاری مستقیم دارد.

تبلیغات روی اوتوبوس ها

متخصصان سلام گرافیک کار طراحی را بر روی کدام وسایل نقلیه انجام می‌دهند؟

گرافیست‌های این مرکز به دلیل تجربه زیاد توانایی اجرای طراحی روی انواع مختلف خودروها همچون بدنه اتوبوس، نمای بیرونی و داخلی قطار، داخل و خارج مترو، هواپیما و تاکسی را دارا هستند.

چرا به طراحی بدنه وسیله نقلیه نیاز داریم؟

امروزه تبلیغات یکی از اصل‌های رشد کسب و کار شده است و برندها و سازمان‌های مختلف برای رشد کسب و کار خود از روش‌های مختلف تبلیغات استفاده می‌کنند، مثل طراحی بنر، طراحی تخصصی کاتالوگ، طراحی بروشور و… . طراحی بدنه وسیله نقلیه نیز یکی از روش‌های اثرگذار طراحی است که می‌تواند یادآور برند شما در سطح شهر باشد.

وقتی از طرح‌های اختصاصی روی بدنه ماشین خود استفاده می‌کنید، در واقع ماشین خود را به یک بیلبورد متحرک تبدیل کرده‌اید که در سطح شهر حرکت می‌کند و شمارا معرفی می‌کند. طراحی بدنه ماشین هم مثل هر طراحی اگر حرفه‌ای نباشد به شما آسیب بیشتری می‌زند؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنم از مشاوره رایگان استودیو سلام گرافیک برای طراحی بدنه خودرو خود استفاده کنید.

موارد و المان‌های گوناگونی در به اجرا گذاشتن یک طراحی بدنه اتوبوس تاثیر گذار است که از جمله این موارد می‌توان به نوع اتوبوس، نوع طراحی گرافیک، طراح گرافیک و… را در نظر گرفت. 

این موضوع وابستگی بسیار زیادی به نوع طراحی، تیمی که قرار است این کار را پیاده سازی کند و مواردی از این دست تاثیر گذار است. اما در حالت کلی چیزی بین 10 الی 15 روز زمان نیاز دارد. 

4/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *