بسته بندی کاغذی یکی از انواع جنس های طراحی بسته بندی است که امروزه برای محصولات سنتی و شکیل مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی بسته بندی کاغذی(paper-packaging-design) اصولا برای محصولاتی مانند میوه های خشک، برخی از ژله ها، غلات و… به کار می رود.

جنس کاغذی به مدل های مختلفی تقسیم بندی می شود. کاغذ های مختلفی برای سفارش طراحی بسته بندی وجود دارند. بهتر است قبل از انتخاب جنس کاغذ یا حتی بسته بندی کاغذی با کارشناس های سلام گرافیک در تماس باشید. برای استفاده از طراحی بسته بندی کاغذی بهتر است با کارشناس های طراح بسته بندی ما تماس بگیرید تا به شما مشاوره دهند محصول شما نیاز به بسته بندی کاغذی دارد یا خیر؟

در حالت کلی می‌توان گفت که هدف‌های بسته بندی می‌تواند متفاوت باشد و این بسته بندی‌ها را با ابزارهای ساخت بسته بندی مختلفی طراحی و پیاده سازی کنند.

نمونه طراحی بسته بندی کاغذی

نمونه طراحی بسته بندی کاغذی طراحی شده توسط شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک را در زیر مشاهده کنید. در این نوع از بسته بندی‌ها به خوبی می‌توانید استراکچر بسته بندی کاغذی طراحی شده را مشاهده کنید.

سفارش طراحی بسته بندی کاغذی

برای ثبت سفارش طراحی بسته بندی کاغذی کافی است همین حالا با استودیو طراحی بسته بندی سلام گرافیک تماس حاصل کنید. شرکت سلام گرافیک ارائه دهنده انواع بسته بندی برای محصولات، بسته بندی اولیه و بسته بندی مادر محصولات شما را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت انجام می‌دهد.

خدمات طراحی بسته بندی با کاغذ

برای دریافت لیست خدمات طراحی بسته بندی با متریال کاغذی کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید. از ویژگی‌های یک بسته بندی مناسب و حرفه‌ای می‌توان به انتخاب درست و مناسب متریال یا همان جنس اشاره کرد، که این کار را می‌توان از وظایف طراح گرافیک در نظر گرفت.

مشاوره طراحی بسته بندی با متریال کاغذ

دریافت مشاوره رایگان طراحی بسته بندی با بالاترین کیفیت را رایگان از استودیو طراحی بسته بندی سلام گرافیک بخواهید.

بسته بندی‌ها با جنس‌های مختلفی می‌تواند اجرا شود، از بسته بندی پلاستیکی، بسته بندی فلزی، بسته بندی چوبی، بسته بندی نایلونی و… . انتخاب نوع بسته بندی وابسته به کار و همچنین میزان بودجه شما می‌تواند متفاوت باشد.

قرارداد طراحی بسته بندی از نوع کاغذی

در صورتی که نیاز به یک قرارداد کامل و حرفه‌ای برای بسته بندی کاغذی نیاز دارید کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید. توجه داشته باشید که جنس بسته بندی تاثیر زیادی در نوع بستن قرارداد برای بسته بندی دارد.

قیمت طراحی بسته بندی با جنس کاغذ

هزینه بسته بندی با متریال کاغذ به نوع کاغذ، کیفیت کاغذ، گرماژ کاغذ و مواردی از این دست وابسته است. نوع کاغذ انتخابی نیز در قیمت نهایی تاثیر دارد. ابتدا باید بدانید مناسب‌ترین نوع کاغذ برای طراحی بسته بندی کدام است. برخی از انواع کاغذ مانند کاغذ پوستی به هیچ عنوان برای بسته بندی مناسب نیست درحالی‌که برای مثال از کاغذ گلاسه استفاده بیشتری می‌شود.

 اگر نیاز دارید که بسته بندی شما به صورت کاغذی باشد، همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

چاپ بسته بندی با جنس کاغذ

در صورتی که نیاز به پرینت بسته بندی با متریال کاغذی دارید می‌توانید از خدمات چاپ بسته بندی شرکت سلام گرافیک استفاده کنید. بالاترین و مناسب‌ترین کیفیت را با چاپخانه بسته بندی شرکت سلام گرافیک تجربه کنید.

در صورتی که نیاز به بسته بندی مشهد یا بسته بندی تهران دارید کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

3.7/5 - (4 امتیاز)