بسته بندی طلقی (laminated-packaging-design) یکی از محبوب ترین جنس های بسته بندی است که بیشتر برای محصولات فانتزی مورد استفاده قرار می گیرد. بسته بندی طلق، شفاف است و اصولا با جعبه های مقوایی اشتباه گرفته می شود. تیم طراحی بسته بندی سلام گرافیک چندین سال است که در این زمینه شروع به فعالیت کرده اند. بسته بندی طلقی برای هر محصولی مناسب نیست و بهتر است قبل از انتخاب بسته بندی طلقی برای محصول از کارشناس های طراح گرافیک سلام گرافیک کمک بگیرید. مشاوره های طراحی بسته بندی سلام گرافیک بیش از چندین سال است که در زمینه طراحی بسته بندی فعالیت می کنند. 

نمونه کار طراحی بسته بندی با طلق

نمونه کار طراحی بسته بندی‌هایی که مشاهده می‌کنید، نمونه کارهای بسته بندی طلقی شرکت سلام گرافیک است. با مشاهده این نمونه کارها، می‌توانید به گسترده بسته بندی و همچنین ایده جذاب بسته بندی برسید.

سفارش طراحی بسته بندی طلقی

برای ثبت سفارش طراحی بسته بندی با جنس طلق، کافی است با ما تماس حاصل کنید.

سفارش بسته بندی طلقی

خدمات طراحی بسته بندی با جنس طلق

برای دریافت لیست خدمات طراحی بسته بندی و همچنین استفاده از خدمات بسته بندی شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک می‌توانید از صفحه خدمات بسته بندی، لیست خدمات را دانلود کنید. در مقاله اهداف یک بسته بندی درباره چیستی بسته بندی صحبت کرده‌ایم.

خدمات طراحی بسته بندی طلقی

چاپ بسته بندی طلقی

چاپ بسته بندی طلقی

 

تعرفه طراحی بسته بندی با متریال طلق

هزینه طراحی بسته بندی طلقی وابسته به نوع طلق و البته چاپ بسته بندی طلقی می‌تواند متفاوت باشد. برای قیمت دقیق بسته بندی طلقی کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید.

از چه ابزاری برای طراحی بسته بندی طلقی استفاده کنیم؟

تفاوتی ندارد، در حالت کلی ابزارهای طراحی بسته بندی یکسان هستند.

مشاوره طراحی بسته بندی طلقی

مشاوره طراحی بسته بندی طلقی

3.7/5 - (4 امتیاز)