طراحی بسته بندی پوستی (parchment-packaging-design) یکی از جنس های مختلف برای بسته بندی است. طراحی بسته بندی پوستی با استفاده از کاغذ پوستی صورت می گیرد. این نوع کاغذ، نیمه شفاف و به رنگ سفید است که برای بسته بندی های برخی از محصولات مانند کیف، کفش مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از بسته بندی پوستی برای برخی از محصولات بسیار مناسب است. توجه داشته باشید که برای انتخاب طراحی بسته بندی پوستی، بهتر است با تیم طراحی بسته بندی استودیو سلام گرافیک در تماس باشید. طراحی بسته بندی پوستی، محصول شمارا لوکس و مدرن نشان می دهد. چاپ طراحی بسته بندی بر روی جنس کاغذ پوستی به راحتی صورت می گیرد و تمام عناصر و المان هایی که بر روی کاغذ طراحی می کنید، به وضوح بر روی کاغذ پوستی پیاده سازی می شود. کارشناس های شرکت گرافیکی سلام گرافیک به شما کمک می کنند تا محصول خود را بررسی کنید و در صورتی نیاز از بسته بندی پوستی استفاده کنید.

نمونه کار طراحی بسته بندی پوستی

نمونه کارهای طراحی بسته بندی اجرا شده توسط استودیو ساخت بسته بندی پوستی سلام گرافیک را مشاهده کنید. بهرین نمونه کارهای طراحی بسته بندی با جنس پوست را از ما بخواهید.

چاپ بسته بندی پوستی 

چاپ بسته بندی پوستی

 

سفارش بسته بندی پوستی

سفارش طراحی بسته بندی با جنس پوست را به بهترین شرکت طراحی بسته بندی ارائه کنید. شرکت سلام گرافیک دارای نمایندگی رسمی بسته بندی در مشهد و بسته بندی در تهران در خدمت شماست. بسته بندی پوستی برای اغلب محصولات مناسب بوده و ظاهر لوکسی به آن‌ها می‌دهد. برای مثال در طراحی بسته بندی شمع های دست ساز و زیبا می‌توان از این جنس بسته بندی استفاده کرد.

سفارش بسته بندی پوستی

خدمات طراحی بسته بندی از جنس پوست

در صورتی که نیاز به ایده ساخت بسته بندی از جنس پوست دارید یا می‌خواهید بسته بندی لاکچری خود را طراحی کنید کافی است همین حالا با استودیو طراحی بسته بندی سلام گرافیک تماس حاصل کنید. مشاوران طراحی بسته بندی ما در خدمت شما هستند.

بسته بندی از متریال پوست رایج است؟

شاید در حال حاضر استفاده از متریال پوست به عنوان یک جنس، رایج و مرسوم نباشد و فقط برای محصولاتی که ویژگی لاکچری بودن و خاص بودن را دارند استفاده از این نوع جنس بسته بندی رایج و مناسب باشد.

قیمت طراحی بسته بندی پوستی چقدر است؟

هزینه طراحی و ساخت بسته بندی پوستی به موارد مختلفی وابسته است که یکی از مهم‌ترین این موارد، چاپ بسته بندی است. برای اطلاع دقیق از قیمت ساخت بسته بندی با متریال پوست، کافی است همین حالا با کارشناسان طراح بسته بندی استودیو سلام گرافیک تماس حاصل کنید.

قیمت طراحی بسته بندی پوستی

مشاوره بسته بندی پوستی 

مشاوره بسته بندی پوستی

بسته بندی پوستی چیست؟

بسته بندی پوستی چیست

4/5 - (3 امتیاز)