طراحی بسته بندی پلی اتیلن چیست؟ به بسته بندی که با جنس پلی اتیلن طراحی و ساخته شود، بسته بندی پلی اتیلن گفته می‌شود. آیا تا به حال طراحی بسته بندی پلی اتیلن را شنیده اید؟ بسته بندی پلی اتیلن یکی از انواع بسته بندی ها است که از زیرمجموعه های پلیمری است که به عنوان بسته بندی ای گرم شناخته می شود. سفارش طراحی بسته بندی پلی اتیلن امروزه خواستار زیادی دارد. این نوع بسته بندی در دمای مشخصی ذوب و به مایعی تبدیل می‌شود. سپس این مایع به نقطه انجماد خود خواهد رسید. بسته بندی پلی اتیلن خود به پلی اتیلن های مختلفی مانند ldpe و hdpe تقسیم بندی می شود. محصولاتی که برای این نوع بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد می تواند شامل بسته بندی خاک، بسته بندی کود و … باشد. در صورتی که نمی دانید محصول شما برای بسته بندی پلی اتیلن مناسب است یا خیر، می توانید با کارشناس‌های طراح گرافیک تیم طراحی گرافیک سلام گرافیک در تماس باشید.

نمونه کار طراحی بسته بندی پلی اتیلن

چند نمونه کار بسته بندی حرفه‌ای طراحی شده با پلی اتیلن را مشاهده کنید. اگر طراح بسته بندی باشید می‌توانید به راحتی گسترده بسته بندی محصولات طراحی شده را حدس بزنید.

سفارش طراحی بسته بندی با جنس پلی اتیلن

در صورتی که می‌خواهید بسته بندی محصولات خود را با جنس پلی اتیلن انجام دهید، برای ثبت سفارش بسته بندی کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

خدمات بسته بندی پلی اتیلن

نیاز به خدمات طراحی بسته بندی با جنس پلی اتیلن دارید؟ کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

تعرفه بسته بندی پلی اتیلن

هزینه و تعرفه بسته بندی پلی اتیلن به میزان اندازه بسته بندی وابستگی زیادی دارد. به عنوان مثال اگر اندازه بسته بندی پلی اتیلن زیاد باشد به دلیل استفاده از ماده اولیه بیشتر، چه بسته بندی اولیه باشد و چه بسته بندی ثانویه باشد، تعرفه افزایش خواهد داشت.

بسته بندی پلی اتیلن چیست

به بسته بندی‌هایی که با جنس پلی اتیلن طراحی و ساخته می‌شود، بسته بندی‌های پلی اتیلن گفته می‌شود. در مقاله بسته بندی چیست به موارد بیشتری اشاره کردیم.

قرارداد بسته بندی پلی اتیلن

برای دریافت فایل قرارداد طراحی بسته بندی با متریال پلی اتیلن کافی است روی لینک قبلی کلیک کنید. استودیو طراحی بسته بندی سلام گرافیک از طراحی بسته بندی تا پرینت بسته بندی با شماست.

مشاوره ساخت بسته بندی پلی اتیلن

مشاوره طراحی بسته بندی با جنس بسته بندی پلی اتیلن نیاز دارید؟ مشاوره رایگان ساخت انواع بسته بندی را با ما تجربه کنید.

3/5 - (3 امتیاز)