طراحی بسته بندی پلی استایرن چیست؟ بسته بندی پلی استایرن به بسته بندی گفته می‌شود که در آن از متریال بسته بندی پلی استایرن استفاده می‌شود. از بسته بندی پلی استایرن چه می دانید؟ کارشناس های سلام گرافیک قصد دارند در این مقاله به توصیف طراحی بسته بندی پلی استایرن (Polystyrene packaging design) بپردازند و کاربران را با ویژگی های مختلف طراحی بسته بندی پلی استایرن آشنا کنند.

پلی استایرن نوعی پلیمر معطر و مصنولی است که از ماده پتروشیمی استایرن مونومر ساخته شده است. بسته بندی پلی استایرن می تواند یکی از انواع بسته بندی های پلیمری همانند بسته بندی پلی استر، بسته بندی پلی اتیلن و … باشد. بسته بندی پلی استایرن می تواند در دو مدل سفت و نرم پیاده سازی شود. اما لازم است که بدانید بسته بندی واضح، سخت و شکننده است. بسته بندی پلی استایرن بسیار شفاف است ولی می توان با رنگ های دیگر آن را ترکیب کرد. پلی استایرن در بسته‌بندی،کارتن‌های مواذ غذایی، لوازم خانگی و… کاربرد دارد. پلی استایرن در سه نوع پلی استایرن بلورین یا کاربرد عمومی، پلی استایرن انبساطی و پلی استایرن مقاوم به ضربه استفاده می‌شود. پلی استایرن از کاربردی‌ترین حالت‌ پلاستیک و پلیمر در صنعت پتروشیمی کشور است. 

نمونه کار بسته بندی پلی استایرن

چند نمونه کار بسته بندی طراحی شده با پلی استایرن را مشاهده کنید.

پلی استایرن در بسته‌بندی

پلی استایرن برای محافظت از محصولات مصرفی و غذایی استفاده می‌شود. بسته‌بندی مواد غذایی پلی استایرن علاوه بر اینکه مقرون به صرفه هست، در کاهش بیماری‌های ناشی از مواد غذایی فاسد شده کمک زیادی کند. پلیاستایرن برای طراحی و ساخت ظروف یکبار مصرف بیشتر استفاده می‌شود. البته این نکته را در نظر داشته باشید که ظروف یکبار مصرف با بسته‌بندی پلی‌استایرن مناسب مواد غذایی خیلی داغ نیست.

در ضمن کریستال‌های پلی استایرن نیز برای بسته‌بندی جواهرات، سی‌دی، قوطی‌های قرص و محصولات لبنی هم کاربرد دارد. 

سفارش طراحی بسته بندی پلی استایرن

پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت سفارش طراحی بسته بندی کالا، حتما با ویژگی‌های بسته بندی خوب آشنا شوید.

خدمات طراحی بسته بندی از جنس پلی استایرن

برای دریافت لیست خدمات طراحی بسته بندی با جنس پلی استایرن همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

تعرفه طراحی بسته بندی با متریال پلی استایرن

نرخ و تعرفه بسته بندی پلی استایرن از 5.000.000 تومان تا 7.000.000 تومان متفاوت است.

بسته بندی پلی استایرن چیست

بسته بندی پلی استایرن به نوعی از بسته بندی گفته می‌شود که در آن از جنس بسته بندی پلی استایرن برای ساخت بسته بندی استفاده می‌شود. پس اگر برای ساخت بسته بندی از متریال پلی استایرن استفاده کنید، اسم آن بسته بندی پلی استایرن نامیده می‌شود. این تعریف کامل بسته بندی پلی استایرن بود. پلی استایرن با دستگاه‌‌های چند منظوره ترموفرمینگ نسبت به بقیه پلیمرها سرعت پردازش سریع‌تری دارد و احتیاجی به خشک شدن ندارند. 

قرارداد طراحی بسته بندی پلی استایرن

برای دریافت فایل pdf قراداد طراحی بسته بندی پلی استایرن همین حالا با ما تماس بگیرید.

مشاوره بسته بندی پلی استایرن

مشاوره بسته بندی پلی استایرن نیاز دارید؟ همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

 

4/5 - (3 امتیاز)