طراحی سربرگ

طراحی سربرگ (Letterhead Design) به معنای دیزاین کردن بالا و پایین کاغذ های اداری است و با درج هنرمندانه مشخصات شرکت مانند لوگو، آدرس و نام تجاری در سربرگ، برندسازی به عالی ترین شکل انجام می‌شود و هویت سازمان به خوبی نمایان خواهد شد. برای این‌که دیزاین سربرگ به درستی انجام شود توصیه می‌کنیم که این کار را به عهده کارشناسان حرفه‌ای استودیو سلام گرافیک بگذارید. این گروه توانسته رضایت مشتریان را کاملاً جلب نماید و علاوه بر طراحی سربرگ اداری، در زمینه های دیگر مانند دیزاین ست اداری فعالیت دارد.

سفارش آنلاین طراحی سربرگ

سفارش طراحی سربرگ با کم‌ترین قیمت طراحی سربرگ و در بالاترین سطح کیفی در سایت سلام گرافیک امکان‌پذیر است. سربرگ‌هایی که در این شرکت دیزاین می‌شوند؛ در عین سادگی کاملاً جامع بوده و اطلاعات مهمی مانند آدرس، شماره پیوست و لوگو را دارا هستند. گرافیست‌های این مجموعه می‌کوشند از رنگ‌ها و المان‌هایی در طراحی سربرگ تبلیغاتی استفاده کنند که معرف برند شما باشد. البته در کنار رنگ سازمانی اصلی، رنگ‌های مکمل را نیز به کار می‌برند، تا جذابیت بصری سربرگ چندین برابر شود.

پلن پایه دیزاین سربرگ

تعداد ادیت: 2 بار

هزینه: 4.600.000 تومان

مدت زمان طراحی: 15 روز

پلن نقره‌ای دیزاین سربرگ

تعداد ادیت: 4 بار

هزینه: 6.600.000 تومان

مدت زمان طراحی: 10 روز

پلن طلایی دیزاین سربرگ

تعداد ادیت: 6 بار

هزینه: 9.600.000 تومان

مدت زمان طراحی: 5 روز

چرا طراحی سربرگ با سلام گرافیک؟

انسجام طراحی

سربرگی دیزاین می‌کنیم تا به مکاتبات اداری شما نظم بدهد.

توسعه برند

با طراحی سربرگ عالی شهرت برند شما در میان افراد را گسترش می‌دهیم.

سربرگ کامل

تمام اطلاعات لازم شرکت را در جای مناسب برگه طراحی خواهیم کرد.

طراحی ساده و موثر

طرحی زیبا و ساده ایجاد می‌کنیم که مشخصات برند در آن خود نمایی کند.

دیزاین عالی

با رعایت تناسب بین سایز برگه و اندازه المان های سربرگ، دیزاین عالی را اجرا می‌کنیم.

قیمت بی نظیر

قیمت های ارائه خدمات در سلام گرافیک برای دیزاین سربرگ بسیار مناسب هستند. 

شرکت دیزاین سربرگ

برای این‌که به اهداف تجاری خود دست پیدا کنید؛ لازم است که بهترین شرکت طراحی سربرگ را برگزینید. سلام گرافیک امروزه یکی از بهترین آژانس‌های طراحی به شمار می‌رود؛ زیرا کارشناسان این مرکز به اصول دیزاین سربرگ اشراف کامل دارند و آن ها را به طور کامل رعایت می‌کنند.

خدمات طراحی سربرگ

برای تمام ادارات و مشاغل مختلف سربرگ طراحی می‌کنیم.

طراحی سربرگ شرکت

دیزاین سربرگ وکالت

طراحی سربرگ اداری

ویدیو دیزاین سربرگ

پادکست طراحی سربرگ

ویژگی‌های دیزاین سربرگ عالی

طراحی سربرگ حرفه‌ای داری خصوصیات زیر است که با سلام گرافیک در دسترس هستند:

  • طراحی متناسب با شخصیت برند باشد 
  • درج اطلاعات مهمی همچون لوگو، ایمیل، شماره تماس و آدرس شرکت بر روی سربرگ
  • انتخاب مناسب ترین رنگ برای سربرگ
  • رعایت فاصله استاندارد در حاشیه‌های سربرگ
  • واترمارک داشته باشد
  • جانمایی مناسب المان ها در سربرگ
  • استفاده از فونت مناسب در سربرگ

مراحل طراحی سربرگ

ثبت سفارش

نرخ گذاری

دیزاین اتود سربرگ

تعیین اجزای سربرگ

طراحی سربرگ

تحویل کار

برای مشاهده نمونه طراحی سربرگ می‌توانید دسته بندی‌های مختلفی را که در سایت سلام گرافیک قرار داده شده است، مشاهده کرده و هر کدام را که تمایل داشتید به آسان‌ترین شکل ممکن سفارش دهید.

در سایت سلام گرافیک کلیه تعرفه‌ها مطابق با آنچه که انجمن صنفی طراحان اعلام کرده است، تعیین می‌گردد. البته این مجموعه به خاطر جلب رضایت شما عزیزان، همواره تلاش می‌کند که کم‌ترین قیمت طراحی سربرگ در مشهد را برای مشتریان در نظر بگیرد.

مزیت دیزاین سربرگ

طراحی و چاپ سربرگ علاوه بر این‌که به بیزینس شما رسمیت می‌بخشند، در واقع نوعی احترام قائل شدن برای شرکای تجاری محسوب می‌شود. سربرگ‌ها از دو بخش مجزای Header و Footer تشکیل شده‌اند و کارشناسان سلام گرافیک این دو بخش را به زیبا ترین شکل دیزاین می‌کنند. طراحی سربرگ مزایای بسیاری را برای کسب و کار شما به همراه دارند. مهم‌ترین این مزیت‌ها عبارتند از:

  • این ابزارهای تبلیغاتی باعث می‌شوند که امنیت مکاتبات به بالاترین حد ممکن برسد؛ زیرا لوگوی شرکت شما روی آن درج شده و مانع از کپی برداری از جانب افراد سودجو می‌شود.
  • با به کار بردن سربرگ، امکان بازاریابی غیرمستقیم برای شما فراهم می‌شود. به دلیل این‌که شماره تماس و لوگو در این اوراق درج شده، می‌توانید تبلیغات برند خود را با هزینه‌ای بسیار کم انجام دهید.
  • دیزاین سربرگ اوراق اداری سبب می‌شود که در زمینه رقابت با سایر افرادی که در حوزه کاری‌تان فعالیت دارند، موفق‌تر عمل کنید.

طراحی سربرگ شیک

طراحی سربرگ حرفه ‌ای

طراحی سربرگ حرفه‌ای یکی از اولویت‌های اصلی مدیران سازمان‌ها و ادارات است؛ به طوری‌که امروزه کمتر شرکتی را می‌توانید بیابید که سربرگی مختص به خود نداشته باشد. برای برخورداری از امتیازات این سربرگ‌های حرفه‌ای بهترین روش این است که کار دیزاین را به معتبرترین شرکتی که در این زمینه فعالیت دارد، یعنی سلام گرافیک بسپارید. در این شرکت هزینه طراحی سربرگ بسیار مقرون به‌صرفه در نظر گرفته شده؛ به طوری که با اختصاص دادن بودجه اندکی می‌توانید یک سربرگ جذاب داشته باشید. توسط این سربرگ‌های شکیل و زیبا مکاتبات اداری خود را به طور رسمی و کاملا حرفه‌ای انجام می‌دهید و از این طریق، تعامل مطلوبی با مشتریان ایجاد کنید.

دیزاین سربرگ شیک

دیزاین سربرگ چیست؟

طراحی سربرگ کمک می‌کند که به شرکت خود یک هویت رسمی ببخشید و تجارتتان را رونق دهید. در واقع می‌توان گفت که یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی برای ادارات و سازمان‌های مختلف دارا بودن سربرگ است. در قسمت بالای این کاغذها مشخصات برند و سایر اطلاعات شرکت قرار می‌گیرد. ممکن است این سوال در ذهنتان پیش بیاید که طراح سربرگ کیست؟ طراحان کسانی هستند که به دلیل تسلط بر دانش گرافیک، این اوراق را به طور حرفه‌ای و متناسب با اهداف مدیران شرکت‌ها دیزاین می‌کنند. این افراد تلاش می‌کنند که در عین زیبایی، کاغذها در نهایت سادگی باشند تا تاثیرگذاری آن‌ها به بالاترین حد ممکن برسد. کاغذ اشتنباخ یکی از بهترین کاغذها برای طراحی سربرگ به شمار می‌رود.

طراحی سربرگ ارزان

طراحی سربرگ شیک

طراحی سربرگ شیک ضمن ارتقاء جایگاه برند شما، موجب می‌شود که افراد به مشتری واقعی تبدیل شده و میزان درآمدتان به طور قابل توجهی افزایش پیدا کند. از جمله خصوصیات سربرگ شیک سادگی آن است؛ زیرا طرح‌های شلوغ و پیچیده و پس زمینه رنگی ممکن است که در خوانایی متن مشکل ایجاد کنند. متخصصان سلام گرافیک در کنار طراحی شکیل و اصولی، کار دیزاین را مطابق با اهداف شرکت یا سازمان مربوطه انجام می دهند. 

دیزاین سربرگ ارزان

قیمت طراحی سربرگ به عوامل مختلفی بستگی دارد. به‌عنوان مثال طرحی که برای یک موسسه مالی به کار برده می‌شود، با طرحی که برای یک شرکت تجاری یا مطب در نظر گرفته می‌شود، متفاوت است. با سپردن امور گرافیکی خود به سلام گرافیک از مزیت طراحی سربرگ ارزان نیز بهره‌مند می‌شوید. شما می‌توانید انواع سربرگ آماده و فایل سربرگ لایه باز را با کم‌ترین هزینه سفارش داده و تعامل بین سازمانی خود را بهبود بدهید.

4.5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *