قیمت طراحی سربرگ

قیمت طراحی سربرگ برای تهران چقدر است؟ هزینه طراحی سربرگ مقدار پولی است که در ازای طراحی سربرگ به طراح گرافیک پرداخت می‌شود. نرخ طراحی سربرگ از 1.500.000 تا 2.000.000 تومان می‌تواند متفاوت باشد. عوامل و موارد گوناگونی وجود دارد که در هزینه نهایی طراحی و چاپ سربرگ تاثیرگذار است از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد. نوع طراحی، تعداد اتود طراحی، کیفیت کاری و… .

قیمت انواع مدل‌های سربرگ

طراحی سربرگ با توجه به هدف طراحی آن می‌تواند به صورت‌های مختلفی انجام شود. قیمت طراحی انواع سربرگ را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی سربرگ شرکتی

2/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی سربرگ پزشکی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی سربرگ مهندسی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی سربرگ مذهبی

2/000/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی سربرگ

طراحی و دیزاین سربرگ امنیت نامه‌های اداری شما را حفظ کرده و دیگر کسی نمی‌تواند آن‌ها را دستکاری کند. ممکن است دوست داشته باشید بدانید که قیمت طراحی سربرگ بر چه اساس تعیین می‌شود. به همین دلیل سعی کرده‌ایم که به منظور آشنایی شما عزیزان برخی از این پارامترها را در ادامه بیان کنیم. با ما در وب سایت گرافیکی سلام گرافیک همراه باشید.

تعداد اتودهای اولیه قبل از فرآیند طراحی

اتودهای اولیه همان طرح‌های پیشنهادی گرافیست هستند که قبل از شروع پروسه دیزاین به کارفرما نشان داده می‌شوند. کارفرما باید از بین این طرح‌های اولیه یکی را با توجه به سلیقه و اهداف تجاری خود برگزیند. سپس مراحل طراحی سربرگ توسط کارشناس مربوطه ادامه پیدا می‌کند. حال هرچه که تعداد اتودهای اولیه بیشتر باشد، هزینه انجام پروژه نیز افزایش می‌یابد.

تعداد آیتم ‌های به کار رفته در طراحی

نرخ خدمات ارائه شده در طراحی پاکت نامه و سربرگ با توجه به تعداد آیتم‌های درخواستی مشتری فرق می‌کند. برای مثال بعضی از کارفرمایان تقاضا دارند که لوگوی شرکت نیز روی سربرگ حک شود. در این موارد باید گرافیست مدت زمان را صرف طراحی لوگو کند و با توجه به این‌که وقت زیادی از او گرفته می‌شود، هزینه نیز بالاتر می‌رود.

تاثیر طراحی اختصاصی در افزایش قیمت

دیزاین اختصاصی نیازمند پرداخت هزینه بیشتری است؛ زیرا در چنین مواردی تیم گرافیکی باید جلساتی را تشکیل داده و به تبادل نظر با هم بپردازند تا بتوانند یک ایده ناب و منحصربه‌فرد را بیابند. برای طراحی اختصاصی سربرگ در مشهد می‌توانید از کارشناسان سلام گرافیک، مشاوره طراحی سربرگ بگیرید.

مدت زمان طراحی و تحویل پروژه

بعضی از طرح‌ها پیچیدگی‌های خاص خود را دارند، به همین دلیل کارشناس باید روزها با نرم افزارهای گرافیکی کار کند. مدت زمانی که گرافیست به انجام کار طراحی سربرگ اختصاص می‌دهد، در هزینه نهایی موثر است. همچنین اگر کارفرما عجله داشته باشد و بخواهد دیزاین را زودتر تحویل بگیرد، لازم است هزینه بیشتری بپردازد. برای این‌که طبق قوانین و مقررات قرارداد طراحی سربرگ بین شما و طراح گرافیست بسته شود، می‌توانید فایل آن را از وبسایت سلام گرافیک دانلود کنید.

کیفیت نمونه کارهای شرکت

از دیگر عوامل موثر بر تعرفه طراحی سربرگ می‌توان دبه تعداد و کیفیت نمونه طراحی سربرگ توسط آن شرکت اشاره کرد. طبیعتا هرچه شرکتی نمونه کارهای بیشتر و باکیفیت‌تری داشته باشد، در ازای خدمات خود هزینه بیشتری نیز دریافت می‌کند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *