چاپ سربرگ یکی از خدمات مجموعه سلام گرافیک است که به صورت حرفه ای و دقیق انجام می شود. سلام گرافیک چاپ سربرگ را در انواع مختلفی پیاده سازی می کند. زمانی طراحی سربرگ به پایان رسید، مراحل چاپ آن شروع می شود. امکان پیاده سازی و چاپ فوری سربرگ هم در مجموعه سلام گرافیک امکان پذیر است. چاپ سربرگ بر روی کاغذ A4 یا A5 انجام می شود. قیمت چاپ سربرگ بنا به پارامتر های مختلفی اعلام می شود. این پارامترها مواردی از جمله سایز کاغذ، نوع سربرگ و جنس کاغذ است.

بعد از طراحی سربرگ شرکتی، مهم‌ترین کار چاپ آن است. از جمله خدماتی که سلام گرافیک به مشتریان خود ارائه می‌کند، چاپ سربرگ پس از اتمام مراحل طراحی آن است. اگر نیاز به چاپ سربرگ فوری دارید و می‌خواهید باکیفیت‌ترین سربرگ‌های تبلیغاتی را داشته باشید، تیم طراحی گرافیک سلام گرافیک آماده ارائه خدمت به شماست. ارتباط با بهترین چاپخانه‌های ایران به همراه باکیفیت‌ترین دستگاه‌های چاپ برای سربرگ، استودیو سلام گرافیک را به یکی از مطمئن‌ترین شرکت‌های طراحی گرافیک تبدیل کرده است.

قیمت چاپ سربرگ

نرخ چاپ سربرگ به عوامل زیر بستگی دارد:

  1. سایز کاغذ سربرگ

سربرگ‌هایی که با ابعاد بزرگ پرینت گرفته می‌شوند، کاغذ بیشتری مصرف می‌کنند، پس مطمئنا در این حالت تعرفه چاپ سربرگ افزایش می‌یابد. از این‌رو برای صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری خود بهتر است که اندازه سربرگ را با توجه به نیاز خود برگزینید.

یکی از فاکتورهای اصلی که هزینه چاپ سربرگ را تحت تاثیر قرار می‌دهد، جنس کاغذی است که در چاپخانه سربرگ استفاده می‌شود. کاغذهایی با گرماژ بالاتر دارای قیمت گرانتری هستند. همچنین اگر بخواهید کاغذ چاپ از نوع بافت دار باشد، لازم است هزینه بیشتری را بپردازید.

دو روش اصلی برای پرینت سربرگ چاپ افست و دیجیتال هستند که نوع دیجیتال معمولا هزینه بیشتری را به دنبال دارد؛ بنابراین برای پرینت با تعداد کم توصیه می‌شود. چنانچه علاقه‌مند هستید در مورد روش‌های مختلف پرینت تبلیغاتی مثل چاپ سیلک و… اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید از مقالات سایت سلام گرافیک کمک بگیرید.

برای داشتن یک سربرگ حرفه‌ای باید بودجه‌ای را نیز برای دیزاین آن درنظر بگیرید. تعرفه طراحی سربرگ با توجه به مهارت گرافیست و تعداد اتودهایی که در اختیار شما قرار می‌دهد، متفاوت است. همچنین طول مدت تحویل پروژه و تعداد آیتم‌های به کار رفته در دیزاین نیز قیمت را بالا و پایین می‌برند. برای مثال اگر بخواهید لوگوی شرکت شما نیز بر روی سربرگ درج شود، لازم است که هزینه جداگانه‌ای را بابت دیزاین نماد بپردازید.

سفارش چاپ سربرگ

در سایت سلام گرافیک نمونه سربرگ طراحی شده توسط متخصصان این مجموعه قرار داده شده است. برای ثبت سفارش طراحی و چاپ سربرگ کافی است نوع دیزاین، جنس کاغذ و سایر آیتم‌های مورد نظر را در فرم‌های مربوطه وارد کنید تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شود. از آنجا که رضایت مشتریان اولویت اول سلام گرافیک است، لذا در صورت بروز هرگونه نقص در پرینت سربرگ کارشناسان رفع آن را وظیفه اصلی خود می‌دانند.

شرکت چاپ سربرگ

به دلیل این‌که افراد معمولی تجربه زیادی در حوزه چاپ ندارند، تا قبل از آماده شدن پرینت سربرگ نمی‌دانند که کیفیت کار در چه حدی است. حال اگر نتیجه چاپ رضایت‌بخش نباشد، نمی‌توانند کاری از پیش ببرند.

بنابراین به منظور جلوگیری از این چالش‌ها بهتر است که فرآیند طراحی و دیزاین سربرگ در مشهد و همچنین چاپ آن در شرکت‌های معتبر همانند سلام گرافیک انجام گیرد. تیم چاپ سربرگ این آژانس تبلیغاتی تاکنون با بسیاری از ادارات و سازمان‌های معروف همکاری کرده و می‌تواند تمام انتظارات شما را برآورده نماید.

خدمات پرینت سربرگ

در شرکت سلام گرافیک خدمات چاپ سربرگ با تعرفه‌ای مناسب، کیفیت بالا و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به کارفرمایان سراسر کشور ارائه می‌شود. از آنجا که در سلام گرافیک مبلغ سربرگ نسبت به رقبا کمتر درنظر گرفته شده، مشتریان از خدمات این مرکز کاملا رضایت دارند.

تیم گرافیکی علاوه‌بر این‌که کار طراحی را متناسب با کسب و کار انجام می‌دهند، فاصله مناسب را هم از لبه کاغذ درنظر می‌گیرند. در نهایت نیز بهترین نوع چاپ و پرینت سربرگ را به مشتری تحویل می‌دهند.  

روش های پرینت و چاپ سربرگ

امروزه روش‌های مختلفی همچون چاپ فلکسی، دیجیتال، افست و… برای پرینت انواع ابزارهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما چاپ سربرگ عمدتاً به دو روش دیجیتال و افست انجام می‌شود. شما می‌توانید روش مناسب را با توجه به بودجه‌ای که دارید و پس از مشورت با تیم پرینت سربرگ انتخاب کنید.

چنانچه نیاز به تیراژ بالا ندارید، چاپ دیجیتال روشی مقرون‌به‌صرفه است. علاوه‌برآن چاپ دیجیتال سرعت بالا، کیفیت مطلوب و قابلیت تغییر اطلاعات را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. چاپ افست هم برای تیراژهای بالا گزینه مناسبی است؛ ضمن این‌که می‌توانید کاغذهای متنوعی را برای پرینت سربرگ به کار ببرید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایر روش‌های پرینت مانند چاپ پلات می‌توانید به سایت سلام گرافیک، شرکت طراحی سربرگ در شهر تهران و مشهد، مراجعه کنید.

سایز مناسب برای پرینت سربرگ

پس از تایپ نامه‌های اداری سربرگ در داخل پرینتر قرار داده می‌شود تا متن نوشته شده بر روی آن چاپ شود. به همین دلیل لازم است که پرینت سربرگ سازمان یا شرکت خود را در اندازه استاندارد انجام دهید. سایز استانداردی که برای انواع سربرگ درنظر گرفته می‌شود، معمولاً A5 و A4 هستند. قاعده بر این است که نامه‌های کوتاه اداری در سربرگ‌هایی با اندازه A5 و نامه‌هایی با متن بلندتر در سربرگ‌های A4 نوشته می‌شوند.

5/5 - (2 امتیاز)