طراحی بسته بندی آلومینیومی نوعی از بسته بندی است که جنس بسته بندی آن از آلومینیوم است. حتما تاکنون با طراحی بسته بندی آلومینیومی آشنا هستید! طراحی بسته بندی آلومینیومی یکی از بهترین بسته بندی ها برای برخی محصولات است. بعضی از بسته بندی های آلومینیومی نیازی به طراحی ندارد اما برخی دیگر از بسته بندی های آلومینیومی نیاز به طراحی دارد. طراحی بسته بندی آلومینیومی که نیاز به طراحی دارد شامل محصولاتی مانند قوطی نوشابه، اسپری، صنعت دارویی (برای بسته بندی ورقه های کپسول های دارویی از چه فلزی استفاده می‌شود؟) یا برخی از صنایع غذایی است. کارشناس های طراحی بسته بندی سلام گرافیک چندین سال است که در زمینه طراحی بسته بندی آلومینیومی فعالیت می کنند. بسته بندی های آلومینیومی، مواد غذایی و نوشیدنی های مختلف را در برابر نور خورشید حفظ می کند. البته در هوای مرطوب کمی از رطوبت سمت این نوع بسته بندی جذب می شود. می توانید نمونه کار طراحی بسته بندی های مختلفی که توسط مجموعه سلام گرافیک پیاده سازی شده است را مشاهده کنید.

نمونه کار طراحی بسته بندی آلومینیومی

چند نمونه کار بسته بندی طراحی شده با جنس آلومینیوم را مشاهده کنید.

سفارش ساخت بسته بندی با جنس آلومینیوم

نیاز به استراکچر بسته بندی با متریال آلومینیوم دارید؟ می‌خواهید ثبت سفارش بسته بندی با جنس آلومینیوم داشته باشید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید.

سفارش بسته بندی آلومینیومی

خدمات بسته بندی با متریال آلومینیوم

اگر نیاز به خدمات بسته بندی با متریال از نوع آلومینیوم دارید کافی است همین حالا با مجموعه سلام گرافیک تماس حاصل کنید. 

تعرفه طراحی بسته بندی آلومینیومی

هزینه و تعرفه طراحی بسته بندی با جنس آلومینیوم از 3.000.000 تومان شروع می‌شود و وابسته به نوع کاربرد و کارایی تا 5.000.000 تومان می‌تواند ادامه داشته باشد.

هزینه بسته بندی آلومینیومی

بسته بندی آلومینیومی چیست

بسته بندی آلومینیومی به بسته بندی گفته می‌شود که در آن از جنس آلومینیوم برای طراحی استفاده می‌شود. به نوعی می‌توان گفت که متریال بسته بندی از نوع آلومینویم است. در مقاله انواع بسته بندی‌ها توضیح دادیم که فارغ از جنس نوع طراحی که طراح گرافیک انجام می‌دهد می‌تواند در ظاهر و همچنین کارایی بسته بندی تاثیر داشته باشد.

آلومینیوم چیست

قرارداد بسته بندی با متریال آلومینیوم

برای دریافت فایل قرارداد ساخت بسته بندی کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

مشاوره ساخت بسته بندی از نوع آلومینیومی

نیاز به مشاوره و ساخت بسته بندی آلومینیومی دارید؟ مشاوران گرافیک سلام گرافیک در خدمت شما هستند. روند ساخت بسته بندی با جنس آلومینیوم به دلیل آن که دارای فرآیند پیچیده و گاها مشکل است استفاده از یک مشاور حرفه‌ای و کاربلد می‌تواند کمک کننده باشد. 

طراحی بسته بندی قطعات خودرو با جنس های مختلف در سلام گرافیک قابل انجام است.

مشاوره بسته بندی آلومینیومی

4/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *