طراحی بسته بندی پارچه‌ای

با بسته بندی پارچه آشنایی دارید؟ به نظر شما طراحی بسته بندی پارچه ای (fabric-packaging-design) برای چه محصولاتی مناسب است؟ آیا تا به حال به ذهن شما رسیده است که برای بسته بندی از پارچه ای استفاده شود؟ برخی از محصولات از برند و کیفیت بالایی برخوردارند که بهتر است برای طراحی بسته بندی آن از پارچه استفاده شود. البته لازم است بدانید که علاوه بر بسته بندی پارچه ای، یک بسته بندی دیگری که می تواند جعبه باشد استفاده می شود. کسب و کار هایی که تحت یک برند فعالیت می کنند، بهتر است برای تمیزی بیشتر کار از بسته بندی پارچه ای استفاده کنند. برای مثال اگر کسب و کار شما یک برند معروف کفش است، بهتر است ابتدا در بسته بندی پارچه ای و سپس در جعبه محصول قرار بگیرد. در طراحی بسته بندی عطر و محصولات لوکس این‌چنینی نیز می‌توان از بسته بندی‌های پارچه ای استفاده کرد. طراحی بسته بندی پارچه نیاز به متخصص دارد که شما می توانید با کارشناس های طراح گرافیک سلام گرافیک در تماس باشید. شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک چندین سال است که در زمینه طراحی بسته بندی فعالیت می کند.

نمونه کار طراحی بسته بندی پارچه‌ای

بهترین نمونه کارهای بسته بندی طراحی شده پارچه‌ای را مشاهده کنید.

سفارش طراحی بسته بندی با جنس پارچه

برای ثبت سفارش بسته بندی پارچه‌ای همین حالا با ما در شرکت خدمات طراحی گرافیک سلام گرافیک تماس حاصل کنید. در گذشته از پارچه برای بسته بندی‌های مختلفی استفاده می‌شد، از بسته بندی کشک گرفته تا دیگر محصولات اما در حال حاضر این نوع جنس برای بسته بندی مواد خوراکی مناسب نیست!

سفارش بسته بندی پارچه ای

خدمات بسته بندی با متریال پارچه

برای دریافت لیست خدمات بسته بندی از مدل پارچه‌ای همین حالا با ما تماس حاصل کنید. تمام فایل‌های لایه باز بسته بندی از قبیل فایل لایه باز بسته بندی اولیه، بسته بندی ثانویه و همچنین گسترده بسته بندی را از ما بخواهید.

تعرفه بسته بندی از نوع پارچه‌ای

تعرفه بسته بندی پارچه‌ای از 3.000.000 تومان تا 10.000.000 تومان می‌تواند باشد. توجه داشته باشید که این هزینه برای طراحی بسته بندی پارچه‌ای است.

تعرفه بسته بندی پارچه ای

بسته بندی پارچه‌ای چیست

بسته بندی چیه و مدل پارچه‌ای آن چیست؟ بسته بندی پارچه‌ای به نوعی از بسته بندی گفته می‌شود که در طراحی و ساخت آن از جنس بسته بندی پارچه استفاده شود باشد. کاربرهای خاصی را از بسته بندی پارچه‌ای می‌توان انتظار داشت که اصلی‌ترین این نوع از بسته بندی را می‌توان بسته بندی کادویی و تجهیزات شیک در نظر گرفت.

توجه داشته باشید که برای زیبایی بیشتر و ایجاد حس لاکچری بودن محصول، عموما طراحان بسته بندی از جنس‌های مختلف برای محصول و بسته بندی استفاده می‌کنند، مثلا برای بسته بندی لباس از جنس پارچه استفاده نمی‌کنند. 

بسته بندی پارچه ای چیست

قرارداد طراحی بسته بندی پارچه‌ای

برای دریافت فایل آماده قرارداد بسته بندی از مدل پارچه‌ای کافی است به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

مشاوره ساخت بسته بندی پارچه‌ای

در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان طراحی بسته بندی دارید با ما تماس بگیرید.

مشاوره بسته بندی پارچه ای

چاپ بسته بندی پارچه‌ای

برای چاپ و پرینت بسته بندی پارچه‌ای می‌توانید از چاپخانه‌های بسته بندی طرف قرارداد با مجموعه سلام گرافیک ارتباط بگیرید. 

چاپ بسته بندی پارچه ای

ایده بسته بندی با جنس پارچه

برای دریافت ایده بسته بندی جذاب، کافی است به تصایور زیر نگاه کنید. توجه داشته باشید که از جنس پارچه برای بسته بندی زغال استفاده کرد و هر ایده‌ای که به ذهنتان می‌رسد را نباید اجرا کرد!

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *