اقتصادی‌ترین قیمت طراحی فاکتور✅ پشتیبانی 24 ساعته
طراحی فاکتور خرید با تحویل فوری✅ طراحی چند اتود رایگان
طراحی با طرح اختصاصی شما✅ ارائه فایل با کیفیت
سابقه قوی در زمینه طراحی✅ رعایت اصول طراحی

طراحی فاکتور

طراحی فاکتور (Invoice Design) یکی از پایه‌های اساسی کسب و کار‌ها در معاملات تجاری است که اطلاعات مختلفی مانند مشخصات فروشنده و خریدار، تاریخ خرید، نوع و تعداد کالا یا خدمات و… در آن درج می‌شود. فاکتور یک سند رسمی محسوب می‌شود که توسط فروشنده به خریدار ارائه و استفاده از آن موجب رسمیت بخشیدن به کسب و کار و افزایش اعتبار آن می‌شود. همچنین طراحی فاکتور خلاقانه به‌عنوان یک ترفند بازاریابی برای رشد و شناخته شدن بیشتر کالا و خدمات ارائه شده یک برند شناخته می‌شود. یکی از راهکار‌های تبلیغاتی که معمولاً برای تاثیر‌گذاری بیشتر به افراد توصیه می‌شود، طراحی پاکت نامه و استفاده از آن هنگام تحویل فاکتور به مشتریان است.

تاریخ بروزرسانی: سپتامبر 11, 2023

سفارش طراحی فاکتور

فاکتور در‌واقع گارانتی و تعهد فروشنده در ازای خدمات ارائه شده است. لذا استفاده از فاکتور و ارائه آن به مشتری، پس از فروش کالا و محصولات یک ضرورت محسوب می‌شود. با گسترش کسب و کار‌های اینترنتی، ساخت فاکتور خدمات آنلاین باعث اعتماد و ترغیب مشتریان برای خرید می‌شود. با توجه به تاثیر فاکتور در بازاریابی و لزوم سفارش اصولی و استاندارد، برای انجام طراحی، می‌بایست به شرکت‌های معتبر در این زمینه مراجعه کنید.

شرکت طراحی فاکتور

طراح فاکتور کیست و چرا باید در انتخاب آن دقت کنیم؟ در حال حاضر می‌توانید شرکت‌های متعددی که در زمینه طراحی و چاپ فاکتور فعالیت دارند را به‌راحتی بیابید. اما آنچه که در طراحی فاکتور تبلیغاتی اهمیت دارد، کیفیت و اثر‌بخشی آن در جذب مخاطب است. بنابراین استفاده از افرادی که تخصص کافی در حوزه گرافیک دارند می‌تواند محصولی مطابق با نیاز صاحبان کسب و کار طراحی کنند. سلام گرافیک یک مجموعه معتبر در زمینه ارائه خدمات طراحی با بهترین کیفیت فعالیت دارد. مشاوره تخصصی برای سفارشات، برگزاری دوره‌های آموزشی برای علاقه‌مندان به حوزه گرافیک و پاسخگویی در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بخشی از خدماتی است که در این مجموعه به مشتریان ارائه می‌شود. برای طراحی فاکتور و دیگر اقلام ست اداری در تهران مانند سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه و … با کارشناسان ما در شرکت طراحی سلام گرافیک تماس بگیرید.

بهترین طراحی فاکتور

استفاده از طرح فاکتور آماده توسط بسیاری از کانون‌های تبلیغاتی و عدم توجه به اصول طراحی استاندارد، سبب عدم برخورداری افراد از مزیت‌های یک فاکتور ایده‌آل می‌شود. انتخاب رنگ و سایز مناسب برای فونت در طراحی فاکتور یکی از اصولی است که باید توجه زیادی به آن کرد. همچنین برای انتخاب رنگ در طراحی فاکتور، باید بین قسمت‌های مختلف آن ارتباط منطقی وجود داشته باشد و باعث جذابیت شود. عدم استفاده از رنگ یا استفاده از یک رنگ خاص به تنهایی، می‌تواند زیبایی فاکتور را کاهش دهد. همچنین توجه به نوع فاکتور مانند رسمی یا غیر‌رسمی، سایز و گزینه‌های مورد نیاز برای درج، از دیگر اصول طراحی فاکتور هستند که باید دقت کافی را برای رعایت آن‌ها به‌خرج داد. 

طراحی فاکتور حرفه ای

ارائه فاکتور رسمی یکی از دلایلی است که موجب ترغیب افراد برای خرید می‌شود. ایجاد اعتماد برای مشتریان مهمترین خصوصیت فاکتور حرفه‌ای به‌حساب می‌آید. طراحی فاکتور با فتوشاپ، ایلستریتور، کورل و سایر نرم‌افزار‌هایی که در حوزه گرافیک وجود دارند، برای ایجاد طرح‌های حرفه‌ای و منحصر‌به‌فرد بسیار ضروری است. از دیگر مواردی که باید در طراحی حرفه‌ای به آن توجه کنید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از نام برند و فروشگاه در فاکتور
 • قرار دادن تمام اِلمان‌های ضروری مانند تاریخ، نوع کالا، تعداد و قیمت
 • تناسب میان طرح فاکتور با نوع شغل و حوزه فعالیت
 • درج جزئیات شرکت آدرس و شماره تماس

تیم طراحی فاکتور

با وجود گزینه‌های متعدد، باید در انتخاب یک شرکت که تجربه و تخصص کافی در زمینه طراحی داشته باشد، نهایت دقت را داشت. سلام گرافیک یک مجموعه معتبر در زمینه ارائه خدمات گرافیکی مانند طراحی فاکتور آنلاین، طراحی لوگو، چاپ سه‌بعدی، طراحی اینفوگرافیک و… است. از ویژگی‌های تیم طراحی این مجموعه در طراحی فاکتور، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی پیش فاکتور
 • طراحی فاکتور با فتوشاپ و نرم‌افزار‌های حرفه ای طراحی
 • ارائه نمونه طراحی فاکتور
 • ساخت فاکتور خدمات آنلاین برای فروشگاه‌های اینترنتی
 • دریافت کمترین هزینه طراحی فاکتور

طراحی فاکتور چیست؟

طراحی فاکتور یکی از الزاماتی است که برای هر کسب و کاری وجود دارد. فاکتور‌ها دارای قالب‌بندی مشخصی هستند و قسمت‌های مختلف آن با توجه به خلاقیت طراح یا نیاز مشتری دیزاین می‌شوند. بسیاری از شرکت‌ها با توجه به نیاز خود، اقدام به طراحی پیش فاکتور (Preform Invoice) می‌کنند که طراحی آن می‌تواند تا حد زیادی در جلب نظر مشتریان موثر باشد. وجود برخی موارد مانند مشخصات خریدار و فروشنده، تاریخ خرید، نوع کالا یا خدمات، قیمت هر واحد خریداری شده، قیمت کل، محل مهر و امضا در همه فاکتور‌ها ضروری است که باید در طراحی آن لحاظ شوند. برخی جزئیات نیز وجود دارند که معمولا در فاکتور‌های رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرند:

 • استفاده از لوگو برند
 • درج کد اقتصادی فروشگاه
 • درج شماره سریال فاکتور
 • درج تخفیفات و مالیات
 • وجود محل امضا برای خریدار

طراحی فاکتور شیک

با استفاده از نرم‌افزار ورد (word) می‌توانید به‌راحتی یک فاکتور ساده را ایجاد کنید. اما استفاده از یک نرم افزار طراحی فاکتور مانند فتوشاپ، در ایجاد یک محصول متمایز و زیبا بسیار موثر باشد. طراحی فاکتور خلاقانه یکی از خدماتی است که در مجموعه سلام گرافیک ارائه می‌شود. طراحی فاکتور شیک، نیازمند مهارت و توانایی در بکار‌گیری برخی اصول زیر است:

 • استفاده از لوگو و عکس در طراحی فاکتور
 • انتخاب ابعاد صحیح فاکتور براساس نیاز مشتری
 • استفاده از رنگ جداگانه برای هر برگه فاکتور
 • استفاده از نام برند در پس‌زمینه فاکتور

طراحی فاکتور ارزان

بسیاری از شرکت‌ها هنگام ارائه قیمت طراحی فاکتور، هزینه‌های غیر‌منصفانه‌ای را دریافت می‌کنند. تعرفه طراحی براساس پارامتر‌های مختلفی تعیین می‌شود. برای نمونه تعرفه طرح فاکتور آماده با طراحی کامل آن بسیار متفاوت است و با ارائه ایده برای طراحی فاکتور هزینه بیشتری دریافت می‌کنند. یکی از ویژگی‌های سلام گرافیک، دریافت کمترین هزینه و طراحی فاکتور ارزان است. مواردی که به‌طور معمول در محاسبه قیمت لحاظ می‌شوند، با توجه به نیاز مشتری و جزئیات طراحی می‌تواند متفاوت باشد:

 • نوع فاکتور (رسمی، غیر‌رسمی، آنلاین)
 • ابعاد فاکتور (A4، A5)
 • پیچیدگی و زمان مورد نیاز برای اجرای طرح

مدت زمان طراحی فاکتور چقدر است؟

زمان مورد نیاز برای طراحی یک فاکتور به حجم کار و نوع سفارش مشتری بستگی دارد که این زمان در سلام گرافیک معمولاً بین ۱ الی ۳ روز است.

آیا پس از اتمام سفارش طراحی فاکتور، امکان ویرایش مجدد آن وجود دارد؟

یکی از تعهداتی که سلام گرافیک نسبت‌به مشتریان خود اجرا می‌کند، امکان اصلاح و ایجاد تغییرات تا زمان تایید آن توسط مشتری است.

چرا نیاز به طراحی فاکتور داریم؟

دلایل و موارد مختلفی وجود دارد که استفاده کردن از فاکتور برای مجموعه‌های گوناگون را توجیح می‌کند. اولین مورد را می‌توان موارد حساب و کتاب خود آن مجموعه در نظر گرفت. یک شرکت یا یک مغازه در حالت کلی باید برای تمامی خدمات و سرویس‌هایی که به مجموعه‌های گوناگون ارائه می‌دهد فاکتور صادر کند.

عدم استفاده از فاکتور مناسب با طراحی گرافیکی حرفه‌ای می‌تواند مشکلات مختلفی را برای مجموعه شما پیش بیاورد. اصلی‌ترین دلیل این مشکل را می‌توان عدم حس اعتماد خریدار یا استفاده کننده از خدمات طراحی فاکتور در نظر گرفت.

از جمله دلایل استفاده از خدمات طراحی فاکتور مجموعه سلام گرافیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی حرفه‌ای و با کیفیت فاکتور
 • قیمت مناسب طراحی فاکتور
 • طراحی در مدت زمان کوتاه
 • طراحی توسط طراحان با سابقه
 • وجود تنوع در طراحی گرافیکی فاکتور
 • رعایت اصول حرفه‌ای ساخت فاکتور
 • و…

همه کسب و کارها را می‌توان گفت که نیاز به فاکتور دارند، ارائه فاکتور به مشتری یکی از اصلی‌ترین مواردی است که هر بیزینس و یا حتی مغازه دار باید به آن توجه داشته باشد. برای ساخت فاکتور در تهران با ما تماس بگیرید.

استفاده کردن از این المان‌ها می‌تواند باعث افزایش جذابیت فاکتور و همچنین افزایش مدت زمان نگهداری فاکتور توسط مشتری شود که خود این یک شیوه تبلیغات کم هزینه است. 

4/5 - (7 امتیاز)

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *