چاپ فاکتور به صورت تخصصی و با بالاترین کیفیت را تجربه کنید. فاکتور یکی از اقلام اداری است که باید دارای طراحی و چاپ حرفه‌ای باشد. چاپ فاکتور یکی از کارهایی است که تیم استودیو طراحی گرافیک با استفاده از بهترین دستگاه‌های چاپ فاکتور به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهد. چاپ فاکتور کاغذی، چاپ فاکتور کربن دار و کربن لس، ساخت فاکتور رسمی و ساده و… را پس از دیزاین فاکتور باکیفیت با تیم سلام گرافیک تجربه کنید. قیمت‌های چاپ فاکتور تحت نظر متخصصان مجموعه سلام گرافیک و با استانداردهای تعیین شده مشخص می‌شود.

قیمت چاپ فاکتور

قیمت چاپ فاکتور به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان هزینه ثابتی برای آن در نظر گرفت. به عنوان مثال تک برگ بودن و دو یا سه برگه بودن فاکتور یکی از این عوامل است. همچنین اگر فاکتور کاربن دار یا بدون کاربن  باشد، هزینه متفاوتی خواهد داشت. فاکتورهای بدون کاربن، جزو محبوب‌ترین و رایج‌ترین فاکتورها محسوب می‌شوند. زمانی که از این فاکتورها استفاده می‌کنید به قرار دادن کاربن نیاز نخواهید داشت. جنس و رنگ کاغذ، تعداد ، تعداد صفحات فاکتور، سایز فاکتور و… از دیگر موارد تاثیرگذار بر تعرفه چاپ فاکتور هستند. فراموش نکنید که برای برآورد هزینه نهایی، باید قیمت طراحی فاکتور را نیز در نظر داشته باشید.

سفارش چاپ فاکتور

اگر می‌خواهید فاکتور سفارشی خود را داشته باشید، ابتدا باید طراحی و دیزاین فاکتور را به یک شرکت گرافیکی بسپارید؛ سپس طرح را تحویل چاپخانه دهید تا کار نهایی به شما تحویل داده شود. اگر دغدغه پیدا کردن چاپخانه معتبر را دارید، سلام گرافیک این مشکل را برطرف کرده است. در صورتی که این مجموعه کار طراحی فاکتور را انجام دهد، لازم نیست دنبال چاپخانه بگردید؛ زیرا سلام گرافیک با چاپخانه‌های معتبر و با سابقه در ارتباط است. تیم چاپ این مجموعه تلاش می‌کند بهترین نوع چاپ و پرینت را برای شما ارائه دهد و رضایت شما را کسب نماید. شما می‌توانید نمونه فاکتور طراحی شده را در سایت سلام گرافیک مشاهده کنید. همچنین می‌توانید قبل از دریافت نهایی موکاپ فاکتور را که توسط طراح ارائه می‌شود مشاهده نمایید تا از کیفیت طرح راضی باشید.

شرکت چاپ فاکتور

فاکتور یکی از گزینه‌هایی است که می‌توانید با آن مجموعه خود را به دیگران معرفی کنید؛ پس باید کار چاپ آن را به یک چاپخانه معتبر بسپارید تا خدمات با کیفیتی به شما ارائه کنند. سلام گرافیک روابط کاری گسترده‌ای با بهترین چاپخانه‌ها دارد که می‌توانند در زمان مقرر بهترین خدمات چاپ و پرینت انواع فاکتور را به شما ارائه دهند. همچنین

خدمات پرینت فاکتور

سلام گرافیک، خدمات پرینت فاکتور را با قیمتی مناسب ارائه می‌دهد تا خیال خود را از نرخ چاپ فاکتور راحت کنید. شما می‌توانید با سفارشی کردن فاکتور، طرح مخصوص به خود را داشته باشید؛ به عنوان مثال انتخاب سایز، رنگ و جنس کاغذ به سلیقه خود امکان‌پذیر است. همچنین می‌توانید از خدمات جانبی مانند سرچسب و پرفراژ بهره‎مند شوید.

روش های پرینت و چاپ فاکتور

چاپ فاکتور به روش‌های گوناگونی مانند چاپ پلات تقسیم می‌شود که رایج‌ترین آن‌ها چاپ افست و چاپ دیجیتال است. هرکدام از این روش‌ها کاربرد متفاوتی دارند و شامل مزایا و معایبی هستند.

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال، یکی از آسان‌ترین روش‌های چاپ نسبت به چاپ پلکسی است که در آن جوهر به طور مستقیم بر روی سطح قرار می‌گیرد. در این روش، تنها از رنگ‌های سیاه و سفید و CMYK می‌توان استفاده کرد. از مزایای این نوع چاپ، امکان تغییر اطلاعات است و می‌توانید فاکتورهای مختلفی را چاپ کنید. اما یکی از معایب این چاپ این است که توان کمتری برای متریال‌های مختلف دارد.

چاپ افست

چاپ افست، از رایج‌ترین روش‌های چاپ برای محصولاتی با تیراژ بالا مانند روزنامه است که می‌توان از انواع مختلف کاغذ بهره برد. کیفیت این نوع چاپ در مقایسه با چاپ سیلک، بسیار بالا است؛ اما فرایند زمان‌بری دارد و برای محصولات با تیراژ پایین مقرون‌به‌صرفه نیست.

در این چاپ از رنگ‌های مختلف می‌توان استفاده کرد. یکی از معایب استفاده از چاپ افست عدم امکان تغییر اطلاعات دستگاه است.

سایز مناسب برای پرینت فاکتور

فاکتورها سایز مختلفی دارند و با توجه به کاربردی که دارند، از سایزهای متفاوتی بهره‌مند هستند؛ به عنوان مثال سایز فاکتورهای رسمی مالیاتی A4 است. البته سایز A5 نیز در فاکتورهای رسمی استفاده می‌شود. در فاکتورهای معمولی نیز سایزهای B4  و B5 به کار می‌روند. به طور کلی سایزهای مورد استفاده در فاکتور به شرح زیر است:بهترین چاپخانه برای چاپ فاکتور ارزان کدام است؟

در صورتی که طراحی فاکتور در مشهد از سوی سلام گرافیک صورت بگیرد، پیگیری کارهای چاپخلنه نیز بر عهده شرکت خواهد بود و دیگر نیازی نیست به دنبال چاپخانه ارزان بگردید. سلام گرافیک با چاپخانه‌های باسابقه و قیمت مناسب همکاری می‌کند.قیمت چاپ فاکتور در تهران چقدر است؟

برای اطلاغ از قیمت طراحی فاکتور تهران + هزینه چاپ آن تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)