قیمت طراحی فاکتور

قیمت طراحی فاکتور چیست؟ قیمت طراحی فاکتور مقدار هزینه‌ای است که طراح با توجه به کار صورت گرفته از شما دریافت می‌کند. تعرفه دیزاین فاکتور در سال‌های جدید متفاوت است و بر اساس پارامترهایی تعیین می‌شود. مشاهده لیست قیمت طراحی فاکتور اختصاصی به شما این امکان را می‌دهد که با دید باز اقدام به سفارش طراحی فاکتور کنید. شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک یکی از بهترین شرکت‌های طراحی فاکتور است. برای اطلاع از جزئیات تعرفه‌های مرتبط با طراحی با ما تماس بگیرید.

قیمت انواع مدل‌های فاکتور

طراحی فاکتور براساس رسمی یا غیر رسمی بودن، چاپی یا آنلاین بودن، سربرگ دار یا بدون سربرگ قیمت‌های متفاوتی دارد. قیمت انواع طراحی سربرگ را در ادامه مشاهده می‌کنید.  

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی فاکتور رسمی

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی فاکتور آنلاین

2/000/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی فاکتور سربرگ دار

2/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی فاکتور کاربن لس

2/500/000 تومان

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی فاکتور

طراحی فاکتور در عصر حاضر بین اکثر کسب و کارها چه بزرگ و چه کوچک رواج پیدا کرده است. زیرا صاحبان مشاغل به خوبی می‌دانند که فاکتور چه نقش مهمی در اعتمادسازی نزد مشتریان دارد. مولفه‌های مختلفی بر هزینه طراحی برگه خرید موثر هستند که مهم‌ترین آن‌ها در ادامه بیان می‌شوند.

طرح‌های اولیه و ادیت نهایی پروژه

شرکت‌های گرافیکی در آغاز کار طراحی فاکتور چند نمونه طرح اولیه را به کارفرما نشان می‌دهند تا سلیقه او را بسنجند و بر اساس آن چیزی که در ذهن دارد، کار دیزاین را آغاز کنند. پس از این‌که مرحله مقدماتی دیزاین به پایان رسید، تیم گرافیکی طرح‌های اولیه را به مشتری نشان می‌دهند.

اگر کار در همان مرتبه اول مورد تایید مشتری قرار بگیرند، مسلماً قیمت طراحی فاکتور کاهش می‌یابد. در طرف مقابل هر چه‌قدر که تعداد دفعات ویرایش بیشتر باشد، کارفرما باید هزینه زیادتری را پرداخت نماید.

طراحی فوری

یکی از اصلی‌ترین پارامترهای تاثیرگذار در قیمت طراحی برگه خرید مدت زمانی است که گرافیست به انجام دیزاین می‌پردازد. همچنین ارائه ضرب‌العجلی و فوری پروژه نیز نرخ را افزایش می‌دهد؛ زیرا تیم گرافیکی باید بدون استراحت و به صورت فشرده کار کنند.

نوع درخواست مشتری

اصولاً قیمت طراحی بنر و سایر امور گرافیکی بستگی به نوع تقاضای مشتری دارد، طراحی فاکتور نیز این قاعده مستثنی نیست. این که مشتری خواهان طراحی فاکتور رسمی یا پیش فاکتور باشد، بر هزینه نهایی تاثیرگذار هستند. دیزاین هر کدام از این دو مورد از نظر رنگ‌بندی، انتخاب فونت، مدل‌های سفارشی و غیره فرق می‌کند که این امر باعث متفاوت شدن هزینه نهایی پروژه خواهد شد.

میزان مهارت و تخصص گرافیست

بدیهی است که یکی از عواملی که در قیمت سفارش طراحی فاکتور نقش دارد، میزان مهارت طراح است. طراحان ماهر و باتجربه دستمزد بیشتری را برای ارائه خدمات خود در نظر میگیرند زیرا این افراد  به دلیل دانش و تخصص بالا کار دیزاین را به بهترین شکل و در سطح کیفی بالا انجام می دهند.

کیفیت نمونه کار

کیفیت طراحی از مهمه‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت ساخت فاکتور محسوب می‌شود. اگر می‌خواهید از کیفیت بالای کار طراحان گرافیک اطمینان یابید، پیش از عقد قرارداد درخواست نمونه طراحی فاکتور کنید.

هزینه های مربوط به چاپ کار

پس از طراحی فاکتور، قدم بعدی چاپ آن است مگر آنکه بخواهید از فاکتورها در پلتفرم‌های آنلاین استفاده کنید. هزینه چاپ فاکتور را چاپخانه مشخص می‌کند. سلام گرافیک خود با چاپخانه‌ای حرفه‌ای در حال فعالیت است. بنابراین دیگر نیازی نیست شما به دنبال چاپخانه بگردید. هزینه نهایی که از سوی تیم به شما اعلام می‌شود، هزینه طراحی و چاپ نهایی است. 

بسته به تخصص و سوابق کاری شرکت یا تیم طراحی گرافیک، هزینه‌ها متغیر است. اما هزینه طراحی فاکتور در تهران با سایر شهرها مانند طراحی فاکتور در شهر مشهد توسط سلام گرافیک یکسان است.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *