طراحی بسته بندی کرافت چیست؟ با بسته بندی کرافت آشنایی دارد؟ منظور از طراحی بسته بندی کرافت، طراحی بسته بندی به وسیله کاغذ کرافت است. اگر یک بسته بندی با استفاده از مقوای کرافت ساخته و طراحی شود، به آن بسته بندی کرافت گفته می‌شود. بهتر است با کارشناس های طراح گرافیک شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک همراه باشید تا نکاتی جالب در رابطه با طراحی بسته بندی کرافت (kraft-packaging-design) به شما بگوییم. اتحادیه اروپا تا سال 2025 به بازاریان فرصت داده است تا بسته بندی محصول خود را از نوع کرافت پیاده سازی کنند. زیرا جنس بسته‌بندی کرافت قابل بازیافت است و ضرری به طبیعت نمی رسانند. با توجه به اهداف ساخت بسته بندی، می‌توان از متریال مختلفی استفاده کرد.

البته این قانون بدین معنا نیست که کسی اجازه استفاده از بسته بندی نایلونی یا بسته بندی سلفونی را ندارد. هرکسی می تواند از این نوع بسته بندی استفاده کند اما باید 50 درصد مالیات بپردازد. پس بهتر است سریع تر به سمت طراحی بسته بندی کرافت بروید. این نوع طراحی بسته بندی به طبیعت محیط اطراف شما ضرر کمتری می رساند و قابلیت بازیافت شدن دارد. شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک می تواند برای بسته بندی کرافت راهنمایی های لازم را برای شما داشته باشد.

نکته دیگری که در بسته بندی کرافت باید به آن اهمیت دهید، ارتباط مستقیم کاغذ کرافت با محصول شماست. کرافت نباید به طور مستقیم با محصول شما در ارتباط باشد. ضررهایی را به محصول شما ممکن است برساند. درنتیجه بین بسته بندی کرافت و محصول از سلفون های به خصوص استفاده می کنیم.

سفارش طراحی بسته بندی کرافت

در صورتی که نیاز به ثبت فوری سفارش طراحی بسته بندی با کاغذ گرافت دارید، کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید. 

خدمات طراحی بسته بندی کرافت

خدمات طراحی بسته بندی با جنس بسته بندی کرافت را از مجموعه سلام گرافیک بخواهید. بهترین کیفیت چاپ بسته بندی با کاغذ کرافت را با شرکت طراحی بسته بندی سلام گرافیک تجربه کنید.

نمونه بسته بندی کرافت

چند نمونه کار طراحی بسته بندی کرافت انجام شده توسط شرکت سلام گرافیک را مشاهده کنید. شاید ایده‌های بسته بندی مناسبی برای طراحی بسته بندی خود پیدا کنید.

نمونه بسته بندی کرافت

بسته بندی کرافت چیست؟

بسته بندی کرافت به نوعی از بسته بندی گفته می‌شود که در آن از جنس کرافت به عنوان متریال اولیه بسته بندی کرافت استفاده می‌شود. به نوعی می‌توان گفت زمانی که طراح بسته بندی از این جنس یعنی کاغذ کرافت برای طراحی گسترده بسته بندی استفاده می‌کند، آن بسته بندی را بسته بندی کرافت می‌گویند.

تعرفه طراحی بسته بندی کرافت

هزینه و نرخ طراحی بسته بندی کرافت وابسته به میزان گرماژ کاغذ کرافت وابستگی زیادی دارد، همچنین اندازه بسته بندی و مواردی از این دست می‌تواند در نرخ نهایی تاثیرگذار باشد. توجه داشته باشید که رعایت کردن قوانین طراحی بسته بندی و همچنین اصول طراحی بسته بندی را رعایت می‌کند. همچنین ابزارهایی که با آن بسته بندی انجام می‌شود در تعرفه نهایی دخیل هستند.

4/5 - (3 امتیاز)