با طراحی بسته بندی تتراپک (tetrapak-packaging-design) آشنا هستید؟ جالب است بدانید بسته بندی تتراپک برای محصولاتی مانند شیر، آبمیوه، خامه و … مورد استفاده قرار می گیرد. بسته بندی تتراپک با بسته بندی پلاستیکی متفاوت است. تتراپک یکی از انواع جنس های بسته بندی بوده که از چندین لایه ساخته شده است. البته توجه داشته باشید که خود تتراپک شامل مدل های مختلفی است و به نسبت محصولی که قرار است در بسته بندی قرار بگیرد، تعداد لایه و ضخامت جنس تتراپک متغیر است. یکی از مهم ترین برتری های جنس بسته بندی تتراپک به نسبت دیگر بسته بندی ها، استفاده چندین لایه مقوا در این نوع بسته بندی است. چندین لایه مقوا در این بسته بندی باعث شده است که از رطوبت به داخل آن نتواند نفوذ کند. از این بسته بندی‌ها برای آبمیوه‌ها استفاده می‌شود و نمی‌توان در بسته بندی روغن از این جنس استفاده کرد. اگر نمی دانید که سفارش طراحی بسته بندی تتراپک برای محصول شما مناسب است یا خیر، می توانید با کارشناس های گروه گرافیک سلام گرافیک در تماس باشید.

نمونه کار بسته بندی با جنس تتراپک

نمونه کار طراحی بسته بندی تتراپک طراحی شده توسط استودیو طراحی بسته بندی سلام گرافیک، با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت را از ما بخواهید. بهترین ایده‌های بسته بندی از جنس تتراپک. 

سفارش طراحی بسته بندی تتراپک

سفارش ساخت بسته بندی از نوع تتراپک با کمترین هزینه را از سلام گرافیک بخواهید. سفارش بسته بندی قهوه در بسته بندی های خلاقانه تتراپک را می‌توانید به کارشناسان سلام گرافیک بسپارید.

سفارش آنلاین بسته بندی تتراپک

خدمات بسته بندی از نوع تتراپک

خدمات طراحی بسته بندی تتراپک نیاز دارید؟ استودیو طراحی بسته بندی سلام گرافیک در خدمت شماست. برای دریافت آموزش حرفه‌ای طراحی بسته بندی می‌توانید به لینک قبل مراجعه کنید.

تعرفه بسته بندی تتراپک

بسته بندی چیه و بسته بندی تتراپک چیه؟ بسته بندی تتراپک در حالت کلی هزینه کمتری نسبت به دیگر انواع بسته بندی دارد و به نوعی می‌توان گفت که هزینه و نرخ طراحی بسته بندی تتراپک با فرآیند چاپ بسته بندی تتراپک هزینه کمتری را شامل می‌شود. طراحی کاراکتر بسته بندی تاثیر زیادی روی قیمت نهایی دارد.

هزینه بسته بندی تتراپک

بسته بندی تتراپک چیست

بسته بندی تتراپک یکی از انواع رایج بسته بندی نوشیدنی‌ها مانند طراحی بسته بندی عرقیات، آبمیوه، شیر و… است که هزینه کمتری نسبت به دیگر انواع بسته بندی دارد. بسته بندی تتراپک به دلیل ساختار مناسب و همچنین کاهش قیمت بسته بندی، در حال حاضر استفاده فراوانی از آن می‌شود.

از ویژگی‌های این نوع از بسته بندی‌های مقرون به صرفه می‌توان به هزینه ارزان آن و همچنین طول عمر ماده غذایی اشاره کرد. 

این نوع از بسته بندی‌ها عموما برای بسته بندی مواد مصرفی غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

بسته بندی تتراپک چیست

قرارداد بسته بندی تتراپک را چگونه ببندیم؟

بندهای قرارداد بسته بندی می‌تواند متفاوت باشد، به همین منظور پیشنهاد می‌کنیم پس از دانلود فایل قرارداد حتما ویرایشات مناسب را انجام دهید.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم حتما علائم روی بسته بندی را هم در فایل قرارداد بسته بندی بیاورید.

مشاوره برای ساخت بسته بندی تتراپک

برای دریافت مشاوره رایگان بسته بندی از نوع جنس تتراپک کافی است که همین حالا با ما تماس بگیرید. از طرا حی تا پیاده سازی گسترده بسته بندی تا پیش بردن مراحل چاپ و پرینت بسته بندی با شما همراهیم.

مشاوره بسته بندی تتراپک

اصول بسته بندی تتراپک اصول بسته بندی تتراپک

 چاپ بسته بندی تتراپک

چاپ بسته بندی تتراپک

توجه داشته باشید که هزینه چاپ این جنس بسته بندی در بجنورد با دیگر شهرها می‌تواند متفاوت باشد.

3/5 - (3 امتیاز)