طراحی بسته بندی عرقیات

طراحی بسته بندی عرقیات باید به چه صورتی باشد؟ بسته بندی عرقیات اگر به درستی و برای هر نوع محصول با توجه به کارکرد و کارایی آن محصول باشد می‌تواند در روند فروش محصول تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. اگر طراحی بسته بندی گلاب به صورت درست و مناسب اجرا شود می‌تواند فروش چندین برابری را برای شما به ارمغان آورد. بسته بندی عرقیجات در صورتی که به صورت حرفه‌ای طراحی شود می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در فروش انواع عرقیات داشته باشد. شرکت سفارش بسته بندی سلام گرافیک با بیش از 10 سال تجربه در زمینه طراحی بسته بندی آماده ارائه مشاوره طراحی بسته بندی و اطلاع از قیمت طراحی بسته بندی است. بهترین شرکت گرافیک با شماست.

نمونه بسته بندی عرقیات 

نمونه بسته بندی های مختلف عرقیات که توسط طراح بسته بندی سلام گرافیک پیاده سازی شده، در این بخش درج شده است. می توانید با مشاهده نمونه کارها، طرح حدودی خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هرکدام از طرح های زیر بنا به طرح و جنس بسته بندی توسط ابزار بسته بندی خاص خود پیاده سازی شده است.

سفارش بسته بندی عرقیات با سلام گرافیک

سلام گرافیک سفارش طراحی بسته بندی عرقیات را می پذیرد. برای سفارش بسته بندی عرقیات سلام گرافیک می توانید با شماره تلفن 09355054580 تماس بگیرید.

کارشناس های سلام گرافیک قبل از ثبت سفارش بسته بندی به شما مشاوره بسته بندی می دهند.  در این جلسه می توانید از طراح درخواست کنید تا پس از اتمام پروژه، گسترده بسته بندی را در اختیار شما قراردهد.

طراحی بسته بندی عرقیات

مشاوره بسته بندی رایگان عرقیات

سلام گرافیک در راستای رضایت کاربر و مشتریان خود، مشاوره آنلاین به صورت رایگان در اختیار شما قرارداده است. مشاوره بسته بندی عرقیات از کارشناس های بسته بندی حرفه ای سلام گرافیک هستند که بیش از 9 سال در این زمینه فعالیت دارند. می توانید با متخصص های بسته بندی سلام گرافیک تماس بگیرید و مشاوره رایگان خود را دریافت کنید. 

چاپ پکیجینگ عرقیات

برخی از محصولات مانند عرقیات نوع خاصی دارند. برای مثال بطری عرقیات به صورت استوانه ای است . بسته بندی آن به صورت منحصر به فرد پیاده سازی می شود. در نتیجه هنگام چاپ بسته بندی باید به طرح و نوع پیاده سازی آن توجه کنید تا نتیجه کار و چاپ آن مشکل دار نشود. در صورتی که فرایند طراحی بسته بندی عرقیات شما با سلام گرافیک بوده است، می توانید برای چاپ بسته بندی عرقیات به سلام گرافیک درخواست خود را اعلام کنید و فرایند چاپ بسته بندی را به مجموعه ما بسپارید. در هنگام چاپ بسته بندی باید به کامل بودن علائم بسته بندی هم توجه کرد. 

ظروف بسته بندی عرقیات

ایده یابی برای بسته بندی عرقیات با استودیو سلام گرافیک

سلام گرافیک نمونه کارهای مختلف را در زمینه بسته بندی عرقیات پیاده سازی کرده است. در نتیجه کارشناس های سلام گرافیک می توانند ایده بسته بندی های زیادی را در حوزه عرقیات برای شما ارسال کنند. با کارشناس های بسته بندی عرقیات سلام گرافیک تماس بگیرید و نمونه های مختلفی را برای پیداکردن ایده موردنظر عرق گیاهی خود پیدا کنید. 

قوانین های بسته بندی عرقیات

از قوانین بسته بندی عرقیات چه می دانید؟ استاندارد های لازم برای پیاده سازی یک بسته بندی عرق گیاهی به چه صورت است؟ مجتبی ملاکی، کارشناس ارشد استودیو سلام گرافیک از این قوانین می گوید.

چرا بسته بندی عرقیات با استودیو سلام گرافیک؟

سلام گرافیک بیش از 9 سال است که در زمینه بسته بندی فعالیت می کند و نمونه کارهای حرفه ای مختلفی را ارائه داده است. در این پادکست به معرفی بیشتر مجموعه بسته بندی سلام گرافیک پرداخته ایم. 

سلام گرافیک بسته بندی اولیه، بسته بندی ثانویه یا لیبل بسته بندی را انجام می دهد. بنا به نیاز خود در جلسه به طراح های بسته بندی اعلام کیند. 

بسته بندی عرقیات بین 5 تا 7 روز کاری زمان می برد. 

faq

اصول بسته بندی عرقیات 

عرقیات جزء بسته بندی های موادغذایی به حساب می آید. در نتیجه نیاز به تاییدیه سازمان سلامت، نشان استاندارد و برخی علائم بسته بندی مهم غذایی دارد. اصول بسته بندی عرقیات بنا به هر محصولی با دیگری متفاوت است.طراح های بسته بندی باید به اصول بسته بندی هر نوع محصولی آگاه باشند تا پیاده سازی طرح بسته بندی به صورت درستی انجام شود. 

طراحی شیشه گلاب

قرارداد بسته بندی عرقیات با سلام گرافیک

پس از اینکه سفارش خود را با سلام گرافیک ثبت کند، قرارداد بسته بندی توسط کارشناس های سلام گرافیک برای شما ارسال می شود. مشتریان باید به طور کامل قرارداد بسته بندی را مطالعه کنند و سپس امضای هر دو طرف در قرارداد بسته بندی ثبت می شود. قرارداد بسته بندی به صورت کلی توسط مجموعه پیاده سازی شده است و جزئیات آنچنانی در خود ندارد.

قیمت طراحی بسته بندی عرقیات

قیمت بسته بندی عرقیات بنا به پارامتر های مختلف می تواند تغییر کند. برخی اوقات نیازی به بسته بندی آنچنانی نخواهد بود و با استفاده از طراحی لیبل، بسته بندی آن به پایان می رسد. قیمت بسته بندی عرقیات می تواند بنا به ابزار بسته بندی، جنس بسته بندی، برند کسب وکار، تصویرسازی در بسته بندی، دیزاین کاراکتر در بسته بندی و … تغییر کند. قیمت بسته بندی اصولی عرقیات مجموعه سلام گرافیک از 2 تا 10 میلیون تومان می تواند متغیر باشد. 

بسته بندی عصاره گیاهی

طراحی لیبل بسته بندی عرقیات

طراحی لیبل بسته بندی عرقیات در برخی اوقات مورد نیاز است. برای مثال گاهی اوقات کارفرما اعلام می کند که نیازی به بسته بندی بزرگ و زیادی نداریم. در نتیجه طراحی لیبل بسته بندی می تواند برای بسته بندی عرقیات مناسب باشد. سلام گرافیک بنا به درخواست کارفرما، طراحی لیبل بسته بندی عرقیات را هم انجام می دهد. 

عرقیات چیست؟

عرقیات یکی از رایج ترین شکل های استفاده از گیاهان دارویی است که از ترکیب اسانس یا رایحه گیاهان با آب تشکیل می شود. خواص هر گیاه با دیگری متفاوت است و در نتیجه عرقیات مختلف با خواص های گوناگونی شکل می گیرد.

ایده بسته بندی گلاب

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *