طراحی گواهینامه یکی از مواردی است که برای تمامی رویدادها مانند دوره‌های شغلی، کارگاه‌های آموزشی، کنفرانس‌ها و… ضروری است. یکی از دلایل مهم برای طراحی گواهینامه، جذب بیشتر افراد برای شرکت در دوره‌ها است و باعث افزایش اعتبار مجموعه ارائه‌دهنده آن می‌شود. علاوه‌براین، برخی از انواع دیزاین گواهینامه مانند گواهینامه اعطای نمایندگی و گواهینامه کسب و کار جز اسناد قانونی محسوب می‌شوند. به همین دلیل، طراحی استاندارد گواهینامه از اهمیت بالایی برای افراد و سازمان‌ها برخوردار است. با توجه به لزوم تولید محتوای متنی و گرافیکی در طراحی گواهینامه، باید از افرادی با دقت و تجربه بالا برای این منظور استفاده کرد.

خدمات طراحی گواهینامه

کاربردهای متنوع طراحی گواهینامه در مراکز آموزشی، سنجش امنیت، رویدادهای تجاری و کیفیت استاندارد باعث شده تا در بیشتر مجموعه‌ها مورد استفاده قرار گیرد. همچنین، رسمیت بخشیدن به موسسات و کسب اعتبار برای آن‌ها نیز یکی از دلایل مهم دیگری است که باعث می‌شود طراحی گواهینامه برای سازمان‌های مختلف ضروری شود.

استفاده از طراحی منحصربه‌فرد برای گواهینامه بسیار اهمیت دارد. در همین راستا، دفتر گرافیکی سلام گرافیک در کنار طراحی هویت دیداری برند، طراحی نشان تجاری برند، طراحی قالب برای اینستا، انواع خدمات طراحی گواهینامه را ارائه می‌دهد. رزومه قوی، طراحی اختصاصی، پیاده‌سازی استاندارد، کیفیت و جذابیت بالا، قیمت منصفانه و… از جمله ویژگی‌هایی است که توسط این مجموعه ارائه می‌شود.

شرکت طراحی گواهینامه

به هر میزانی که طراحی گواهینامه اعتبار قانونی داشته باشد، باید موارد امنیتی بیشتری در آن رعایت شود. همچنین، با توجه به میزان اهمیت طراحی گواهینامه، باید در طراحی آن دقت بیشتری کرد تا محتوا و دیگر عناصر آن به‌طور واضح قابل مشاهده باشند. لذا، سپردن طراحی گواهینامه به افراد مبتدی و غیرحرفه‌ای می‌تواند به اعتبار سازمان‌ها لطمه بزند. شرکت طراحی سلام گرافیک با استفاده از گرافیست‌های خبره در زمینه پیاده‌سازی انواع طراحی گواهینامه به یکی از مجموعه‌های بزرگ در این زمینه تبدیل شده است.

بهترین طراحی گواهینامه

گرافیست‌های سلام گرافیک برای پیاده‌سازی بهترین طراحی گواهینامه و سایر طراحی‌های خود مانند طراحی تراکت تبلیغاتی، طراحی ست اداری برند، طراحی کاتالوگ شیک و…، یکسری اصول مشخص را رعایت می‌کنند.

 

  • از متن ساده و کوتاه استفاده کنید

محتوای گواهینامه باید مختصر و مفید باشد و به‌صورت رسمی نوشته شود. به همین دلیل باید از نوشتن جملات پیچیده و نامفهوم خودداری کرده و از فونت‌های متداول استفاده کنید.

 

  • دیزاین گواهینامه را متناسب با فعالیت مجموعه انجام دهید

در طراحی گواهینامه باید حوزه فعالیت موسسه را در نظر گرفت. برای مثال در طراحی گواهینامه موسسات آموزشی می‌توان از رنگ‌های شاد استفاده کرد در حالی‌که، گواهینامه‌های رسمی نباید از فونت و رنگ غیررسمی استفاده کنید.

 

  • طراحی گواهینامه را ساده انجام دهید

سعی کنید از طراحی یک صفحه شلوغ و ناخوانا پرهیز کنید. کادربندی، متن، مهر، امضا و سایر مواردی که در طراحی گواهینامه استفاده می‌شوند باید کاملاً واضح و قابل تشخیص باشند.

 

  • موارد امنیتی را رعایت کنید

طراحی گواهینامه هر چقدر که اهمیت بیشتری داشته باشد، احتیاج به رعایت نکات امنیتی بیشتری دارد تا از خطر جعل شدن در امان بماند. چاپ لوگو و نام سازمان در پس‌زمینه، می‌تواند یکی از راهکارهای مفید در این زمینه باشد.

سفارش طراحی گواهینامه

سفارش طراحی گواهینامه یکی از مهمترین کارهایی است که بسیاری از سازمان‌ها باید آن را انجام دهند. طراحی گواهینامه تنها یک برگه معمولی نیست، بلکه جز اولین الزامات هر سازمانی است که آن را ارائه می‌دهد و باعث جان بخشیدن به هویت آن‌ها می‌شود. لذا، در صورتی‌که قصد دارید یک مجموعه حرفه‌ای در این زمینه به نظر برسید، طراحی گواهینامه شیک و منحصربه‌فرد را باید در اولویت خود داشته باشد.

مراحل سفارش طراحی گواهینامه به آسانی و در کمترین زمان ممکن قابل انجام است و تنها با چند کلیک می‌توانید سفارش خود را در این مجموعه ثبت کنید. برخلاف سایر سایت‌هایی که پشتیبانی خوبی به مشتری ارائه نمی‌دهند، در این مجموعه پشتیبانی را به معنای واقعی کلمه تجربه خواهید کرد. کیفیت بالا و گارانتی خدمات ارائه شده توسط سلام گرافیک باعث شده تا مشتریان نیز برای ادامه همکاری و انجام دیگر سفارشات طراحی با این مجموعه ترغیب شوند.

سفارش آنلاین طراحی گواهینامه

مزایای سفارش آنلاین طراحی گواهینامه مانند امکان مشاهده نمونه کارها، مقایسه کیفیت خدمات ارائه شده، مشاهده قیمت‌ها و… باعث شده تا بیشتر سازمان‌ها این روش را نسبت‌به مراجعه حضوری ترجیح دهند. همچنین، سهولت ثبت سفارش آنلاین طراحی گواهینامه در زمان کوتاه، باعث رغبت بیشتر افراد به استفاده از این روش شده است. از این رو، سلام گرافیک نیز انواع خدمات طراحی گواهینامه را در محیط وب برای مشتریان خود ارائه مهیا کرده است تا افراد ضمن مشاهده نمونه کارهای متعدد این مجموعه، امکان ثبت سفارش آنلاین طراحی گواهینامه را به‌راحتی داشته باشند.

سفارش گواهینامه حرفه ای

برای طراحی گواهینامه حرفه‌ای، معمولاً گزینه‌های متعددی مورد توجه قرار می‌گیرند که باعث ایجاد تمایز با نمونه‌های معمولی آن می‌شوند.

 

  • انتخاب یک نرم افزار مناسب

نرم افزارهای طراحی گواهینامه زیادی وجود دارند که توسط افراد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما افرادی‌که به‌صورت حرفه‌ای طراحی گواهینامه را انجام می‌دهند، از نرم‌افزارهای معروفی مانند فتوشاپ برای این منظور استفاده می‌کنند.

 

  • ثبت دقیق اطلاعات

در سفارش گواهینامه حرفه‌ای، باید تمامی اطلاعات مربوط‌به موسسه صادرکننده گواهینامه و فرد یا شرکت دریافت‌کننده آن ذکر شود. در غیر این صورت، طراحی گواهینامه انجام شده، ارزش و اعتبار چندانی نخواهد داشت.

 

  • درج کد اصالت و لوگوی سازمان

درج کد اصالت و آرم و نشان سازمان از مواردی هستند که در طراحی یک گواهینامه استاندارد، نقش مهمی دارند و برای تایید اصالت و جعلی نبودن طراحی گواهینامه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

  • درج تاریخ گواهینامه

قرار دادن محلی برای درج تاریخ اعطا و تاریخ صدور نیز در طراحی گواهینامه بسیار اهمیت دارند. گواهینامه‌هایی که فاقد تاریخ باشند، هیچگونه ارزش و اعتباری برای استفاده ندارند.

 • طراحی امضا برای درج در گواهینامه

یکی دیگر از اقداماتی که می‌توانید انجام دهید تا یک گواهینامه پایان دوره حرفه ای تر داشته باشید، طراحی امضای رسمی و شیک است. 

 

تیم طراحی گواهینامه

برای افراد و سازمان‌های مختلف، استفاده از تیم طراحی گواهینامه باتجربه که از مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشند، بسیار اهمیت دارد. تیم طراحی گواهینامه سلام گرافیک یکی از مجموعه‌های معتبر در زمینه طراحی بیلبورد شیک، طراحی بروشور حرفه‌ای، طراحی لیبل برای محصول و… است که سفارش انواع طراحی گواهینامه را نیز برای شرکت‌های مختلف انجام می‌دهد و از ویژگی‌هایی مانند رزومه قوی، نمونه کارهای متعدد، پاسخگویی سریع، کیفیت بالا و… برخوردار است.

طراحی گواهینامه چیست؟

طراحی گواهینامه یا مجوز، مدرکی است که به‌عنوان پایان یک دوره خاص آموزشی یا علمی به افراد داده می‌شود و اعتبار ویژه‌ای برای کسب موقعیت‌های مختلف شغلی و تحصیلی در طول زندگی دارند. برای موسساتی که خدمات آموزشی و مجوز را ارائه می‌دهند یا مسئول بررسی کیفیت و استاندارد خدمات دیگر شرکت‌ها هستند، طراحی گواهینامه یکی از اصول مهم و جدایی‌ناپذیر محسوب می‌شود. لذا، طراحی گواهینامه باکیفیت به اندازه ارائه خدمات اهمیت دارد و باید به آن توجه شود. اگر قصد دارید این موضوع را به افراد متخصص در این حوزه بسپارید، توصیه ما استفاده از خدمات طراحی گواهینامه سلام گرافیک است.

طراحی گواهینامه شیک

طراحی گواهینامه شیک و جذاب یکی از مواردی است که موجب رسمیت بخشیدن به سازمان می‌شود و افراد بیشتری تمایل به استفاده از آن خواهند داشت. طراحان حرفه‌ای از برخی نکات برای افزایش کیفیت بصری در طراحی گواهینامه استفاده می‌کنند.

 

  • رعایت اصول تایپوگرافی

  • آشنایی با روانشناسی رنگ‌ها

  • بکار بردن اِلمان‌های بصری جذاب

  • استفاده از لوگو و طرح سازمان

  • چیدمان مناسب اجزای صفحه

  • تناسب طراحی گواهینامه با فعالیت‌های سازمان

طراحی گواهینامه ارزان

تعرفه طراحی گواهینامه با توجه به کیفیت طراحی و نوع چاپ آن تعیین می‌شود. به‌طور معمول، طراحی گواهینامه با کیفیت بالا انجام شده و در چاپ آن‌ها از کاغذهایی با گرماژ بالا استفاده می‌شود. به همین دلیل، در تعیین قیمت نهایی طراحی گواهینامه، هزینه بالایی از مشتری دریافت می‌شود. اگر به‌دنبال طراحی گواهینامه با قیمت منصفانه هستید، سلام گرافیک یک گزینه ایده‌آل برای شما خواهد بود. این مجموعه به‌دلیل ارائه صفر تا صد خدمات طراحی و چاپ گواهینامه، هزینه‌های به‌مراتب کمتری را نسبت‌به سایر رقبا دریافت می‌کند.

آیا امکان درخواست برای ویرایش طرح لایسنس وجود دارد؟

در صورتی‌که افراد درخواست ویرایش و ایجاد تغییرات در طرح مورد نظر خود را داشته باشند، گرافیست‌های سلام گرافیک، آن را مطابق با نیاز مشتری تغییر می‌دهند.

طراحی گواهینامه توسط مجموعه سلام گرافیک چقدر طول می‌کشد؟

به‌طور معمول، برای طراحی گواهینامه حرفه‌ای به دو روز زمان نیاز است. با این وجود، در صورت تمایل مشتریان، طراحی سریعتر از زمان مقرر برای آن‌ها انجام می‌شود.

4.5/5 - (2 امتیاز)