طراحی گواهینامه

طراحی گواهینامه یکی از مواردی است که برای تمامی رویدادها مانند دوره‌های شغلی، کارگاه‌های آموزشی، کنفرانس‌ها و… ضروری است. یکی از دلایل مهم برای طراحی گواهینامه، جذب بیشتر افراد برای شرکت در دوره‌ها است و باعث افزایش اعتبار مجموعه ارائه‌دهنده آن می‌شود. علاوه‌براین، برخی از نمونه طراحی گواهینامه مانند گواهینامه اعطای نمایندگی و گواهینامه کسب و کار جز اسناد قانونی محسوب می‌شوند. به همین دلیل، طراحی استاندارد گواهینامه از اهمیت بالایی برای افراد و سازمان‌ها برخوردار است. با توجه به لزوم تولید محتوای متنی و گرافیکی در طراحی گواهینامه، باید از افرادی با دقت و تجربه بالا برای این منظور استفاده کرد.

سفارش طراحی گواهینامه

سفارش طراحی گواهینامه یکی از مهمترین کارهایی است که بسیاری از سازمان‌ها باید آن را انجام دهند. طراحی گواهینامه تنها یک برگه معمولی نیست، بلکه جز اولین الزامات هر سازمانی است که آن را ارائه می‌دهد و باعث جان بخشیدن به هویت آن‌ها می‌شود. لذا، در صورتی‌که قصد دارید یک مجموعه حرفه‌ای در این زمینه به نظر برسید، طراحی گواهینامه شیک و منحصربه‌فرد را باید در اولویت خود داشته باشد.

سهولت ثبت سفارش آنلاین طراحی گواهینامه در زمان کوتاه، باعث رغبت بیشتر افراد به استفاده از این روش شده است. از این رو، سلام گرافیک نیز انواع خدمات طراحی گواهینامه را در محیط وب برای مشتریان خود ارائه مهیا کرده است تا افراد ضمن مشاهده نمونه کارهای متعدد این مجموعه، امکان ثبت سفارش آنلاین طراحی گواهینامه را به‌راحتی داشته باشند.

پلن پایه ساخت گواهینامه

تعداد ادیت: 2 بار

هزینه: 3.000.000 تومان

مدت زمان طراحی: 15 روز

پلن نقره‌ای ساخت گواهینامه

تعداد ادیت: 4 بار

هزینه: 4.000.000 تومان

مدت زمان طراحی: 10 روز

پلن طلایی ساخت گواهینامه

تعداد ادیت: 6 بار

هزینه: 5.000.000 تومان

مدت زمان طراحی: 5 روز

چرا طراحی گواهینامه با سلام گرافیک؟

طراحی تخصصی گواهینامه

تمام اصول دیزاین حرفه ای گواهینامه به طور کامل رعایت می‌شوند.

کیفیت بصری بالا

داشتن ظاهر مناسب گواهینامه از امتیازاتی است که باعث افزایش اثربخشی آن می‌شود.

قابل ویرایش

گواهینامه دیزاین شده با سلام گرافیک قابل ویرایش است.

مواد با کیفیت

سلام گرافیک از باکیفیت ترین مواد برای ساخت گواهینامه استفاده می‌کند.

قیمت عالی

هزینه ای که در ازای دیزاین کردن گواهینامه دریافت می‌شود رقابتی و ارزان است.

نمونه کار قوی

شرکت سلام گرافیک دارای نمونه کار قوی در طراحی گواهینامه است.

شرکت طراحی گواهینامه

به هر میزانی که طراحی گواهینامه اعتبار قانونی داشته باشد، باید موارد امنیتی بیشتری در آن رعایت شود. همچنین، با توجه به میزان اهمیت طراحی گواهینامه، باید در طراحی آن دقت بیشتری کرد تا محتوا و دیگر عناصر آن به‌طور واضح قابل مشاهده باشند. لذا، سپردن طراحی گواهینامه به افراد مبتدی و غیرحرفه‌ای می‌تواند به اعتبار سازمان‌ها لطمه بزند. شرکت طراحی سلام گرافیک با استفاده از گرافیست‌های خبره در زمینه پیاده‌سازی انواع طراحی گواهینامه به یکی از مجموعه‌های بزرگ در این زمینه تبدیل شده است.

خدمات طراحی گواهینامه

کاربردهای متنوع طراحی گواهینامه در مراکز آموزشی، سنجش امنیت، رویدادهای تجاری و کیفیت استاندارد باعث شده تا در بیشتر مجموعه‌ها مورد استفاده قرار گیرد. همچنین، رسمیت بخشیدن به موسسات و کسب اعتبار برای آن‌ها نیز یکی از دلایل مهم دیگری است که باعث می‌شود طراحی گواهینامه برای سازمان‌های مختلف ضروری شود.

استفاده از طراحی منحصربه‌فرد برای گواهینامه بسیار اهمیت دارد. در همین راستا، دفتر گرافیکی سلام گرافیک در کنار طراحی هویت دیداری برند، طراحی نشان تجاری برند، طراحی قالب برای اینستا، انواع خدمات طراحی گواهینامه را ارائه می‌دهد. رزومه قوی، طراحی اختصاصی، پیاده‌سازی استاندارد، کیفیت و جذابیت بالا، قیمت منصفانه و… از جمله ویژگی‌هایی است که توسط این مجموعه ارائه می‌شود.

گواهینامه آموزش آنلاین

طراحی گواهینامه دوره های آموزشی آنلاین به صورت حرفه ای

گواهینامه آموزشی حضوری

دیزاین سرتیفیکیت دوره های آموزشی حضوری با قیمت مناسب و تخفیف

گواهینامه همایش

ساخت گواهی نامه مربوط به همایش ها و سمینار ها به شکل شیک

طراحی قبض دریافت

سندی است که نشان می‌دهد مبلغی به شخص حقیقی یا حقوقی پرداخت شده است.

گواهینامه آموزش موسیقی

سلام گرافیک بهترین گواهینامه را برای آموزشگاه های موسیقی دیزاین می‌کند.

گواهینامه فنی حرفه‌ای

طراحی سرتیفیکیت رسمی برای موسسات آموزشی فنی حرفه ای

ویدیو طراحی گواهینامه

در این ویدیو به توضیح اهمیت دیزاین گواهینامه پرداخته شده است.

پادکست ساخت گواهینامه

تیم گرافیک شرکت سلام گرافیک، فایل صوتی مناسبی را برای استفاده شما آماده کرده است.

بهترین طراحی گواهینامه

گرافیست‌های سلام گرافیک برای پیاده‌سازی بهترین طراحی گواهینامه و سایر طراحی‌های خود مانند طراحی تراکت تبلیغاتی، طراحی ست اداری برند، طراحی کاتالوگ شیک و…، یکسری اصول مشخص را رعایت می‌کنند.

 • از متن ساده و کوتاه استفاده کنید

محتوای گواهینامه باید مختصر و مفید باشد و به‌صورت رسمی نوشته شود. 

 • دیزاین گواهینامه را متناسب با فعالیت مجموعه انجام دهید

در طراحی گواهینامه موسسات آموزشی می‌توان از رنگ‌های شاد استفاده کرد اما در گواهینامه‌های رسمی نباید از فونت و رنگ غیررسمی استفاده کنید.

 • طراحی گواهینامه را ساده انجام دهید

سعی کنید از طراحی یک صفحه شلوغ و ناخوانا پرهیز کنید. کادربندی، متن، مهر، امضا و سایر مواردی که در طراحی گواهینامه استفاده می‌شوند باید کاملاً واضح باشند.

 • موارد امنیتی را رعایت کنید

چاپ لوگو و نام سازمان در پس‌زمینه، باعث جلوگیری از جعل گواهینامه می‌شود.

مراحل طراحی گواهینامه

سفارش 

با ثبت سفارش در سایت، با شما تماس می‌گیریم تا از نیازمندی های شما آگاه شویم.

انتخاب یک نرم افزار مناسب

به کار بردن نرم افزار های مناسب برای طراحی گواهینامه، کیفیت آن را ارتقا می‌دهد.

ثبت دقیق اطلاعات

اطلاعات مربوط‌ به موسسه صادرکننده و شرکت دریافت‌کننده گواهینامه ذکر می‌شود. 

درج کد اصالت و لوگو

درج کد اصالت و لوگو سازمان، نشان دهنده اعتبار گواهینامه هستند.

درج تاریخ گواهینامه

درج تاریخ اعطا و تاریخ صدور گواهینامه بسیار اهمیت دارند.

طراحی امضا گواهینامه

برای گواهینامه حرفه ای تر، طراحی امضای رسمی و شیک انجام می‌شود.

در صورتی‌که افراد درخواست ویرایش و ایجاد تغییرات در طرح مورد نظر خود را داشته باشند، گرافیست‌های سلام گرافیک، آن را مطابق با نیاز مشتری تغییر می‌دهند.
به‌طور معمول، برای طراحی گواهینامه حرفه‌ای به دو روز زمان نیاز است. با این وجود، در صورت تمایل مشتریان، طراحی سریعتر از زمان مقرر برای آن‌ها انجام می‌شود.

تیم طراحی گواهینامه

برای افراد و سازمان‌های مختلف، استفاده از تیم طراحی گواهینامه باتجربه که از مهارت کافی در این زمینه برخوردار باشند، بسیار اهمیت دارد. تیم طراحی گواهینامه سلام گرافیک یکی از مجموعه‌های معتبر در زمینه طراحی بیلبورد شیک، طراحی بروشور حرفه‌ای، طراحی لیبل برای محصول و… است که سفارش انواع طراحی گواهینامه را نیز برای شرکت‌های مختلف انجام می‌دهد و از ویژگی‌هایی مانند رزومه قوی، نمونه کارهای متعدد، پاسخگویی سریع، کیفیت بالا و… برخوردار است.

طراحی گواهینامه همایش

طراحی گواهینامه چیست؟

طراحی گواهینامه یا مجوز، مدرکی است که به‌عنوان پایان یک دوره خاص آموزشی یا علمی به افراد داده می‌شود و اعتبار ویژه‌ای برای کسب موقعیت‌های مختلف شغلی و تحصیلی در طول زندگی دارند. برای موسساتی که خدمات آموزشی و مجوز را ارائه می‌دهند یا مسئول بررسی کیفیت و استاندارد خدمات دیگر شرکت‌ها هستند، طراحی گواهینامه یکی از اصول مهم و جدایی‌ناپذیر محسوب می‌شود. لذا، طراحی گواهینامه باکیفیت به اندازه ارائه خدمات اهمیت دارد و باید به آن توجه شود. اگر قصد دارید این موضوع را به افراد متخصص در این حوزه بسپارید، توصیه ما استفاده از خدمات طراحی گواهینامه سلام گرافیک است.

ساخت گواهینامه دوره آموزشی

طراحی گواهینامه شیک

طراحی گواهینامه شیک و جذاب یکی از مواردی است که موجب رسمیت بخشیدن به سازمان می‌شود و افراد بیشتری تمایل به استفاده از آن خواهند داشت. طراحان حرفه‌ای از برخی نکات برای افزایش کیفیت بصری در طراحی گواهینامه استفاده می‌کنند.

  • رعایت اصول تایپوگرافی

  • آشنایی با روانشناسی رنگ‌ها

  • بکار بردن اِلمان‌های بصری جذاب

  • استفاده از لوگو و طرح سازمان

  • چیدمان مناسب اجزای صفحه

  • تناسب طراحی گواهینامه با فعالیت‌های سازمان

طراحی گواهینامه ارزان

تعرفه طراحی گواهینامه با توجه به کیفیت طراحی و نوع چاپ آن تعیین می‌شود. به‌طور معمول، طراحی گواهینامه با کیفیت بالا انجام شده و در چاپ آن‌ها از کاغذهایی با گرماژ بالا استفاده می‌شود. به همین دلیل، در تعیین قیمت نهایی طراحی گواهینامه، هزینه بالایی از مشتری دریافت می‌شود. اگر به‌دنبال طراحی گواهینامه با قیمت منصفانه هستید، سلام گرافیک یک گزینه ایده‌آل برای شما خواهد بود. این مجموعه به‌دلیل ارائه صفر تا صد خدمات طراحی و چاپ گواهینامه، هزینه‌های به‌مراتب کمتری را نسبت‌به سایر رقبا دریافت می‌کند.

دیزاین گواهینامه ارزان

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *