طراحی زیربشقابی

طراحی زیر بشقابی یکی از راهکارهای عالی و مناسب برای ایجاد یک هویت بصری یک دست است. اگر قصد برندسازی رستوران یا فست‌فود خود را دارید، باید استانداردهای خاصی را برای مشتریان خود در نظر بگیرید. در حال حاضر، رعایت اصول بهداشتی در رستوران‌ها و فست‌فودی‌ها به یکی از اصول مهم و تاثیرگذار برای مشتریان تبدیل شده است. از این رو، ارائه خدمات مناسب در این حوزه، بسیار اهمیت دارد. طراحی زیر بشقابی یکی از مواردی است که می‌تواند به‌راحتی این موضوع را به مشتریان منتقل کند.

استفاده از طراحی جذاب و منحصربه‌فرد برای زیربشقابی، حس زیبایی را به مشتری منتقل می‌کند و باعث اعتبار بخشیدن و ارتقای سطح کیفیت خدمات ارائه شده می‌شود. همچنین، استفاده از زیربشقابی که با نام مجموعه شما طراحی شده باشد می‌تواند تا مدت‌ها در ذهن افراد باقی بماند.

سفارش طراحی زیر بشقابی

مجموعه‌ها و افراد محدودی هستند که توانایی اجرای سفارشات مربوط‌به طراحی انواع زیربشقابی را دارند که معمولاً یافتن آن‌ها فرآیندی زمانبر است. اما، در مجموعه سلام گرافیک می‌توانید پس از مشاهده نمونه کارهای زیر بشقابی، سفارش خود را در ابعاد، طرح‌ها و تعداد دلخواه انجام دهید. همچنین، یکی دیگر از مزایای سفارش طراحی زیر بشقابی در مجموعه سلام گرافیک، امکان ثبت آن به سه روش آنلاین، حضوری و تلفنی است.

پلن پایه ساخت زیر بشقابی

تعداد ادیت: 2 بار

هزینه: 4.000.000 تومان

مدت زمان طراحی: 15 روز

پلن نقره‌ای ساخت زیر بشقابی

تعداد ادیت: 4 بار

هزینه: 7.000.000 تومان

مدت زمان طراحی: 10 روز

پلن طلایی ساخت زیر بشقابی

تعداد ادیت: 6 بار

هزینه: 10.000.000 تومان

مدت زمان طراحی: 7 روز

چرا طراحی زیر بشقابی با سلام گرافیک؟

طرح های نو

گرافیست های سلام گرافیک، با ایده های نو، زیباترین زیر بشقابی ها را دیزاین می‌کنند.

توجه به نیاز مشتری

طراحی کردن زیر بشقابی با توجه به نیاز مشتریان بازار هدف انجام می‌شود.

تجربه ارزشمند 

تجربه گران بهایی از همکاری با برند های مختلف به دست آورده ایم.

انعطاف قیمتی

با توجه به پلن های قیمتی طراحی شده، به شکل های مختلفی امکان ثبت سفارش دارید.

ادیت کردن فایل

آپشن ادیت کردن فایل های طراحی شده به تعداد آمده در هر پلن برقرار است.

تحویل به موقع

حداکثر زمان تحویل کار، مطابق با مدت تحویل در هر کدام از پلن های سفارش است. 

شرکت طراحی زیر بشقابی

در حال حاضر، استفاده از طراحی زیربشقابی و زیرلیوانی در رستوران‌ها برای اهداف بازاریابی بسیار مرسوم است و می‌تواند یک تجربه موفق برای صاحبان رستوران‌ها، فست‌فودی‌ها و کافه‌ها باشد. به‌منظور انجام طراحی خاص برای زیربشقابی، بهتر است با فضای رستوران هماهنگ باشد تا نتیجه بهتری دریافت کنید.

افرادی‌که تاکنون از انواع روش‌های تبلیغاتی و بازاریابی استفاده کرده‌اند، به‌خوبی از مزایای انتخاب یک شرکت طراحی زیربشقابی باکیفیت آگاه هستند. اگر قصد دارید انواع طراحی زیر بشقابی با کیفیت بی‌نظیر و قیمت باورنکردنی را در کمترین زمان ممکن تجربه کنید، مجموعه سلام گرافیک بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

خدمات طراحی زیر بشقابی

طراحی حرفه‌ای محیط کار، به‌خصوص محلی که برای مشتری در نظر گرفته می‌شود، یکی از مهمترین مولفه‌هایی است که می‌تواند به موفقیت کسب و کارها کمک کند. اگر به‌عنوان صاحب یک رستوران یا فست‌فود به‌دنبال استفاده از مولفه‌های شیک و به‌صرفه هستید، طراحی زیر بشقابی یک گزینه ایده‌آل برای شما خواهد بود. علاوه‌براین، می‌توانید خلاقیت خود را در زمینه تبلیغات بکار ببرید تا بازدهی بیشتری داشته باشید.

برای بهره بردن از خدمات طراحی زیر بشقابی، تنها کافی است سفارش خود را به دفتر طراحی گرافیک بسپارید. طراحان این مجموعه با چندین سال سابقه در زمینه طراحی گرافیک مانند طراحی هویت بصری زیبا و… یکی از مجموعه‌های معتبر در این حوزه محسوب می‌شود.

دیزاین طرح مناسب

تعیین شکل و فرم مناسب برای زیر بشقابی مهمترین قسمت دیزاین است.

جنس سفارشی

انتخاب جنس طراحی می‌تواند به عهده ما یا با انتخاب شما باشد.

چاپ در تیراژ های مختلف

تیراژ چاپ هیچ محدودیتی وجود ندارد و هر تعدادی که سفارش شود پرینت خواهد شد.

طراحی در تمام سایز ها

شرکت سلام گرافیک در هر سایزی قادر به طراحی و چاپ زیر بشقابی است.

طراحی زیر لیوانی

طراحی زیر لیوانی از دیگر خدمات مرتبطی است که توسط سلام گرافیک ارائه می‌شود.

دیزاین زیر بشقابی دو رو

علاوه بر طراحی یک رو، دیزاین دو روی زیر بشقابی هم انجام می‌شود.

ویدئو آشنایی با روند ساخت زیر بشقابی

 

پادکست راهنمای دیزاین زیر بشقابی

ویژگی‌های یک طراحی زیر بشقابی عالی

برای دیزاین بی نقص و فوق العاده زیر بشقابی و زیر لیوانی، پیروی از اصول زیر لازم است:

  • کیفیت طراحی

کیفیت طراحی زیربشقابی از مهمترین عواملی است که می‌تواند در خروجی تاثیر مستقیم داشته باشد. لذا بهتر است این امر را به افراد متخصص مانند مجموعه سلام گرافیک بسپارید

  • کیفیت چاپ

نوع و کیفیت چاپ زیربشقابی نیز نقش زیادی در دریافت نتیجه مطلوب دارد. بنابراین، باید از مواد مرغوب در چاپ زیربشقابی استفاده کنید.

  • طرح متمایز

طراحی زیربشقابی، به‌طور گسترده در رستوران‌ها به‌عنوان یکی از ابزارهای پذیرایی وجود دارد. به همین دلیل، برای متمایز بودن با سایر رقبا باید طرح‌های منحصربه‌فردی را ایجاد کنید.

  • هماهنگی طرح زیر بشقابی با فضای استفاده

رستوران ها و فست فودی ها از زیر بشقابی استفاده زیادی می‌کنند و طرح این محصول باید با دیزاین فضای رستوران هماهنگ باشد.

 

مراحل طراحی زیر بشقابی

تعریف هدف

تعیین هدف طراحی زیر لیوانی به فرایند دیزاین جهت و کیفیت می‌دهد.

انتخاب مدل 

زیر بشقابی را با مدل های مختلف یک رو یا دو رو می‌توان دیزاین کرد.

تعیین ابعاد

اندازه زیربشقابی با توجه به نیاز و سلیقه مشتری تعیین می‌شود.

انتخاب جنس 

طراحی زیربشقابی با جنس‌های مختلفی مانند کاغذ، پارچه، چوب، چرم و… انجام می‌شود. 

دیزاین طرح

طرحی متناسب با مکان استفاده مانند رستوران، آبمیوه بستنی و … دیزاین می‌شود.

چاپ زیربشقابی

هزینه این مرحله نیز با توجه به کیفیت چاپ و مواد مورد استفاده متغیر است.

استفاده از زیربشقابی علاوه‌بر استفاده‌های متعدد و بالا بردن سطح رستوران شما، یک تبلیغات غیرمستقیم نیز محسوب می‌شود. همچنین می‌توانید طراحی زیربشقابی را با هزینه کم به سلام گرافیک بسپارید.

معمولاً برای انجام یک طراحی شیک و جذاب به 2 روز زمان نیاز است. با این وجود، در صورت تمایل مشتریان به تحویل فوری، طراحان سلام گرافیک، سریعتر از موعد سفارش مشتریان را آماده می‌کنند.

طراحی زیر بشقابی چست؟

طراحی زیربشقابی، به طراحی صفحه‌ای از جنس پارچه، پلاستیک، کاغذ و.. گفته می‌شود که معمولاً برای زیبایی و محافظت از میز در رستوران‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از زیربشقابی به‌عنوان یک عنصر پرکاربرد در رستوران‌ها، بسیار رایج است که کاربردهای تزئینی، تبلیغاتی، بهداشتی و حتی آموزشی دارد. همچنین، مقرون‌به‌صرفه بودن، عدم محدودیت در سایزبندی، عدم محدودیت در طراحی و چاپ، مقاومت بالا، کیفیت بالا و توانایی جذب حداکثری افراد از مزایایی هستند که باعث محبوبیت زیاد زیربشقابی شده است. اگر شما نیز قصد استفاده از این محصول برای رستوان، فست‌فود یا کافی‌شاپ خود دارید، هم‌اکنون این محصول را از مجموعه سلام گرافیک سفارش دهید.

طراحی زیر بشقابی شیک

استفاده از انواع زیربشقابی یا زیرلیوانی با اهداف مختلف در رستوران‌ها، به‌طور چشمگیری افزایش یافته است و توانسته جای خود را در دنیای گسترده تبلیغات باز کند. در این بین افرادی موفق خواهند بود که از خلاقیت در پیاده‌سازی آن استفاده کنند. بکار بردن مناسب اِلمان‌های گرافیکی مانند فونت، رنگ و عکس، تاثیر زیادی در طراحی زیربشقابی شیک دارد. بهترین راهکار برای این امر، سپردن طراحی انواع زیربشقابی به افراد متبحر است. گرافیست‌های سلام گرافیک با دارا بودن تجربه و مهارت کافی در این زمینه، یکی از بهترین مجموعه‌ها برای سپردن طراحی مورد نظر است.

طراحی زیر بشقابی ارزان

طراحی و چاپ زیربشقابی با توجه به کاربردهای فراوانی که برای کسب و کارها دارد، بسیار ضروری است. تعرفه طراحی زیر بشقابی یکی از مواردی است که همواره برای افراد سوالاتی را دربر داشته است. به‌طور کلی، هزینه ثابت و مشخصی برای طراحی زیربشقابی وجود ندارد و هزینه نهایی براساس نوع سفارش مشتری تعیین می‌شود.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *