قیمت طراحی زیر بشقابی

هزینه طراحی زیر بشقابی توسط طراحان سلام گرافیک 500 هزار تومان تا 1.500.000 تومان است. این قیمت بسته به اینکه طراحی اختصاصی بخواهید یا یک طرح ساده، متغیر خواهد بود. نوع طراحی زیر بشقابی و سایز آن دو مورد از مهم‌ترین مواردی هستند که هزینه دیزاین زیر بشقابی را تعیین می‌کنند. در جدول زیر جزئیات هزینه‌های مربوط به طراحی زیر بشقابی را مشاهده می‌کنید.

زیر بشقابی نوعی اکسسوری است که در رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اکسسوری در قالب یک بشقاب با طراحی گرافیکی زیر بشقاب، گلدان و… قرار می‌گیرد. عوامل متعددی بر روی قیمت طراحی زیر بشقابی تاثیر گذار است که عبارتنداز: نوع طراحی (طراحی ساده یا طراحی با طرح اختصاصی مشتری)، سایز زیر بشقابی، جنس زیر بشقابی و زمان طراحی. هر یک از عوامل فوق به نوعی تعیین کننده هزینه طراحی زیر بشقابی هستند. برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت طراحی این اکسسوری و دیدن نمونه زیر بشقابی‌ها با آژانس گرافیکی سلام کرافیک تماس بگیرید.

قیمت انواع مدل‌های زیر بشقابی

طراحی زیر بشقابی با توجه به جنس آن صورت می‌گیرد. قیمت طراحی انواع زیر بشقابی را در ادامه مشاهده می‌کنید. 

ساخت لوگو دو بعدی
قیمت طراحی زیر بشقابی چوبی

1/500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
تعرفه طراحی زیر بشقابی پلاستیکی

500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
هزینه طراحی زیر بشقابی پارچه ای

500/000 تومان

ساخت لوگو دو بعدی
نرخ طراحی زیر بشقابی سرامیکی

1/000/000 تومان

فاکتورهای موثر بر کاهش هزینه طراحی زیر بشقابی

برای اینکه بتوانید هزینه‌های طراحی زیر بشقابی را کاهش دهید، ابتدا باید بدانید چه عواملی بر قیمت طراحی و ساخت آن تاثیر می‌گذارد. در ادامه به راهکارهایی برای کاهش هزینه‌های طراحی یک زیر بشقابی اشاره شده است.

  • از طراحی‌های ساده استفاده کنید.

یکی از راه‌های کاهش هزینه دیزاین یک زیربشقابی این است که سفارش طراحی یک طرح ساده دهید. هرچه طراحی ساده‌‌تر باشد، طراح زمان کمتری صرف کرده و در نهایت هزینه کمتری نیز دریافت می‌کند. اما اگر می‌خواهید یک زیر بشقابی خاص و شیک داشته باشید، باید سفارش طرحی اختصاصی دهید که این اقدام هزینه‌ها را افزایش می‌دهد. ممکن است بخواهید برای طرح زیربشقابی شما تصویرسازی صورت بگیرد و تصویری اختصاصی بر روی آن چاپ شود. در این صورت قیمت تصویرسازی را باید جداگانه پرداخت کنید.

  • زیر بشقابی در سایز کوچک‌تر انتخاب کنید.

سایز زیربشقابی نیز تأثیر مستقیمی در قیمت آن دارد. هرچه زیربشقابی بزرگ‌تر باشد، فضای بیشتری برای طراحی داشته یا به طراحی پرکارتری نیاز دارد. اگر می‌خواهید هزینه‌های مربوط به طراحی زیربشقابی را کاهش دهید، زیر بشقابی در سایز کوچک طراحی کنید.

  • پیش از انتخاب جنس زیربشقابی تحقیق کنید.

زیر بشقابی را می‌توان با متریال‌های مختلف و با جنس‌های متفاوت ساخت. زیربشقابی چوبی، شیشه‌ای، فلزی، سرامیکی، پلاستیکی و… جزو رایج‌ترین زیربشقابی‌هایی هستند که همه جا از آن‌ها استفاده می‌شود. از آنجایی که هزینه‌های مربوط به چاپ طرح بر روی زیر بشقابی جزئی از هزینه‌های طراحی زیر بشقابی به شمار می‌رود، پیش از سفارش ساخت زیربشقابی راجع‌به اینکه هزینه چاپ بر روی کدام یک از این متریال‌ها کمتر است به خوبی پرس‌وجو کنید.

 

عنوان زمان اجرا قیمت طراحی زیربشقابی
طراحی ساده 1 تا 3 روز کاری 500 تا 1.000.000 تومان
طراحی اختصاصی 1 تا 3 روز کاری 1.000.000 تا 1.500.000 تومان

 

 

Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *