شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک

چاپ ست اداری

چاپ ست اداری (Print Office Set) یکی از راهکار‌هایی است که برای معرفی مهارت‌ها و خدمات حوزه‌های شغلی مختلف استفاده می‌شود. مزایای بی‌شمار طراحی ست اداری باعث شده تا همه کسانی که به‌نوعی مشغول به فعالیت هستند، برای تبلیغات و برند‌سازی کسب و کار خود از آن بهره ببرند. سر‌برگ 4A و 5A، پاکت، تقویم، خودکار و… از‌جمله اجزای ست اداری هستند که بیشترین کاربرد و تقاضا برای آن‌ها وجود دارد. با‌وجود برند‌های مختلفی که در این زمینه فعالیت دارند، باز هم افراد برای یافتن بهترین مجموعه در حوزه طراحی و چاپ ست اداری دچار سردرگمی می‌شوند.

نحوه سفارش ست اداری چگونه است؟

اگر به دنبال طراحی ست اداری برای کسب و کار خود هستید، نیاز است تا برای سفارش چاپ ست اداری، چند مرحله کوتاه را طی کنید.

 1. مشخص کردن اهداف

طراحی ست اداری برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال در سازمان‌ها از سربرگ و پاکت برای مکاتبات و از تقویم و خودکار به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده می‌شود.

 • انتخاب عناصر ست اداری

ست اداری از اجزای مختلفی تشکیل شده است که با توجه به نیاز و سلیقه افراد می‌تواند متفاوت باشد.

 • برآورد هزینه

با توجه به بودجه مد‌نظر، نوع و تعداد ست اداری را که به آن نیاز دارید، تعیین کنید.

 • ثبت سفارش

در گام آخر و پس از مشخص شدن عناصر مورد نیاز خود، کافی است تا اقدام به ثبت سفارش کنید.

مزایای چاپ ست اداری

بدون شک همه مدیران از مزایای استفاده از ست اداری آگاهی دارند و به دلیل کارایی، همواره از آن استفاده می‌کنند. با درنظرگرفتن مزیت‌های چاپ ست اداری ارزان، استفاده از آن می‌تواند در بازدهی بیشتر کسب و کار شما مؤثر باشد.

 1. معرفی حوزه کاری

طراحی ست اداری ماهیت و حوزه فعالیت یک کسب و کار را نشان می‌دهد.

 • افزایش اعتبار برند

اعتبار یکی از مواردی است که برای افراد بسیار اهمیت دارد؛ لذا برای هویت بخشیدن و کسب اعتبار برای برند خود، لازم است تا یک ست اداری طراحی کنید.

 • تبلیغات

تبلیغات، یکی از مزایای مهم استفاده از چاپ ست اداری محسوب می‌شود که به‌عنوان معرف و بازار‌یاب، نقش اساسی را ایفا می‌کند.

 • ایجاد حس اعتماد در دیگران

طراحی ست اداری باعث ایجاد اعتماد و اطمینان به کسانی که قصد استفاده از خدمات شما را دارند، می‌شود.

 • هویت‌بخشی به مکاتبات اداری

استفاده از ست اداری برای رسمیت بخشیدن به مکاتبات اداری، بسیار اهمیت دارد.

هزینه چاپ ست اداری چقدر است؟

هزینه چاپ ست اداری همواره یکی از مواردی است که اهمیت بالایی برای مدیران دارد. وجود عوامل متعدد باعث شده تا هزینه مورد نیاز متغیر باشد.

 1. نوع و تعداد اجزای مورد نیاز

به دلیل تنوع زیاد عناصر مورد استفاده در ست اداری، معمولا پکیج‌های مختلفی از سوی طراحان گرافیک آماده و به افراد پیشنهاد می‌شود. همچنین در صورت نیاز می‌توان اجزای آن را تغییر داد.

 • کیفیت طراحی ست اداری

ست اداری، به‌عنوان یک عنصر مهم در سازمان‌ها، باید دارای کیفیت مناسب و یک سری استاندارد‌های مشخص و متناسب با حوزه فعالیت‌های کاری آن سازمان باشد.

 • جنس محصولات

کیفیت و میزان ماندگاری ست اداری، تأثیر بسزایی در جذب افراد دارد. این کیفیت توسط موادی که برای ساخت استفاده می‌شوند، تعیین می‌شود. برای نمونه کاغذ یکی از پر‌مصرف‌ترین مواد، دارای تنوع زیادی مانند کاغذ مومی، پوستی، گلاسه و… است.

 • کیفیت و نوع چاپ

کیفیت و نوع چاپ نیز یکی از مواردی است که تاثیر مستقیمی در قیمت طراحی و چاپ ست اداری دارد.

هنگام چاپ ست اداری چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟

طراحی ست اداری نشان‌دهنده اعتبار یک سازمان است و نقش زیادی در جذب افراد دارد؛ بنابراین برای چاپ ست اداری حرفه‌ای باید نکاتی را رعایت کنید.

 1. طراحی‌های استاندارد

تناسب بین طراحی اجزای یک ست اداری مانند طراحی کاتالوگ، سایت، کارت ویزیت و… ضروری است.

 • کیفیت طراحی

هماهنگی در ترکیب رنگ‌ها، استفاده از فونت مناسب، تناسب با نوع فعالیت سازمان و… از جمله عواملی است که در کیفیت طراحی اثر‌گذار هستند.

 • استفاده از اطلاعات سازمان

اطلاعات مهم هر سازمان مانند آدرس پستی، شماره تلفن، آدرس سایت و ایمیل برای معرفی سازمان و ارتباط افراد لازم است.

 • رعایت استاندارد‌های طراحی

هر یک از اجزای ست اداری، دارای ابعاد و استاندارد‌های خاصی است که باید هنگام طراحی به آن توجه کنید.

برای چاپ ست اداری به کجا مراجعه کنیم؟

کمبود افرادی‌که به‌صورت حرفه‌ای در زمینه طراحی گرافیک فعالیت می‌کنند، ایده‌ای برای مجموعه سلام گرافیک و ارائه خدمات طراحی گرافیک در مشهد شد. مجموعه سلام گرافیک، یکی از برند‌های معتبر بازار در زمینه طراحی و چاپ ست اداری است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز و با به‌کارگیری افراد متخصص در حوزه طراحی ست اداری توانست گام بلندی برای رفع نیاز بازار بردارد. طراحی هویت بصری، لوگو، پاکت نامه، ست اداری و… از‌جمله خدماتی هستند که توسط این مجموعه ارائه می‌شود. اگر قصد چاپ ست اداری اختصاصی را دارید، شرکت گرافیکی سلام گرافیک می‌تواند یکی از گزینه‌های ایده‌آل برای این منظور باشد.

چاپ ست اداری چیست و چگونه باید آن را سفارش داد؟

به فرایند چاپ اقلام ست اداری مانند سر‌برگ، پاکت و…، چاپ ست اداری گفته می‌شود و برای سفارش اجزای ست اداری تنها کافی است از متخصصان مجموعه سلام گرافیک در مشهد به صورت آنلاین یا حضوری کمک بگیرید.

هزینه چاپ و سفارش یک ست اداری ایده‌آل چقدر است؟

نوع، تعداد و کیفیت اجزای ست اداری از عواملی هستند که در قیمت ست اداری تاثیر گذارند. با این حال لازم این نکته را به‌خاطر بسپارید که برای چاپ و سفارش یک ست اداری که می‌تواند معرف کسب و کار شما باشد کاهش قیمت را فدای کیفیت نکنید.

5/5 - (2 امتیاز)
ابوالفضل ملاکی
ابوالفضل ملاکی
ابوالفضل ملاکی‌ام؛ مشاور سئو، سئو یعنی موفقیت کسب و کار با سرعت چند برابری، از سال 90 به صورت تخصصی در حوزه محتوا و سئو فعالیت می‌کنم. دیدن نتایج رشد کسب و کارها جان تازه‌ای برای ادامه مسیر بهم می‌ده!

2 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز. بله برای شرکت موادغذایی هم ست اداری طراحی میکنیم. طراحی و چاپ ست اداری برای تمام سازمان ها و شرکت ها انجام میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطالب این مقاله