شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک

مقالات

نرم افزار طراحی کاتالوگ

کاتالوگ از ابزار مهم در صنعت تبلیغات به شما می‌رود. برای طراحی کاتالوگ نیاز به ابزاری است که آن را به طور منحصربه‌فرد و جذاب طراحی کنیم. یکی از ابزارهای مهم در صنعت طراحی کاتالوگ نرم‌افزارهای آن هستند. استفاده از نرم‌افزارهای طراحی و دیزاین نظیر فتوشاپ و این‌دیزاین در طراحی به شما کمک فراوانی می‌کند این نرم‌‍افزارها با به‌کارگیری از المان‌ها و آپشن‌های مختلف امکانات بسیاری در طراحی در اختیار شما قرار می‌دهند.

پوشش جلد کاتالوگ

همان‌طور که می‌دانیم کاتالوگ ابزاری برای تبلیغات است. این ابزار در دسترس عموم مردم قرار دارد و حجم زیادی از اطلاعات محصولات را در اختیار آنها قرار می‌دهد. به همین منظور کاتالوگ باید جنس محکم و ضخیمی داشته باشد تا در اثر حوادث و استفاده مکرر آسیب نبیند. پوشش جلد کاتالوگ یکی از مواردی است که در انتخاب نوع و جنس آن باید دقت کافی به عمل آید. این پوشش یا کاور جلد کاتالوگ دارای انواع گوناگونی است که هرکدام برای یک نوع کاتالوگ کاربرد دارند.

خصوصیت کاتالوگ حرفه ای

خصوصیت کاتالوگ حرفه‌ای به عوامل متعددی بستگی دارد. همان‌طور که می‌دانید کاتالوگ از ابزار مهمی است که در صنعت تبلیغات کاربرد فراوانی داشته از آن در بسیاری از صنعت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف استفاده می‌کنند. برای طراحی یک کاتالوگ حرفه‌ای باید اصولی چون طراحی متناسب، رنگ‌بندی و استفاده از متن‌ها و عکس‌های مرتب را بکار گیرید. زمانی که از قوانین و اصول طراحی را در کاتالوگ رعایت کنید می‌توانید کاتالوگی حرفه‌ای طراحی کرده و قدم بزرگی در صنعت تبلیغات بگذارید.

ایده برای طراحی کاتالوگ

ایده برای طراحی کاتالوگ یکی از اصول مهمی است که پیش از طراحی باید به آن توجه کرد. امروزه از کاتالوگ در صنعت تبلیغات استفاده زیادی می‌شود. به عبارتی ساده‌تر باید گفت هر کسب‌وکاری امروزه از کاتالوگ برای معرفی برند و یا محصولات خود استفاده می‌کند. استفاده از کاتالوگ باید اصولی و طبق نکاتی پیش رود تا تأثیر خود را در ذهن مخاطب بگذارد. برای پیروی از این اصول در ابتدا باید ایده‌ای خلاقانه و جذاب برای طراحی کاتالوگ بیابید. بدون وجود ایده طراحی کاتالوگ نمی‌تواند سودی برای شما داشته باشد.

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی از انواع طراحی کاتالوگ است که در زمینه معرفی و تبلیغات برند یا محصول استفاده می‌شود. یکی از روش‌های مؤثر و کم‌هزینه برای تبلیغات در بازار استفاده از کاتالوگ است. کاتالوگ با معرفی کامل و دقیق محصول و خدمات باعث افزایش رشد و فروش محصول می‌شود. این کاتالوگ ابزاری ساده و قابل‌دسترسی برای معرفی برند و محصول هر سازمان یا شرکتی به‌حساب می‌آید.

طراحی کاتالوگ صنعتی

طراحی کاتالوگ صنعتی از ابزارهای مهم تبلیغاتی در ارائه خدمات و محصولات صنعتی است. کاتالوگ‌های صنعتی از آن دسته کاتالوگ‌هایی هستند که برای معرفی محصول بکار گرفته می‌شوند. از این کتابچه‌های راهنما برای معرفی برند و یا خدمات شرکت‌های صنعتی استفاده می‌شود. یکی از روش‌های کم‌هزینه در تبلیغات به‌کارگیری از همین کاتالوگ‌ها است. کاتالوگ‌های صنعتی مانند دیگر کاتالوگ‌ها نیاز به طراحی و تنظیم دارند تا خواننده با مشاهده آن به‌راحتی متوجه ارائه خدمات توسط شرکت شود.

طراحی کاتالوگ دیجیتال

طراحی کاتالوگ دیجیتال از ابزار هوشمندی در زمینه تبلیغات و فروش محصول است. با اینکه کاتالوگ چاپی همچنان در دنیای تبلیغات و بازار هدف موجد است، اما با روی کار آمدن دنیای آنلاین استفاده از کاتالوگ هوشمند مرسوم شده است. خیلی از کسب‌وکارها برای طراحی کاتالوگ از نسخه هوشمند آن کمک می‌گیرند. این امر مزیت‌های بسیاری چون دسترسی آسان و هزینه به‌صرفه نسبت به نسخه‌های کاغذی آن به همراه دارد.

ویژگی پوستر خوب

20 ویژگی‌ پوستر خوب

برای داشتن یک پوستر حرفه‌ای باید چه نکاتی رعایت شود؟ ویژگی‌های یک پوستر خوب که یک طراح پوستر باید از آن اطلاع داشته باشد چیست؟ برای طراحی یک پوستر باکیفیت و خوب باید از دانش طراحی پوستر آگاه بود و تمام ویژگی‌های یک پوستر خوب را رعایت کرد. در ادامه با کارشناسان سلام گرافیک همراه باشید.

انواع بیلبورد

انواع بیلبورد

بهترین نوع بیلبورد چیست؟ هر کدام از انواع بیلبورد در چه مکان‌هایی استفاده می‌شوند؟ هر نوع بیلبورد مزایای چشمگیری دارد که نمی‌دانید. سلام گرافیک قصد دارد انواع متنوع بیلبورد و طرح و کارایی هر کدام را برای افزایش آگاهی شما در این مقاله بیان کند تا بتوانید به فروش بیشتر محصول و بازدید خدمت خود کمک کنید.

اصول طراحی کاتالوگ

یکی از روش‌های تبلیغات با بازدهی بالا استفاده از کاتالوگ است. یک کاتالوگ می‌تواند در برندسازی و معرفی یک محصول تأثیر بالایی داشته باشد. کاتالوگ به‌تنهایی نمی‌تواند بازخورد خوبی داشته باشد باید در طراحی آن نکاتی رعایت شود. رعایت اصول طراحی کاتالوگ از وظایف طراح است که باید با آن آشنایی کامل داشته باشد و به‌درستی تمام آن‌ها را رعایت کند. یک کاتالوگ می‌تواند محصول را به طور کامل به مشتری معرفی کند پس باید در طراحی آن دقت لازم را داشته باشید.